Pkolular buraya,hamile kalamayanlar ve kalanlar tedavi sürecimizi paylaşalım.

Kızlar bal+tarçın+çörek otunu da kullanın ben 2.aşılamada onu da kullandım.Yumurta kalitesini arttırıyor.
Ayrıca eşimin de sayısı düşüktü keçi boynuzu kürü 3 ay kullandı değerleri 3 kat arttı.
Ben bu 2 küre çok inanıyorum.

bende bu ay baltarçınçörekotu üçlüsünden yedim eşimde 2 haftadan fazla oldu keçiboynnuzu kürü içiyooo
bide ben incir suyu içtim dört gün

sveh den haber varmı kızlar büyümüş mü yumurtası

haksever cnm hakkında hayılrısı olsun inş ebeye gidersin ve sebebin olur..
ama benden sana tavsiye cnm bende gittim bi kaç tane kadına ama bi işe yaramadı yani olumsuz düşünmeni istemem ama çokta olur diye kendini kaptırma ben enson göbeğim kaymış diye bi teyzeye gittim kaymış dedi bişeler yaptı (bu arada belimi ağrıtmaktan başka bi işe yaramadı) düzeldi ağır kaldırma dikkat et felan dedi bende o ay kesin olacak dedim bi kaç kişi gitmiş o ay hamile kalmış ama ben o ay regl olduğumda ağlamaktan mahvolmuştum yine de hakkında hayırlısı git ama kesin olacak diye bişe yok sonra üzülmeni istemem cnm ben yaşadım çünkü tecrübeyle sabittir. yani enson dedğim haziran ayındaydı.....

haksever cnm hakkında hayılrısı olsun inş ebeye gidersin ve sebebin olur..
ama benden sana tavsiye cnm bende gittim bi kaç tane kadına ama bi işe yaramadı yani olumsuz düşünmeni istemem ama çokta olur diye kendini kaptırma ben enson göbeğim kaymış diye bi teyzeye gittim kaymış dedi bişeler yaptı (bu arada belimi ağrıtmaktan başka bi işe yaramadı) düzeldi ağır kaldırma dikkat et felan dedi bende o ay kesin olacak dedim bi kaç kişi gitmiş o ay hamile kalmış ama ben o ay regl olduğumda ağlamaktan mahvolmuştum yine de hakkında hayırlısı git ama kesin olacak diye bişe yok sonra üzülmeni istemem cnm ben yaşadım çünkü tecrübeyle sabittir. yani enson dedğim haziran ayındaydı.....

uff nabayım ,nsan umutlanıyo işte benimde olmaz kesin nerde bende o şans:KK14::KK14::KK14::KK43:

uff nabayım ,nsan umutlanıyo işte benimde olmaz kesin nerde bende o şans:KK14::KK14::KK14::KK43:

canım kesin olmaz deme bak şimdi söylediğime pişman etme beni yaaa cnm Rabbim nasip ederse olur inş bizde o kadar dr a gidiyoruz takipti iğneydi tabiki umutlanıyoruz ama ben çok bağlanma demek istemiştim ama inş olur bunu canı gönülden isterim tatlım üzme canını

İyiakşamlar hepinize:KK16:Nasılsınız?Bugün giremedim eşimin doğumgünüydü:KK19::nazar: kayınvaldemlerle yemeğe gittik ardından eşimle gezdim sonrada kocacığıma hediyesini verip doğumgünü pastası aldım:KK16:.Şimdi vaktim oldu anca.Yarında devlet hastanesindeki diyetisyene gideceğim durumumu açıklıcam ve özel diyetisyenden randevu alıp gitmeyi düşünüyorum.Rabbim hepimizin dualarını kabul ederde kurtuluruz inşallah bu sıkıntılardan:KK31:

allah razı olsun cnm Rabbim hamiş haberimi de vermeyi nasip etsin bu ay böyle bişe yaşayacağım aklımın ucuna bile gelmezdi yani bu ay hiç umudum yoktu ve bu süpriz yumurtam umut oldu, heyecan oldu inş hayırlı olur....

canım benim kilom 64 yani biraz fazlam var ama dr um senin kilon fazla değil vermene gerek yok demişti..görenler 64 olduğuma inanmıyor boyum da 1.63 yani orantılı sayılır

Sendende canım inşallh hepimize nasip olur o güzel haberler:KK16:İnşallah hayırlı olur canım senin için.Kilonda çok güzel vermene gerek yok normal yani:nazar:Darısıda benim vermeme inşallah:21:

Arkadaşlar selam hepinize,

Ben de pko.luyum ve 2.aşılamanın sonunda bebeğimi Allahın izniyle kucağıma aldım.Şimdi 16 aylık kızım var.
Hiç pes etmeyin,umudunuzu kaybetmeyin,inş Rabbim tez zamanda yavrularnıza kavuştursun.

Maşallah canım Allah bağışlasın:nazar::emir_bebek:Teşekkürler güzel dileklerin için inşallh hepimize nasip olur aminn canım:KK16:

slm kızlar:KK16::KK16::KK16:iyi pazarlar:KK34::KK54::KK54:

misafirlerim var gelemiyorum:KK34: şuanda var ama duramadım :KK20:

size haber vereyim dedim bursada çok eski bi ebe varmış :26:
rahim tersliği felan olursa düzeltiyomuş :21:çok tüp bebek yaptırıp olmayanalr gitmiş olmuş:nazar: kayın valdemle görümcem bizde:KK12: kayın validem söledi bakalım kadını aradık:21: tüplerin acıkmı dedi sperm varmı yumurta varmı dedi :KK23:bende herşey çok mükemmel deniyo hatta çogul gebelik riski var deniyo olmuyo dedim 4 kez aşılama denedim dedim :21::21:
sonrada gel bi bakalım dedi :KK37:yarın gidiyoruz:KK52::KK52: size yazarım belli mi olur rabbim şifamı onun eline vermiştir:KK14: kim ne dese yapıyorum :KK14:kayınvaldemi kırmamak için bile giderim :KK14:onun duası yeter bana :KK43:canım benim kırılcam diede sıkıla sıkıla söledi:2: daha lafı başlarken giderim anne dedim :KK16::KK16:ohh bee dedi rahatca söledi :KK39:
eşime dedik pek olumlu bakamdı ama beni biliyo gitte aklında kalmasın dedi :KK76::KK76:

yarın gidiyoruz bakalım ne dicek çok heycanlandım şimdiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii:KK76::KK76::KK76::KK76::KK76:

Canım inşallah hayırlıdır bu senin için.Yinede dikkatli ol sağlık açısından.Rabbim gönlüne göre versin inşllh olumlu haberler alırda haber edersin.Ayrıca kayınvalden sanırım anlayışlı kaynanalık yapmayan tiplerden sanırım.Öyle anlayışlı insanları çok taktir ediyorum.Hadi hayırlısı kuzum güle güle git güle gülede gel inşallahhhh:KK16::KK49:

Sveh sen neyaptın canım merak ettim:26: seni ve diğer arkadaşlar umarım sizlerde iyisinizdir:KK34:

benim adetlerim hep ağrılı olurdu.kahverengi lekeyle başlayıp yine aynı şekilde biterdi.ancak geçen ay soğan suyu içtim ve hiç leke gelmeden kanla başladı kanla bitti adetim.kahverengi leke görmedim ve bu ay hiç ağrı çekmeden adet oldum.anlamadım bile nasıl başladı nasıl bitti.adetlerim düzensizdi ancak tam 27.günde bir daha adet gördüm.şaşırdım doğrusu...

Slm tatlim
Nasilsin guzelim Allahim yakin zaman hayirla bebegini yollasin cnm
Hurma polenide gebelik icin iyiymis netten bak denemekte yarar var
Mericdemir hamile oda bana umut oldu 6 ay sonra:)
Sira bizde insAllahhh

slm kızlar:KK16::KK16::KK16:iyi pazarlar:KK34::KK54::KK54:

misafirlerim var gelemiyorum:KK34: şuanda var ama duramadım :KK20:

size haber vereyim dedim bursada çok eski bi ebe varmış :26:
rahim tersliği felan olursa düzeltiyomuş :21:çok tüp bebek yaptırıp olmayanalr gitmiş olmuş:nazar: kayın valdemle görümcem bizde:KK12: kayın validem söledi bakalım kadını aradık:21: tüplerin acıkmı dedi sperm varmı yumurta varmı dedi :KK23:bende herşey çok mükemmel deniyo hatta çogul gebelik riski var deniyo olmuyo dedim 4 kez aşılama denedim dedim :21::21:
sonrada gel bi bakalım dedi :KK37:yarın gidiyoruz:KK52::KK52: size yazarım belli mi olur rabbim şifamı onun eline vermiştir:KK14: kim ne dese yapıyorum :KK14:kayınvaldemi kırmamak için bile giderim :KK14:onun duası yeter bana :KK43:canım benim kırılcam diede sıkıla sıkıla söledi:2: daha lafı başlarken giderim anne dedim :KK16::KK16:ohh bee dedi rahatca söledi :KK39:
eşime dedik pek olumlu bakamdı ama beni biliyo gitte aklında kalmasın dedi :KK76::KK76:

yarın gidiyoruz bakalım ne dicek çok heycanlandım şimdiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii:KK76::KK76::KK76::KK76::KK76:

kız Allah onu vesile eder belli mi olur hadi bakalım hayırlısı:KK16: gelice haber ver bize naptı kadın anlat herşeyi:KK19:

bende bu ay baltarçınçörekotu üçlüsünden yedim eşimde 2 haftadan fazla oldu keçiboynnuzu kürü içiyooo
bide ben incir suyu içtim dört gün

sveh den haber varmı kızlar büyümüş mü yumurtası

canım gitmedm doktora çağırmadı yani beni dün akşam şey yaptık bide bu akşam işte ilişki günü. bidahaki ayda klomen kullan bitince gel dedi. demekki olmıcanı tahmin etti:KK43:( bnmde içimde olduğuna dair hçç bişi yok ama hayırlısı... moralimde bozuk prolaktn çıkmıştr yine pek umudum yok yanii.. sen nasılsın cnm nasıl gidiyo bekleme süreci kasık ağrılarn var mı

Sveh sen neyaptın canım merak ettim:26: seni ve diğer arkadaşlar umarım sizlerde iyisinizdir:KK34:

bildiğin gibi canm yaa hçç bişi yapmadm ama kendimi hçç iyi hissetmiyorum 3 4 gündür. mide bulantım var ağzımın tadı yokk neşem yok tuhafım yanii... sen nasılsın nezaman gtcektn diyetistyene haber ver bize gelince tamam:KK54:

Sendende canım inşallh hepimize nasip olur o güzel haberler:KK16:İnşallah hayırlı olur canım senin için.Kilonda çok güzel vermene gerek yok normal yani:nazar:Darısıda benim vermeme inşallah:21:
inşaallah kurtulursun kilolardan bende vermek istiyorum ama pko için değil eşim istiyor biraz göbişim varda ama eşime bebiş olmadan spor felan yapmam ya tutuarsa dedim :KK1::KK1:

Canım inşallah hayırlıdır bu senin için.Yinede dikkatli ol sağlık açısından.Rabbim gönlüne göre versin inşllh olumlu haberler alırda haber edersin.Ayrıca kayınvalden sanırım anlayışlı kaynanalık yapmayan tiplerden sanırım.Öyle anlayışlı insanları çok taktir ediyorum.Hadi hayırlısı kuzum güle güle git güle gülede gel inşallahhhh:KK16::KK49:
evet cnm benim kayınvalidemde öyledir Allah razı olsun ahstaneye gdeceğim zaman bana utana sıkıla söyledi canım yaa annem gibi çok sağolsun öbür türlü kaynana olsaydı ben psikolojikmen çökmüşltü hep destek oldu bana hala da oluyo sağolsun:KK16::KK16::KK16::KK16: MAŞAALLAH NAZAR OLAMSIN :nazar::nazar:

canım gitmedm doktora çağırmadı yani beni dün akşam şey yaptık bide bu akşam işte ilişki günü. bidahaki ayda klomen kullan bitince gel dedi. demekki olmıcanı tahmin etti:KK43:( bnmde içimde olduğuna dair hçç bişi yok ama hayırlısı... moralimde bozuk prolaktn çıkmıştr yine pek umudum yok yanii.. sen nasılsın cnm nasıl gidiyo bekleme süreci kasık ağrılarn var mı

cnm evet prolaktini yükseltme boşver inş olur çünkü stres yapınca bu sefer yumurta olur proktin yükselir sen içini ferah tut ve Rabbime tevekkül et. ben hiç bu aydan ümidim yoktu ama Rabbime sonsuz şükürler olsun inş seninde olur ve son anda bi atak yapar yumoşlarınnnn
ben bugün gittim cumartesi iğneden sonra çatlamış çooook şükür bugün ve yarın önemli günler hayırlısı dr 2 hafta içinde adet olmazsan büyük ihtimal gebelik vardır dedi benim bat 24 ocak ama ayın sonuna sarkabilir geç yumurtlama olduğu için yani ay sonunu beklemekten başka çare yokkkkk

cyclo progynova da bitti hala regl olamadım biraz daha bekleyeyim mi yoksa kendimi camdan mı atayım?

merhaba arkadaşlar. ben de bu ay hamile kalmak istiyorum . ayın 3.ünde çatlatma iğnesi yaptırdım. bugün adetimin 30.günü. adetim için çatlatma iğnesi tarihini mi baz alayım yoksa normal adet olmam gereken tarihi mi. yani bu iğneyi yaptıran varsa adet geciktirir mii. yardımcı olursanız seviinirim .

selam.arkadaşlar.4.senelik.evliyim.hep.buralardaydım.ma.buraya.ilk.defa.yazıyorum
34.yaşındayım.poliktik.var.bende.gitmerye.niyeti.yok.beni.çok.seviyor.:KK9::KK9::KK9:eşimde.de.sperm.hareketi.az.
tüp.bebek.aşılam.olmadı.ama.anlamadıgım.pko.da.genellikle.adet.düzensizligi.oluyormuş.ben.kendimi.bildim.bileli.çok.düzenlidir.rahat.çkendim.adet.görürüm.birde.kan.pıhtılaşması..var.tabi

anne.olmak.nasip.olacakmı.bilmiyorum.hayırlısı.olsun.:KK25::KK25::KK25::KK25:

dedim.ya.adetlerim.düzenli.diye.taki.bu.aya.kadar.
kaasım.13
aralık.13
ocaogın.ise.2.de.oldum.ve.7.gün.sürdü.aralık.adeti..ise.3.gün.bkalım.şimdi.27.ocakda.nasıl.olacak.bekliyorum:KK53::KK53:

bu.arada.dhea.çok.kullandım
incir.kürü.yaptım
şimdi.de.pko.luları.araştırdım.şeker.ilacı.içiyorlarmı.dr.sorup.kullanacagım.hem.kilo.hem.bebek.için.70.kiloyum.boy.1.65

selam.arkadaşlar.4.senelik.evliyim.hep.buralardaydım.ma.buraya.ilk.defa.yazıyorum
34.yaşındayım.poliktik.var.bende.gitmerye.niyeti.yok.beni.çok.seviyor.:KK9::KK9::KK9:eşimde.de.sperm.hareketi.az.
tüp.bebek.aşılam.olmadı.ama.anlamadıgım.pko.da.genellikle.adet.düzensizligi.oluyormuş.ben.kendimi.bildim.bileli.çok.düzenlidir.rahat.çkendim.adet.görürüm.birde.kan.pıhtılaşması..var.tabi

anne.olmak.nasip.olacakmı.bilmiyorum.hayırlısı.olsun.:KK25::KK25::KK25::KK25:

dedim.ya.adetlerim.düzenli.diye.taki.bu.aya.kadar.
kaasım.13
aralık.13
ocaogın.ise.2.de.oldum.ve.7.gün.sürdü.aralık.adeti..ise.3.gün.bkalım.şimdi.27.ocakda.nasıl.olacak.bekliyorum:KK53::KK53:

bu.arada.dhea.çok.kullandım
incir.kürü.yaptım
şimdi.de.pko.luları.araştırdım.şeker.ilacı.içiyorlarmı.dr.sorup.kullanacagım.hem.kilo.hem.bebek.için.70.kiloyum.boy.1.65

aramıza hoşgeldınızzz:KK16::KK16: kiloları ver evet iyi olur hemen hamiş kalırsın:KK49::KK52:

merhaba arkadaşlar. ben de bu ay hamile kalmak istiyorum . ayın 3.ünde çatlatma iğnesi yaptırdım. bugün adetimin 30.günü. adetim için çatlatma iğnesi tarihini mi baz alayım yoksa normal adet olmam gereken tarihi mi. yani bu iğneyi yaptıran varsa adet geciktirir mii. yardımcı olursanız seviinirim .

hoşgeldin aramızaa:KK16::KK16:
ne güzel demişsin bu ay hamile kalmak istiyorum die bende istiyorummmmmmmmm:KK34::KK54::KK37:

X