Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

tamam canım yarın başla o zaman şu kadar gün yapacağım diye düşünme bakarsın 10 gün yeterli gelir... bu arada da kontrollerini aksatma...
doktorun öyle dediyse yumurtlama yok diye doğrudur... ama için rahat etsin diye test yapıp sonrasında da başlayabilirsin... ilişki olmadı diyorsan zaten teste gerek yok da sen bilirsin yine de...ben hassasım bu konuda neler gördük olmayacak denildiği zamanlarda hamile kalanlara tanık oldum ben...

saol canım allah razı olsun dualarım hepinize inş sizlerde sewindrceksiniz bizlerii inanıorm ben

utandırma beni ne güzel şeyler diyorsun eksik olma canım... amin buradaki herkes müjdesini verecek... şüphesiz...ben de inanıyorum canım...

haklısın canım annemde diyor bende de iltihap vardı gecer gecmez hamile kaldım hiç belli olmaz diyor evde test var yaparım yarın sonra da soğan kürüne başlarım
doktor bı ilaç yazmış bugün almadım ama onu içmeyim demi hem ilaç hem kür olmaz

utandırma beni ne güzel şeyler diyorsun eksik olma canım... amin buradaki herkes müjdesini verecek... şüphesiz...ben de inanıyorum canım...

gercekler canım bunlar yılbasına kadar hepiniz güzel haber verceksenizz bliorm yeni yıla hepimiz hamiş gircess ama kafanzdan birazda olsa atn bu düşüncei düşündükçe gercekten olmuo

bence soğana başla eğerki akıntılar başlarsa anlarsın sen onu zaten iltihabın gittiğini hissedersen ilaç içme ama işe yaramıyor gibi düşünürsen ilaca başlarsın ama zaten antibiyotik görevini görecek soğan suyu

gercekler canım bunlar yılbasına kadar hepiniz güzel haber verceksenizz bliorm yeni yıla hepimiz hamiş gircess ama kafanzdan birazda olsa atn bu düşüncei düşündükçe gercekten olmuo

haklısın canım bende inanıyorum artık düşünmüyorum ben galiba :))) galiba diyorum cünkü tamamen aklımdan çıkarmak mümkün değil ama başka şeylerle meşgul etmek lazım beynimizi...

kızlar ben yatıyorum bilgisayar başında çok durunca boyun ağrısı çekiyorum ne yazıkki
sabah erkenden yazarım yine sizlere... zaten plates günüm yarın....
görüşürüz
güzel sohbet için teşkler
herkeslere :) iyi geceler

Son düzenleme:
haklısın canım bende inanıyorum artık düşünmüyorum ben galiba :))) galiba diyorum cünkü tamamen aklımdan çıkarmak mümkün değil ama başka şeylerle meşgul etmek lazım beynimizi...

ne kadar düşünmicem desemde düşünüo insan ama dedim ya ben bu ay ne yumurtlama günü ne bişey hhiç bi hesap yapmadan iişkiye girdim ve sonucc tamam aklımda gene vardıbebek yok desem yalan olurdu ama kist vardı o yusden bu ay olmaz die bakıodm

canım çok teşekkür ederim iyi ki varsınız ya :)) bugun doktor hala cok iltihap var diyince çok üzülmüştüm neden geçmiyor diye ama şimdi bütün sıkıntılarım gitti valla

bende bu ay ıltıhap var olmaz dıye bakıyorum bakarsın bende de işe yarar

iyi geceler canım ne güzel ya başladın yine platese bende başlamak istiyorum cok rahatlatıyor ve sıkılaştırıyor ben teşekkür ederim tavsiyelerin için:)

canım çok teşekkür ederim iyi ki varsınız ya :)) bugun doktor hala cok iltihap var diyince çok üzülmüştüm neden geçmiyor diye ama şimdi bütün sıkıntılarım gitti valla

çok sevindim iyi hissetmene ben 9 ay çektim onun sıkıntısını bilsem o zamanlar soğan kürü yapardım eminimki iyi gelecek ve yolları açacak sonrada bebeğini sana getirsin inşallah canım...evet düşünme aklımızdan çıkaralım bence de...

iyi geceler kızlar :)

iyi geceler canım ne güzel ya başladın yine platese bende başlamak istiyorum cok rahatlatıyor ve sıkılaştırıyor ben teşekkür ederim tavsiyelerin için:)

selülit yok ediyor bir de dediğin gibi sıkılaştırıp inceltiyor 1 beden incelmiştim yine kilo aldım şimdi aynen devam platese :))

selülit yok ediyor bir de dediğin gibi sıkılaştırıp inceltiyor 1 beden incelmiştim yine kilo aldım şimdi aynen devam platese :))

selülite coook iyi geliyor hatta benim hiç kalmamıştı ama yine var şimdi hemde çok( ben biraz kilo verdim metforminle iştahımı kesti görenler zayıflamışssın diyor:)

amin canım inşallah tüm isteyenlere tez zamanda nasip etsin Allahım
kızlar bende çıkıyorum iyi geceler
karaböcüq kendıne ve soğan cücüğüne :) iyi bak canım

Son düzenleme:
iyi geceler kızlar..
yarın görüşürüz..
hepiniz kendinize iyi bakın, mutlu uyuyun

merhaba arkadaşlar. ben vajinismusu yeni yenmiş biri olarak bugün doktora gittim. her iki yumurtamda polikistik over var dedi. bebeğim olmasını çok istiyorum. bu hastalıkla ilgili beni aydınlatırmısınız.Aklım çok karıştı ve bu düşünceler beni bitirecek. geçen ay göğüslerimde kitle çıktı. onları iğne ile parça aldırıp kontrol ettirdim. iyi huylu çıktı. şimdi bu üstüne geldi.bugün aslında yumurtlama günüm olur diye çağırmıştı doktor. bu ay yumurtlamamışsın dedi. bu ne demek oluyo anlayamadım. kafam çok karışık lütfen yardım.sağolun

canım benimde ilk hamile olduğumu öğrendiğimden beri erkek geçerdi ama bende kızçoçukları daha sevimli gelirdi ama şükürki kızım oluyor gerçi hiç farketmez kız erkek
ayy walla bana her yer tozlu gibi görünüooo mümkün oldugunca az yapmaya calısıom ama işte elim durmuo otrdugum yerden tv sliom pc siliom koltuk baslarını siliom
canım yaa bu ilk aylarda yapma diyeceğim ama maalesefki için rahat etmez bilirim bende öyleydim ama düşük tehlikesi olunca kaynanam hergün gelip kontrol ederdi ve inanırmısın evimde 1 karış toz olmuştu ve ben bunu gördükçe çok stres olmuştum ama soğan cücüğünden :)))) önemli değil bırak pislensin evin yaa eşiğne söyle tozları alıp süpürsün evi
maşaallah kadına pek bereketliymiş:))) öyle herşey nasip kısmet

öncelikle gçmiş olsun yumurtlama olmaması demek bu ay bebiş için boş geçireceksiniz ama bir kaç ay ilaçsız takiple yumurtan oluşup oluşmadığına bakabilirsin daha sonrada ilaçla yumurtalarını geliştirebilirsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…