Pkolular buraya,hamile kalamayanlar ve kalanlar tedavi sürecimizi paylaşalım.

ama sadece o yazıyor sonucta başka hiç bi değer yazmıyor ki folükülerden anlaşılmıyormu yumurtlama olup olmadıgı ben zaten gebelik düşünmüyorum şuan sadece yumurtlama olup olmadıgına baktırmak istedim

slm hşgeldin aramıza :KK16::KK16::KK16:

10nun üzerinde saglıklı yumurtlama olduğu söleniyo ama bazı doktorlar 5ten yüksenede saglıklı diyo ve bu her ay değişebilen bişi moralini bozma bu ay sağlıksız bi yumurtan olduysa bidahaki aya daha iyisi olabilir bu arada benim son aşılamamda sonucum 20 cıkmasına ragmen olmamıştı yani anlıcan değerlerin pekte bişi ifade ettiği söylenemez:KK19::KK19:

merhaba arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım ne berbat bişey bu pko 2 yıl oldu pko ile tanışalı 2.5 yıllık evliyim böle olup hamile kalanlar varmı bi umutt lütfennn

hoşgeldin aramıza tabiki hamile kalabilrsin kalabiliriz ve kaln çooooooooooook insan var hayırlısı:KK16::KK16::KK16:

pko luyum klomen kullandım çatlatma iğnesi vurulacağım fakat eşimin sperm sayısıda düşük çıktı, iğne bi işe yararmı doktor deneyelim dedi..olmazsa aşılama olacak...moralim yerle bir...

hoşgeldina rmıza:KK16::KK16::KK16:

burda moral bozan şaplağı yiyo haberin olsunn:KK57:

önce döveriz sonra cooook sevweriz :KK19::KK19::KK19::KK35::KK54::KK54:

kaç ay kullandm klomen yumurtan büyüdümü.. fazla acalen yoksa yani yeni evliysen bekle derim snra aşılama yaptırırsn

5gün kullandım adetimin 5.günü başladım 12günü daha 13dü büyüklüğü cumartesi tekrar gidicem ve büyümüşse iğneyi olacağım.3yıllık evliyim...cocuk istiyoruz artık!Allah herkese hayırlısını nasip etsin...

:nazar::nazar::nazar:İŞTE ANNE ADAYLARI:nazar::nazar::nazar:

BİSMİLLAHİRRAHMENİRRAHİM

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

:nazar:HAKSEVER........adım ÖZGE........22 yaşında.....5 yıllık evli.......bursada.......4 aşılama ve sayısız yumurta takibi.......1 düşük......:KK16:
:nazar:ASUDEBAHAR.....adı ZEYNEP..... ? ....... ? .......batmanda.....6 yumurta takibi 2 aşılama:KK16:
:nazar:SVEH..............adı SÜMEYYE.....21yaşında......3 yıllık evli....istanbulda..........yarım kalmış yumurtlama takipleri:KK16:
:nazar:BAHAR 27........adı PINAR..........29 yaşında......2yılllık evli......bursada........adet düzenleyici ilaç kullanıyo ama daha bebiş için çalışmalara başlamadı:KK16:
:nazar:CENNETKOKULUM........adım ZEYNEP.......istanbulda.......3,5 yıllık evli..........ikinci yumurta takibi ve tabiki pko:KK16:
:nazar:

:KK49::KK49::KK49:hepimiz hamile kalıcazzzzzzzzzzzz:KK49::KK49::KK49:

(kızlar bu şekilde yazın isimlerinizi ve bilgilerinizi böle kaydedeyim birbirimizi unutmayalım kalabalıklaştık ben kim nabtıydı unutuyorum hem böle takipte oluruz, VE LİSTEMİZDEN HAMİLELER ÇIKAR İNSALLAH:)):KK42:

Nerdesiniz fıstıklarrr:KK1::nazar::nazar:

Nie bilgilerinizi yazmıyosunuz nerdesiniz bakim siz:KK57:

allah razı olsun :)

sendende canım bu arada ben san hg demişim zaten hahaaaa bilgilerini yazarsan kaydedelim senide canım adını yasını ne kadarlık evli oldugunu ve nerde yaşadıgını yaz ve tedavide nerdesiniz onu yaz senide ekleyeyim listeye:KK34::KK16:

Bu arada beni merak edenler:KK17: Profilimden resimlerime bakabilerler:KK17:

:nazar::nazar::nazar:İŞTE ANNE ADAYLARI:nazar::nazar::nazar:

BİSMİLLAHİRRAHMENİRRAHİM

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

:nazar:HAKSEVER........adım ÖZGE........22 yaşında.....5 yıllık evli.......bursada.......4 aşılama ve sayısız yumurta takibi.......1 düşük......:KK16:
:nazar:ASUDEBAHAR.....adı ZEYNEP..... ? ....... ? .......batmanda.....6 yumurta takibi 2 aşılama:KK16:
:nazar:SVEH..............adı SÜMEYYE.....21yaşında......3 yıllık evli....istanbulda..........yarım kalmış yumurtlama takipleri:KK16:
:nazar:BAHAR 27........adı PINAR..........29 yaşında......2yılllık evli......bursada........adet düzenleyici ilaç kullanıyo ama daha bebiş için çalışmalara başlamadı:KK16:
:nazar:CENNETKOKULUM........adım ZEYNEP.......istanbulda.......3,5 yıllık evli..........ikinci yumurta takibi ve tabiki pko:KK16:

:KK49::KK49::KK49:hepimiz hamile kalıcazzzzzzzzzzzz:KK49::KK49::KK49:

(kızlar bu şekilde yazın isimlerinizi ve bilgilerinizi böle kaydedeyim birbirimizi unutmayalım kalabalıklaştık ben kim nabtıydı unutuyorum hem böle takipte oluruz, VE LİSTEMİZDEN HAMİLELER ÇIKAR İNSALLAH:)):KK42:

Aminnnn canım İnşallah liste çoğalır hamilelik haberleride gelmeye başlar:KK16::KK49:

5gün kullandım adetimin 5.günü başladım 12günü daha 13dü büyüklüğü cumartesi tekrar gidicem ve büyümüşse iğneyi olacağım.3yıllık evliyim...cocuk istiyoruz artık!Allah herkese hayırlısını nasip etsin...

bnde 3 yıllık evliyim klomen progestan diane herşeyi denedim ama hiçbir faydası olmadı allah yardımcımız olsun canım

bir şey sorcam, çikolata kisti pko mu oluyor ikisi farklı şeyler mii? teşekkürler arkadaşlar şimdiden...

ya kızlar benm 2 3 gündür çok ağzım kuruyo susuyorum o yüzden sanırım sık idrara çıkıyorum. bu ağız kuruluğu şekerden olurmuş di duydm ama öle mi ki gerçektenn:KK43:(

ya kızlar benm 2 3 gündür çok ağzım kuruyo susuyorum o yüzden sanırım sık idrara çıkıyorum. bu ağız kuruluğu şekerden olurmuş di duydm ama öle mi ki gerçektenn:KK43:(

şekerden de olabilirr ama ilaç kullanıyorsan oda yapıyor bendede oluyorr her ay ilaçlardan sonra

bildiğim kadarıyla sabah kalktığında ağız kuruluğu oluyorsa şüpheleniyorlar. zaten artık eczanelerde hemen yapıyolar.

:KK16:selam cnım hoşgeldin ne kadan küçüksün sen öle bence doğum kontrol hapına devam ev evlenene kadar yada diana 35 mi ne içiliyo bu ilaçlar adetini düzene sokar iyi bi doktora git horman testlerini yaptır evli değilsin sanırım evlenene kadar adetini düzene sokmaya bak ama dersen ilaç istemiyorum bitkisel kürler var onalrı dene hayıt suyu,incir suyu felan filan bisürü kür var onalrı deneyebilirsin. allah yardımcın olsun canım:KK34::KK54:

selam cnm cevabın için saol ama ben evliyim ve bu ay neden böle oldu anlamadım da oncede d.kontrol ilaçı kullandm ve bıraktıkktan sonra 5 6 ay hıiç saşmazdı adetım

sendende canım bu arada ben san hg demişim zaten hahaaaa bilgilerini yazarsan kaydedelim senide canım adını yasını ne kadarlık evli oldugunu ve nerde yaşadıgını yaz ve tedavide nerdesiniz onu yaz senide ekleyeyim listeye:KK34::KK16:

hoşbuldum canım. ismim Ayşe 25 yaşındayım Dnzliden 3 yıllık evliyim, pko luyum çatlatma iğnesi olacağım cumartesi doktordayım inşaallah fakat eşiminde sperm sayıları düşük çıktı bu nedenle aşılamaya geçmek zorundayız ama doktorum bi kere yola çıktık çatlatma iğnesini yapalım yinede dedi...Allah tan hayırlısını diliyorum cümlemiz için..

X