Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

artık yeni olarak aile hekimliği varya ondan sağlık ocakları yapıyor aç olmana gerek yok canım istediğn zaman gidebilirsin.VALLAHİ SOĞAN MUCİZE...

olmzsa yarın gideyim komsumla eşim gelmesin varsa bile ona süpriss olsun ama aynı ade olacakmısım gibi agrılarım dewam edio buda beni korkutuoo [/QUOTE]

hadi hayırlısı canım inşallah hamilesindir sonra bizede dua edersin ama bu arada sen hormonlardan bişey anlıyonmu

olmzsa yarın gideyim komsumla eşim gelmesin varsa bile ona süpriss olsun ama aynı ade olacakmısım gibi agrılarım dewam edio buda beni korkutuoo

hadi hayırlısı canım inşallah hamilesindir sonra bizede dua edersin ama bu arada sen hormonlardan bişey anlıyonmu[/QUOTE]

hormonlardan bişey alıonmu derken ne gbi yani anlamadım iki ay klomen tedavisi gördüm sonra kist war dedi doktor tedaviyi bırakmstık bı ay dogum kontrol hapı bu ayda sogan kuru uygulamıstım ha bide glifor içiorm eger hamile isem bunu sanırım soğan kürüne borçlu olcam

yok canım yukarda hormon değerlerimi yazdım bugün çıktıda sonuç iyimi kötümü diye sordum

selam..
karaböcüq ayy neden birkaç tane farklı markalardan test almadın ki.. sabah ilk idrarla yapardın ve sonucu öğrenirdik.. devlet hastaneleri test yapıyor acilde ama; mesela baş ağrısı şikayeti ile gideceksin ve hamilelik ihtimalim olabilir diyeceksin.. onlar da mecburen ilaç iğne serum vs verebilmek için test yapmak zorunda kalıyorlar ben bi keresinde bunu şiddetli migrenim tuttuğunda yaşamıştım.. hadi canım inşallah iyi sonuç çıkar..

bicim canım geçmiş olsun yaa.. ne oldu ki sana böyle.. benim de ağrılarım öyle şiddetli ki.. özellikle sol kasığımda ağrı daha çok.. yarın sabah 9da randevum var.. bakalım doktor ne diyecek bana.. hesaplıyorum hesaplıyorum işin içinden çıkamıyorum.. şimdi bana iğne ilaç ne verirse versin tam bayrama denk geliyor kontroller.. ee nasıl olcak.. heryer tatil.. kim kontrol etcek yumoşumun büyüklüğünü.. bakalım yarın tüm bunları detayları ile konuşmak gerek.. inşallah bende iyi haberlerle gelirim.. kendine dikkat et lütfen..

hepinize iyi akşamlar diliyorum.. benim dizim var bu gece.. öyle bir geçer zaman ki..
bir süre tv başında kitlenmiş vaziyette olacağım.. gece gelemezsem yarın görüşürüz..

işte canım bunlar değerlerim

ay ne bilim deilimdir die almadımki bunu bıle komsumn zoru ıle aldım hem daha kesin bişe yok ama içim buruk bi korku war içimde neden :44:

canım benim 23 tü doktor üst sınırda ama ilaçlık değil sorun etme demişti seninki de normal bence...
yumurtlama zate adet 21. gün bakılır canım.... o zaman 9-12 arası bir değer çıkarsa yumurtlama olmuş denir bana gelince daha iyi kasık ağrım uzandım iyi geldi... şimdi de ayaklarımı ısıtmaya çalışıyorum .... diğer hormonların da normal bence...

bicim belkide hamişsindir ondandrı bu agrıların :26:

canım inşallah öyledir zaten öyle olmasını umuyorum çünkü başka nedendense bu kadar ağrı nedir bilmiyorum ultrasona girip tüm organlarıma baktırmam gerekecek gebelik yoksa....

canım inşallah öyledir zaten öyle olmasını umuyorum çünkü başka nedendense bu kadar ağrı nedir bilmiyorum ultrasona girip tüm organlarıma baktırmam gerekecek gebelik yoksa....

benimde cok agrım war diyip duruodum size belkide hamişiz bilmioruz inş öyleyizdir yoksa bu agrılar neden onu arastrcaz bide ya bi sag kasıgım agrıo bi sol kasıgıma gecio agrım ayaklarım buzzz resmen buz gibi korkuorum aslında :26:

canım ben de seviyorum izliyorum o diziyi...
tamam canım şimdi zaten netten çıkacağım fazla oturmayacağım dikkat ediyorum kendime...

doktorla ayrıntıları görüş eğer ki tedavin bayrama gelecekse metformin 1 ay içerek dinlenebilirsin... hem zaten klomen sonraki aylarda da yumurtaları uyarmaya devam ediyor....

canım aynen ayaklar buz gibi ağrım solda değil sağ kasıkta ayağa kalktığımda sağ bacağıma da vuruyor yani ciddi bir ağrı yürümemi engelliyor ondan tırstım... bakalım dinleniyorum....
:44:
inşallah yarın senin kandan sonuç belli olacak hadi canım sevindir bizleri:)
iyi geceler canım....

,nş yarn saglık ocagı kan testı yaparsa bakalım inş.

oooo maşallah güzel haberlerini alırız inş.canımmm hadı bakalım yükselmeye devam :)

inş.yogun gelırde içimdeki pislikler giderr

inşallah canım kan çok geldikçe insanın içi rahatlıyor sanki için pislik dolmuş onu boşaltıyorsun

Merhaba..Aynı durumu yaşayanlar varsa veya konuda fikri olan varsa yardımlarınıza ihtiyacım var..

4gün gecikmeli regl oldum buay.Ve bu yılda 1-2 defa olur yani sürekli gecikmeli regl yaşayan biri değilim.5gün sürdü herzaman 5gün sürer.5gün sürüp bitti fakat, regl bittikten 2 gün sonra yeniden regl oldum.Ve parça parça kan geliyor.Normal kan gelmiyor.Bu nedendir nedir kızlar? .

Son düzenleme:

fikri olan yokmu?

iyi akşamlar.. çok bir fikrim yok ama kisttin olmuş olabilir ve mutlaka bir simir testi yaptır derim ben ve mutlaka doktora gözük sakın ihmal etme

bilmiorum cnm içimde garip bi his var henüz sewinemedim ara ara agrılarım oluo halen sanki regl olackmısım gibi

ya zaten hamiş olanlarda regli zamanında regli olacaklarmış gibi ağrı çekerler hiç duymadın mı o yüzden hamile olduklarını anlamazlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…