Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

tamam yarın beklemedyım yarın bı yerlere gtsem bişşilerle ugrassam zamn gecırsem kırmızlr gelsede bu ay walla üzülmicemm

bencede mutlaka zamanını doldur yoksa stresten gelmiycek valla benimde varya on gündür yüzümde o kadar çok sivilce çıktı ki sanırım regli olucam ya of hiç içimde his yok ya inşallah yanılıyorumdur

bencede mutlaka zamanını doldur yoksa stresten gelmiycek valla benimde varya on gündür yüzümde o kadar çok sivilce çıktı ki sanırım regli olucam ya of hiç içimde his yok ya inşallah yanılıyorumdur

inş cnm bnm artk hamiş patlaması olsun kurban bayramnda çifte bayramlar yapalım inş.

iyi geceler canlarımmmm...

eveettt, doktora gittim ve sol taraftan 15 mm'lik bir yumurtam (folikülüm) var....zaten her ay yumurtluyorum artık eminim...
geçen sefer 21. gün kanda da bakmıştık ve sonuç 12 lerdeydi, süper ötesi demişti o zaman şimdi...(kesinlikle METFORMİNE)
bağlıyorum...neyse, çarşamba tekrar gidicem, çatlatma iğnesine hiç gerek yok, çünkü KENDİLİĞİNDEN çatlıyor dedi doktorum...

beni 3 ay takip'e almasını rica ettim, tamam dedi....

perşembe, cuma, cumartesi, pazar günleri değerlendir ama dedi....çatladıktan sonraki 36 saat önemli dedi.....

işte bu kadar, mutluyum çookkk çünkü rahim tertemiz dedi...ben en çok buna sevinip şükrediyorum kızlar ne yalan söyliyim...
bu devirde bu kadar hastalık varken, kanser varken....

hadi bakalım, bu ay ne sürprizler getiricekkkk.....

çok sewındım canımmm senin adına inş bu ay gusel haberler werrsın bızlere yumurtanda ne güsel çatlıo kendılıgınden bak

iyi gceler canım sevindim rahim çok önemli yumurta zaten ilaçlarla yapabiliyoruz rahim temiz olunca bebişin gelir inşallah tez zamanda

tuncss bngl33 bence önce dinlenin sonra iğneye geçin :13:

Son düzenleme:
göbekten vurulanda tek kutu yetiyor ssk tabi karşılıyor bi kısmını ssknın karşıladığından sonra eczaneye 950 - 1000 tl ödüyorsun cnm
o ne yaaa tüp bebek yaptıralım bari:) bu kadar pahalı olduğunu bilmiyordum ya bi yanlışlık olmasın? rapor çıkartılıyormuş demişlerdi 2 kere rapor hakkımız varmış

Son düzenleme:

Yumurtlama olmadan adet olur ama ÇOK düşük bir ihtimaldir.
yani bir kez yumurtlamadan adet olsanız bile, sürekli bu şekilde adet olmuş olamazsınız. bu normal değil.

"doğmamış çocuğa don biçilmez" demiş atalarımız sen bilmiyo musun
eşim hep bunu söyler bana, ne zaman gelecekteki çocuğumuzla ilgili bir varsayımda bulunsam .

tuncss bence bebek patiği psikolojiyi bozar.Pozitif etkilemesi durumu heralde normal kişiler için söylenmiş olsa gerek bizim gibi tedavi görenler için değil..

bu gece de kimseler yok kendim yazıp kendim oynuyorum

Yumurtlama olmadan adet olur ama ÇOK düşük bir ihtimaldir.
yani bir kez yumurtlamadan adet olsanız bile, sürekli bu şekilde adet olmuş olamazsınız. bu normal değil.

evet.çok garip bencede.pco teşhisi ilginç geldi bana.dediğiniz gibi bir kere olur iki kere olur kaynak ne yani bu kadar kan nerden geliyor. doktora gitmiyorum bu ara bekliyorum,bu arada kanama aralarında da kahverengi akıntım oluyor.ve ben yıllardır doktora gidiyorum hiçbir sonuç alamadım.Allah herkese şifa versin.

Pco da sebep olabilir düzensiz kanamalara. pco lu olmak illa adet olmamak demek değil. ama dolu dolu kan olması düşündürücü. endometrium(rahim) kalınlaştıkça dökülüyor ve kanama oluyor.rahiminizden örnek alınıp incelenmesi lazım benim kanaatimce. inşallah bir sorun yoktur ama geçiştirmekle de çözüm bulunmaz ki doktor bunu yapmalıydı. smear testi yaptırdınız mı? zor bir işlem değil. mutlaka yaptırın en azından içiniz rahatlar.
Değişik doktorlar denediniz mi? ne tür tahliller yaptırdınız? myomlar, endometrium iltihabı, spiral, dışarıdan verilen ilaç ve hormonlar, gebelik, düşükler, kan hastalıkları, karaciğer hastalıkları da anormal kanamalara sebep olabiliyormuş.
Allah hepimize şifa versin inşallah..

Son düzenleme:
günaydın kızlar nasılsınız bakalım dün akşam yatarken kahve bi akıntım oldu dedım kesın adet oluyorum sabah bı kalktım kahveden ziyade siyah bi akıntı gibi bişeyler olmus ama baya olmus sonra birara tekrar gittim wcye pembeleşmiş yavaş yavaş sökülüyorum galıba kızlar çok mutluyum adetim geliyorr çok şükür :)

Günaydın kızlar, uzun zamandır uğramıyordum, şehitler, deprem derken bunlamıştım....
84.500 gr görmüştüm ki sabah 85 i gördüm tekrar dün kaçırmıştım biraz
ama şu var fazla yersem midem dayanmıyor ve istemesem de çıkarıyorum
dün gece 3 te bir ağrıyla kalktım tuvalete zor yetiştim midem tersine döndü resmen
hazmedemediği, fazla yemeği geri gönderiyor ama bu beni çok sarsıyor bedenen

bende pko lu biri olarak hepinize günaydın diyorum arkadaşlar. 2. aşılama yapılacak bayramdan sonra dualarınıza ihtiyacım var.:44:

çok sevindim canım iyice sökülürde rahatlarsın inşallah

bende pko lu biri olarak hepinize günaydın diyorum arkadaşlar. 2. aşılama yapılacak bayramdan sonra dualarınıza ihtiyacım var.:44:

Allah yardımcın olsun cnm...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…