Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

hoşgeldın canım oo bu satte ne temızlıgı yorma kendını ne durumdasın sen takıp edemedım.. klomende kacıncı gunun?

ayy walla bana her yer tozlu gibi görünüooo mümkün oldugunca az yapmaya calısıom ama işte elim durmuo otrdugum yerden tv sliom pc siliom koltuk baslarını siliom

hoşgeldin tatlım bende kaçıyorum..iyigecelerr.... ayyy hadi inşallah canım allah mı söyletti ne....hadi inşalahhhhhhhhhhh

iyi geceler canımm, görüşürüz yarın

inş canm inş güzel haberlerinizi alırızz ayy benmde ütüm varr camasılarm yıkancak attm makineye yatınca calstrcam yarnda bi ara ütümü yapayım

ooooo, sen yapma ütü filan.. kocan yapsın yorma kendini sakın haa.. cücüğünü yerim hahaha, çok güldüm o yorumuna vallahi

hoşgeldın canım oo bu satte ne temızlıgı yorma kendını ne durumdasın sen takıp edemedım.. klomende kacıncı gunun?

canım benim klomen bitti salı günüydü sanırım, hatırlamıyorum valla.. cumartesi günü kontrolüm var işte.. bakacağız o gün ne çıkacak kontrolde
sende durumlar ne?

ayy kocam ütüden anlamıoooooooooooooo oturarak yaparım artkkk

ben ay klomen kullandım canım şimdi iltihapla uğraşıyorum geçmedi bi türlü...geçse yarayı dondurup kurtulacağım sonra tedavilere devam:)

benim soğan cücüğüm pek bi obur olcakkk daha şimdiden hiç doymuoruz sofradan kalkıoruzz masalah 1 saat gecmeden deli gibi acıkıorum

ben ay klomen kullandım canım şimdi iltihapla uğraşıyorum geçmedi bi türlü...geçse yarayı dondurup kurtulacağım sonra tedavilere devam:)

hadi inşallah sıkıntısız geçer gider iltihaplar sonra da bebecikler gelir hemencecik

biz varya kendimizi paralıyoruz ama az önce bir haber okudum.. kadın doğal yollardan 700 binde bir ihtimali olan 4üz bebeklere hamile kalmış.. ilk bebekleri de ikizmiş.. 6 bebeği olacak hatunun kocası da isşizmiş.. olay ingiltrede yaşanıyor.. herşey nasip kısmet..

3 saat canım ama genede aynı sehrde olmak gibi olmuo işte bide tedaviler falan olunca en son bayramda görmüştüm

3 gün kaldı bayrama sabır canım görüşeceksin....

yasmin16 canım hamile kesin değilsen soğan kürünü her dönemde yapabilirsin başlayabilirsin ama 14 günden fazla yapma....adetini de söktürür...14 günden fazla uygulanması sakıncalıdır diye yazıyor internette...

Son düzenleme:
canım sen kesin hamile değilsin de mi? hamilelik yoksa her dönemde içebilirsin soğan kürünü.....

valla canım bu ay yumurtlama yok demişti doktor .. ilaçlar fitiller yatılı misafirler derken ilişki de olmadı.. doktor olmasın ilişki demedi ama fitil kullanırken olmuyormuş.. yarın ben başlayım 14 gün yaparım hem adetım de gelir sende dene bence

Son düzenleme:

canm hatrlarsan banada sen engel olmştn içme artk hamıleysen zararı olr demiştin sen bende bi çok seye vesile oldun hakkınıhelal et canımm inş tez zamanda yavruna kavusursun

o ne öyle ya kreş açsın kadın çocuklarıyla bari :))

canm hatrlarsan banada sen engel olmştn içme artk hamıleysen zararı olr demiştin sen bende bi çok seye vesile oldun hakkınıhelal et canımm inş tez zamanda yavruna kavusursun

amin. evet canım hatırlıyorum elbette ne biliyorsam paylaşacağım canım.... helal olsun ben kendim için ne düşünürsem sizler için de onu düşünüyorum kendimden ayırmam sizleri... inşallah sonuna kadar sağlıkla götüreceksin canım benim...

Son düzenleme:

saol canım allah razı olsun dualarım hepinize inş sizlerde sewindrceksiniz bizlerii inanıorm ben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…