Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

öncesinde yorucu ama sonucu çok güzel olan öykünüzü bizimle paylaştığınız için sağolun.... bir solukta okudum :)
böyle hikayeler elbette umut hepimize...

ınsallh rabbım cumlenızın yuzunu guldurur bende hamıle kalamadan once hep bu formda bole guzel umut dolu hıkayelerı okudukca kırılan umıdım yenıden yeserırdı ve brazda olsa kendımı toplardım ınsallh benm hıkayemde tum anne olmak ısteyen arkdslarıma umut olur allahım butun guzellklerını sıze sunsun ınsallh

inşallah amin
metformin kullandınız mı peki?
ben soğan suyunu içememiştim miğdeme çok dokundu 2 aydır klomen tedavisi görüyorum...

Son düzenleme:
inşallah amin
metformin kullandınız mı peki?
ben soğan suyunu içememiştim miğdeme çok dokundu 2 aydır klomen tedavisi görüyorum...

yo hayr hc bısey kullanmadm ben sogansuyunu soguduktan sonra ıcıne bır damla lımon sıkarak ıctım ınann ne koku ne baska bsey tıksınmeden ıctım

yo hayr hc bısey kullanmadm ben sogansuyunu soguduktan sonra ıcıne bır damla lımon sıkarak ıctım ınann ne koku ne baska bsey tıksınmeden ıctım

anladım teşekkürler...
inşallah bu ayki tedavimden sonuç alırım alamazsam bitkisel yöntemleri de deneyeceğim zaten...

canım iyiki yazmışsın tatlım,okudukça içimdeki umut yeşerdi yani.bende soğan suyuna çok inanıyorum geçen ay 15 gün yaptım bi adet oldum ağrı ile amanın doktora gittiğimde senin pkon çok kötü değil dedi acaba dedim soğan azalttımı diye o ay klomenede süper cevap verdi hatta öyle cevap verdiki kocaman bir yumurtan olmuş demişti doktor.bu ay da yapayımmı 10 günlük devreyi bal tarçın çörekotunu diye düşünüyordum bi türlü karar veremiyordum iyiki yazmışsın okuyunca bana sanki allahtan benim işaret gibi geldi kalktım soğana başladım yine çok sağol tatlım sayende karar vermiş oldum.ama benim çok az kanamam geldi 3-4 gündür soğana başladım inşallah tam olarak adetimide getirir inşallah.yalnız soğanın bende tek kötü tarafı iltihabı söktürdü doktora gittim çok iltihabın var dedi ilaç verdi onuda kullandım gerçi ama dedimki iyi içerdeki iltihapta temizlendi inşallah dedim.çok sağol tatlım iyiki yazdın allah razı olsun canım...

biçimcim o dediğin siteye üye oldum
http://www.fertilityfriend.com/ttc/index.php
enter data ya temperature kısmına ateşimi girdim
mensesede light diye girdim benim az olur regly
Cervical Fluid:N/A girdim bu ne onu anlamadım çünkü
Intercourse/Insemination no diye girdim sanırım buda o gün ilişki olduysa yes diye yazacağız
save dedim ama gel gör ki ateş tabloda görülmedi.hani sizinki gibi çizelge filan olmadı ya ben yanlış yerlermi giriyorum.

bu arada bugün kötü imişsin dün ben öyleydim ağlamaklı ve gergin bugün geçti gibi.hatta dün ben acaba hiç anne olamayacakmıyım diye bile düşünmeme sebep oldu yani.sende de ilacın etkisi herhalde canını sıkmayaya çalış canım.gerekirse papatya çayı iç o da rahatlatıyor hem hamile isen sana zararıda olmaz yani.

bide biçimcim ateş tablona baktım ta ayın 18 ne çizgi çekmiş hem en hem boy olarak ve çizgi 18 inde kesişmiş yani o gün senin yumurtlama gününmüymüş yani.bu arada sen önceden anlayıp o gün ilişki olmuşmuydu bari.

tamam canım tavsiyelerini dikkate alacağım sadece yorgunluk var üzerimde artık sonuç almak istiyorum... ümitsiz asla değilim ama nötr lük var sanki...
canım tablonun görünmesi gerekli.... ateşi gir saatini gir ve sağda am. pm. var am i işaretle Cervical Fluid: akıntı durumu canım varsa işaretle...Menses/Spotting: adetinin durumu adetli değilsen boş geç aynı şekilde akıntıyı da yoksa boş geç bişey işaretleme...... Intercourse/Insemination ilişki olduğu zaman gece ise pm gündüz ise am işaretle olmadıysa boş bırak...
save bas tablonu açacak tablon karşına geldikten sonra o sayfayı sık kullanılanlara al ki her defasında bulabilesin...

canım evet o benim tablom değil.... çatlatma iğnesinden sonraki 36. saatte ve sonra 1 hafta gün aşırı ilişki yaşadın mı yumurtlamayı tutturmak mümkündür canım benim....
benim tablom bu canım incele bak altta da geçen ay var onu da incele canım
http://www.fertilityfriend.com/home/359aa8
bu ay 18 i gece oldu benim yumurtlamam tabloya göre 18 inde oldu gece olduğunu ağrıdan biliyorum sabahına ateşim yükseldi zaten ...

Son düzenleme:
tuncss hoşgeldin canım nasılsın? progestan bitti mi inşallah gelmedi kırmızıların?
tablona baktım 15. gün olmuş yumurtlamadan sonra adet olman gerekirdi olmadıysan çok iyi... çok umut var canım....

Son düzenleme:

canım benim 16. günde çatlatma iğnem vuruldu akşam saatlerinde.. ve ertesi gün çalışma akşam çalışma yaptık, sonra benim 18. gün sabahtan muhtemelen yumoşum çatladı ki ateş de bunu doğruladı.. inşallah yumoş doğru düzgün çatlamış içerde spermciklerle buluşmuştur ve biz yumoşun çatladığı akşam da çalışma yaptık, hatta bi sonraki günde de.. yani 3 gün üst üste oldu çalışma.. bizdeki durumlar böyle..
çatlatma iğnesi sonrası 36 saat sonra genelde yumoş çatlıyor bunu da azçok hissediyorsun.. o nedenle çalışma zamanlarını ayarlayabiliyoruz ki zaten doktor da yönlendiriyor..

bicim bitanem canım rahatlamaya çalış lütfen.. stres stres vallahi sonu yok.. al bak ben dünle bugün bi rahatladım ki sorma.. olmadı gibi hissetmeye başladım ve nedense sanki adet olacakmışım gibi geliyor.. akıntım çok arttı, gerçi benim adet öncesi pek akıntım olmaz.. bu kafamı karıştırıyor işte bi tek..
bu arada senin tabloyu da gördüm, 18. gün çatlamış yumoş sende de, kaderimiz bir ilerliyor bu ay inşallah bebeklerimiz gelsin

tuncss hoşgeldin canım nasılsın? progestan bitti mi inşallah gelmedi kırmızıların?

aaaa benim progestanım cuma sabahı bitti ki.. söylemedim mi ben burda bittiğini kırmızılarım yok hala..
ama bak sana birşey soracağım sen geçen ay çatlatma iğneni kaçıncı günde vurulmuştun? progestanı da kaç gün içmiştin? off benim adetim neden gecikti yahu? iğneden sonraki 18. günüm benim bugün.. kafam karışıyor yaa.. okuyorum genelde 14-16 günde adet oluyor herkes benim ki neden gecikiyor

daha iyiyim zaten canım bu sabah daha iyiyim gece çok sıkıntılıydı hep kabus ağlayarak uyandım... ama şimdi iyiyim....
akıntı bende de var cream ya da su gibi....

bence hamile olabilirsin hadi ben arkandayım idrara sıkışıksan yap testini.... progestan bitmiş 15. gün yumurtlamadan sonra senin dün gece adet görmen gerekirdi... yumurtlamadan sonraki 14. gün gelir adet...çok heyecanlandım şimdi hadi bak canım artık.... hadi bak yemek yapmam gerekli burada bekliyorum sonucunu....

Son düzenleme:
daha iyiyim zaten canım bu sabah daha iyiyim gece çok sıkıntılıydı hep kabus ağlayarak uyandım... ama şimdi iyiyim....
akıntı bende de var cream ya da su gibi....

benimki su gibi genelde.. ıslak ıslak, çiş mi kaçırdım ki diyorum ama bi gidiyorum su gibi akıntı var.. anlamıyorum ne oluyo.. yarın da adet olmazsam doktorumu bi arayım diyorum ama o eminim bekle daha diyecek.. bu bekletme huyuna sinir oluyorum

sakın bekleme hemen yap testi hamileysen progestansız bekliyorsun riskli oluyor canım hamileysen de içmen gerekecek bu ilacı.... bence hemen yap.... ama bol su iç idrara sıkış bir bardak dolusu idrarda hcg daha fazla oranda olur hemen verir sonucu?

ya işte ama şöyle bir durum var ben progestan bittikten 3-4 gün sonra adet oluyorum.. o nedenle de pazartesiyi bekleyim diyorum.. offf allak bullak oldu gene kafam.. test yapmak istemiyorum.. yarın öğleden sonra eğer gelmemişse kırmızılar doktoru arayayım bakayım o ne dicek..

sakın bekleme hemen yap testi hamileysen progestansız bekliyorsun riskli oluyor canım hamileysen de içmen gerekecek bu ilacı.... bence hemen yap.... ama bol su iç idrara sıkış bir bardak dolusu idrarda hcg daha fazla oranda olur hemen verir sonucu

tekrar yazıyorum görmedin galiba bu yazdığımı....
beklememen gerekli canım...ben progestanı içerken gelirdi adetim her zaman 3-4 gün sarkacak diye bir kural yok...

Son düzenleme:

ahaha bak şimdi yaa gaza getiriyo beni dur az önce yaptım daha.. biraz sürer yeniden gelmesi.. peki yaparım ve haber ederim sana da.. ama birşey çıkacağını pek sanmıyorum..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…