Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

İgneli tedavi beni nedense korkutuyor ben ara verecegim dedim esimde ara verelim diyor tabi ben bekleyebilirsem... Benim 1 klomen hakkim var sonra igneli tedavi.. Umutla bakmak cok onemli ve cok guzell ...

canım o zaman bence metforminde 1 ayın dolduğunda onunla beraber klomene de devam et faydası olur hakkını kullan canım....

tabi zaten bu ay tutmazsa 3 ay metformin içerek ara vereceğim.... o sırada olur hiç belli olmaz... ama işte olacağına inanmak çok önemli çünkü bu süreçler çok yıpratıcı iyi düşünmezsek sonuç alamayız.... sen de günde 2 ye çıkarınca etki edecek belki dozu az geldi canım...
sizlerle sohbet öyle iyi geliyorki bana yoksa ben bu tedavi süreçlerini zor geçirirdim...çünkü bazen tedaviyi görürken "bırak olmazsa olmasın" diyesi geliyor insanın bu sebepten desteğimiz birbirimize çok önemli....

Son düzenleme:

Kesinlikle canim bu metformin ise yarayacak yaramali.:))) ben cikiyorum canim kendinize iyi bakin
Kesinlikle kk olmasa siz olmasaniz kimin basini sisirecektim ben:)) iyi ki varsiniz ya burda sizinle sohbet etmek butun sikintimi stresimi aliyor

Son düzenleme:

aynen canım banada cok ıyı gelıo hem sizlerden o kadar cok sey ögrendimki.bide kımseyle konusmadıgımız seylerı burda bırbırımıze anlatıoruz sevinçlerimizi üzüntülerimiz birlkte paylaşıoruz

bence de paylaşınca çok şey öğreniyor insan.... aynı sorunu yaşadığımızdan çok da iyi anlıyoruz birbirimizi...
başkasına anlatsan bir yakınına falan dinler ama sıkılabilir dinlerken anlamaz belki ama biz birbirimizi iyi anlıyoruz ve destekle çözeceğiz sorunları...gelecek bebekler :)

Son düzenleme:

cok haklısın canım rabbim bizlerin kucaklarını boş bırakmasın tez zamanda yavrularımıza kavusalım

cok haklısın canım rabbim bizlerin kucaklarını boş bırakmasın tez zamanda yavrularımıza kavusalım

amin canım ya aramızda hamile olmayan kalmasın şu yeni yıla kadar....
hamileler topiğine çevirelim inşallah burayı :))

Son düzenleme:
bende 87 liyim tamuzda benimde 2 sene olcak ilk 6 ay biz istememiştik sma

ben de 87liyiiimm 87lilerde furya mı bu yuaaa:)ecrin sen işte de girebiliyosun galiba dimii?nerde çalışıyosunn?

canım ben de yeniyim.ama sen çok umutsuzsun..bşraz daha olumlu olmaya çalış.herşeyden önce moral çok önemli.burası süper bi yer.senden bissürü insan var.tedavinin her aşaması,sorduğun her sorunu cevabı,daha sonra olacaklar..kalısın ve ne zamandır evlisin??

merhaba güzeller nasılsınız bu ay inşallah güzel hamiş haberleri alırız minietekten haber varmı birde nihaliteden.evet dediğiniz gibi herkezde belirti olmyormuş memleketimdeki doktorumu aradım akıntım çok fazla oluyor öyle böyle değil söylemesi ayıp ped koymaktan fenalık geldi şu an yanımda eltimin 1.5 aylık bebeği var yedirdim uyuttum ne kadar tatlı dünyaya gelen büyüyor bir ayda kocaman olmuş aman birde çok ağlıyor her dk ilgi istiyor ama mükemmel ötesi bir duygu kucağında uyuması seninle konuşur gibi agulaşması.Rabbim tattırsın

ozyy ben 81 doğumluyum keşke daha önceden bilseydim tedavi yöntemlerini diyorum belki o zaman bu kadar ağarlaşmazdı durumum şimdi 30 yaşındayım 14 yaşımdan beri pko sendromu var bende... çok uzun zaman yaniii....

amin canım hepimiz tadalım inşallah....
gebelik takvimi yapayım mı sana yoksa daha erken mi?
minietekten haber yok ama nihalite en son yazışmamda iyiydi...

kızlarr gördüüğüm kadarıyla belirtiler devam ediyor.hatta artarakk..inşallah bebişleriniz gelir..okumakta çok zorlanıyorum yaa..o kadar çok yazılmış oluyo ki her girdiğimde..şimdilik iyi geceler,iyi pazarlar,yarın görüşürüz..

görüşürüz canım iyi pazarlar....
güzel dilek ve düşüncelerin için çok sağol... inşallah hepimizin bebeği gelsin :))

bazen içime bi korku dusuyo ya hıc cocugum olmazsa dıye cok korkuyorum ama sonra dıorum neden olmasın allahın izni ile olacak

bazen içime bi korku dusuyo ya hıc cocugum olmazsa dıye cok korkuyorum ama sonra dıorum neden olmasın allahın izni ile olacak

sakın öyle korkular getirme aklına canım kimlerin çocuğu oluyor doktorların hiç olmaz dediklerinin oluyor bizim şansımız var en azından bunu biliyoruz sonra hamile kalan arkadaşlarımız en güzel örnek.... zamanı geldiğinde olacak....

ayy bu çatlatma iğnesi deli gibi hamilelik belirtileri yaşattırıyor insana.... bu kadar çekiyorum bari gerçek olsa ya... inşallah Yarabbim.... çok uykum var dı zaten kızlar bir de progestanı içtim birazdan yatarım ben...

Son düzenleme:
amin canım hepimiz tadalım inşallah....
gebelik takvimi yapayım mı sana yoksa daha erken mi?
minietekten haber yok ama nihalite en son yazışmamda iyiydi...

ben naptım biliyomusun arkadaşcım bebeğime günlük günlüktende ziyade nasıl evlendiğimizi nasıl tanıştığımızı yazmaya başladım ve öyle öyle dolduracağımçok güzel oldu gece 4 saat yazmışım saate bi baktım geç olduğunu bile anlamamışım benim baya oyaladı.takvim yaparsın canım ama ben kızmı erkekmi onu merak etmeye başladım ona o göre o renkte yapicizz.progestana başlamışsın inşallah gelmez kırmızıların seninde tuncsunda bekleyen bütün arkadaşlarımında bu ayın 2.miydi 3.mü canım inşallahh Rabbim verecek

çok duygusal tatlı birisin sen ya kimbilir güzel çocuğun okurken nasıl da zevk alacaktır canım maşallah ben de yapayım iyi fikir.... benim annem de bana yapmıştı zaten....
takvimini sonra yaparım o zaman.... progestana yumurtam çatladı sonra başladım olması gerektiği gibi yani... inşallah tutsun artık dayanmak sabretmek zor bilirsin canım.....2. klomen ayım zaten olmazsa 3 ay dinleneceğim metformin içerek.... yıpratıyor bu süreçler...

iyi geceler hepinize :)) ben çıkıyorum netten.... çok uykum var dayanamıyorum öpüyorum :*

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…