Pkolular buraya,hamile kalamayanlar ve kalanlar tedavi sürecimizi paylaşalım.

yumurtam büyümüş 16 henüz pazartesi öğlen çatlatma iğnesini yapıcam salı gecesinden itibaren 4 kere gün aşırı ilişki sonra beklicez dedi doktorum...Dualarınızı beklerimmm!
umutlanıp kendi kendimi karamsarlıştırıyorum ya olmazsa diye ama Allahtan hayırlısı inşaallah!!Rabbim cümlemizin yüzünü güldürsün inşaallah!!!senin neyin var arkadaşım neden bozuk moralin hayırdır??

16ya iyi mi dedi doktorum bnmki fazla büyümemiş dedi çatlaması için 22mm olması lazmmış.. bizimde bgn bide ptesi ilişki günümüz ama benm hç akıntm gelmedi bu aydan hçç ümidim yokk..

ya kızlar bnm ağzım kuruyo demiştim ya dün bide midem bulantım var 2 gündür nie acaba??

16ya iyi mi dedi doktorum bnmki fazla büyümemiş dedi çatlaması için 22mm olması lazmmış.. bizimde bgn bide ptesi ilişki günümüz ama benm hç akıntm gelmedi bu aydan hçç ümidim yokk..

ya kızlar bnm ağzım kuruyo demiştim ya dün bide midem bulantım var 2 gündür nie acaba??

yok yeterli diil tabii pazartesi kendin yap iğneni dedi özellikle bide 12.30da yapacakmışım !? illa akıntımı gelmek zorunda? ilaçtandır belki sen iğne vurdunmu? Allah hayırlısıyla nasib eder inşaallah canım!!!güzel haberlerini paylaşmanı dilerim..

Canım ben özel doktora gitmiyorum fakülteye gidiyorum pko için ama sanırım özel diyetisyene gideceğim.Bana o ilacı kadın hastalıkları doktoru verdi sen de kullan genelde pkolular bu ilacı kullanıyor bu ilaç insülin direncini kırıp daha az kilo almayı sağlıyor hatta kimilerinde verdiriyor.doktoruna gidince mutlaka sor bu ilacı zararı yok faydası var yani.İnşallah canım Allah gönlüne göre versin:KK16:

teşekkür ederim canım.tamamdır muhakkak sorucam inşaallah fayda eder.Amin Allah cümlemizi muavfak etsin inşaallah!!!

hayırlı akşamlar kızlar geçmiş sonra okuyacağım inş........................

ben bugün dr a gittim veee yumurtam 23 mm olmuş çoooooooook şükür ve çatlatma iğnesi vuruldum pazartesi tekrar gitcem inş çatlamış mı diye bakılacak bu arada ovitrelle diye bi iğne ve 250 mikrogram yazıyordu çokmu sizce kızlar yani burda okuduklarımın çoğu 75 mg yazıyodu açaba çatlama günü diyemi böyle verdi dr bilemiyorum
şimdi çıkmak zorundayım yarın grşz bana dua edinnnnnnnnnnnnnnn kızlar ayın sonunu beklemek baya bi zor olacak

ben bugün dr a gittim veee yumurtam 23 mm olmuş çoooooooook şükür ve çatlatma iğnesi vuruldum pazartesi tekrar gitcem inş çatlamış mı diye bakılacak bu arada ovitrelle diye bi iğne ve 250 mikrogram yazıyordu çokmu sizce kızlar yani burda okuduklarımın çoğu 75 mg yazıyodu açaba çatlama günü diyemi böyle verdi dr bilemiyorum
şimdi çıkmak zorundayım yarın grşz bana dua edinnnnnnnnnnnnnnn kızlar ayın sonunu beklemek baya bi zor olacak

Canım çok sevindim inşallah daha güzel haberlerini bekliyoruz bu arada birşey sorucam kilo durumun nasıl kilolumusun değilmisin?Kendine iyi bak görüşürüz:KK3::KK54:

Canım çok sevindim inşallah daha güzel haberlerini bekliyoruz bu arada birşey sorucam kilo durumun nasıl kilolumusun değilmisin?Kendine iyi bak görüşürüz:KK3::KK54:

allah razı olsun cnm Rabbim hamiş haberimi de vermeyi nasip etsin bu ay böyle bişe yaşayacağım aklımın ucuna bile gelmezdi yani bu ay hiç umudum yoktu ve bu süpriz yumurtam umut oldu, heyecan oldu inş hayırlı olur....

canım benim kilom 64 yani biraz fazlam var ama dr um senin kilon fazla değil vermene gerek yok demişti..görenler 64 olduğuma inanmıyor boyum da 1.63 yani orantılı sayılır

Arkadaşlar selam hepinize,

Ben de pko.luyum ve 2.aşılamanın sonunda bebeğimi Allahın izniyle kucağıma aldım.Şimdi 16 aylık kızım var.
Hiç pes etmeyin,umudunuzu kaybetmeyin,inş Rabbim tez zamanda yavrularnıza kavuştursun.

yumurtam büyümüş 16 henüz pazartesi öğlen çatlatma iğnesini yapıcam salı gecesinden itibaren 4 kere gün aşırı ilişki sonra beklicez dedi doktorum...Dualarınızı beklerimmm!
umutlanıp kendi kendimi karamsarlıştırıyorum ya olmazsa diye ama Allahtan hayırlısı inşaallah!!Rabbim cümlemizin yüzünü güldürsün inşaallah!!!senin neyin var arkadaşım neden bozuk moralin hayırdır??

hadi hakkında hayırlısı bende cumartesi çatlatma iğnesi vuruldum ve pazartesi tekrar gitcemmm inş çatlamıştır.....

Ben de pko.luyum ve 2.aşılamanın sonunda bebeğimi Allahın izniyle kucağıma aldım.Şimdi 16 aylık kızım var.
Hiç pes etmeyin,umudunuzu kaybetmeyin,inş Rabbim tez zamanda yavrularnıza kavuştursun.

canım bize ne güzel umut oldun Allah razı olsun..
Rabbim evladını sana bağışlasın sağlıkla büyüsün :KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54:

hadi hakkında hayırlısı bende cumartesi çatlatma iğnesi vuruldum ve pazartesi tekrar gitcemmm inş çatlamıştır.....

bana doktor gel çatlamışmı kontrol edelim demedi direkt ilişki günlerini söyledi uff inşaallah aşılamaya gerek kalmazz!!!Allah yüzümüzü güldürsün inşaallah!!!

maşallahhhhhhh subannallahhhhhhhhhhhhhhh:nazar::nazar::KK34::KK16:

1 yumurtan mı oldu canım bol şans diliyorum çatlatma iğnesinden sonra çalışmalra dikkat ve ilişkiden sonra yat bol bol incir ceviz fındık felan yitin eşinle benim eşim aşılamalarda yiyodu milyolarca sperm çıkıyodu o tür şeyler spermleri cogaltıyo haberin olsun hadi hayırlısı:KK17::KK16::KK16:

tedaviye devam çatlatma iğnesi yapmadılar hiç gittiğim her doktor kobay gibi kullanıo beni tedaviyi hep baştan alıolar 24 yaşındayım yaşın genç diolar . eczanede çalışıorum okadar ilaçların arasında ama kendime faydam yok :KK43::KK43:

selam hoşgeldin aramıza hepimizin olucak moral bozmak yok:KK16::KK16::KK16:

1 yumurtan mı oldu canım bol şans diliyorum çatlatma iğnesinden sonra çalışmalra dikkat ve ilişkiden sonra yat bol bol incir ceviz fındık felan yitin eşinle benim eşim aşılamalarda yiyodu milyolarca sperm çıkıyodu o tür şeyler spermleri cogaltıyo haberin olsun hadi hayırlısı:KK17::KK16::KK16:

teşekkürederim cnm inş hayırlısı olur vallaa adamcağıza ne versem yiyo ceviz badem fındk bide keçinoynuzu suyu içiriyorum 2 hafat oldu belki daha fazla inş hayırlsı olur. cnm listeye süpriz bi yumurta yazarmısın bide bat ayın sonuna sarkabilir ama belli değil parantez içinde onu da yaz olurmu geö adet olabilirmişim yani çatlama geç olursa :KK17::KK17::KK17::KK17:

:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

Son düzenleme:
:nazar::nazar::nazar:İŞTE ANNE ADAYLARI:nazar::nazar::nazar:

BİSMİLLAHİRRAHMENİRRAHİM

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

:nazar:HAKSEVER........adım ÖZGE........22 yaşında.....5 yıllık evli.......bursada.......4 aşılama ve sayısız yumurta takibi.......1 düşük......:KK16:
:nazar:ASUDEBAHAR.....adı ZEYNEP..... ? ....... ? .......batmanda.....6 yumurta takibi 2 aşılama:KK16:
:nazar:SVEH..............adı SÜMEYYE.....21yaşında......3 yıllık evli....istanbulda..........yarım kalmış yumurtlama takipleri,şuanda yumurtlama takibi yaptırıyor:KK16:
:nazar:BAHAR 27........adı PINAR..........29 yaşında......2yılllık evli......bursada........adet düzenleyici ilaç kullanıyo ama daha bebiş için çalışmalara başlamadı:KK16:
:nazar:CENNETKOKULUM........adım ZEYNEP.......21yaşında.......3,5 yıllık evli..........istanbuldai..........ikinci yumurta takibi ve tabiki pko:KK16:((süpriz yumurtası var inşallah bebiş olucak bu ay))
:nazar:MUAMMA..............adı AYSE..........25 yasında......3,5senelk evli...........denizlide..........yumurtlama takibi yaptırıyor:KK16:
:nazar:

:KK49::KK49::KK49:hepimiz hamile kalıcazzzzzzzzzzzz:KK49::KK49::KK49:

(kızlar bu şekilde yazın isimlerinizi ve bilgilerinizi böle kaydedeyim birbirimizi unutmayalım kalabalıklaştık ben kim nabtıydı unutuyorum hem böle takipte oluruz, VE LİSTEMİZDEN HAMİLELER ÇIKAR İNSALLAH:)):KK42:

Son düzenleme:
Kızlar bal+tarçın+çörek otunu da kullanın ben 2.aşılamada onu da kullandım.Yumurta kalitesini arttırıyor.
Ayrıca eşimin de sayısı düşüktü keçi boynuzu kürü 3 ay kullandı değerleri 3 kat arttı.
Ben bu 2 küre çok inanıyorum.

teşekkürederim cnm inş hayırlısı olur vallaa adamcağıza ne versem yiyo ceviz badem fındk bide keçinoynuzu suyu içiriyorum 2 hafat oldu belki daha fazla inş hayırlsı olur. cnm listeye süpriz bi yumurta yazarmısın bide bat ayın sonuna sarkabilir ama belli değil parantez içinde onu da yaz olurmu geö adet olabilirmişim yani çatlama geç olursa :KK17::KK17::KK17::KK17:

:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

afiyet olsun:KK34::KK17: onlara hep tatlı bize acı şeyler yarıyo:KK19::KK19:

slm kızlar:KK16::KK16::KK16:iyi pazarlar:KK34::KK54::KK54:

misafirlerim var gelemiyorum:KK34: şuanda var ama duramadım :KK20:

size haber vereyim dedim bursada çok eski bi ebe varmış :26:
rahim tersliği felan olursa düzeltiyomuş :21:çok tüp bebek yaptırıp olmayanalr gitmiş olmuş:nazar: kayın valdemle görümcem bizde:KK12: kayın validem söledi bakalım kadını aradık:21: tüplerin acıkmı dedi sperm varmı yumurta varmı dedi :KK23:bende herşey çok mükemmel deniyo hatta çogul gebelik riski var deniyo olmuyo dedim 4 kez aşılama denedim dedim :21::21:
sonrada gel bi bakalım dedi :KK37:yarın gidiyoruz:KK52::KK52: size yazarım belli mi olur rabbim şifamı onun eline vermiştir:KK14: kim ne dese yapıyorum :KK14:kayınvaldemi kırmamak için bile giderim :KK14:onun duası yeter bana :KK43:canım benim kırılcam diede sıkıla sıkıla söledi:2: daha lafı başlarken giderim anne dedim :KK16::KK16:ohh bee dedi rahatca söledi :KK39:
eşime dedik pek olumlu bakamdı ama beni biliyo gitte aklında kalmasın dedi :KK76::KK76:

yarın gidiyoruz bakalım ne dicek çok heycanlandım şimdiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii:KK76::KK76::KK76::KK76::KK76:

X