Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

iyiyiz canım seni sormalı bende uzun zamandan sonra adet olabildim.. kullandıklarının içeriklerini bilmiyorum canım :2:

iyiyiz canım seni sormalı bende uzun zamandan sonra adet olabildim.. kullandıklarının içeriklerini bilmiyorum canım :2:

bende iyiyim çok şükür bu aralar kaşıntıyla uğraşıyorum işte onun dışında iyiyim bebişimin hareketlerini ne zaman hissetcem diye bekliyorum.hala hiç isim gelmedi aklımıza.projen nasıl gidiyo sana daha öncede yazmıştm projenle ilgili gördünmü bilmiyorum cevap yazdıysan bile ben görmemişimdr.bu tek gideceğin bi proje mi?eşimde ilgileniyo böyle şeylerle tek gitmek için başvurmadı birlikte gitmek içinde biraz daha zor sanırım onlada pek uğraşmadı tembel biraz o konuda öyle kaldı.

canım slm benımde vardıı iltihap sanıodum kasıntı falan gıttım doktora mantar dedı fitil verdı bana bıde mantar esınede gecer dedı o yuzden onada banada hap verdı sımdı ıcıyoruz ıkımızde eger sarı akıntı varsa ıltıhapmıs bende cok az vardı .. beyaz beyaz bıseyler dokuluyordu bu ıse mantarmış

canım 5 gün kullanıp bıraktığında 10 güne kadar gelir.. gelmezse anormal.. stres etme olur mu ? ben çok stres ettim geç geldi.. 5 gün gecikti hatta.. :2:

stres edilmicek gibi değil valla ya çıldırcam artık. gerçi hafif hafif karın ağrım oluyor geri gidiyor inşallah gelicek

bir ara geçmişi okumadım.. görmedim canım. evet ben de çift gitmek isteyenlerdenim. insan bekar olunca uğraşıyr. evlenince bende yapamazdım sanırım. kabul görecek gibi yurt dışından da birleriyle görüştüm. bakalım hayırlısı.. proje yapmak zor değil teferaatları çok sıkıcı.. :2:

amin cnm yaa inşallah hiçbir şeye gerek kalmadan kalırım hamile çünkü nede olsa zorlu bir süreç insan biraz yıpranabiliyor tabi kişiden kişiye göre değişir aslında güçlü olmamız lazım rahat olmamız lazım ki bebeklerimiz gelsin ne güzel bilgiler vermişsin cnm insan başına gelince herşeyi öğreniyor dimi. Şimdi biz böyle çektirelim bakalım normalimiz neymiş sonra başlarım keçiboynuzu pekmezine. zaten biz doktora gidince tekrar istiycek bizden. ben sadece bir sorun varmı yokmu onu merak ediyorum. sonuçları alır almazda yazıcam buraya bana sonucu yorumlarsınız

kizlar nasilsiniz?
ben cok iyiyim cok sükür...

bu arada bizim bir kizimiz olucak ))

2 hafta önce belli oldu. yarindan itibaren 4,5 ayi devirmis oluyorum....

2li taramamiz iyi sonuclar verdi, yakinda 3 lü ve 4 lü tarama var...birde 20. haftadan sonra tetanoz asisi var ama ben hala olup olmama arasindayim...bosu bosuna kendime bu virüsü neden vereyim, yani vücuduma? fikri olan?

canım fotoyu çek röntgenin buraya ekle bakalım benimkine benziyormuu.bende düzgün bir şekilde sağa geçişş vardı sanki sol taraf hiç yokmuş gibiydi.

tatlım dualarım seninle olacak inşallah ben çok umutluyum.

geçen cuma atv de nihat hatipoğlunu dinliyordum AYNEN ŞÖYLE DUA ETTİ.TV KARŞISINDA BENLE BERABER DUA EDEN KİŞİLERDEN HANGİSİNİN DUASI SENİN İÇİN MAKBULSE ALLAHIM ONUN DUASININ (HANİ NE DERLER KELİMEYİ BULAMADIM HATRINA HAYRINA GİBİ BİR KELİME KULLANDI) BİZLERİNDE DUASINI KABUL ET DEDİ. burda Allahın kimin duasını kabul edeceği belli olmaz.şükür ki hepimiz birbirimize dua ediyoruzki kabul olanınkini hayrına bizimde dualarımız kabul olur inşallah.o AN DUALARIMDA SİZLER VARDINIZ ALLAHIM BANA BU MUTLULUĞU YAŞATTIN SANA BİNLERCE ŞÜKÜR SAĞLIKLA KUCAĞIMA ALMAYIDA NASİP EYLEEE.BEN GİBİ BEBEK HASRETİYLE YANAN ARKADAŞLARIMIN VE HEPİNİZİN İSMİNİZİ TEK TEK SAYDIM (NİKLERİNİZİ YANİ) ONLARIN HEPSİNEDE TEZ ZAMANDA NASİP EYLE DİYE DUA ETTİM HEPİNİZE.

bu arada tuncs kocan ne gerilmiştir ya neler yaşamıştır yanlış zarf filannn Allahım adama bu korku yıllarca yeter vallahii.

evet canım salıda bitti ohhhhh.çarşamba perşembe kaldıııı.cuma günü rahatlayacam inşallahhhhhhhhhhh

sakın ümitsizlenme sakın.son 2-3 aydır tamam bu ay hamileyim dedim hep hiç umudumu yitirmedim sil baştan tekrar pozitif düşündümm.

tatlım bazen akıntı gelir ama o gün çatlamazmış 1-2 gün sonra çatlarmış sendede demekki 3 gün sonra çatlamışki 14 gün sonra adet oldun canımm.

ben kullanmadım ama çok inanıyorum kendisine.soğan dedi soğanla dünya kadar insan hamile kaldı.erkeklere keçiboynuzu dedi binlerce insan faydasını gördü bence o adam bilgili bir insan.dene bence

Eki Görüntüle 365185 Eki Görüntüle 365186
dikkatli bakarsan beyazlık sağ tüpümde var ama sol tüpüm kapkaranlık

2 ci resmi paintte çizdim doktor çizmişti bana böyle birşey.sol taraftaki benim rahim şeklimmiş o yüzden ya tek tüplüyüm yada perde var diye düşündü .sağ taraftakide normal BİR KADININ RAHİM ŞEKLİ İMİŞ.

Son düzenleme:
kızlar mrhaba bende pkoluydum.klomen ve çatlatma iğnesi kullanıyordum 2.aşılamamda hamile kaldım.şuan 4-3 hamileyim.eşimdede sperm azlığı ve hareketsizliğ vardı.ben bitkisel ürün bir kere kollandım incir kürüydü ama 2 3 gün içtim o kadar.eşim keçiboynuzu pekmrziyle arı sütü polenli bal tüketti o kadar.allah isteyen herkese versin inş

canım dua ettıgıne cok ama cok sevındım emınım sız hamışsiniz sızın dualarınız kabul olur .. ne bılyıım cok umutsuzum rahım fılmını kesınlıkle bende cektırıcem ondan sonra artık asılamaya gecıcez sanırım Eki Görüntüle 387264

yatıyorum canım.. eşim sağolsun yemeği hazırladı, topladı.. ben yedim yine uzandım.. çok tedirgin olmuştum kalkınca ya akarsa spermler diye bu saat oldu öyle aman aman birşeyler çıkmadı doktor çok içeri enjekte ettiğimiz için geri dönüş çok olmaz demişti.. dediği gibi de oldu.. buna da çok sevindim..
ama varya bicim klinikteki halimizi görmeliydin.. ben kızardım stresten.. gelen giden iyi misin diyo stres oldum dokunmayın bana deyip durdum.. eşim de benim işlem bitince yanıma gelirken test sonucunu almak istemiş eline başka bi adamın sonucunu tutuşturmuşlar.. bi an çok korktum diyo spermler karıştı aha gitti benim hatun başka adamdan hamile kaldı dedim kendi kendime diyo sonra zarfı açmış ki içinde bizim sonuç ama zarfta başka isim.. zarflar karıştırılmış meğer

:))))) ayy allah korusun cok korkmustur canım kocann yazıkk yahuu ayy allah yardımcısı olsun valla kocalarımızında yanımızda gelıolar gıdıolar ben ne adamlar gordum kadın hamıle tek basına gıdıp gelıo doktora ..ohhhh valla yemegıde hazırlıo topluooo süpermişş buuu :)))))))))) inşşşşş hamiş olursunda hep kocacın yapar herseyı sen yatarsın Eki Görüntüle 387274 Eki Görüntüle 387274 Eki Görüntüle 387274 Eki Görüntüle 387274

canım arkadaşım nasıl yaptın kürleri bi de ne zaman başladın adet bitincemi gelmeden mi pko olduğu icin geldiği tarihi kestirmek cooook zooor.sağol

topik aynı biricik.. kimimiz adet bekliyoruz kimimiz bebiş.. bu aralar hamilleler arttı ondan iyi dönemi topiğin.. maşallah sağlıklı şekilde gebeliğin devam ediyor.. Sağlıklı bir şekilde kucağına da alırsın inşallah

isim olarak bir şey düşündünüz mü biricik?

canım arkadaşım nasıl yaptın kürleri bi de ne zaman başladın adet bitincemi gelmeden mi pko olduğu icin geldiği tarihi kestirmek cooook zooor.sağol

zeynepcim kanında prolaktin değerlerin yüksekse incir kürü yapmamalıısn.. kan değerlerini var mı ? hormon sonuçların..

evet canım benim akıntı ile çatlamamış yumoşlarım onu anladım ... olsun çatladılar ya buna da şükür..

cnm merhaba kuru incir kürü var.her gün 1,5 bardak suya kaynadıktan sonra su içine 5 6 adet ortadan 2 ye bölünmüş kuru incir atıyoruz 15 dakikada böyle kaynatıyoruz ve ılık olunca içiyoruz yanlız su çeşme suyu olmucak adet günü başlıyoruz 20 gün devam ediyoruz 10 gün ara verip tekrar devam ediyoruz.ben kürüde uygaladım kendime bilginiz olsun.yumurta çatlatması içinde 2 3 adet ortadan 2 ye ayrılmış havuç ve 5 6 adet kuru inciri yine 1.5 litre su kaynadıktan sonra içine atıyoruz 15 dakika kaynatıp ılık şekilde her gün 1 bardak içiyoruz çatlatma kürünün ne zaman uygulandığını unuttum cnm ama ibrahim saraçoğlunun kürü bunlar netten bak bulabilirsin.hem daha sağlıklı olur belki herkes kullanamayabilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…