Pkolular buraya,hamile kalamayanlar ve kalanlar tedavi sürecimizi paylaşalım.

slm kızlar:KK16::KK16::KK16:iyi pazarlar:KK34::KK54::KK54:

misafirlerim var gelemiyorum:KK34: şuanda var ama duramadım :KK20:

size haber vereyim dedim bursada çok eski bi ebe varmış :26:
rahim tersliği felan olursa düzeltiyomuş :21:çok tüp bebek yaptırıp olmayanalr gitmiş olmuş:nazar: kayın valdemle görümcem bizde:KK12: kayın validem söledi bakalım kadını aradık:21: tüplerin acıkmı dedi sperm varmı yumurta varmı dedi :KK23:bende herşey çok mükemmel deniyo hatta çogul gebelik riski var deniyo olmuyo dedim 4 kez aşılama denedim dedim :21::21:
sonrada gel bi bakalım dedi :KK37:yarın gidiyoruz:KK52::KK52: size yazarım belli mi olur rabbim şifamı onun eline vermiştir:KK14: kim ne dese yapıyorum :KK14:kayınvaldemi kırmamak için bile giderim :KK14:onun duası yeter bana :KK43:canım benim kırılcam diede sıkıla sıkıla söledi:2: daha lafı başlarken giderim anne dedim :KK16::KK16:ohh bee dedi rahatca söledi :KK39:
eşime dedik pek olumlu bakamdı ama beni biliyo gitte aklında kalmasın dedi :KK76::KK76:

yarın gidiyoruz bakalım ne dicek çok heycanlandım şimdiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii:KK76::KK76::KK76::KK76::KK76:

kızlarrrrrrrrr bugün gittim ebeye anam bi sosyetik bi sosyetikk kocaman lüks bi ev hizmetçisi bilem vardıı:KK52::KK52:

bizde kayın valdemle bi süzüldük i süzüldük görmeyin:KK12::KK12::KK9::KK9::KK9:

anlatıyorum:)))
tabi beni başbaşa odaya aldı yokladı oramı buramı:18::KK57: sonra giyindim konuştu uzun uzun kadın resmen profösör gbydi... küçük evlendiğim için rahmim küçük kalmış gelişmemiş,kistlerin var dedi:)) hadi canım dicektim:)) sonra çok intihabın var dedi akıntın var dedi dedim altı aydır mantarım ,nie doktora gitmedin dedi:)) fitil verdi merhem verdi yazdı yani aldım bugün kullanıcam:))) sonra şimdi şöle yapıcaz dedi önce mantaırın bi aksın sonra 12 tane iğne yazdı bu iğneler yumurtalarımı geliştircekmiş, sonra antibiyotik yazdı bu dedi kistlerini eritecek:)))sonra krem verdi:)) bide bi tane doğar ilaç verdi onu sadece bi eczane yapıyomuş ona gidicez yaptırıcaz bakalım ay çok umutlandırdı beni 4-5 aya olur dedi hiç bişiyin yok sadece rahmin küçük kalmış erken evlenmişsin ondan dedi bide mantar için papatya suyuyla yıkayın hep dedi misafirlikte bile lavabolara elleme toplu yerlerde bişeye elleme dedi bünyen hassas dikkat et dedi üşütme dedi hamur işi kızartma yeme kilo alma dedi baya bi konuştu bide 40 lira aldı:)):KK51::KK51::KK51::KK51:

işte böle ama eve geldim çok mutluydum sanki hamilesin dedi:KK49::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

olucak olucak benimde bebeişim olucakkkkkkkkkkkk:KK49::KK16::KK16::KK16::KK16:

kızlarrrrrrrrr bugün gittim ebeye anam bi sosyetik bi sosyetikk kocaman lüks bi ev hizmetçisi bilem vardıı:KK52::KK52:

tabi beni başbaşa odaya aldı yokladı oramı buramı:18::KK57: sonra giyindim konuştu uzun uzun kadın resmen profösör gbydi... küçük evlendiğim için rahmim küçük kalmış gelişmemiş,kistlerin var dedi:)) hadi canım dicektim:)) sonra çok intihabın var dedi akıntın var dedi dedim altı aydır mantarım ,nie doktora gitmedin dedi:)) fitil verdi merhem verdi yazdı yani aldım bugün kullanıcam:))) sonra şimdi şöle yapıcaz dedi önce mantaırın bi aksın sonra 12 tane iğne yazdı bu iğneler yumurtalarımı geliştircekmiş, sonra antibiyotik yazdı bu dedi kistlerini eritecek:)))sonra krem verdi:)) bide bi tane doğar ilaç verdi onu sadece bi eczane yapıyomuş ona gidicez yaptırıcaz bakalım ay çok umutlandırdı beni 4-5 aya olur dedi hiç bişiyin yok sadece rahmin küçük kalmış erken evlenmişsin ondan dedi bide mantar için papatya suyuyla yıkayın hep dedi misafirlikte bile lavabolara elleme toplu yerlerde bişeye elleme dedi bünyen hassas dikkat et dedi üşütme dedi hamur işi kızartma yeme kilo alma dedi baya bi konuştu bide 40 lira aldı:)):KK51::KK51::KK51::KK51:

işte böle ama eve geldim çok mutluydum sanki hamilesin dedi:KK49::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

senin adına çoook sevindim cnm inş olur ne güzel baya bilgiliymiş kadın heee hakkında herşeyin en hayırlısı olsun cm :KK16::KK16:

Hadi gözün aydın hayırlısı olur umarım senin için:KK49: eğer gerçekten faydası olursa banada söylersin bende giderim:KK1:

bildiğin gibi canm yaa hçç bişi yapmadm ama kendimi hçç iyi hissetmiyorum 3 4 gündür. mide bulantım var ağzımın tadı yokk neşem yok tuhafım yanii... sen nasılsın nezaman gtcektn diyetistyene haber ver bize gelince tamam:KK54:

Belkide hamilesindir mide bulantısı tuhaf olman bellimi olur canım inşallh bebek vardır:emir_bebek::KK49:

inşaallah kurtulursun kilolardan bende vermek istiyorum ama pko için değil eşim istiyor biraz göbişim varda ama eşime bebiş olmadan spor felan yapmam ya tutuarsa dedim :KK1::KK1:

evet cnm benim kayınvalidemde öyledir Allah razı olsun ahstaneye gdeceğim zaman bana utana sıkıla söyledi canım yaa annem gibi çok sağolsun öbür türlü kaynana olsaydı ben psikolojikmen çökmüşltü hep destek oldu bana hala da oluyo sağolsun:KK16::KK16::KK16::KK16: MAŞAALLAH NAZAR OLAMSIN :nazar::nazar:

cnm evet prolaktini yükseltme boşver inş olur çünkü stres yapınca bu sefer yumurta olur proktin yükselir sen içini ferah tut ve Rabbime tevekkül et. ben hiç bu aydan ümidim yoktu ama Rabbime sonsuz şükürler olsun inş seninde olur ve son anda bi atak yapar yumoşlarınnnn
ben bugün gittim cumartesi iğneden sonra çatlamış çooook şükür bugün ve yarın önemli günler hayırlısı dr 2 hafta içinde adet olmazsan büyük ihtimal gebelik vardır dedi benim bat 24 ocak ama ayın sonuna sarkabilir geç yumurtlama olduğu için yani ay sonunu beklemekten başka çare yokkkkk

İnşallah canım sağol:KK16:İnşallah sende verirsin canım.Bu arada cumaya randevu aldım diyetisyene gitmek için özele.Bakalım hayırlsı olur inşallah:KK16:Maşallah kayınvaldenede:nazar:Allah mutluluğunuzu daim etsin canım:KK54:

tabiki olucak canım bnm inşallah diyelim ama:KK16: kız ne okumuş bu karı reçete fln yazıyo baksana:)) iyi bari çok almamış para:KK1: araştr internette verdiği iğneyi fln yada eczacıya sor öle kullan cnm.. bide bende kızcam sana 6 aydr mantarsında nie gitmedn doktora:KK4: hadi canm hayırlısı Rabbim bunu vesile eder inşallahh hamile kalırsan bizde geliriz bakarsın belli mi olur:KK1:

Belkide hamilesindir mide bulantısı tuhaf olman bellimi olur canım inşallh bebek vardır:emir_bebek::KK49:

yok kız ne bebeği:)) olsa bile bukadar erken başlamaz heralde bulantı ama vardr inşallah biz ona yoralım öle olsun:)) dostinex kullanıyorum ya ptesi perşembe o mu yapıyoki diyorum ama ilacn ertesi günü olmuyo sadece 3gün geçsede bulanıyo anlamadm bende:44:

aranıza yeni katıldım bugün kont. vardı 5 gün yüksek doz klomen kullandımmm 12. günü oluyo 10 mm iş iğne yapmadı 3 gün sonra yine gel dedii olmazsa iğneye gececekmiş çok üzgünüm polikistten nefret ediyorum anne olmak istiyorum inşallah

günaydın.kızlaar

haksever.canım.sen.mantar.oldunda.hiç.gitmedinmi.yani.birşey.kullanmadan.geçmesini.bekledin.anlamadım
birde.meraklıyımdır.ben.verdigi.dogal.ilaç.neymiş.araştıralım.bakalım
kesinlikle.araştır.ondan.sonra.kullan.birde.şok.oldum.40.lira.deyince.ama.antlaşması.eczane.dediya.oraya.ne.kadar.vereceksin.yazarmısın.ilacı.alınc

bende.2.yıldır.mantarım.tüp.bebekden.çsonra.kaldı.merhem.ilac.antibiyotik.yokama.bu.sefer.devlet.has.gidecegim.hep.saglık.ocagın.gittim

birde.adet.olyım.maaydanoz.suyu.kaynatacagım.tavsiyem.sende.iç..ben.aralıklarla.içerim.ama.hep.adet.olunca.çünkü.düşüge.ssebep.oluyormuş.hamile.kaldıkda.düşük.kaldı.tövbe.yaaaaaa:44::44::44::44::44:

Merhaba arkadaşlar bende pkolu olarak size hikayemi anlatayım
6 yıllık evliyim uzun zamandır bebek istiyoruz olmuyordu ama fazla üstüne de düşmedik erken diye.baktık olmuyor dr. gittik bende sorun yok eşim varikosel.neyse eşim ameliyat oldu.spermler kendini toparladı 90milyona yükseldi.ama hala hamile kalamıyordum.tekrar dr. gittik.eşiminde sorun yok ben pko çıktım.fakat reglim 1 gün bile şaşmaz buna rağmen pkoydum.duphaston kullandım regl oldum.5 gün klomen kullandım.dr gittim 2 yumurtam gelişmiş.21. gün gel dedi.şimdi bakalım belki hamile kalırım.lütfen dua edin

6 yıllık evliyim uzun zamandır bebek istiyoruz olmuyordu ama fazla üstüne de düşmedik erken diye.baktık olmuyor dr. gittik bende sorun yok eşim varikosel.neyse eşim ameliyat oldu.spermler kendini toparladı 90milyona yükseldi.ama hala hamile kalamıyordum.tekrar dr. gittik.eşiminde sorun yok ben pko çıktım.fakat reglim 1 gün bile şaşmaz buna rağmen pkoydum.duphaston kullandım regl oldum.5 gün klomen kullandım.dr gittim 2 yumurtam gelişmiş.21. gün gel dedi.şimdi bakalım belki hamile kalırım.lütfen dua edin

senin.yaş.kaç.canım.çünkü.2.yumurta.diyorsun.benim.11.yumurt.oluşmuştu.7.si.olgundu.ama.olmadı.işte.kalitesiz.dedile.eşimdede.hareket.sorunu.var.artık.usandım.valla.adet.olamıyorsan.hayıt.suyu.iç.canım

kızlar.perşembe.günü.gimsada.ersin.dr.var.onu.aarayın.aklınızda.soru.varsa.sorun.ben.aramıştım.bana.erken.menepoz.demişler.di.ersin.hoca.kesinlikle.yok.demişti.çok.güzel.anlatıyor.bu.hafta.düşürebilirsem.arıyacagım
hatta.geçen.hafta.pco.yu.anlatmıştı.bununla.yaşamqasını.bileceksiniz.kesin.teşhiş.pco.ise.bu.geçmez.kalıtsaldır.dedi.ama.çocuk.olmayacak.diye.birsöz.konusu.degil.demişti

kız ne güzel işte gelişmiş yumurtan çatlatma iğnesi yapcaktr belki o günde bizimde olcak çocuğumuz ben inanıyorum buna ama birz sabır.. Rabbime bol bol dua ve tevekküll...

aranıza yeni katıldım bugün kont. vardı 5 gün yüksek doz klomen kullandımmm 12. günü oluyo 10 mm iş iğne yapmadı 3 gün sonra yine gel dedii olmazsa iğneye gececekmiş çok üzgünüm polikistten nefret ediyorum anne olmak istiyorum inşallah

hoşgeldin canımm ama biz aramıza böle umutsuz mutsuz gelenlere çookk kızıyoruzz:KK4: çünkü bizim ilacımız morall.. ilk mi kullandn klomeni. bu ay olmadı bidahaki ay olmadı öbür ayy Rabbim ömür versinde bizde gücümüzün yettiği kadar direncez pes etmek yokkk:KK20:

günaydın.kızlaar

haksever.canım.sen.mantar.oldunda.hiç.gitmedinmi.yani.birşey.kullanmadan.geçmesini.bekledin.anlamadım
birde.meraklıyımdır.ben.verdigi.dogal.ilaç.neymiş.araştıralım.bakalım
kesinlikle.araştır.ondan.sonra.kullan.birde.şok.oldum.40.lira.deyince.ama.antlaşması.eczane.dediya.oraya.ne.kadar.vereceksin.yazarmısın.ilacı.alınc

bende.2.yıldır.mantarım.tüp.bebekden.çsonra.kaldı.merhem.ilac.antibiyotik.yokama.bu.sefer.devlet.has.gidecegim.hep.saglık.ocagın.gittim

birde.adet.olyım.maaydanoz.suyu.kaynatacagım.tavsiyem.sende.iç..ben.aralıklarla.içerim.ama.hep.adet.olunca.çünkü.düşüge.ssebep.oluyormuş.hamile.kaldıkda.düşük.kaldı.tövbe.yaaaaaa:44::44::44::44::44:

sen tüp bebekte mi denedin cnm kaç yıllık evlisin.. pcodan başka sorun yok dimi. bide ne tedavileri gördün şimdiye kadar

senin.yaş.kaç.canım.çünkü.2.yumurta.diyorsun.benim.11.yumurt.oluşmuştu.7.si.olgundu.ama.olmadı.işte.kalitesiz.dedile.eşimdede.hareket.sorunu.var.artık.usandım.valla.adet.olamıyorsan.hayıt.suyu.iç.canım

kızlar.perşembe.günü.gimsada.ersin.dr.var.onu.aarayın.aklınızda.soru.varsa.sorun.ben.aramıştım.bana.erken.menepoz.demişler.di.ersin.hoca.kesinlikle.yok.demişti.çok.güzel.anlatıyor.bu.hafta.düşürebilirsem.arıyacagım
hatta.geçen.hafta.pco.yu.anlatmıştı.bununla.yaşamqasını.bileceksiniz.kesin.teşhiş.pco.ise.bu.geçmez.kalıtsaldır.dedi.ama.çocuk.olmayacak.diye.birsöz.konusu.degil.demişti

nerde var anlamadım hangi kanalda... nasıl yaşıcakmışız pcoyla yani napmamız lazımmı. hadi çocuk oldu diyelim ömrümüzün sonuna kadar doğum konrtol hapımı kullancaz düzenli adet görebilmek içinn:KK50:

hee bide kızlar ilişkiden 2 saat önce kocaya sert bi türk kahvesi içirince sperm hareketliliği artıyomuş öle duydum ben yapıyorum hep:KK17: sizde yapın belki bi etkisi olurr:KK49:

ya kızlarr çoğunuz dostinex kullanmıştır sizdede mide bulantısı ağız kuruluğu yapıyomu.. adet günüm yakın olsa hamileyim derdim ama diyemiyorum.......... ama kötüyüm yaa hçç agzımın tadı yok hep hafiften bulantı var

ben.tüp.bebek.aşılama.oldu.4.senelik.evliyim.hiç.gebelik.yaşamadım

gimsa.tv.de.akşam.saat.8.de.perşembe.günleri.arayın.derim.

pco.kalıtsal.geçmez.diyor.dogumkont.hapını.bilmem.ben.hiç.kullanmadım.çünkü.bende.kanpıhtılaşmasıda.var.ben.şimdi.köşeme.çekildim.bekliyorum.gelecek.sıpa.annem.pes.etti.ama.bak.ben.süpriz.yaptım.diyecek.inanıyorum.buna

birde.pco.lulara.ve.özellikle.kilolu.olanlarda.şeker.hapını.öneriyorlrmış.dr.lar.duydunuzmu.valla.ben.sorup.kullanacagım.hem.kilo.verdiyor.hemde.hamiş.kalmayı.saglıyormuş.araştırın.adı.glifor

ya kızlarr çoğunuz dostinex kullanmıştır sizdede mide bulantısı ağız kuruluğu yapıyomu.. adet günüm yakın olsa hamileyim derdim ama diyemiyorum.......... ama kötüyüm yaa hçç agzımın tadı yok hep hafiften bulantı var

canım.ben.kullanmadım.ama.hapın.ismini.çyaz.googlede.araştırsana.yan.etkileri.ne.diye

Amin canım kendini üzme hepimizin bir sınavı işte Allah hepimize anne olmayı nasip eder inşallah:KK16::KK49:

X