Pkolular buraya,hamile kalamayanlar ve kalanlar tedavi sürecimizi paylaşalım.

Merhaba canım bizlerin tedavisi kadar doktorların yaklaşımıda çok önemli doktorun biraz başından savıyor gibi geldi yinede sen görüyorsun biliyorsun tabiki.Eğer içinde şüphe varsa doktorunu değiştir başka doktormu yok sanki.Prolaktinin yüksek değil.Allah'tan canım herşey bizlere dua edip sabretmek düşüyor.Kendine iyi bak görüşürüz canım moralinide bozma

Merhaba kızlar ben bende pkoluyum ve doktorum YAZZ ilacını verdi ve çocuk istiyene kadar kullan dedi fakat en az bi 5-6 senesi var çocuğun ve bu ilacı kullanan bulamadım sizce başka doktora gitmelimiyim? şimdiden teşekkürleerrr

haksever çok güzel yazmışş bna bişi bırakmamış hmn yrn hatta başka doktora gt vakit kaybetme bence

ne ilacıymış o hçç adını duymadm çok tuhaf bişimiş:44:

günaydın.kızlar

kızlar.hayır.olsun.bir.rüya.gördüm.çok.enteresn
dr.yanınagidiyorum.şişman.biri.bana.alttan.bakıyor.sonra.yanında.bir.kız.daha.beliriyor
dr.elinde.kocaman.bir.sürahi.ile.geliyor.içinde.bugday.taneleri.bunlar.bana.fydalı.içiyorum.diyor
yanındki.kız.bunun.neyi.var.çocugumu.olmuyor.diyor.yok.birşeyi.çocugu.olur.perveste.kullansın.dedi
kalktım.hemen.kagıda.yazdım.eşim.diyor.neler.oluyor.araştırdım.ilişki.ile.ilgili.birşey.yazıyor.hayırlısı.artık

Günaydın canım gerçekten çok ilginç hayır olsun inşallah belkide sana bir işarettir bu bellimi olurO rüyada gördüğün şeyi dene bence

kızlar ben bugün de gittim dr a hamilelik yok rahim boş bence 1 hafta daha bekle olacaksın ama hormonların izin vermiyor dedi
sabır sabır ya sabır

hayır olsun canım

aramıza hoşgeldinnnnnnnnnnnn
anlmadım çocuk mu istemiyosun 5-6 sene :44:

fsh.kaç.canım.senin.

hatırlamıyorum ki canım o kadar uzun bir süreç ki artık çok yoruldum yıllardır bıktım dr.gitmekten planlı yatak odasına gitmekten .bu ay da sonuç alamazsam ben artık bırakıcam bu işin peşini .sedece bir şey yapılmadı "rahim filmi" sanırım kanallarda sorun var ama her gittiğim dr. en baştan aldıı için tedaviyi bir türlü rahim filmi ççekilemedim.çok umutsuzum mutsuzum.kendi mutsuzluğum ayrı bir de etraftakilere dert anlatmak beni çok yoruyor.neyse canınızı sıkmayayım yarın progestoronuma bakılcak lütfen dua edin. ben her okuduğum mesajda dua ediyorum sizler için kulun kula duası kabul olur derler.

canım 2008 yılında değerlerimi yazmışım foruma onları buldum .

FSH değerim 5,72 , LH değerim 6,74 ,Prolaktin 10,73 , E2 37

degerlerin.normal.gibi.geliyorr.canım.o..çkadar.kötü.
degil

anlamadıgım.rahim.filmi.nasıl.çekilmez.anlamadım.bak.pesç.etmek.yok.bence.hemen.rahiim.filmini.çektir.belki.tüplerde.sorun.var.ufak.bir..operasyonla.düzeltilecek.

lütfen.hemen.çektir.bir.randevu.al.

yer.olarak.nerdesin.pardon.
peki.ofis.demi.çekilmedi.tüp.bebek.aşılamadan.önce.yapılıyor.mutlaka.bu.bana..iki.defa.yapıldı.temiz.ben.zaten.evlendikten.6.çay.sonr.laparoskopi.oldum.kistten.dolayı

kızlar sonunda regl oldum ayy havalara uçacağım resmen
yanlız bir sorun var bugün regl olduğuma göre dr bana 3. günü test yaptır dedi
3. gün cumartesi ne edecem ben yarın sabah yaptırsam mı erken mi olur yoksa özel hastaneye gidip yaptırayım mı cumartesi

Sakın umutsuzluğa kapılma anladığım kadarıyla senin tedavilerin yarım kalmış benim gibi bana da tüp bebekle ancak olur dediler bir kaç doktor.Sonra başka bir doktora gittim tüp bebeğe gerek kalmadan hamile kalabildim çok şükür ama düşükle sonuçlandı hayırlısı olsun dedim.En azından hamile kalabiliyorum...

Canım benim özel bir hastane de yaptırabilirsin cumartesi günü,ya da yarın da yaptırabilirsin bence. Hormon tahlilleridir herhalde fsh - lh gibi...2.yada 3. gün baktırılıyor canım onlar...

Canım benim özel bir hastane de yaptırabilirsin cumartesi günü,ya da yarın da yaptırabilirsin bence. Hormon tahlilleridir herhalde fsh - lh gibi...2.yada 3. gün baktırılıyor canım onlar...

gitsem mi yarın
bilemedim ki
özel hastaneler çok pahalı 150 tl falan dediler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…