Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

evet ikimizde hava almaya gidiyoruz canım istanbula valla gerçekten bende isterdim toplanalım hepimiz bir yerde ne güzel olurdu düşünsene hepimiz hamile kalmışız sonunda ve buluşmaya karar vermişiz hepimizin elinde bir bebek ay ne güzel olurduuu
nişantaşımı sen iste ben nereye gidersem oraya göz kırparımm

maşallah maşallahhhh bugün çoğu zamanımı aşılama geçirenlerin topiğinde geçirdim okuyorum en çok tutmayanlar genelde eşinde sorun olanlar oluyor canım buna çok dikkat ettim çok şükür ki eşinin sonuçları süpermiş inşallah benim eşiminde sonuçları güzel çıkar bende aşılamaya başlamadan bir kaç ay önce içirmeye başlıycam keçiboynuzlarını daha bir sürü şey düşünüyorum bomba gibi olsun dimi

ayy çok sevindim o zaman şansın çok artacak canım inşallah senin aşılaman da tuncss un ki gibi iyi geçer.... onun şansı çok yüksek....
inşallah hepimiz kavuşacağız bebeklerimize....

amin cnm benim inşallah bu yıl bizim yılımız olur ve hepimizin kucağı bebekle dolar

evet bicimcim bende 14 sabit biliyorum ama dediğin gibi oldu desene.. baya bi bekledi yumoşlar o zman çatlamak için kimlere gezmeye gideceksin bicim ?oraya gitmişken orada da bir iki hasteneyle görüş derim canıım..rahim filmin için.
bende seni seviyorum fıstığımmm.yani belirti pek yok göğüslerde ağrı var iştahım arttı bide gazzz aman yarabbim gazman gibiyim sormaa bu normal mi onuda bilmiyorum
gaz çok normal 123m rahat ol canım.. asıl stresli dönemi alattın doktorların durmadan çelişkiler söylüyordu rahmiin için şimdi keyif zamanı

muhtemelen gözden kaçırmışımdır baharcım es geçer miyim hiç.. adetim dün geldi canım şu an müthiş ağrım var demekki yumurta çatlayınca böyle ağrı yapıyor bende.. bazı adetlerimde böle ağrı olmuyor... senden ne haber bahar?
crimson rahim filmine çektirmene çok sevindim.. durmadan bir şeyler için acaba deyip düşünüyordun kendini bir sürü şey için strese sokuyordun.. en az senin kadar bende sevindim canım.. ne zman sonuçların belli olacak.. bir tüp kapalı bile olsa diğeri yeter sana merak etme.. hormon değerlerin düzene geldiği zman bebişin de gelir.. rahim filmi çektirdin ya bu ay muhtemelen korun demiştir doktorun ama diğer ay şanslısın canım hamile kalma ihtimalin yüksek.. stres yasak sana.. çok öpüyorum senii

canım çok mahcup oldum şimdi ben de geç bilinçlendim üniveristeye kadar düzensiz adetlerimi normal sanıyordum... :2: çok yanlışlarım var anlatamam..ve o zmana kadar doktor da normal demişti.. ne diyeyim o doktorlara yazıklar olsun.. sonra lekelenmeyle başlıyordu 10 gün sonra adetim gelmeye başlıyordu.. yine anlamıyordum ben ne de olsa normal demişti doktorlar. sonra cilt doktoruna yüzümdeki kıllar için lazer epilasyona gittim kadın pkolumusun dedi daha adını bilmezdim. ertesi gün beni jinekologa yolladı o zman öğrendim. ondan sonra savaş veriyorum cvr... küçük yaşta bilinçlendirebilsek kadınlarımızı.. saçlarım gitti en çok buna üzülüyorum.. Allah daha beterinden korusun hepimizi... bende seni çok öpüyorum her gün bebişinin gelişimini takip ediyorum...keretanın çok teyzesi var burada...
TSH : 1.47
PRG : 0.848
DHEA SO4 :612
TOTAL TESTERON: 50.9
Dğeler cok mu kötü

ebbry yorum yapacğım canım da bu adetinin 2. yda 3. günü sonuçları mı ?

canım metformin alıyor muusn ? artık pkolu hastalar bu ilaçla şifalarını buluyorlar.. kilo problemin var mı ? aile de genetik şeker hastası olan kimse var mı ?

bu arada aramıza hoşgeldin

gyaman canım fazla da sağa sola göz kırpma kaçırırlar seni.. güzel hanımsın

canım tekrar aramadm adetlerim düzene girdi olur diye 10 aydır bekledm ama olmad

Destekleyici kürleri kullanan var mı diye konu açmıştım ama sanırım kimse kullanmadı, bi de buradan sormak istiyorum,
ben ibrahim saraçoğluna mail attım soğan kürünü kullanmıs olmama rağmen hamile olmadım hatta mart ayında adet de olmadım :S nisanı da bekliyorum halen :S
mailden sonra tlf da görüştük bana destekleyici kür önerdi para ile satılanlardan, Allahın izni ile en geç 6 ay içersinde hamile olursun dedi, kullanan var mı aranızda?

ya ben sana sonucun resmini atsam bi bakabilirmisin lütfennn

merhabalar.. neden bu kadar erken yaptırdınız ki testi? daha çatlatma iğnesinin etkisi gitmemiştir ve bu değer onun etkisi ile çıkmış olabilir.. şimdi için içini yiyecek.. çatlatma iğnesinin etkisi 12. günde tamamen yok oluyormuş ve bu durumda testi en erken 12. günde yapmalıydın.. inşallah değerin artar ki artarsa bu bebek olduğu anlamına gelecek.. iki gün sonra yeniden tekrarla istersen kan testini ancak böyle anlayabilirsin..
hoşgeldin bu arada..

ayy bende öyleydim işte son birkaç haftadır oku oku oku gözlerim zaten bozuk iyice bozacaktım
inşallah iyi sonuç alırız bakalım.. daha çooook zaman var, 14 koca gün nasıl geçer
keçiboynuzu pekmezi kesinlikle işe yarıyormuş.. bizzat gözlerimle gördüm tasdikledim.. eşimin önceki sonucu 72 milyondu şimdikinde 78 milyon çıktı.. ileri hareketli %13 iken şimdi %18 çıktı.. ki sadece 1 kavanoz yedi daha düşün.. ve ben kesinlikle yedirmeye devam etmeyi düşünüyorum.. sende şimdi test sonucuna göre bi bakarsın şimdiden başla bence yedirmeye.. ha birde bi önceki testte eşimin hareketsiz sperm sayısı %55 idi.. şimdi hareketsiz sperm %47 çıktı.. yani ileri hareketli sayısı arttığı gibi bir de yerinde hareketli filan hale gelmiş hareketsiz olanlar.. bu da süperdi..
bir de aşılama ile birşey öğrendim, işlem öncesi sperm örneği alındığında içine besin sıvısı diye bişey ekleniyormuş ve bu eklenen şey sayesinde spermler daha da hızlandırılıyormuş.. eşimin %18 olan ileri hareketlisi bu işlem ile %35e çıktı yavaş hareketlisi de %28den %60a çıktı..
birde bu besin sıvısı eklenmeden önce 78 milyon sperm varmış, işlem sonrası hareketsizler filan çıkarılınca 58 milyon sperm kalmış.. bunun da %35i hızlı hareketli %60ı yavaş hareketliydi.. ve tamamını enjekte ettiler.. bu bilgiler aşılamaya olan olumsuz fikirlerimi aldı götürdü benden.. biraz karışık oldu yazdıklarım sanırım ama umarım anlarsın
Allah bu yollara düşürmeden seni inşallah bebeğini göndersin sana..

valla sukredıyorum gıttı 3 cu olcak bu cuma gunu gıdıcez bakalım ınsallah guzel cıkar sonuclar ya doktorum bana 1 gun ılıskı yaşa 3 cu gunu gıt testı yaptır dedı 4 cu gunu gtsem nolurki

3 ila 5 gün arası sperm örneği verilebiliyor.. mesela bizim dün aşılamamız oldu ve 4. günüydü eşimin.. daha önce sperm testi yaptırırken de 4. günde vermiştik örneği..
yani sende 4. günü gidebilirsin zaten örneği alırken soruyorlar kaç günlük perhiz yaptınız diye

kızlar 2 3 aydır adet olamıyordum adet söktürücü kullandım 4 gün ge.ti hala adet yok sizce normalmi yardımcı olabilirmisiniz. PKO şüphesi var bendede adet olunca doktor tanı koyuacak testlerle ama olamıyorum adet

canım normalde 2 kere yaptırdık testı ama bu doktor 3 . cunu yazmıs kagıdada ondan sordum cuma gunu tekrar yaptırcaz ınsallah ıyı cıkar

canım 5 gün kullanıp bıraktığında 10 güne kadar gelir.. gelmezse anormal.. stres etme olur mu ? ben çok stres ettim geç geldi.. 5 gün gecikti hatta.. :2:

merhaba kızlar ben çok sık giremiyorum bil.başında fazla durunca başım ağrıyo geçmişide okuyamıyorum koptum biraz.herkes nasıl iyidir inşallah.123m'den sonra hamile haberi varmı?

123m,nasılsın canm keseyi gördünüz mü?

cvr,sen nasılsın nasıl gidiyo bulantın felan oluyo mu?

tuncss,sanırım aşılama yaptırcaktın bu ay ne yaptın nasıl gidiyo?

yeşil,bicim,busmai ve aklıma gelmeyen arkadaşlar nasılsınız.

yaaa ben sizle sohbet etmeyi çok özledim.bu dönem okul çok yoğun yoruluyorum gelince yemek yap ye ve akşam yatp dinleniyorum bcaklarım ağrıyo bütüngün ayakta olmaktan.bi de 1haftadır vajinamın içi kaşınıyo geçer diye bekledim yok.bugün dr.mu ardım oceral ve zavail diye iki ilaç ismi verdi kullan geçmezse gel dedi.ay mantarmı acaba korktum ya.sizede böyle oldumu ne kullandınız?umarım fazla ilerlemeden geçer.

yesil_87 evet 2.günü yanlış hatırlamıyorsam.
progesteron.......................
DHEA SO4 değerin yüksek çıkmış. bu erkeklik hormonu canım tüylenme fazladır sende.. değer olarak bunun azaltılması gerek bunda da kortizol ve doğum kontrol hapları kullanılıyor yanlış hatırlamıyorsam..
total testeronda aralık değişiyor senin tahlilerin de kaç görünüyor muhtemelen yüksektir diye düşünüyorum.. sakın bunları dert edip üzmeyesin bunlar düşürülebilir merak etme canım.. hamile de kalınılıyor içini ferak tut.. daha yüksek değerlerde hamle kalanları biliyorum
doktorun ne önerdi sana ?

canım progesteronu yanlış görmüşüm değerin yüksek çıkmış bu da geç adet gördüysen ondan kaynaklanır.. adetin düzene girince bu sorunların hepsi gider canım..

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…