Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

çok duygusal tatlı birisin sen ya kimbilir güzel çocuğun okurken nasıl da zevk alacaktır canım maşallah ben de yapayım iyi fikir.... benim annem de bana yapmıştı zaten....
takvimini sonra yaparım o zaman.... progestana yumurtam çatladı sonra başladım olması gerektiği gibi yani... inşallah tutsun artık dayanmak sabretmek zor bilirsin canım.....2. klomen ayım zaten olmazsa 3 ay dinleneceğim metformin içerek.... yıpratıyor bu süreçler...

senin hamile kalmanı gerçekten çok istiyorum sıkma kendini olmazsa dinlen evet en doğrusu bu olur hem gerçekten sadede klomen değil bir çok şekilde kalınabilir gebe benim dokrorumda 10 yıllık evli ama bebeği olmuyor 8. tüp bebek denemeside hüsran peki ne problem hiç bişey yumurtlsms normal eşi normal eşide dr zaten ama olmuyor en azından bizim problemimiz belli hamdolsun ve çok çaresi var inşallah canım inşallah yüzünüz güler.evet arada evlatcımda yazdım yazarken yazılarımı.dereye görmeden başladım ben paçaları sıvamaya:KK70: evet bence herkez yapmalı çekilen sıkıntıları bebek yolunda onları bile yazmalı unutmamalı evladınada unutturmamalı okutmalıki ne kadar değerli olduğunu anlasın sıpacıklar:KK16:

hormonların normal bebek düşündüğün zaman prolaktin için ve yumurtlaman için doktorun gerekli ilaçları verecektir.... şu anda evli olmadığından yumurta kisti olmasın diye yasmini vermiş canım.... içip içmemek sana kalmış ben 4 yıl içmiştim.... o zamanlar bilmiyordum hayıt tohumu diye bir bitki var bilseydim önce onu denerdim bekarken... istersen önce onu dene sen de 3 ay düzenli içmeden sonra işe yarıyormuş yaramazsa yasmine geçersin hayıt tohumunu aktardan alıp 1 çay kaşığı kadar, ocağın altı kapalı kaynamış suya atacaksın 5 dk bekletip süzüp içeceksin geceleri içsen yeterli 1 fincan...
hormonları dengeleyip adeti düzenliyormuş... ben de bir ara kullandım faydasını görmüştüm... denemenden zarar gelmez en azından bitkisel hormon tedavisi sentetik değil....

Yasmin e başladım bile korkudan. Şu hayıt tohumunu kullanınca giderlermi ve yasminle aynı anda kullansam bir sorun olur mu acaba

canım yılmak yok sana yakışmaz canım....
rahim filmini çektirip çektirmemek sana kalmış ben de çektirmemiştim... ama bu defa da olmazsa ilerleyen zamanlarda düşüneceğim... senin durumun farklı 2 düşüğün oldu çektirmen iyi olur canım.... ne zaman hazır hissedersen tedavine devam edersin... üzülme sıkılma bakarsın Reyhanınki gibi bir sürprizle hamile olduğunu da öğrenebilirisin bu zaman zarfında.... :KK9::KK8: sakın bırakma kendini...
sağol canım gene dik duruyorum ama kanadım kırık.
inşallah senin tutar bu ay

canm biraz dinlen ama çok ara verme.benm bu ay klomende 3.ayım olacak ve olmazsa sırada rahim filmi sonrada iğneli tedavi var.bende duyduğumda şaşırdım daha 2-3ay klomenli tadaviye devam ederm diye düşünüyodum ama napalım bu düşünceye alıştım şimdi.rahim filmi ve iğneli tedaviden bende korkuyorum ama korkunn bi faydası yok.beklemekte bize zaman kaybettiriyo.bekliceksem bile belli tedavi süreçlerini geçtikten sonra beklemek istiyorum ben.mutsuz olma canm bak reyyana hiç beklemediği anda geliverdi bebeği.herşeyde bi hayr vardr.hakkımızda hayırlısı olsun...
canım sen hiç ara vermeyecek misin? bence sen de ara versen iyi olur çünkü iyi geliyor insana dinlenmek.. sonraki tedaviye daha istekli başlıyorsun. ben de iğneli tedaviye başlayacağım ilerde ama şu an hiç istek yok içimde. 2-3 kez kırmızıları gördükten sonra isterim belki. şu an kesinlikle istemiyorum.

çok hak veriyorum ben kendi kendime neredyse hiç adet göremediğimden onun stresini çok iyi biliyorum canım benim ama şunun şurasında 1-2 günün kaldı dayanmaya çalış... ıhlamur papatya çayı falan iç çok iyi gelir canım...

bende de kasık ağrıları var ara ara bir de bulantılar falan var ve benim bekleme sürecim çok uzun ama dayanıyorum ne yapayım elden bişey de gelmiyor...
sabret canım inşallah bebiş vardır da hepimize umut olursun ateş durumun nasıl hep yüksektir inşallah.

canım beklemedeyim ama zor geçiyor bu ay beklemek nedense bir an önce ay sonu gelsin istiyorum sıkıldım sanırım bu süreçlerden şiştim zaten hormonları yüklene yüklene....... canım sen ne durumdasın....

zaten o şişme ve psikoloji insanı yıldırıyor öfff diyorsun tedavi bile olmaktan vazgeçiriyor insanı

Seni cok iyi anliyorum bicimcim ama az kaldi dayan... Ben metformin iciyorum beklemedeyim... Ama bugunlerde zor doktor adet olmazsin yumurtlama yok dedi progestan verdi ama icmedim offf ya cok karamsarim bugunlerde

yumurtlama olmadığı zaman adet olmuyormu anlamadım yani.yumurtlama olmazsa bile insan adet olur ama geç olur diye biliyorum yanlışmı biliyorum acaba.

İgneli tedavi beni nedense korkutuyor ben ara verecegim dedim esimde ara verelim diyor tabi ben bekleyebilirsem... Benim 1 klomen hakkim var sonra igneli tedavi.. Umutla bakmak cok onemli ve cok guzell ...
kaçıncı klomenin,yani kaç klomen hakkımız var onu merak ediyorum bu benim 4 klomenimdi doktor artık iğne dedi bende ara vermeye karar verdim.

amin canım ya aramızda hamile olmayan kalmasın şu yeni yıla kadar....
:KK52::KK76: hamileler topiğine çevirelim inşallah burayı :))

ayyy inşallah ne güzel dilek bu yılbaşına kadar hepimiz hamile kalırız inşallah.

ben de 87liyiiimm 87lilerde furya mı bu yuaaa:)ecrin sen işte de girebiliyosun galiba dimii?nerde çalışıyosunn?

canım ben de yeniyim.ama sen çok umutsuzsun..bşraz daha olumlu olmaya çalış.herşeyden önce moral çok önemli.burası süper bi yer.senden bissürü insan var.tedavinin her aşaması,sorduğun her sorunu cevabı,daha sonra olacaklar..kalısın ve ne zamandır evlisin??

evet bu sayfada olmazsa ne yapardık sinir stres öldürürdü bizi.zaten kk tek okuduğum sayfa haline geldi.sürekli açıp kim ne yazdı diye okumak istiyorum alışkanlık yaptı herhalde.

merhaba güzeller nasılsınız bu ay inşallah güzel hamiş haberleri alırız minietekten haber varmı birde nihaliteden.evet dediğiniz gibi herkezde belirti olmyormuş memleketimdeki doktorumu aradım akıntım çok fazla oluyor öyle böyle değil söylemesi ayıp ped koymaktan fenalık geldi şu an yanımda eltimin 1.5 aylık bebeği var yedirdim uyuttum ne kadar tatlı dünyaya gelen büyüyor bir ayda kocaman olmuş aman birde çok ağlıyor her dk ilgi istiyor ama mükemmel ötesi bir duygu kucağında uyuması seninle konuşur gibi agulaşması.Rabbim tattırsın:KK54:

ayyyyy amin inşallah............

ozyy ben 81 doğumluyum keşke daha önceden bilseydim tedavi yöntemlerini diyorum belki o zaman bu kadar ağarlaşmazdı durumum şimdi 30 yaşındayım 14 yaşımdan beri pko sendromu var bende... çok uzun zaman yaniii....

sanki beni anlatıyorsun biçimcim ya...

bazen içime bi korku dusuyo ya hıc cocugum olmazsa dıye cok korkuyorum ama sonra dıorum neden olmasın allahın izni ile olacak

buda aynı benim kapıldığım duygu maalesef.hayır karamsar olmayacaz olacak ve yılbaşına kadar herkesin olacak allahın izini ile allah ol dedikten sonra ne hastalığımız olursa olsun o bebek geliyor...

sakın öyle korkular getirme aklına canım kimlerin çocuğu oluyor doktorların hiç olmaz dediklerinin oluyor bizim şansımız var en azından bunu biliyoruz sonra hamile kalan arkadaşlarımız en güzel örnek.... zamanı geldiğinde olacak.... :KK9:

doğru söylüyorsun biçim ne sorunlar yaşayan insanların olmuş.bizimki pco basit bi hastalık diyelim ki vücut onu basitmiş gibi algılasın.

bugün ilk defa ataeşimi ölçtüm önce koltuk altından sonra okudumki hassas ölçüm için doğru değilmiş ağızdan ölçülecekmiş.NEYSE AĞIZIN ÜSTÜNE YERLEŞTİRDİM YANLIŞMI OLDU BİLMİYORUM KİMİSİ DİL ALTINA YERLEŞTİRİLMELİ DİYORDA iksindede 36.2 çıktı çok düşük geldi.normalde bi insan 37 olmalı diye biliyorum ama belki yanlış biliyorum yada yanlış ölçtüm.bu arada uyandım yatakta yarım saat döndüm durdum sonra aklıma geldi sanırım oda yanlışmış uyanır uyanmaz ölçülürmüş
ayyy şu işi ayrıntısı ile bana da anlatırmısınız lütfen.bide hangi sayfaya üye olacam tablom olsun diye ne yapacam onuda öğretirmisiniz.
yumurtlama zamanı ateş birden düşecek sonra yükselecek ve hep yüksek kalırsa sonuç hamile doğru anlamışmıyım acaba ateş ölçme uygulamasını.

Arkadaşlar ben yeni üye oldum.
Genç kızlığımdan beri adet düzensizliği var ve son bir yıldır tüğ ve kiloda sorun olmaya başladı gerçi 1.54 boyum 63 kiloyum. hamilelikten önce 58 kiloydum.

bende hikayemi anlatayım. evlendim 3-4 ay sonra korunduğum halde hamile kaldım. hiç istemiyordum aldırdık(deli hibi pişmanım,günahım çok her sıkıntımda o bebeğin günahını çektiğimi düşünüyorum) , öğretmen olmak için 3 yıl kpss çalıştım durdum. sonunda geçen aralıkta atandım. ve artık korunmuyordum. bu arada doktora gitmeye başladım cerrahpaşaya hem adet düzensizliği hemde hamile kalabilmek için. nisanda tüm raporlar rahim filmi falan elimde gittim bana bir dahaki ay aşılama yapalım dediler. Eşim çok kızdı ilk aşaması bumuymuş ben istemiyorum bence bizim olur falan dedi ama ben üzülürüm diye kabul etti. ama ben bir dahaki ay gidemedim aşılamaya...
bingooo hamileydim.
rahim filmimde kalp şeklinde çıkmıştı(arkuat uterus ) diyorlar. ama gittiğim doktor önemsemedi baktı geçti.
5.5 aylıkken 1 hafta akıntı tarzı bir şey oldu her zaman oluyor diye gitmedim kasıklarımda ağrı olunca gittim kum döküyorsun yada iltihap vardır dedi iltihap kurutucu verip eve yolladı. ama ertesi günü kanlı su gelince gittim. meğerse 9cm açık varmış. 4cm ile doğuma alıyorlar. bebek yaşamaz dediklerinde çok kahroldum. deli oldumm.
doğuma aldılar bebek ters geldi yaşamayacak hakkım gitmesin diye sezeryana almadılar. 12 saat sancı çektim doğumhaneye 2 kez girdim çıktım doğumu yapamadılar. 2 kez kendimi yerde buldum bayılmışım. daha neler neler... aklıma yine ilk bebeğim geldi....
37 gün oldu ben hala ağlıyorum...

şimdi yine hamile kalmak istiyorum. 3 ay ara vermem gerekiyormuş. bazı doktorlar 6 ay diyor. ama 3 ay bile geçmek bilmiyor. hergün takvime bakmaktan telefonda gözlerim şaşı oldu....
hamile kaldıktan sonra RIZA MADAZLIYA gitmek istiyorum. artık riskli gebe durumuna giriyorum.
ama eğer benim gibi rahim sorununuz yoksa tek sorum hamile kalmaksa sizin sıkıntınız hamile kalana kadar ben hamile kalmadan önce hamile kalma sitresi sonrasında erken doğum korkusu....
Allah kucağıma verir inşallah bir bebek. psikoloğa gitmek istedim. Ama eşim ilaç verip aptallaştıracak acını yaşa zamanla düzelirsin diyoo...
ilk bebeği aldırmayalım dedi ama ben istemedim. Şimdi çok üzülüyorum. bir gün anne baba olabilirz inşallah....

ateş tablom güzel yükselişe geçmişsin maşallh inş.güzel haberlerinide alırızz

amin canım ya hepberaber güzel haberler veririz inşallahhh

her şey iyi görünüyor bence canım bir anlık düşüş çok önemli değil sonrasında güzel yükselmiş.... olacak inşallah :) :KK9:

evet canım her gün ateşim yükseliyor ve felaket akıntım var böyle krem gibi Rabbim inşallah yüzümü güldürür

bugün ilk defa ataeşimi ölçtüm önce koltuk altından sonra okudumki hassas ölçüm için doğru değilmiş ağızdan ölçülecekmiş.NEYSE AĞIZIN ÜSTÜNE YERLEŞTİRDİM YANLIŞMI OLDU BİLMİYORUM KİMİSİ DİL ALTINA YERLEŞTİRİLMELİ DİYORDA iksindede 36.2 çıktı çok düşük geldi.normalde bi insan 37 olmalı diye biliyorum ama belki yanlış biliyorum yada yanlış ölçtüm.bu arada uyandım yatakta yarım saat döndüm durdum sonra aklıma geldi sanırım oda yanlışmış uyanır uyanmaz ölçülürmüş
ayyy şu işi ayrıntısı ile bana da anlatırmısınız lütfen.bide hangi sayfaya üye olacam tablom olsun diye ne yapacam onuda öğretirmisiniz.
yumurtlama zamanı ateş birden düşecek sonra yükselecek ve hep yüksek kalırsa sonuç hamile doğru anlamışmıyım acaba ateş ölçme uygulamasını.

inanmıyorum yaaa, aynı soruları ben soracaktım:)ben de ilk kez ölçtüm bugün.ama benimki daha da düşük: 35,6!çok soğuk geldi bana da.olması gerekn kaç acaba?şu fertility sitesine bakınmak lazım biraz ama kızlar da yardımcı olurlar.ben de koltuk altından ölçtüm bu arada.yanlış mı ki?ayy inanmıyorum daha ateş ölçmeyi bile beceremiyoruzz bu kadar bilgi gerektiren bi hastalığımız varken nasıl hamile kalcaz da doğurcaz biz:)))

ozyy ben 81 doğumluyum keşke daha önceden bilseydim tedavi yöntemlerini diyorum belki o zaman bu kadar ağarlaşmazdı durumum şimdi 30 yaşındayım 14 yaşımdan beri pko sendromu var bende... çok uzun zaman yaniii....

canım ne zaman tedavi olmaya başladın sen?14ünde pko teşhisi koydular ama hiçbişey vermediler mi?ondan bu kadar çok şey biliyorsun demekki,yılların deneyimi:) :KK43:

inanmıyorum yaaa, aynı soruları ben soracaktım:)ben de ilk kez ölçtüm bugün.ama benimki daha da düşük: 35,6!çok soğuk geldi bana da.olması gerekn kaç acaba?şu fertility sitesine bakınmak lazım biraz ama kızlar da yardımcı olurlar.ben de koltuk altından ölçtüm bu arada.yanlış mı ki?ayy inanmıyorum daha ateş ölçmeyi bile beceremiyoruzz bu kadar bilgi gerektiren bi hastalığımız varken nasıl hamile kalcaz da doğurcaz biz:)))

vayyy demekki ikimiz aynı anda karar vermişiz.birileride bize yazsın şu tablo işini fertiliye girdim üye oldum 36.2 diye girdim ama bana tablo yapmadı bilmiyorum neden belki 1. gün diye.kullanım kılavuzunda hassas ölçümler için koltuk altı yapmayın yazmışlar ondan öyle dedim.benimki dijital termometre daha yeni aldım kullanmayı sökecem inşallah.bende tükürük testi var ama doğru dürüst göremedimki eğrelti otunu sökemedim o testide sorma ya ben yumurtlamaıyorum yada testleri kullanmayı bilmiyorum.

vayyy demekki ikimiz aynı anda karar vermişiz.birileride bize yazsın şu tablo işini fertiliye girdim üye oldum 36.2 diye girdim ama bana tablo yapmadı bilmiyorum neden belki 1. gün diye.kullanım kılavuzunda hassas ölçümler için koltuk altı yapmayın yazmışlar ondan öyle dedim.benimki dijital termometre daha yeni aldım kullanmayı sökecem inşallah.bende tükürük testi var ama doğru dürüst göremedimki eğrelti otunu sökemedim o testide sorma ya ben yumurtlamaıyorum yada testleri kullanmayı bilmiyorum.

ohoo sen iisin canım tükürük eyrelti vs..bu benim ilk girişimim başka hiçbişey yapmadım daha..ama bi an önce başlasam ii olcak sanırım.zaman çok çabuk geçiyo..

günaydın mı desem ki.. valla az önce uyandık.. hemen pcye sarıldım.. maşallah kaynatmışsınız yine..
bana gelince herşey aynı.. kasık ağrılarım geçmek bilmiyor.. sızım sızlıyor.. adet olacağımı düşünüyorum yarın.. ya da salı.. oldu oldu zaten.. salıda olmazsa hemen doktoru arayacağım bir anormallik var demek olur salı da olmazsa.. ama her an gelecek gibi ağrılarım.. bakalım artık nasip.. ben umudumu kestim bu sabah itibari ile bebekten.. bir dahaki aya artık inşallah..
ateşim düşecek sanırım.. iki gündür birer tık düşüyor.. işte tablomun son hali..

359ae6 Ovulation charts on FertilityFriend.com

hepinize musmutlu pazarlar diliyorum :KK16::KK16::KK16::KK16:

Son düzenleme:
günsydın mı desem ki.. valla az önce uyandık.. hemen pcye sarıldım.. maşallah kaynatmışsınız yine..
bana gelince herşey aynı.. kasık ağrılarım geçmek bilmiyor.. sızım sızlıyor.. adet olacağımı düşünüyorum yarın.. ya da salı.. oldu oldu zaten.. salıda olmazsa hemen doktoru arayacağım bir anormallik var demek olur salı da olmazsa.. ama her an gelecek gibi ağrılarım.. bakalım artık nasip.. ben umudumu kestim bu sabah itibari ile bebekten.. bir dahaki aya artık inşallah..
ateşim düşecek sanırım.. iki gündür birer tık düşüyor.. işte tablomun son hali..

359ae6 Ovulation charts on FertilityFriend.com

hepinize musmutlu pazarlar diliyorum :KK16::KK16::KK16::KK16:

senle aynı gunlerde beklıoss kırmısılarımıssıı benmde en gec salı yada carsamba gelır normalde salı gelmesı lasım beklıorum heycanla ve sabırsızlıklaa

senle aynı gunlerde beklıoss kırmısılarımıssıı benmde en gec salı yada carsamba gelır normalde salı gelmesı lasım beklıorum heycanla ve sabırsızlıklaa

benim çoktan gelmesi gerekti de bu ay sanırım tedaviden dolayı gecikti.. bakalım artık bu kadar beklemenin sonu güzel olsun inşallah..

bu arada bicim canım stres yapma lütfen.. zaman geçip gidiyor öyle ya da böyle..

senin hamile kalmanı gerçekten çok istiyorum sıkma kendini olmazsa dinlen evet en doğrusu bu olur hem gerçekten sadede klomen değil bir çok şekilde kalınabilir gebe benim dokrorumda 10 yıllık evli ama bebeği olmuyor 8. tüp bebek denemeside hüsran peki ne problem hiç bişey yumurtlsms normal eşi normal eşide dr zaten ama olmuyor en azından bizim problemimiz belli hamdolsun ve çok çaresi var inşallah canım inşallah yüzünüz güler.evet arada evlatcımda yazdım yazarken yazılarımı.dereye görmeden başladım ben paçaları sıvamaya:KK70: evet bence herkez yapmalı çekilen sıkıntıları bebek yolunda onları bile yazmalı unutmamalı evladınada unutturmamalı okutmalıki ne kadar değerli olduğunu anlasın sıpacıklar:KK16:
aynen canım ben de senin gibi düşünüyorum her türlü şansımız var yeterki rahat olalım de mi? teşekkür ederim güzel dileklerin için...

Yasmin e başladım bile korkudan. Şu hayıt tohumunu kullanınca giderlermi ve yasminle aynı anda kullansam bir sorun olur mu acaba
yasmine başladıysan onunla birlikte hayıt olmaz canım birlikte ters etki edebilirler.... o zaman ilacı 1 ay kullan hem kistçiklerden kurtulursun..... sonra adet gördükten sonra adetin biter hayıtı denersin canım en mantıklısı bu ....

sağol canım gene dik duruyorum ama kanadım kırık.
inşallah senin tutar bu ay

anlıyorum seni canım kolay değil.... inşallah bazı umutlarım var ama emin olamıyor ki insan....

yumurtlama olmadığı zaman adet olmuyormu anlamadım yani.yumurtlama olmazsa bile insan adet olur ama geç olur diye biliyorum yanlışmı biliyorum acaba.

kaçıncı klomenin,yani kaç klomen hakkımız var onu merak ediyorum bu benim 4 klomenimdi doktor artık iğne dedi bende ara vermeye karar verdim.
ayyy inşallah ne güzel dilek bu yılbaşına kadar hepimiz hamile kalırız inşallah.
evet bu sayfada olmazsa ne yapardık sinir stres öldürürdü bizi.zaten kk tek okuduğum sayfa haline geldi.sürekli açıp kim ne yazdı diye okumak istiyorum alışkanlık yaptı herhalde.
sanki beni anlatıyorsun biçimcim ya...
buda aynı benim kapıldığım duygu maalesef.hayır karamsar olmayacaz olacak ve yılbaşına kadar herkesin olacak allahın izini ile allah ol dedikten sonra ne hastalığımız olursa olsun o bebek geliyor...
doğru söylüyorsun biçim ne sorunlar yaşayan insanların olmuş.bizimki pco basit bi hastalık diyelim ki vücut onu basitmiş gibi algılasın.
yumurtlama olmazsa da adet görülür canım...
dil altından sabah ilk kalktığında daha su bile içmeden ölçmen gerekli ısıyı oynatır içecek yiyecek yürüyüş vs...
36.5 normal ateştir ama kişiden kişiye farklılıklar gösterebilir.... 36.2 benim yumurtlama ateşimdi bilgin olsun...
http://www.fertilityfriend.com/
site bu canım üye ol ücretsiz üyelik yapacaksın ben de tesadüfen yapmıştım şimdi hatırlamıyorum... yapamazsan denerim senin için...
yumurtlama olup bittikten sonra progesteron hormonu salgısı sonucu ateş yükselir canım... 0.5 ve 1 derece yükselir...

evet canım her gün ateşim yükseliyor ve felaket akıntım var böyle krem gibi Rabbim inşallah yüzümü güldürür
akıntı bende de var ya su kıvamında hayırlısı canım... hatta çamaşırımda görüyorum her gün....

canım ne zaman tedavi olmaya başladın sen?14ünde pko teşhisi koydular ama hiçbişey vermediler mi?ondan bu kadar çok şey biliyorsun demekki,yılların deneyimi:) :KK43:
o zamanlar bana doktorlar yumurtalıkların %99 kistle kaplı demişti pko dememişti ilaç vermişti sonra da geçmiş dendi üstünde durulmadığından bu hallere geldim.... adet göremez oldum kendi kendime sonra doğum kontrol haplarına başlattılar.... şimdi de son durumu biliyorsun.... benim yılda 2 ya da 3 yumurtlama oluyor kendi haline bırakırsam bu da çok düşük oran ve kalitesiz yumurta demek aslında....

benim çoktan gelmesi gerekti de bu ay sanırım tedaviden dolayı gecikti.. bakalım artık bu kadar beklemenin sonu güzel olsun inşallah..

bu arada bicim canım stres yapma lütfen.. zaman geçip gidiyor öyle ya da böyle..
tamam canım elde değil bu sabah da feci gerginim.... senin ağladığın gün vardı hani yazmıştın bana aynen öyleyim :KK43:(

Son düzenleme:
mrb arkadaslar sızlere bıraz bıseyler yazıp umut olmak ıstedım cunku hepınızın yasadıklarını cok ıyı anlayabılıyorum.Bekarken bendede pko vardı ve doktra gttm bana 8 ay gynelle dogum kontrl hapı verdı ve 8 ayda kıstcıklerım yok oldu ve sonrasında evlendım ılk yıl bebek dusunmedıgımızden sorun etmedım nezaman kı bebk ıstemeye karar verdık bende bu formlarda ve daha oncesınde duydugum sogan suyu kurunu yalnzca 15gun uyguladım ama ınanarak bı ıhtımal kıstlerım gecer dye ve benım sıklusum duzensız ve 35 38 gunu bulurdu o ay duzenlıce adet oldum ve bır ay ara vereym yıne baslarım dedım ve onumdekı ay doktra gttm yumrtalık gelıstrıcı ılac falan yazssın dye artık yorulmustum her ay o kırmızıları gorunce uzulmekten doktra gttm ve benı alttan muayne ettı kıst falan kalmamıs bıde kan ver bakalım dedı kan verdım ve sonucunu aldım gttm odasına aaaaa dedı hamılesın bak tedavı ıcın geldın hamılesın o ankı mutlulugumu kımseye anlatamam esımde yanımdaydı ona hastanede demedım eve gelmeyı dort gozle bekledım ve evde mukdeyı patlattım ıkımızde cok sevındık ve aglamaya basladık aılelere soyledık sevıncımızı herkesle paylasttık 1 hafta sonra doktra gttıgımde kımyasal geblık yasadgımı soyledı dunya basıma yıkıldı ogun yagmur yagıyodu gozyaslarım eve gelene kadar sel olmustu doktrm yenı bır bebek dusunmem ıcın 1 ay rahmı dınlendırmemz gerek dedı ve bız o aydan sonra yıne denemeye basladık 2 ay olmadı yıne o kırmızılrı gordugum aylar cok uzuluyordum ben yıne sogan suyu ıcecm dedım o ay yne sogan kurunu yaptm duzenınde adet oldum buarada da bal tarcın ve corek otuyla hamıle kalanların okadar cok oldugunu okudum bu formda adetlıykende onu yaptım ve allahıma bıraktım nasıpse olur ben cabamı gosterdım dedım ve beklemeye aldım kendımı dgr adet gunume yaklastıkca goguslerım sıstı agrıyolar nasıl tamam kesın adet olcam yıne dedım ve hc dusunmedım oovulasyon testlerım vardı evde yıne bu formda eger adete 1yada 2gun kala ovulasyon testı kop koyu kırmızlar cıft cızgı cıkıyosa hamılesınız dye hep okumustm du dedım bı yapayım degılım ama testım coktu deneyeyım bı dedım ve yaptım kı kırmızıları yumurtlama gunumde bıle okadar koyu gormemestım bı baktım cıft cızgı bana bakıyor esıme telfn actm gelrken bana mutlaka gebelık testı getr dedım onun eve gelmesını nasıl beklıyorum esım geldı hemn testı yaptım ve bı baktım ıkıncı cızgı sılık teste sılık ıkıncı cızgı cıksa bıle hamılesınız bız goozlerımıze ınanamadık ve 3 gun ardarda halen geblık testı yaptık sonrasında doktra gttk kandada cıkınca ınandım hamıle olduguma hıkayemı sunun ıcın anlattım o ay yıne sogan kurunu yaptım ve ardında bal corek otu tarcın karısımını yapmıstım ve allhn da ıznıyle oldu sıze tavsıyem sogan kurunu ve btc karısımını yapın ınann ben cok faydsnı gordum coksukur bde braz aklınızdanda cıkarınca ınsallh olr dualrımdasınız

yukarıdaki yazımda 123m ye açıkladım canım ordan okuyabilirsin.... dereceden dereceye de farklılık gösterir sürekli ölçersen her gün durumunu anlarsın...

mrb arkadaslar sızlere bıraz bıseyler yazıp umut olmak ıstedım cunku hepınızın yasadıklarını cok ıyı anlayabılıyorum.Bekarken bendede pko vardı ve doktra gttm bana 8 ay gynelle dogum kontrl hapı verdı ve 8 ayda kıstcıklerım yok oldu ve sonrasında evlendım ılk yıl bebek dusunmedıgımızden sorun etmedım nezaman kı bebk ıstemeye karar verdık bende bu formlarda ve daha oncesınde duydugum sogan suyu kurunu yalnzca 15gun uyguladım ama ınanarak bı ıhtımal kıstlerım gecer dye ve benım sıklusum duzensız ve 35 38 gunu bulurdu o ay duzenlıce adet oldum ve bır ay ara vereym yıne baslarım dedım ve onumdekı ay doktra gttm yumrtalık gelıstrıcı ılac falan yazssın dye artık yorulmustum her ay o kırmızıları gorunce uzulmekten doktra gttm ve benı alttan muayne ettı kıst falan kalmamıs bıde kan ver bakalım dedı kan verdım ve sonucunu aldım gttm odasına aaaaa dedı hamılesın bak tedavı ıcın geldın hamılesın o ankı mutlulugumu kımseye anlatamam esımde yanımdaydı ona hastanede demedım eve gelmeyı dort gozle bekledım ve evde mukdeyı patlattım ıkımızde cok sevındık ve aglamaya basladık aılelere soyledık sevıncımızı herkesle paylasttık 1 hafta sonra doktra gttıgımde kımyasal geblık yasadgımı soyledı dunya basıma yıkıldı ogun yagmur yagıyodu gozyaslarım eve gelene kadar sel olmustu doktrm yenı bır bebek dusunmem ıcın 1 ay rahmı dınlendırmemz gerek dedı ve bız o aydan sonra yıne denemeye basladık 2 ay olmadı yıne o kırmızılrı gordugum aylar cok uzuluyordum ben yıne sogan suyu ıcecm dedım o ay yne sogan kurunu yaptm duzenınde adet oldum buarada da bal tarcın ve corek otuyla hamıle kalanların okadar cok oldugunu okudum bu formda adetlıykende onu yaptım ve allahıma bıraktım nasıpse olur ben cabamı gosterdım dedım ve beklemeye aldım kendımı dgr adet gunume yaklastıkca goguslerım sıstı agrıyolar nasıl tamam kesın adet olcam yıne dedım ve hc dusunmedım oovulasyon testlerım vardı evde yıne bu formda eger adete 1yada 2gun kala ovulasyon testı kop koyu kırmızlar cıft cızgı cıkıyosa hamılesınız dye hep okumustm du dedım bı yapayım degılım ama testım coktu deneyeyım bı dedım ve yaptım kı kırmızıları yumurtlama gunumde bıle okadar koyu gormemestım bı baktım cıft cızgı bana bakıyor esıme telfn actm gelrken bana mutlaka gebelık testı getr dedım onun eve gelmesını nasıl beklıyorum esım geldı hemn testı yaptım ve bı baktım ıkıncı cızgı sılık teste sılık ıkıncı cızgı cıksa bıle hamılesınız bız goozlerımıze ınanamadık ve 3 gun ardarda halen geblık testı yaptık sonrasında doktra gttk kandada cıkınca ınandım hamıle olduguma hıkayemı sunun ıcın anlattım o ay yıne sogan kurunu yaptım ve ardında bal corek otu tarcın karısımını yapmıstım ve allhn da ıznıyle oldu sıze tavsıyem sogan kurunu ve btc karısımını yapın ınann ben cok faydsnı gordum coksukur bde braz aklınızdanda cıkarınca ınsallh olr dualrımdasınız

öncesinde yorucu ama sonucu çok güzel olan öykünüzü bizimle paylaştığınız için sağolun.... bir solukta okudum :)
böyle hikayeler elbette umut hepimize...

X