Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

eve az önce girdik eşimle ve bilgisayarı yeni açabildim izinliydi bu gün eşim dışardaydık sonra annemdeydik
özür diliyorum arkadaşlarım yazamadım...
hepinizin yazdıklarını okudum ama çok birikmiş alıntılar da yapamıyorum şu anda çünkü biraz keyifsizim....
yine <2 yi gördüm ne yazık ki... daha doğrusu netten ablama baktırdım ben bakmaya cesaret edemedim....
önce sarsıldım baya ama şimdi iyiyim...
iyiki varsınız...artık bir süre metforminle devam edeceğim ben de...
hepinize gerçekten çok teşekkür ederim merakla bekleyip sonucumu beni düşündüğünüz için
hepinizi çok seviyorum...
iyi geceler....

Karabocuq canım çok sevindim sağlıkla tamamlayacaksın inşallah :)
bngl usgye girdin sanırım senin yumurtalarında büyüme var mı göremedim yazdıklarını?

Son düzenleme:
Kızlar oncelıkle RABBIM ısteyen herkese evlat nasıp etsın. ben sızınle umutlarınızı yıtrmemenız ıcın bır arkadasımn hıkayesını paylasmak ıstıorum. Kendısınde pko vardı evlendıkten bı kac sene sonra cocuk ıstedıler ve dr gıttı kıza okdr acı konsmuskı dr senın hayatta cocugn olmaz bu gercegı kabullen ve hayatını buna gore yasa faln dems kızda kocasını arayıp benım cocgm olmck yol yakınken bosanalım ıstersen fln dems tabı kız yıkıldı drlar bazn cok acımasız olabılıo Neysee gel zamn gıt zaman gercgı yavas yavas kabullenıolar ve bı tatıl donusu kız ıs yerınde mıde bulantılrı fln yasıo kusuo ustundekıler durumunu bılmedıklerı ıcın hamılemısın fln dıolar oda yazık kımse derdımı bılmıokı ben kım hamıle olmak kım dıorum ıcımden onlara dıyo sonra evdede kusmalr devam edıo derken kapı komsududa ona kız sen hamıle olmaysn dıyo kız tabı uzgn bı sekılde abla durumu bılıosn benm hamıle olmam ımkansz dıo o sıralr boyle bı salgn varms kesın mıkrop kaptım dıyo kadın bunu zorla kolndn tutup goturuo saglk ocgına kan testı yaptırıolr sonc hamıle dr dıo hamılesın kız dıo kafayımı yedınz benm cocugm olamaz:)) adm dıo hamılesın kız dıo ımkanı yok test yanlıs:)) sonra tabı dr gıdıolr hamılelık dogrulanıo ve sımdı cın gıbı bı ogulları var oykusu benım hep ıcımı urpertmıstr ALLAH ısteyecekkı olacak bunun otesı berısı yok hamıle kalmak ısteyenler ıcın cocuk dıleyenler ıcın hep dua edıorum ınsallah bu derdı yuzunden cocuk sahıbı olamamıs arkadaslar bır an once guzel haberı alırsınz. Bıraz uzun oldu ama olmaz dıye bırsey yok sabırla beklemek her yolu denemek lazm. Ayrıca bu arkadasıma demstmkı ozaman aman drlra ne bakıosn o dedı dıye cocugnmu olmck yanı sonra dogmdn sonra rahmnde mıyom oldugu ıcın baska bı dr gıttı ve o dr ona dedıkı sezryn ızını gormesem senın cocuk sahıbı olduguna hayatta ınanmazdm Yuce RABB'ımn ıslerı ıste hakkınızı helal edın yazdımda yazdım

canımmm sakın ama sakın üzülmeeeee bebişin en kısa zamanda gelecekkk nolur sıkma canını akışına bırak 1 2 ay dınlen istersen ama düşünme at kafanan bebek düşüncesni tamammı :26:

canımmm sakın ama sakın üzülmeeeee bebişin en kısa zamanda gelecekkk nolur sıkma canını akışına bırak 1 2 ay dınlen istersen ama düşünme at kafanan bebek düşüncesni tamammı :26:

evet canım aynen öyle yapacağım metformini daha önce denemedim onu deneyeceğim bu arada da bebek düşüncesinden dediğin gibi ne kadar mümkün olursa artık o kadar uzak duracağım.... kendiliğinden de gelebilir hgiç belli olmaz illa tedaviyle gelecek değil ....
benim umudum daima var hiç tükenmez bu saate kadar beklediğiniz için teşekkür ederim...

ewet cnm umudunu hıc yıtrme ama oldumu olcakmı yumurtlama gunummu dıe hesaplar yapma akışına bıak her seyı rabbım vercegı zamanı bılıodur sakın üzülmeee canım bekledk valla cok merak ettk hepimizdee

aaaaaa....!!!
bicim geldi sonunda

canım 10 dk dolmamış yazamadım özelden sana....
çok haklısın zamanla hissizleşiyor insan ama ne zaman o hisler geri geliyor biliyor musun? arkaaşlarımın çocuklarını görünce...
az önce eve girerken birisi bana şirinlik yaptı yine 3 yaşında öyle tatlıki aramda çok iyidir sever beni çocuklar... o zaman hisler geri geliyor işte daha çok istiyorsun...ama aynen dediğin gibi nasip kısmet bu işler... zamanı da dediğin gibi belli ve ben bunu değiştiremeyeceğime göre bekleyeceğim elbet :))

çok haklısın artık bebekle ilgili ince hesaplar yapmayacağım...
ben de senin durumunu inan çok merak ettim ama giremedim nete...kaç çıktı değerin canım?

Son düzenleme:

canım benım bu ay olmadıysa gelecek aylarda olacak ben ınanıyorum uzme kendını demek kolay bılıyorum ama sen çok güçlüsün metformınle bence kendiliğinden olacak

canım benim.. içimizdeki hisler tükenmesin o zaman.. sağlıkla gelecek minişlerimiz.. sabır sabır sabır..

şimdi senden haber aldım ve artık uyuyabilirim..
yarın buralarda olmayacağım, ben yokken çok kaynatmayın sonra sayfaları okumakta çok zorlanıyorum

öpüyorum hepinizi, iyi geceler..

çok haklısın artık bebekle ilgili ince hesaplar yapmayacağım...
ben de senin durumunu inan çok merak ettim ama girmedim nete...kaç çıktı değerin canım?

canm daha 3 haftalıkmıs 2 gunde 2ye katlar dedı sennkı 4 e katlaması gerekrken 5 e katlamıs dedi 500 cıktı deger normal korkma sakın dedi

canım benım bu ay olmadıysa gelecek aylarda olacak ben ınanıyorum uzme kendını demek kolay bılıyorum ama sen çok güçlüsün metformınle bence kendiliğinden olacak

yarın çok iyi uyanacağımdan eminim zaten yine sporla başlayacağım güne....
çok sağol canım bence de dediğin gibi metformin işe yarar elbet... zamana bırakıyorum artık....

canm daha 3 haftalıkmıs 2 gunde 2ye katlar dedı sennkı 4 e katlaması gerekrken 5 e katlamıs dedi 500 cıktı deger normal korkma sakın dedi

24 saatte 2 ye katlar demiştim sana ya değilmiş öyle demekki ben yanlış hatırlamışım evet 48 saatte 2 ye katlıyor o zaman değerin gerçekten de harika canım ya maşallah :) oh sonunda...
çok sevindim canım....

canım aynen öyle hep isteklerimiz artsın ve umudumuz hiç tükenmesin....
çok öpüyorum seni düşünceli arkadaşım... yarından sonra görüşürüz iyi geceler :))
sana da beklediğin için çok teşekkür ediyorum

Son düzenleme:

walla canm rahat bı nefes aldım progestan ve folik asit verdi bunları iç dedi damam dedm

kızlar hepinize iyi geceler ben cıkıyorum
bicimcim yeni ay yeni umutlar demek sakın üzülme...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…