Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

sanırım bendede eskiden olan yaranın sonradanda kendine kendine giden yaranın kalan iltihabını attırdı.BİÇİM sen bilirsin yara kendi kendine gitmiş diyorum çünkü hiç bir doktor yara var demiyor artık aylardır.bu şekilde yara hemen anlaşılır demi. yoksa smear testimi yapmak zorundayım.

canım yaranın gidip gitmediğini rahim ağzına ışıkla bakarak anlayabilir doktorun rahim ağzına bakarak muayene edip temiz denirse smear e gerek yok ama yara varsa dondurmadan önce smear yapılır...

karabocuq nasılsın mınıgın nasıl? hamılelık belırtılerın basladı mı?

tşk canım soğan cücüğümde iyi teyzesi valla henüz hiçbir belirtim yok ne midem bulanıo ne baska bişe :KK1: ama diolar herkeste mide bulantısı falan olmaz bende kasık ve bel agrısı dısında hiçbi belrti yok ama diolar 2.ay gibi baslıo belirtiler diolar bakalım şimdilik hiçbişe yok :KK76:

benim bir ara rahimde yara var denilmişti.sonra aylar sonra doktorlara gittim şu yumurtlama hapını almak için 4 aydırda gidiyorum değişik doktorlara hiçbiri yara var demedi.kendi kendine gitmişti ve anladım gittiğini zaten çünkü ilişki esnasındaki ağrı gitmişti.bence soğan o yaranın bıraktığı iltihabımı söktürdü.sende demişsin ya rahmi temizliyor.sanırım benimkinide temizledi.

canım sogan kuruyle gıttı galıba ıltıhap benım de var yara ve cok rahatsız edıyor:KK43:(

tam da konustugunuz konudan dolayı bugun doktora gıttım kızlar gecen hafta gıtmıstım 3 tane antıbıyotık vermıstı doktor bugun tekrar baktı cook ıltıhap var dedı yıne ılac verdı....:KK43:( ya ben nasıl kurtulacagım bundan ya ıltıhap gecmeden dondurmada olmuyomus galıba acaba sogan kuru ıyı gelır mı?
hımmm o zaman önce iltihabı atman gerekecek soğan kürünü dene tabi canım hem adetini de söktürür....
iyiyim canım sen nasılsın cok antıyotık kullandım hatta devam edıyorum dıye ıcmedım ne zaman baslasam dıye dusunuyorum?
ama hemen adet olmak istiyorsan soğan kürü yerine progestanı içebilirsin... yara dondurulmadan o iltihap geçmeyecek bende de hep olurdu...

canım yaranın gidip gitmediğini rahim ağzına ışıkla bakarak anlayabilir doktorun rahim ağzına bakarak muayene edip temiz denirse smear e gerek yok ama yara varsa dondurmadan önce smear yapılır...

ben ozamanlar smear yaptırdım çok iltihab var denmişti zaten ilaçta vermişti doktor.ben kullanmadım ama sonra kendi kendine geçtiii.doktorlar hiç yara var demedi çünkü ama içerdeki iltihab kalmış demekki soğan söktürüyor.ama tam temizlemiyor ancak hap fitil kullanacam yineki akıntı gitsin.

tşk canım soğan cücüğümde iyi teyzesi valla henüz hiçbir belirtim yok ne midem bulanıo ne baska bişe :KK1: ama diolar herkeste mide bulantısı falan olmaz bende kasık ve bel agrısı dısında hiçbi belrti yok ama diolar 2.ay gibi baslıo belirtiler diolar bakalım şimdilik hiçbişe yok :KK76:

:))) soğan cücügümm:))) cok orjınal ya supersın.. canım cok yoruyorsun sen kendını yapma temızlık falan ya...yat dınlen keyfını cıkar hamılelıgın ne guzel sımdılık bulantında yokmus ınsallah 9 ay böyle sorunsuz gecer..

ben ozamanlar smear yaptırdım çok iltihab var denmişti zaten ilaçta vermişti doktor.ben kullanmadım ama sonra kendi kendine geçtiii.doktorlar hiç yara var demedi çünkü ama içerdeki iltihab kalmış demekki soğan söktürüyor.ama tam temizlemiyor ancak hap fitil kullanacam yineki akıntı gitsin.

o zaman canım smear alındıysa yara olsa görünürdü gitmiş demek ki... iltihabı kurutmak için en iyisi fitiller ben de çok kullanmıştım... soğan kürü de hepsini attıramamış olabilir tabi...

:))) soğan cücügümm:))) cok orjınal ya supersın.. canım cok yoruyorsun sen kendını yapma temızlık falan ya...yat dınlen keyfını cıkar hamılelıgın ne guzel sımdılık bulantında yokmus ınsallah 9 ay böyle sorunsuz gecer..

hehe ewet soğanın mucizesi oldugu için sogan cücüğüm o benim :KK9: canm öylede ew gözüme pis görünüooo yaaa deli oluom gece uyuymıom temzlemedigim zaman :KK9:

canım sogan kuruyle gıttı galıba ıltıhap benım de var yara ve cok rahatsız edıyor:KK43:(

canım benim yara kendi kendine gitti akıntıda kesilmişti.soğan yaptım hopppppp akıntı hemen geri geldi hemde inanılmaz yoğundu ben de dedimki içimde gizli kalmış iltihab varmışki söktürdü hepsini dedim.ama bikaç gün geçti geçmeyince doktora gitmiştim ilaç verdi fitil verdi, öyle geçti.ama ben uslanmadım 2 kürümüde yaptım şimdi gene biraz akıntı var ilişki esnasında ağrı var demekki soğan gene söktürdü iltihabı

yasmin canım bir önceki sayfanın en altında cevap yazdım sana...

ben de yapsammıki şu soğan kürünü ???

Son düzenleme:
hımmm o zaman önce iltihabı atman gerekecek soğan kürünü dene tabi canım hem adetini de söktürür....

ama hemen adet olmak istiyorsan soğan kürü yerine progestanı içebilirsin... yara dondurulmadan o iltihap geçmeyecek bende de hep olurdu...

bu aksam esımde araştırmıs soğan kürü yapalım bu ılaçlar fayda etmedi dıyor ama sımdı ıcsem olur demı normalde adetten sonra dıyorlar..
aslında bu bayramda evde olsam yapardım ama eskısehıre esımın aılesının yanında olacagız orda yapamam yarım kalır dıye korkuyorum

şimdi klomenli tedavide olanlarımız;
bngl, 123m ve ben miyim :KK9:
bayram sonrası üçlü bayram yaparız inşallah..
ortalığımı topladım, çamaşırları katladım, ütülencekleri ayırdım.. makineye çamaşır da attım vee geldim :KK9:

hehe ewet soğanın mucizesi oldugu için sogan cücüğüm o benim :KK9: canm öylede ew gözüme pis görünüooo yaaa deli oluom gece uyuymıom temzlemedigim zaman :KK9:

bende yapacagım bu sogan kurunu canım bakarsın bende mujde verırım sıze:) senı cook ıyı anlıyorum bende senın gıbıydım temizlik konusunda ama bu tedavı surecınde artık o kadar yormuyorum kendımı bebegımden onemlı degıl dıyorum kı emınım evının her kosesı mıs gıbıdır senın:)

ortalığımı topladım, çamaşırları katladım, ütülencekleri ayırdım.. makineye çamaşır da attım vee geldim :KK9:

hoşgeldin tatlım bende kaçıyorum..iyigecelerr.... ayyy hadi inşallah canım allah mı söyletti ne....hadi inşalahhhhhhhhhhh

inş canm inş güzel haberlerinizi alırızz ayy benmde ütüm varr camasılarm yıkancak attm makineye yatınca calstrcam yarnda bi ara ütümü yapayım :KK12:

X