Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

kızlarrrr nasılsınız carsıya gıttım geldım gezdım ve bir test aldım cunku hala adet olmadım test bana bakıo ben tstee :44:

kızlarrrr nasılsınız carsıya gıttım geldım gezdım ve bir test aldım cunku hala adet olmadım test bana bakıo ben tstee :44:

canım seninde baya gecikti değil mi adetin ?
ben senin yerinde olsam acaba mı diye düşünmektense testi yapar rahatlardım ama adetin gecikmediyse sakın yapma derim ben yine de kendin bilirsin

canım seninde baya gecikti değil mi adetin ?
ben senin yerinde olsam acaba mı diye düşünmektense testi yapar rahatlardım ama adetin gecikmediyse sakın yapma derim ben yine de kendin bilirsin

yok aslında bugun olmam gerekırdı en gec progestanda içmiştim biteli bugn 5 gün oluo gecen ay bi iki damla kan gelmişti o kadar tam anlamıyla adet olmamstm gecen ay nabım beklimmi şimdi

yok aslında bugun olmam gerekırdı en gec progestanda içmiştim biteli bugn 5 gün oluo gecen ay bi iki damla kan gelmişti o kadar tam anlamıyla adet olmamstm gecen ay nabım beklimmi şimdi

bugün olmam gerekiyorsa bekle canım test falan yapma olsada çıkmayabilir çünkü

tamam o zaman hafta sonuna kadar bekleyeyım belkıde gelır adetim ama kasıkalrımın ve belımın agrısı hala dewam edıo demekkı gelcek adetm sanrm

bencede sabret canım gelirse o kadar yıkılmazsında o tek çizgiyi görünce daha bir yıkılırsın bence

sorunuunz ne bilmiyorum kım haklı kım haksız ama inş.çabuk çözersiniz canım küs kalmayın evet yaa bu erkekler hiç bizi anlamıyor neden hep biz alttan almak zorunda kalıyoruz cok vurdum duymazlar nolcak boyle bilmiyorum aslında çok şey istemiyoruzki dimi sadece birazcık ilgi hoşgörü neyse canım sen takma kafana bak ben takmıyorum artık perşembe gitcem doktora baktırcam kendıme degerlere falan sorarsa söyleyecem sormazsa hiç sesimi çıkarmıyacam abakalım napcak

ben zaten öyle küs kalamam uzun süre ama inat var ya bende sırf inadımdan konuşmam ama içim içimi yer neyse canım öyle işte bakalım akşama neler olucak

sende boşver eşinin başla tedavine nasıl mutlu oluyorsan öyle yaşa ötesini boşvereceksin

kızlarrr nerde bugun niye kımse yok yaaa bicim biricik tunc 123m gyaman ve diğer kızlar nerdesınız yaaaa

valla artık öyle yapıyorum nasıl iyisem oyle yapcam hayırlısı olsun arkadaşım ne diyelim anlarlar inş.bizi bi zaman

Bu sabahtan beri iyi değildim kızlar ondan gelemedim nete kasık ağrısı sadece sağ tarafımda bacağıma vuruyor zonklama gibi ağrının şiddetinden bulantı da yaptı uzanıyorum beni soranlar olmuş :)) bundan sebep gelemedim....

hayırlısı ne ise o olsun cümlemiz için hayatım çok isterdik güzel haber vermek hayatım ama Allah bilir bakalım akıntım yoktu iki gündür biraz önce baktım gelmiş biraz ne sevindim ya
canım olacak inşallah iyi düşün...

ayy nasıl sevindim biricik canım hayırlı olsun.... sen doktorunun dediğine bakma 2 güne çatlayabilir o 2 gün sonra mutlaka ilişki olsun canım takip olsun tabi ama 15mm az değil 19mm olur 2 güne ve 20 den sonra çatlıyor ya çatladığında spermle karşılaşması önemli....

canım çok çıkarmak iyi değil miğde için asit yukarı çıkar reflü yapar dikkatli ol...

oh oh maşallah....

bicim yoksun canım? nerelerdesin? sen olmayınca, yazılarını görmeyince tadım tuzum olmuyo vallahi..
canım hastayım ağrıdan kıvranarak yatıyorum....
şimdi tam olarak söktü mü senin adetin....

slm günaydın kızlarrr nasılsınızzz saat nerdeyse 12 olcak benım kırmızılardan ses seda yok progestanda işe yaramadı sanırım bende yine adet olamıcam galiba
testini yap canım olmazsa sonra yine başka alır yaparsın...

canım eşinle küsme küssende bu süreyi uzatma bebeğin de etkilenir canım....hem artık dış seslere de duyarlı olmaya başlamıştır kızın....
ya ben ne yapacağım yelloww nedir bu ağrı sen bilir misin doktoru aramam gerekir mi? ya da gitmem....
oturur vaziyette de pek kalamıyorum yatayım ben yine...

Son düzenleme:
kızlar aaz önce test yaptım ikinci cizgi belli belirsiz cok hafif acık pembe dikkatli bakınca görünüo emin olamadım eşime sordum o da gördü cigiyi gene emin olamadm komsuma sordum gösterdim yani oda baktı oda gördü cizgiyi yoksa ben emn olamadım belli belirsiz bi çizgi cünkü cuma sabahı doktora gidicem hemen gitmim diorum biraz beklim :18: kan testi yapcam ayy kızlar sizce olablrmi ya elim ayagım titrio

canım bende hiç böyle olmadı istersen bir ara dru seni bu denli rahatsız edecek kadar ağrın varsa da danış canım birde bulantın var yani bende böyle olmamıştı dikkat et kendine dinle uzan canım
bizim karnımız acıktı bişeyler yiyip geliceğim canım

canım benim sanırım hamilesin fotoğraflayıp eklesen biz de baksak?

emin olmak için bence hemen bir kan testi yaptır canım hadi gözünaydın bakalım hemen bir hastanede yaptır bence kan testini

tamam canım afiyet olsun görüşürüz....

canım benim sanırım hamilesin fotoğraflayıp eklesen biz de baksak?

ama o kadar belirgin degilki sanırım fotada belli olmaz ya kendımı cokta ınandrmak ıstemıorum cunku bellibelirsiz cok dikkatli bakınca görünüo belkde degilim adet günüm yakın oldugundan öle die düşündüm ama komsum eşim falan gördüm diolar acaba testlerdekı cubukların izi olablrmı yerlerinin :26:

karabocuq canım eğerki hamileysen progestan içmen gerekebilir içmezsen iyi olmayabilir bu nedenle bekleme yellowun da dediği gibi hemen kesinleştir...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…