Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

ben geldimmmmmmmmmmmmm bebegimin degeri yukselmişşşşşşşşşşş artık hamileyim diebilirim :)))) rabbim isteyn herkese nasip etsinnn tez zamandaaaa

ayy ben bicimi çok merak ediorum yaaa nabtı acabaaaa inş güsel haberlerle gelir yanımızaaa

ben geldimmmmmmmmmmmmm bebegimin degeri yukselmişşşşşşşşşşş artık hamileyim diebilirim :)))) rabbim isteyn herkese nasip etsinnn tez zamandaaaa

süper haber.. gözün aydın canım.. sağlıkla kucağına da al..

hadi bicim sende gel artık yaaaa...

yok canm öyle düşünmüyorum zaten ama bazı arkadaşlar metformin yardımıyla kilo verdiklerini söylüyor.metformin içmeye devam ettklerinde şekerli şeylere saldırmadıklarını söylüyolar ama benm o saldırmalarım devam ediyo.ben bunun sebebini merak ediyorum.yoksa zaten sadece zayıflama hapı olarak düşünmüyorum.zaten sadece öyle bi hap olsaydı alıp kullanmazdım çünkü ben zayıflamann düzenli beslenme ve sporla olmasından yanayım.
7 ay önce diyet ve sporla 6kilo vermiştim ama şimdi lerde aşırı bi iştah var ve 2kilo geri aldım.

slm kızlar geçmişe bakamıyorum karabocuk tebrıkler canım benım

bicimden haber varmı acaba çok işim var hemen cvp yazarsanınz sevınırım çok merak ettım valla

ecrin87 TuRuNCu 123m karabocuq bngl33 kraliceee biricik35+ tuncss alevesen

herkes burda ne güzel valla çok işim var toparlayayım hemen gelcem

ecrin canım gelmedi daha bicim..
karaböcüq güzel haberi getirdi bize.
bu arada karaböcüq değerin kaç olmuş? doktor baktı mı? kese ne zaman görecekmişsiniz?

allahım bu bayram bizlerin yüzünü güldür,kucağımız boş kalmasın yarabbim.kızlar inşaallah bayramdan sonra hepimiz güzel haberleri veririz burda

Canım ben kilo vermeyi metformine bağlamalımıyım bilmiyorum doğrusu.
Ben de çok aşırı tatlı isteği vardı.Öyle ki gece 2-3 te yataktan kalkıp ekmeğime nutella tarzı şeyler sürüp yediğimi bilirdim.Sabah kahvaltı yerine çikolata,kek kurabiye çekerdi canım.
Metformine başlayınca böyle ani şekerli şeyler isteme şeylerim tamamen ortadan kalktı.
Tatlı manyağı olan ben artık hiç çikolata falan bile yemek istemiyordum.Belki bu yüzdendir kilo verme durumu.
Birde metformin kullanırken yediklerimede dikkat etmeye çalıştım.

Canım gözün aydın...Bundan sonra yepyeni bir dönem başlıyor senin için.
Progestanı sakın aksatma,ve ayaklarını uzatip dinlen sürekli.Ev işlerinide bir süreliğine boşverirsen çok iyi olur.
Hiç bir şey senden ve bebeğinden kıymetli değil.

Yanlış bişey mi söyledim acaba :44:....
Böyle ünlem işaretleri ile yazınca şaşırdım doğrusu.....

Ben diaformine ilk 15 gün 1000 mg olarak başladım.
Daha sonra ikinci 1000 mg a başladım.

Son düzenleme:
bencede sen kesin soğan kürünü yap tatlım.bu arada o iştah artması klomenden ben serophene kullanıyom ve glukofen ama serophene manyak gibi yaptı yiyom yiyom doymuyom.bak sende de var bngl dede var hepimiz şu an yumurtlama hapı kullanıyoz ondan kaynaklanıyor bence.

tuncss da yazdım yumurtlama hapını 3. müz kullanıyoz ve hepimizde iştahımız çok açıkkkk.

ayy bunu yazman çok iyi oldu bende kullandım lh testlerinden ayy sürekli çift çizgi çıkıyordu hiç anlamıyordum.şimdide tükürük testi aldım oda östrojen yükselmesi ile oluyormuş benim östorejen zaten yüksek bakalım doğru sonucu alabilecekmiyim.

Son düzenleme:
allahım bu bayram bizlerin yüzünü güldür,kucağımız boş kalmasın yarabbim.kızlar inşaallah bayramdan sonra hepimiz güzel haberleri veririz burda

AMİNNNNNN CANIMM...

HADİ BİÇİM NERDESİNNNNNNNN SIRA SENDE.ama bilmiyorum neden korkuyorum senin adına ayyy inşallah yanılıyorumdur.

aaaa kimse yazmıyor artıkkk neden acaba.bende çıkayım akşama tekrar gelirim artık umarım biçim girmiş olur ....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…