Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

canım iki gün çok yoğundu iki günde az ve dört günde bitti çok ağrı değil benimki sızlıyor ara ara sızlama şeklinde birde benim reglim başlamadan bir iki sivilce çıkar ve hemen geçer ama şimdi boynumda yüzümde sırtımda kolumda falan çok çıktı reglim bitiminde ilk kez başıma böle geliyor

aman ne blim canım korktum işte bugun mercimegimle gezdik tozdukk ama hava acayıp soguktuu yaa
ayy senin mercimeğini yerim ben yerim üşütme kendini dikkat et canım ne zaman gidecesin kontrole...

anladım canım ama yine de sana saygı duymalılar onca şey yaşadın ve yine de düzelttin bişeyler için emek verdin...sana saygıları yoksa bırak hiç görme daha iyi... bebeği söylememekle de iyi yapmışsınız...kendi ailen de bilmiyor mu?

anladım canım aslında normal gelmiş kanaman belki yeni bir yumurta gelişimi oluyordur bu da mümkün... regl den sonra hemen yumurtlama da olabiliyor bizlerde Reyhanın da öyle olmuş...

walla o konuda bi blgim yok ama zayıflattını duymustum bende inş faydasını görürsün arkadasım

sıkı sıkı gyindik teyzesi dikkat ediorum bayramdan sonra gel dedi doktor muhtemelen bayramdan sonrakı hafta içi giderim biraz daha büyümüşolr mercimeğim hem aslında soğan mucizesi soğan cücügüm o benimmm

evet iştahı kesiyor gibi, birde sivilceyi taMamiyle götürüyor, AMA KÜRÜ BIRAKTIM 1 HAfta sonra geri geliyorlar maalesef.BEN karaböcüg de soracam bunu ben ne zaman yapsam iltihabım artıyor ya içerdeki iltihabı temizliyor herhalde.1. ay yaptığımda doktora gittim dediki çok iltiab va rilaç kullan.ben uslanmadım 2 ayda 1 hafta yaptım şimdide iltihabı söktürdü herhalde ilişki esnasında ağrı olmaya başladı ne zaman ağrım olursa yanmam yani anlarım ben iltihap olduğunu ve soğan yaptı.
yapanlardada benimki gibi içerdeki bütün iltihabı söktürüp azdırdımı acaba ÖZELLİKLE KARABÖCÜG SANA SORUYORUM.

evet bazı aylar o yumurta akını görüyordum korkuyordum bu ne ki acaba diye o günler ilişkiden uzak duruyordum kötü bişey olacak diye.meğerki o günler olmalıymışş işte cahillik zamanlarım...

Son düzenleme:
anladım canım aslında normal gelmiş kanaman belki yeni bir yumurta gelişimi oluyordur bu da mümkün... regl den sonra hemen yumurtlama da olabiliyor bizlerde Reyhanın da öyle olmuş...

evet aklıma geldi benimde inşallah öyledir hayırlısı bakalım

bilmem benm olmadı iltihap falan :26::26: ama rahmi tümüyle temizliomş

canım ben hiç bilmem hayatımda iltihap soğanla ne olur bilemem ama bence içerdeki iltihabı temizliyordur dışarı atıyordur belkide hiçbir fikrim yok

soğan cücüğü ha çok güldüm ya canım maşallah ona...tabi iyi olur bayram sonrası hem daha bir şekle girer mercimeğin keseyi de görürsün inşallah o zaman canım :)
evet bazı aylar o yumurta akını görüyordum korkuyordum bu ne ki acaba diye o günler ilişkiden uzak duruyordum kötü bişey olacak diye.meğerki o günler olmalıymışş işte cahillik zamanlarım...

evet o akıntı sperm ömrünü de uzatıyor ve tüplere rahat ilerlemesini sağlıyor çok önemli canım o akıntıyı gördüğün günlerde ilişki olursa şans % 25 artar...
zaten ben bir yazı okudum...hiç bir problemi olmayan kadın ve erkeğin bile bebeklerinin olma olasılığı her ay için %30 falanmış yani bizlerin bu sıkıntıları çekmemiz gayet doğal...

hehe soğan cücüğüm benim inş teyzesi hayırlısı hamıle oldugumdan berı ıcımden hep erkekmiş gibi geçioooo aslında kız olmasını cok istiorm ama hep oğluşum dioruz eşimde bende ağlıklı olsnda hiç farketmesss rabbım saglıcakla hayırlısıyla kucagıma almayı nasip etsn

bilmem benm olmadı iltihap falan :26::26: ama rahmi tümüyle temizliomş

benim bir ara rahimde yara var denilmişti.sonra aylar sonra doktorlara gittim şu yumurtlama hapını almak için 4 aydırda gidiyorum değişik doktorlara hiçbiri yara var demedi.kendi kendine gitmişti ve anladım gittiğini zaten çünkü ilişki esnasındaki ağrı gitmişti.bence soğan o yaranın bıraktığı iltihabımı söktürdü.sende demişsin ya rahmi temizliyor.sanırım benimkinide temizledi.

canım ben hiç bilmem hayatımda iltihap soğanla ne olur bilemem ama bence içerdeki iltihabı temizliyordur dışarı atıyordur belkide hiçbir fikrim yok

kulak ağrısında klağa da damlatılır ya soğanın suyu dolayısıyla antibiotiktir aynı zamanda bu nedenle elbette iltihap varsa temizler...

olabilir canım inş tez zamanda hepinizin güzel haberlerini alırım dualarım hep sizlerleeee

canım tabi kız erkek önemli değil önemli olan sizin bebeğiniz olması ikinizin :) içine öyle doğuyorsa muhtemelen öyledir anne hissedermiş derler...

kulak ağrısında klağa da damlatılır ya soğanın suyu dolayısıyla antibiotiktir aynı zamanda bu nedenle elbette iltihap varsa temizler...

sanırım bendede eskiden olan yaranın sonradanda kendine kendine giden yaranın kalan iltihabını attırdı.BİÇİM sen bilirsin yara kendi kendine gitmiş diyorum çünkü hiç bir doktor yara var demiyor artık aylardır.bu şekilde yara hemen anlaşılır demi. yoksa smear testimi yapmak zorundayım.

yasmin canım nasılsın neler yaptın ? ilaç içtin mi adet söktürmek için?

tam da konustugunuz konudan dolayı bugun doktora gıttım kızlar gecen hafta gıtmıstım 3 tane antıbıyotık vermıstı doktor bugun tekrar baktı cook ıltıhap var dedı yıne ılac verdı....( ya ben nasıl kurtulacagım bundan ya ıltıhap gecmeden dondurmada olmuyomus galıba acaba sogan kuru ıyı gelır mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…