Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

canım bende glucophage kullanıyorum 1000mg doktorum vermişti benımde iştahım çok açık maşallah agzım hiç dutmuyor ama karbonhıdrattan uzak durmaya calıyorum tabıkı

ahh bicim ahh.. hepimizi meraktan öldürdün..
inşallah şimdilerde sevinçten zıpzıp zıplıyorsundur heyecanla gelip gelip bakıyorum senden ses seda yok..

ahh bicim ahh.. hepimizi meraktan öldürdün..
inşallah şimdilerde sevinçten zıpzıp zıplıyorsundur heyecanla gelip gelip bakıyorum senden ses seda yok..

aynen bende senın düşündüğüngibi düşünüyorum niye gelmediki hala yaa çatlkayacam şimdi bicimmmmmmm nerdesın yaa gel artık acaba sonuç kötü diyemi gelemdiki inş.hamıledırrr

aynen bende senın düşündüğüngibi düşünüyorum niye gelmediki hala yaa çatlkayacam şimdi bicimmmmmmm nerdesın yaa gel artık acaba sonuç kötü diyemi gelemdiki inş.hamıledırrr

bugün annesinde akşam yemeğinde olacaklardı. öyle demişti.. ama sonucu alınca bi ara gelip yazarım demişti.. gelmedi ama hala.. valla sonuç kötü de olsa bicim gelir haber ederdi.. ya annesinde net yok, ya da.. yok yok kötü şeyler getirmeyelim aklımıza.. sonuçda iyi çıkmıştır inşallah..

yok yaaa catlayacam valla evet iyi şeyler düşünelim şimdi annesinde yemek yiyor ve bebişi kutlkuyorlaarr

merhabalar herkese..
ben daha öncede yazmıştım e2 ve lh hormonlarımın yüksekliği nedeni ile pko teşhisi konmuştu..ama kist yok demişti..bugün başka bir doktora muayene oldum..tipik bir pko vakası dedi..kistlerimi de gördüm bir sürü..ben adet düzensizliği yaşamayan pko lulardanmışım..adet olunca 3.gün gel tekrar hormon testi yapalım ..sonuca göre önce hap sonra da iğne tedavisi dedi..Allah yardımcımız olsun hepimizin..bu süreten çocukluğumdan beri korkmuşumdurr..ama yapacak bişey yok..sabır..sabır..

kimsenin inancını yargılayacak değilim FARKINDAYSAN ANLAYABİLİYORSAN ZATEN ORTAK SORUNLA İLGİLİ SÖYLEDİM SADECE İLAÇLARLA ONLARLA BUNLARLA OLSAYDI OLURDU HER ÇOCUĞU OLMAYANEVLAT SAHİBİ MANEVİ BOYUTU KUVVETLENDİRMEK GEREKTİĞİNİ DÜŞÜNDÜĞÜM İÇİN YAZDIM SENİDE HİÇ İLGİLENDİRMEZ NE ALAKADIRKİ AVUKAT KESİLDİN BURDA FARKINI GÖSTERYORSUN VE BANA ASLA BÖYLE YAZAMAZSIN SENİN BUNA HAKKIN HİÇ AMA HİÇ YOK BU KIZI UYARMIŞMIŞ SÖYLEYMİŞ BÖYLEYMİŞ KENDİNE GEL..BİRDAHADA HAKKIMDA BİŞEY YAZMA.........

vayyy beee.. ne uzadı arkadaş bu mevzu..
tamam benim maneviyatım zayııf!! ama bu sana göre.. Allah da bana bundan dolayı evlat vermiyor.. senin ki pek kuvvetli ki sana verdi ne diyelim.. bizde bekler dururuz.. töbe yaaa..
bu konu artık kapansın.. yoksa ben dayanamayacağım!!!
son kez yazıyorum..!!! her koyun kendi bacağından asılır..! kimsenin kimseyi yargılama hakkı yok.. herkesin inancı da dini de kendine.. maneviyata, inanca bilmem neye çekip durmayın konuyu..
reyyan beni çok şaşırttın arkadaşım bu fikirlerinle.. sana neee!!!! beni uyarmak ne haddine..! bu noktada kusura bakma ama bende artık susamıyorum..!!

daha da kimse birşey yazmasın benim üzerimden.. aranızda tartışma yapmak istiyorsanız da burası asla yeri olamaz..! biz günlük yaşantılarımızı, heyecanlarımızı, üzüntülerimizi, en önemlisi de hastalığımızı paylaşıyoruz..! buna gölge düşürmeyin.. çok rahatsızsanız da bir daha gelmezsiniz olur biter, yazmazsınız, yazılanları okumazsınız, hadi okudunuz hoşunuza gitmedi yorumlamayın arkadaşım.! bunu adilce yapamıyor bir taraflara çekip duruyorsanız benden uzak durun..! ben kimsenin hayatını yaşantısını eleştirmiyorum bu benim haddime değil..! benim hayatımı da birilerinin eleştirmesi kimsenin haddine değil..!!!!

Son düzenleme:

TABİKİ BANANE bak güzelim gerçekten diyorum yargılamak amacı veya hesap sormak amacı ile yazdıysam Allah beni evladımdan etsin sadece çok istediğini biliyorum ve isterken manevi boyutunda kuvvetli olursa daha iyi ulaşırsın inşallah diye neyse ya özür dilerim anlaşılmadım.ortak mevzu hastalıksa hastalığı verende Allahsa çaresini o verecek vermesi.hastalık neden veriliyor önce onu düşünmeliyiz.tekrar özür dilerim senden....!!!!SENİ UYARMAK NE HADDİME DİYORSUN BURADA AFEDERSİNDE AKINTIMIZA VARANA KADAR PAYLAŞIYORUZ BİRBİRİMİZİ UYARIYORUZ SORUYORUZ PAYLAŞIYORUZ YORUMLUYORUZ Kİ BEN SANA AĞIR BİŞEY YAZMADIM GERÇEKTEN NEYSE ANLAŞILMAYACAĞIMI BİLE BİLE KONUŞMAYACAĞIM..

arkadaşlar hadi lütfen bu konu burda kapansın kimse kimseye bişey yazmasın artık..hadi konumuz BİÇİMMMMMMMM NERDESİN YAAAAAAAAAA.

canım bende glucophage kullanıyorum 1000mg doktorum vermişti benımde iştahım çok açık maşallah agzım hiç dutmuyor ama karbonhıdrattan uzak durmaya calıyorum tabıkı

sorma tatlım benimde ama bunu glucophage yapmıyor bence klomen ,serophene tarzı yumurtlama ilacı yapıyor.her ne kadar içeriğinde bunu yazmasalarda bence iştah artırımı yapıyor.bak sen ben tuncsss hepimizin iştahı artıyor.

pkoluydum 2.5 ay önce doğum yaptım doğum anında kistimi aldı doktorum kurtuldun dedi ama tekrarlayabilir çok büyük ihtimalle dedi. şimdilik pkolu değilim sanırım keyfini çıkarayım yakında yine incili olurum kesin

biciiiiiiiiiimmm nerdesin ya ölücem meraktan...... hadı gel artık müjdeyi ver bize:)
karaböcuq canımmmm bak boş yere üzdün kendini tebrikler canım sağ salim kucagına al canım darısı bizim başımıza

güle güle büyüt bebegini canım inşallah tekrarlamaz tekrar hangi tedavilerle hamile kalmıştın anlatır mısın biraz?

sırf senin için sürekli giriyom nete bi türlü gelmedin.ayyy inşallah kötü bişey yoktur.kutlama yapıyordur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…