Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

canım sanada cok geçmiş olsun ayt dinlen yorma kendını ama özlettın bugun kendını gözlerimiz aradı valla senı.benım kocam hakkında yazdıklarımı okudunmu ben bugun adet oldum bu arada perşembe kontrele gdecem.

karabocuk canım hadı gözün aydın hamılesın galıbaa kan tahlılı yaptır aayy çok mutlu oldum yaaa darısı başımızaa

ama o kadar belirgin degilki sanırım fotada belli olmaz ya kendımı cokta ınandrmak ıstemıorum cunku bellibelirsiz cok dikkatli bakınca görünüo belkde degilim adet günüm yakın oldugundan öle die düşündüm ama komsum eşim falan gördüm diolar acaba testlerdekı cubukların izi olablrmı yerlerinin :26:

silik de olsa gebelik şüphesi var denir bende silik de olmuyordu bembeyaz olur 2. çizginin yeri canım...

canım sanada cok geçmiş olsun ayt dinlen yorma kendını ama özlettın bugun kendını gözlerimiz aradı valla senı.benım kocam hakkında yazdıklarımı okudunmu ben bugun adet oldum bu arada perşembe kontrele gdecem.

karabocuk canım hadı gözün aydın hamılesın galıbaa kan tahlılı yaptır aayy çok mutlu oldum yaaa darısı başımızaa

çok sağol canım...
adetin de hayırlı olsun yeni dönemin...inş. kontrollerin de iyi geçecek canım kasım ayı sana bebeğini getirsin inşallah....

karabocuq canım eğerki hamileysen progestan içmen gerekebilir içmezsen iyi olmayabilir bu nedenle bekleme yellowun da dediği gibi hemen kesinleştir...

tmm yarın sabah hemen gidiorum o zaman kanda varsa kesın belli olurmu ki bu seferde gıtmeye korkuorum ya yoksa dıye bz görmek istedigimiz için gördüysek diyee

tmm yarın sabah hemen gidiorum o zaman kanda varsa kesın belli olurmu ki bu seferde gıtmeye korkuorum ya yoksa dıye bz görmek istedigimiz için gördüysek diyee

gebelik varsa kanda kesin çıkar ben 28. günümde baktırmıştım canım doktor demişti yani....
yarın sabah git sonucunu merakla bekleyecğeim...
ben çıkıyorum kızlar yatayım....
canım eğerki hamileysen çok sevineceğim kendimmiş gibi inan....

Son düzenleme:
gebelik varsa kanda kesin çıkar ben 28. günümde baktırmıştım canım doktor demişti yani....
yarın sabah git sonucunu merakla bekleyecğeim...
ben çıkıyorum kızlar yatayım....
canım eğerki hamileysen çok sevineceğim kendimmiş gibi inan....

canım benım inş dediniz gibidr cok saol doktorumu aradm dedi yarın ben yokum iki ün sehir dısındayım cuma gel perşembe gelirsem ben seni ararm dedi yat uzan dinlen hiçbi iş yapma varsa kanda bbellio olur dedi bi tne kadn dogumcu var bulndgm yerde ve birtek dewlet hastanesi var özel hastane faln yok olsa direk oraya giderdim acile gitsem desem onlar bakmazmıki

saolun kızlar walla ben ne yacamı bilmirum silik oldugu içn cizgi belki de yokturdur diorm cünkü bazen testler kesin sonuc vermio kan testı yaptrayımda öle hayırlı olsun dıyın kızlarrr

sağlık ocağı falan yok mu canım ya diğer yerler de yapar herhalde yarın baktırsan iyi baktırmazsan da yat dinlen doktoru dinle.... bak bi de geçenlerde ağır iş yaptın canım dikkat et kendine...

Son düzenleme:
sağlık ocağı falan yok mu canım ya diğer yerler de yapar herhalde yarın baktırsan iyi baktırmazsan da yat dinlen doktoru dinle.... bak bi de geçenlerde ağır iş yaptın canım dikkat et kendine...

saglık ocagı war ama bıldgm kadaryla onlarda idrar testı yapıoo kan degıl belki yarn acilden baktrrırım

saolun kızlar walla ben ne yacamı bilmirum silik oldugu içn cizgi belki de yokturdur diorm cünkü bazen testler kesin sonuc vermio kan testı yaptrayımda öle hayırlı olsun dıyın kızlarrr

evde başka testin yok mu ?tekrar dene yada sabah erkenden kalk tekrar yap test bakalım ne sonuç verceek yat dinlen drun dediğini uygula progestanada devam edebilrisin bebiş varsa tutunmasına yardımcı olur bende ilk zamnalarda kullandım

saglık ocagı war ama bıldgm kadaryla onlarda idrar testı yapıoo kan degıl belki yarn acilden baktrrırım

ben 3 gün arka arkaya test yaptım çıkmadı 1 saat bekledi çıkmadı ertesi günü sabah çöpü atarken baktım çizgi çıkmış, kan testi yaptırdım sonuç pozitifti...

evde başka testin yok mu ?tekrar dene yada sabah erkenden kalk tekrar yap test bakalım ne sonuç verceek yat dinlen drun dediğini uygula progestanada devam edebilrisin bebiş varsa tutunmasına yardımcı olur bende ilk zamnalarda kullandım

tamam canım öyle yaparsın gidemezsen de doktorun seni arayacak dinlenirsin o zamana kadar...:KK9::KK9:

ben 3 gün arka arkaya test yaptım çıkmadı 1 saat bekledi çıkmadı ertesi günü sabah çöpü atarken baktım çizgi çıkmış, kan testi yaptırdım sonuç pozitifti...

başka testim yok kızlar ama diolarki daha cok yeniyse gene silik cıkar diolar o yuzden perşembe yada cuma işte gidicem kan tahlılıne göre bakalım negatif cıkarsa diye korkuom bu seferde :2:

kızlarrr nerde bugun niye kımse yok yaaa bicim biricik tunc 123m gyaman ve diğer kızlar nerdesınız yaaaa

canım ben geldim sen kaçmışsın.adet olmuşsun hadi inşallah bu ay çok iyi gelişmelerin olsun tatlım ya sorma benim eşimde öyle bazen duyarsız davranıyor sonra aaa adetmi oldun tühhh diyor belkide bizi kötü psikolojiden kurtarmaya çalışıyorlardır.ama en doğrusunu yapıyon perşembe git doktora al ilacı sana sormazsa hiç söyleme taki ilişki zamanına kadar.sıkma tatlı canını canım....

kızlar aaz önce test yaptım ikinci cizgi belli belirsiz cok hafif acık pembe dikkatli bakınca görünüo emin olamadım eşime sordum o da gördü cigiyi gene emin olamadm komsuma sordum gösterdim yani oda baktı oda gördü cizgiyi yoksa ben:KK53: emn olamadım belli belirsiz bi çizgi cünkü cuma sabahı doktora gidicem hemen gitmim diorum biraz beklim :18: kan testi yapcam ayy kızlar sizce olablrmi ya elim ayagım titrio

ve sonra okudum ki olmuşşşşşşş.canım hemen yarın sabah ilk idrarınla tekrar yap umarım tekrar çıkar sevinecem senin adına ama korkuyorum kanda çıkmadan sevinemiyorum.dünya iş yaptın o kadarda uyardık seni değilmiiii.allah korusun bebeği kızdım bak sana yapma okadar iş dedik halbuki.bak bu ay ilaç yoktu diye çok umutlanmadın ilişki günlerinde şartlanmadınnn ve sonuç inşallah pozitif.BU ARADA BEN ŞU SOĞANA ÇOK GÜVENİYORUMMM YAAA...

git baktır sağlık ocağı yada acildennn..

katılıyorummmmm

canım ben geldim sen kaçmışsın.adet olmuşsun hadi inşallah bu ay çok iyi gelişmelerin olsun tatlım ya sorma benim eşimde öyle bazen duyarsız davranıyor sonra aaa adetmi oldun tühhh diyor belkide bizi kötü psikolojiden kurtarmaya çalışıyorlardır.ama en doğrusunu yapıyon perşembe git doktora al ilacı sana sormazsa hiç söyleme taki ilişki zamanına kadar.sıkma tatlı canını canım....

ve sonra okudum ki olmuşşşşşşş.canım hemen yarın sabah ilk idrarınla tekrar yap umarım tekrar çıkar sevinecem senin adına ama korkuyorum kanda çıkmadan sevinemiyorum.dünya iş yaptın o kadarda uyardık seni değilmiiii.allah korusun bebeği kızdım bak sana yapma okadar iş dedik halbuki.bak bu ay ilaç yoktu diye çok umutlanmadın ilişki günlerinde şartlanmadınnn ve sonuç inşallah pozitif.BU ARADA BEN ŞU SOĞANA ÇOK GÜVENİYORUMMM YAAA...

git baktır sağlık ocağı yada acildennn..

kan testinin sonuçlarını almadan sewinemiorum kızlar cünkü cizgiyi cok net görmedim eşimde bişey demio sanırım ikimizde kesin olunca sevincez suanda ikimizdede durgunluk war nedense :26::26: ne sewinebilioz ne üzülebilioz o kendini pc de oyuna verdi bende faceye verdim sağlık ocakları kan testi yapıormuki onu blmiorum bide aç karnınamı yapılıo kan testi:26: ewet cok iş yaptım bu ay ve eğerki hamile isem bunu soğana borçlu olacam

BİÇİMCİM geçmiş olsun canım dikkat et kendine bu kadar kötü ise yoksa KIZZZZZZZ HADİ İNŞALLAH sende hamilesindir ....

GELELİM bana bugün doktora gittim adetin 5. günü gerçi okadar az geldiki toplasan anca 1 ped dolar bu beş günde endokronolojiye gittimm
kanım demirim gayet güzel gelelim hormonlara
ESTRADİOL 297 aralığı 20-88 bende çok yüksek gerçi doktor nevra yumurtlama tedavisi östrojeni yükseltir demiş ama bu kadar yüksek olması bilmiyorum..

FSH 3,1 aralığın içinde
LH 6,29 aralığın içinde
PROGESTERON 2,86 çok düşük yumurtlama olmuyormu demek anladım gerçi eskiden 0,39 du şükür bunada
SERBEST T3 2,88 aralığın içinde
SERBEST T4 0,8 aralığın içinde
TSH 1,21 aralığın içinde
KORTİZOL 9,6 aralığın içinde
GELELİM EN KÖTÜYE
PROLAKTİN 24, 26 aralık post menapoz 2.74-19.64
pre menapoz 3.34-26.72 post pre ne onuda anlamadım gerçi ama

DOKTOR PROLAKTİN YÜKSEK DEDİ Kİ BEN 1 AY ÖNCE BİTTİ İLAÇ TEDAVİSİ GÖRDÜM yarım tablet DOSTİNEX kullandım 2 ay boyunca.doktor dediki beyin mr ı çekecez yüksek olması beyin tümörü olması olabilir dedi AYYYYYY KORKUTTU BENİ YAAA...mr danda çok korkarım gelecek hafta perşembe ye gün verildi çektirsemmi çektirmesemmi OFFFFFFFFFF..

yarında özelde kadın doğuma gidecem bu sefer başka doktora umarım bu iyi bir doktordur inşallahh.....doktordan yana şansım gülmedi

kızlar komsum testi geri getrmiş testim onda kaldıydı :))) cizgi biraz daha belirginleşmiş hadi hayırlı olsun dio telefonla cekmeye calıstımda belli olmuo

kan testinin sonuçlarını almadan sewinemiorum kızlar cünkü cizgiyi cok net görmedim eşimde bişey demio sanırım ikimizde kesin olunca sevincez suanda ikimizdede durgunluk war nedense :26::26: ne sewinebilioz ne üzülebilioz o kendini pc de oyuna verdi bende faceye verdim sağlık ocakları kan testi yapıormuki onu blmiorum bide aç karnınamı yapılıo kan testi:26: ewet cok iş yaptım bu ay ve eğerki hamile isem bunu soğana borçlu olacam [/QUOTE]

artık yeni olarak aile hekimliği varya ondan sağlık ocakları yapıyor aç olmana gerek yok canım istediğn zaman gidebilirsin.VALLAHİ SOĞAN MUCİZE...

kan testinin sonuçlarını almadan sewinemiorum kızlar cünkü cizgiyi cok net görmedim eşimde bişey demio sanırım ikimizde kesin olunca sevincez suanda ikimizdede durgunluk war nedense :26::26: ne sewinebilioz ne üzülebilioz o kendini pc de oyuna verdi bende faceye verdim sağlık ocakları kan testi yapıormuki onu blmiorum bide aç karnınamı yapılıo kan testi:26: ewet cok iş yaptım bu ay ve eğerki hamile isem bunu soğana borçlu olacam

artık yeni olarak aile hekimliği varya ondan sağlık ocakları yapıyor aç olmana gerek yok canım istediğn zaman gidebilirsin.VALLAHİ SOĞAN MUCİZE...[/QUOTE]

olmzsa yarın gideyim komsumla eşim gelmesin varsa bile ona süpriss olsun :emir_bebek: ama aynı ade olacakmısım gibi agrılarım dewam edio buda beni korkutuoo :KK25:

X