Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

ahaha bak şimdi yaa gaza getiriyo beni :KK9: dur az önce yaptım daha.. biraz sürer yeniden gelmesi.. peki yaparım ve haber ederim sana da.. ama birşey çıkacağını pek sanmıyorum.. :KK14:

idrar testi sonuç verir 1 gün geciktin çünkü sonuç vermezse eğer pzts kandan baktırman şart canım... yumurtlama olmasa progestandan sonraki 3. gün gelsin adet derdim ben de ama olduğuna göre bir gariplik var.... o zaman iyice sıkış 1 saat bekle bol su iç canım....damlalıklı de mi testin.... damlalıktan çekmeden önce iyice karıştır....

ben progestanı bitiriyorum 3-4 gün sonra geliyor hep böyle oldu şimdiye kadar.. o nedenle de kendimi kaptırmak istemiyorum :KK9: yani hala yarın öbürgün gelebilir kırmızılar.. off ne zor bir durum yahu.. gidip kanda baktırasım geldi ama hastaneler de dünya para alıyor gebelik testine.. biraz biriksin de test yapayım bari bicim.. aslında progestansız zaman geçirmek de hoş değil bizim durumumuzda..

idrar testi sonuç verir 1 gün geciktin çünkü sonuç vermezse eğer pzts kandan baktırman şart canım... yumurtlama olmasa progestandan sonraki 3. gün gelsin adet derdim ben de ama olduğuna göre bir gariplik var.... o zaman iyice sıkış 1 saat bekle bol su iç canım....damlalıklı de mi testin.... damlalıktan çekmeden önce iyice karıştır....

şu kaset testlerden işte.. damlalığı var ve kaset var.. eğer negatif çıkarsa artık zaten umudumu keserim.. kırmızılar da ben rahatlayınca gelir.. keşke sabah uyanınca ilk idrarla yapsaydım :KK9:

ben progestanı bitiriyorum 3-4 gün sonra geliyor hep böyle oldu şimdiye kadar.. o nedenle de kendimi kaptırmak istemiyorum :KK9: yani hala yarın öbürgün gelebilir kırmızılar.. off ne zor bir durum yahu.. gidip kanda baktırasım geldi ama hastaneler de dünya para alıyor gebelik testine.. biraz biriksin de test yapayım bari bicim.. aslında progestansız zaman geçirmek de hoş değil bizim durumumuzda..

işte ben de bundan acele ettiriyorum seni pozitif çıkarsa doktorunu arayıp progestana devam edeceksin canım benim....
ben fasulye ayıklayacağım.... dualarım, aklım, kulağım , gözüm sende canım...
görüşürüz...

şu kaset testlerden işte.. damlalığı var ve kaset var.. eğer negatif çıkarsa artık zaten umudumu keserim.. kırmızılar da ben rahatlayınca gelir.. keşke sabah uyanınca ilk idrarla yapsaydım :KK9:

tamam kaset test dediğim gibi çok sıkışırsan sabahkinden farklı olmaz... ve rahatlamış olursun ama inancını kaybetme.... güzel haberini alalım güzel arkadaşım...

işte ben de bundan acele ettiriyorum seni pozitif çıkarsa doktorunu arayıp progestana devam edeceksin canım benim....
ben fasulye ayıklayacağım.... dualarım, aklım, kulağım , gözüm sende canım...
görüşürüz...

kolay gelsin canım.. bende çamaşır yıkadım onları asmam lazım.. önce balkon yıkanacak ama.. hava hazır güzelken kurusunlar hemen asayımda..
ben test yapınca haber ederim.. öpüyorum :KK54:

kolay gelsin canım.. bende çamaşır yıkadım onları asmam lazım.. önce balkon yıkanacak ama.. hava hazır güzelken kurusunlar hemen asayımda..
ben test yapınca haber ederim.. öpüyorum :KK54:

sakın ağır kova falan kaldırayım deme bırak pis kalsın...progestan içene kadar ağır kaldırmak yasak...

canım iyiki yazmışsın tatlım,okudukça içimdeki umut yeşerdi yani.bende soğan suyuna çok inanıyorum geçen ay 15 gün yaptım bi adet oldum ağrı ile amanın doktora gittiğimde senin pkon çok kötü değil dedi acaba dedim soğan azalttımı diye o ay klomenede süper cevap verdi hatta öyle cevap verdiki kocaman bir yumurtan olmuş demişti doktor.bu ay da yapayımmı 10 günlük devreyi bal tarçın çörekotunu diye düşünüyordum bi türlü karar veremiyordum iyiki yazmışsın okuyunca bana sanki allahtan benim işaret gibi geldi kalktım soğana başladım yine çok sağol tatlım sayende karar vermiş oldum.ama benim çok az kanamam geldi 3-4 gündür soğana başladım inşallah tam olarak adetimide getirir inşallah.yalnız soğanın bende tek kötü tarafı iltihabı söktürdü doktora gittim çok iltihabın var dedi ilaç verdi onuda kullandım gerçi ama dedimki iyi içerdeki iltihapta temizlendi inşallah dedim.çok sağol tatlım iyiki yazdın allah razı olsun canım...

cok sevındım sıze umut olabıldıysem sen ınaanrak yap ınan zarar degl faydasını cok cok gorecksın duan ıcın teskkr edrım rabbım ınsallh yuzunuzu guldurr en kısa zamanda ınsallh canm benm

çok merak ettim yaptın mı testi bekliyorum sonucunu....
sonuç ne çıkarsa çıksın iyi ol tamam mı?
adetin gelmezse kandan da baktırırsın yarın... inşallah olacak canım....
canım eşim evde yemek yiyeceğiz yarım saat sonra yine nete gelir bakarım hadi hayırlısı...

Son düzenleme:
yarım saatte bir nete gelip bakıyorum bişey yazdın mı acaba diye ama yok... :KK50:
merak ettim canım...

nbr kızlar bütün gün yattım acayıp üşüorum ve kasıklarımda acayıp agrı ve batmalar var ellerim ayaklarım buz gibi yarın progestan bıtelı 4 gun olcak salı gunu adet olmam lasım :26:

nbr kızlar bütün gün yattım acayıp üşüorum ve kasıklarımda acayıp agrı ve batmalar var ellerim ayaklarım buz gibi yarın progestan bıtelı 4 gun olcak salı gunu adet olmam lasım :26:

canım muhtemelen bu gece ya da yarın gelir adetin normal yani... :KK52: hadi hayırlısı bakalım az kalmış.... inşallah iyi sonuçlansın da tedavine devam et canım....

canım muhtemelen bu gece ya da yarın gelir adetin normal yani... :KK52: hadi hayırlısı bakalım az kalmış.... inşallah iyi sonuçlansın da tedavine devam et canım....

inş gelir bu ilaçlada gelmeyecek die cok korkuyorum eger gelmesse daha ne yapabilirimki mecbur farlutal içicemm yarında gelmesse salı kesin gelir adetim die bekliorm cünkü agrılarım cok ilk kez böle agrılarla karsı karsıyayım belkıde kist gidicek ondan böle agrıyo

inş gelir bu ilaçlada gelmeyecek die cok korkuyorum eger gelmesse daha ne yapabilirimki mecbur farlutal içicemm yarında gelmesse salı kesin gelir adetim die bekliorm cünkü agrılarım cok ilk kez böle agrılarla karsı karsıyayım belkıde kist gidicek ondan böle agrıyo

canım için rahat olsun bu ilaçla kesin sökülür adet ve kistin de gider... benim hep öyle olmuştu sen hep olumlu düşün...:KK8:
dinlen ağrılar fena oluyor bilirim..

günaydın mı desem ki.. valla az önce uyandık.. hemen pcye sarıldım.. maşallah kaynatmışsınız yine..
bana gelince herşey aynı.. kasık ağrılarım geçmek bilmiyor.. sızım sızlıyor.. adet olacağımı düşünüyorum yarın.. ya da salı.. oldu oldu zaten.. salıda olmazsa hemen doktoru arayacağım bir anormallik var demek olur salı da olmazsa.. ama her an gelecek gibi ağrılarım.. bakalım artık nasip.. ben umudumu kestim bu sabah itibari ile bebekten.. bir dahaki aya artık inşallah..
ateşim düşecek sanırım.. iki gündür birer tık düşüyor.. işte tablomun son hali..

359ae6 Ovulation charts on FertilityFriend.com

hepinize musmutlu pazarlar diliyorum :KK16::KK16::KK16::KK16:

canım bozma moralini,havalar çok soğudu ındandır belki..

canım için rahat olsun bu ilaçla kesin sökülür adet ve kistin de gider... benim hep öyle olmuştu sen hep olumlu düşün...:KK8:
dinlen ağrılar fena oluyor bilirim..

inş canım ama genede düşünmeden yapamıorum işte ya olmazsam o zaman ne olcak peki diye kafamı kemirip duruo heralde agrılarım ilaçtan

X