Pkolular buraya,hamile kalamayanlar ve kalanlar tedavi sürecimizi paylaşalım.

kızlar sonunda regl oldum ayy havalara uçacağım resmen :KK16:
yanlız bir sorun var bugün regl olduğuma göre dr bana 3. günü test yaptır dedi
3. gün cumartesi ne edecem ben yarın sabah yaptırsam mı erken mi olur yoksa özel hastaneye gidip yaptırayım mı cumartesi

ayy hadi gözün aydın canım:)) doktoruna sor bence yrn yaptr ne gerek var onca paraya.. normal kanaman başladımı peki.. az geldiyse bgn pteside yaptırabilirsin cnm

canım 2008 yılında değerlerimi yazmışım foruma onları buldum .

FSH değerim 5,72 , LH değerim 6,74 ,Prolaktin 10,73 , E2 37

merhaba canım
yorumlarını okudum ben de yorum yapmadan geçemedim
anladığım kadarıyla siz benden daha tecrübelisiniz ama
bu testlerin 2008 dde yapılmış nerden baksan 4 sene önce
bu değerler çok oynak oluyor pko da
tekrarla istersen
bir de rahım filmi için daha da bekleme
ben aralıkta daha 9.ayımdı ama dayanamdım ev doktırumdan istedim
o da çekti
boşu boşuna beklıyor olma canım

kızlar sonunda regl oldum ayy havalara uçacağım resmen :KK16:
yanlız bir sorun var bugün regl olduğuma göre dr bana 3. günü test yaptır dedi
3. gün cumartesi ne edecem ben yarın sabah yaptırsam mı erken mi olur yoksa özel hastaneye gidip yaptırayım mı cumartesi

canım.benimde.hafta.sonuna.denk.gelmişti.için.rahat.olsun.cumartesi.sabah.aç.karnına.ister.özele.git.istersen.benim.gibi.devlet.has.aciline.git.
ben.dogumhas.aciline.gittim.dr.um.bende.bugün.bu.tahlilleri.istedi.acil.dedim.yarın.olurs.olmaz.dedimzaten.birgün.sonrasıd.pazar

devlet.güvencen.varsa.özel.polik.git.40.lira.karşılıgı.aşagı.yukarı

merhaba canım
tekrarla istersen
o da çekti

benim istememle çekermi ki acaba yarın gidicem tekrar sorun varsa rahim filmini sorucam canım

degerlerin.normal.gibi.geliyorr.canım.o..çkadar.kötü.
degil

anlamadıgım.rahim.filmi.nasıl.çekilmez.anlamadım.bak.pesç.etmek.yok.bence.hemen.rahiim.filmini.çektir.belki.tüplerde.sorun.var.ufak.bir..operasyonla.düzeltilecek.

lütfen.hemen.çektir.bir.randevu.al.

yer.olarak.nerdesin.pardon.
peki.ofis.demi.çekilmedi.tüp.bebek.aşılamadan.önce.yapılıyor.mutlaka.bu.bana..iki.defa.yapıldı.temiz.ben.zaten.evlendikten.6.çay.sonr.laparoskopi.oldum.kistten.dolayı

ofis ne bilmiyorum edrinedeyim ben canım yarın rahim filmini istiycem doktordan (ondan da çok korkuyorum ya o da ayrı bi mesele )

Sakın umutsuzluğa kapılma anladığım kadarıyla senin tedavilerin yarım kalmış benim gibi bana da tüp bebekle ancak olur dediler bir kaç doktor.Sonra başka bir doktora gittim tüp bebeğe gerek kalmadan hamile kalabildim çok şükür ama düşükle sonuçlandı hayırlısı olsun dedim.En azından hamile kalabiliyorum...

inşallah canım ya o kadar yük var ki üstümde iş yerinden yalanlar söyleyerek izin alıyorum. olur da belki kimse duymadan hallederiz sorunu diye ama :KK43: mucize lazım bana galiba

günaydın.kızlar

kızlar.hayır.olsun.bir.rüya.gördüm.çok.enteresn
dr.yanınagidiyorum.şişman.biri.bana.alttan.bakıyor.sonra.yanında.bir.kız.daha.beliriyor
dr.elinde.kocaman.bir.sürahi.ile.geliyor.içinde.bugday.taneleri.bunlar.bana.fydalı.içiyorum.diyor
yanındki.kız.bunun.neyi.var.çocugumu.olmuyor.diyor.yok.birşeyi.çocugu.olur.perveste.kullansın.dedi
kalktım.hemen.kagıda.yazdım.eşim.diyor.neler.oluyor.araştırdım.ilişki.ile.ilgili.birşey.yazıyor.hayırlısı.artık

canım belki de bir işarettir inş.... tez zamanda :KK49:

merhaba canım
tekrarla istersen
o da çekti

doğru söylüyosun canım ya.o zamanlar gittiğim doktor hiç pko falan bişey demedi bana gayet güzel gördü yumurtaları falan eşin bi kontrololsun sende sorun yok demişti

ofis ne bilmiyorum edrinedeyim ben canım yarın rahim filmini istiycem doktordan (ondan da çok korkuyorum ya o da ayrı bi mesele )

canım.rahim.filminden.hiç.korkma.hiç.smear.testi.yaptırmadınmı.aynı.onun.gibi

ofis.adetin.7veya8.günü.yapılıyor.rahimde.sorun.varmı.yokmu.diye.ondanda.herkes.korkuyor.beni.nasıl.korkutmuşlardı.halbuli.çok.basit.adet.agrısı.gibi

sıpalar.gelsin.de.biz.o.acıları.çekelim.razıyım

sen.rahim.filmini.çekin.bakalım.eşinin.sonuçlarınıda.gönder.kaan.hocaya

kızlar.akşam.8.de.gimsayı.izleyin.dr.ersin.çıkacak.arayın.onu.sorun.sorunuzu.ben.birkez.düşürdüm.bugün.arıyacagım.tekrar

benim istememle çekermi ki acaba yarın gidicem tekrar sorun varsa rahim filmini sorucam canım

doğru söylüyosun canım ya.o zamanlar gittiğim doktor hiç pko falan bişey demedi bana gayet güzel gördü yumurtaları falan eşin bi kontrololsun sende sorun yok demişti

canım benım doktorum çekelim dedim çekti
ama genelde 1 yıldan önce tavsiye etmiyorl dokktorlar
ama ben dedim ki doktoruma o kadar hormonu ya boşuna alıyorsam vücuduma
bence klomen vb. tedavilere başlamadan önde rahım filmine bakılmalı
yanı ya tıkalıysa tüpler
o kadar ilaç boşuna alınacak
ne bileyım ben öyle düşünüyorum
sen ne kadardır uğraşıyorsun canım?

hoşbuldukkk :)
ya aslında istemiyo değilim ama yinede en az bi 3 senesi var fakat aklım çok karıştı bu pko yüzünden

bende 18 evlendim asla cocuk istemem diodum 5 senedir sürünüyorum iste bence pkoyla zor zaten:KK43::KK43::KK43:

Niye zor olsun canım pko kısır demek değil sadece biraz sabır ve tedavi gerektiren bir hastalık öyle umutsuzluğa kapılma Allah nasip ederse herşey olur:KK16:

olcak olcakk bu sene benim senem olcakk inşallahh kafaya koydumm:KK52::KK52::KK52: yada kafayı yedimm:KK37:

olcak olcakk bu sene benim senem olcakk inşallahh kafaya koydumm:KK52::KK52::KK52: yada kafayı yedimm:KK37:

İnşallah canım bu arada ilaçlarını aldınmı neoldu?Kullan bakalım inşallah faydasını görürsünde hamile kalırsın :KK49:hemen inşllh hepimiz bebeklerimize kavuşuruz:KK16::emir_bebek:

İnşallah canım bu arada ilaçlarını aldınmı neoldu?Kullan bakalım inşallah faydasını görürsünde hamile kalırsın :KK49:hemen inşllh hepimiz bebeklerimize kavuşuruz:KK16::emir_bebek:

bugün aldık 12 tane iğne:18: bi kutu antibiyotik..bi kutu ilaç...bi kutuda 12 dane dogal bitkisel fitil özel yapıldı kara kara kocaman fitiller...hemen başlamıcam biriki güne adet olcam adetim bitsin o zman başlıcam öle dedi eczanecide ebede:KK34:

X