Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

gördüm canım teşekkürler...

rica ederim canım kafana takılan başka bişey olursa sor....

Turuncu nasılsın canım bebeğin iyi mi?

Tuncss gel artııııkkkk ya...................

Vandaki deprem çok kötü 7.2 ymiş Allahım sen koru yarabbim çok ölen olmuş Allah ım yakınlarına sabır versin...

Son düzenleme:
Turuncu nasılsın canım bebeğin iyi mi?

Vandaki deprem çok kötü 7.2 ymiş Allahım sen koru yarabbim çok ölen olmuş Allah ım yakınlarına sabır versin...

Bicim canım çok teşekkür ederim.Bebeğimde ben de iyiz çok şükür.
Sen nasılsın tatlım ?Son durumlar nedir?
Deprem içinde çok üzüldüm gerçekten.Rabbim sabır versin

Son düzenleme:

tuncss test yapmaya karar vermiş dönmedi mi hala?!?
canım çok sağol soruyorum zaten ne takılsa..
dün gece deli gibi korkmuş bi şekilde uyandım,eşimi kaldırdım ''deprem oldu galiba'' diye.''yok bişey ben deuymadım,uyu hadi'' deyip uyuttu beni tekrar.zaten deprem falan da olmamış.bugün Van'ı görene kadar unutmuştum dün gece olanları.görür görmez geldi aklıma ve hemen Kandilli'nin sayfasına baktım.deprem falan olmamış gece.malum mu oldu dersiniz??

Bicim canım çok teşekkür ederim.Bebeğimde ben de iyiz çok şükür.
Sen nasılsın tatlım ?Son durumlar nedir?
Deprem içinde çok üzüldüm gerçekten.Rabbim sabır versin
canım iyiyim ben beklemedeyim.... ağrı sızı bişey yok da bulantım var neden bilmiyorum belki iğnenin etkisi geçmediyse daha ondandır...

tuncss test yapıp gelecekti gelmedi çok merak ettim...

canım sen de adet olmamışsn daha.gelmez inş o kırmızılar da onların yerine müjdeyi alırız..valla ben bile sizin için stres oldum burda yaa tuncss niye gelmedi ki olmadı mı acaba

canım sen de adet olmamışsn daha.gelmez inş o kırmızılar da onların yerine müjdeyi alırız..valla ben bile sizin için stres oldum burda yaa tuncss niye gelmedi ki olmadı mı acaba

ewet canm olmadım dahawalla mujdeli haberı veremem gıbı bu ay ama bellli olmazz beklicez salıyakadar

kızlar iyi akşamlar nabersiniz bakalım?
bizde kocamla beraber alışverişe çıktık gezdik yemeğe falan gittik bugünüde böyle değerlendirdik.
normalde haftasonları topik durulurdu ama bugün kaynatmışsınız baya:))))

canım bende çatlatma iğnesi vurulurken 17.günde bile geldiği oldu eğerki progestanda adetin ilaç bitince geliyorsa bencede testi yapmalısın hadi hayırlısı bakalım merakla bekliyorum sonucu canım

buarada busmaı canım herşeyde bir hayır vardır eğerki kendini yorgun hissediyorsan bencede bir süre herşeyi oluruna bırakmak en iyii ama bence asla umutsuzluğa kapılma kendine iyi bak

iyi akşamlar kızlar.bende pko luyum. 2. aşılama tedavisine başlayacam yarın hayırlısı inşallah. benim için de dua etmeyi unutmayın olur mu

canım inşallah senin güzel haberini alacağız senden umutluyum bu ay ben...daha önce de demiştim...

canım keşkee keşke bu dediğin gerçek olsa ama ne biliyim kısmet işte bakalım hangimize piyango vuracak :=))

ben çıkıyorum,iyi geceler kızlar..tunss çok merak ettim seni yarın geceye kadar da girme şansım yok,maalesef işte olucam..yarın geceya kadar girmiş olursun inş..

biçim dediğin herşeyi yaptım ama grafikte ateş göstermedi ya.özelden tablonun şeklini gönderiyorum.

Son düzenleme:
belimmm kasıklarımmm göğüslerimmm imdatt diye bagırıcam şimdiii

ay canım ya valla şu reglini olsanda biz bile rahatlıycaz ne sıkıntı yapıyordur sana ya inşallah hamişsindir tabiki ama yoksada gelsin artık senin şu kırmızılar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…