Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

oh çok güzel sonunda teşrif etmişler kırmızılar
sonuç çıkmıştır çoktan ama almaya gitmedim hastane tam karşımda:) yarın alırım inşallah

hayırlı olsun tatlımmmmm 2 hafta mı bekleyeceğiz sonucu öğrenmek için?
ağrısız geçmesine sevindim.

aaa mesaj tekrarı olmuş benim pcye bişiler oluverdi :)))

Son düzenleme:
hayırlı olsun tatlımmmmm 2 hafta mı bekleyeceğiz sonucu öğrenmek için?
ağrısız geçmesine sevindim.

saol canımmm..
2 hafta evet.. yumurtamda bugün çatlamış.. yarın birkez daha aşılama yapacak doktorum.. sonrasında progestan içmeye başlayacağım ve bekleme süreci.. inşallah hayırlı sonuçlar alırım..
sen nasılsın?

canım 2 ay sonra belli olacak gidip gidemeyeceğim. şimdi o proje için çalışıyorum. ingilizceye de çevireceğim uğraştırıcı anlayacağın. eğer gidersem 25-30 gün kalacağım. amaç gezmek
evet progestan baş döönmesi ve yorgunluk yapıyordu canım. ama sana ekstra hamilelik de etkilenince daha çok hissedersin bu etkileri. normal bunlar canım sıkıntı etme. bir süre devam edeceksin.. bebişin tam tutunsun sende.. dualarım senle canım..

oyyy canım uzak kaldık senle.. neler olmuş yeni haberim oldu.. maşallah yumoşun olmuş çatlamış aşılama olmuşsun.. dualarımz devamında canım. güzel haberleriini bekliyo olacağım tuncss.. buralarda olmasamda özelden yaz bana olur mu...
oh çok güzel sonunda teşrif etmişler kırmızılar
sonuç çıkmıştır çoktan ama almaya gitmedim hastane tam karşımda:) yarın alırım inşallah
evet busmai nasıl rahatladım anlatamam..
hangi doktora göstereceksin merak ettim jinekolog mu endokoloji mi ? yengem de çıkmıştı şeker diyet vermiştiler. o kadar sıkıcı bir diyet değil. inşallah çıkmaz da . aksi olursa da üzülme olur mu .. çoğu kimse de oluyor.. hepsi de tedbirini alınca sağlıklı bebişleri oluyor.. eğer bu şeekre dikkat edilmezse çocuk büyük oluyormuş.. normallere göre.. şeker şişiiriyormuş bebeği

inşallah canım bende anlarım bende pek akıntı olmuo beklıcemm takıpteyım Eki Görüntüle 386444

iltihabın geçmesi çok farkettirir sırf o bile engel canım hamileliğe
canım ben istanbuldan döndüğümde rahim tedavisine geçeceğim yani benim mola biraz uzun :)) baya bir dinleneceğim ama aklım rahat .... yağışlı havaya da alıştım izmirde şimdi yağmurlu hayırlısı....

ohhh canım çok sevindim hayırlısı gelmiş adetin....
bence yumurtalıklarına baktır ama adet olman çok iyi demekki bir kaç gün gecikmeyle çatlamış çünkü luteal faz 14 günü geçmez canım.... öyle biliyorum ben.....

ayy çok sevindim o zaman şansın çok artacak canım inşallah senin aşılaman da tuncss un ki gibi iyi geçer.... onun şansı çok yüksek....
inşallah hepimiz kavuşacağız bebeklerimize....

canım seni ümitlendirmiş oluyorum ama bana göre % 90 tutacak... olmaması için neden yok bi de yakın zamanda çatladıysa sen eve gelmeden başlamıştır döllenme süper ya......

bu arada canım çıktı bu gün yazlık kışlık yapıyorum daha bi dünya da çamaşır ütü yarın gidene kadar rahat yok bana canım çıktı (

Son düzenleme:
selam kızlar.ilk defa bu topiğe giriorum.aşılaması olan arkadaş için dua edicem.bende pcoluyum.17 yaşımdayken öğrendim.ilk adetimi bile söktürücü içerek oldum.hiç kendiliğimden olmadım daha.2 senelik evliyim ve malum bebeğim olmadı.4 aydır aşılama tedavisi görüyorum.ilk 2 ay klomen içtim yumoşlarım gelişmedi.geçen ay göbekten 9 gün 75lik puregon vurdum banamısın demedi yine gelişme olmadı.şimdi tekrar ilaç kullanıyorum.hem klomen hem puregon aynı anda.yarın kontrolüm var.benim için dua edin olurmu.inşallah bi kaç tane yumoşum gelişir.sizi haberdar ederim

tuncss asılamanın guzel gectıgıne sevındım ınsallahhh rabbım sanada nasıp eder ugraslarının karsılıgını alırsın abdest aldım kızlar hepınıze dua edıcemmm şimdii ..cvr dedıklerı cıkmıs bu zamana kadar evet korkulur vallaEki Görüntüle 386445 hamiş ya hıslerı kuvvetlıdır şimdii.

inşallah iyi sonuç alırsın
biz metformin de içiyoruz sen içiyor musun? yumurta kalitesi ve gelişimi için...

bende seni seviyorum fıstığımmm.yani belirti pek yok göğüslerde ağrı var iştahım arttı bide gazzz aman yarabbim gazman gibiyim sormaa bu normal mi onuda bilmiyorum

belki gelirdi adetin canım ya ,beklese miydin biraz?
ben de bugun şeker yüklemesi yaptırdım bakalım ne çıkacak merak ediyorum
tatlımm kaçıncı ayda yaptıryorsun.bu arada sen hamilelik takvimi yapmamışsın nedennn

dualarım seninle tutacak tatlımmmmmm inşallahhh.bende 41 boncuk ekleyecem söz sanaaaaaaa

ben yavaştan başlayayım en iyisi eklemeye.

Arkadaşlar şimdi toktordan geldim progesteron tahlili yaptım ve 2.5 çıktı doktorum iyi yumurtlama oluşuş dedi ama dan fazlası yumurtlama olurmuş diyolar bu nedir anlamadım bilen varmı 2.5 ne demekmişşş
bende adetin 21. günü 10 dan yukarı olmalı diye biliyorumm ama emin değilim

oyyyyyyyyyyy canım benimmm evet sabretmek zor oluyorrr.tatlım sende durum nasıl işe gidiyordun nasıl zor oluyormu çokmu yoruluyorsun

evet canım doktorda dedı o bıle engel oluomus ve bende cok fazlaydı ınsallah mayıs ayı banada ugurlu gelır olsun tedavın bıtsın ondan sonra daha rahat bebiş olurr inşş rabbım sanada nasıp eder canım ınsallah bızlerde o duyguyu yaşarız yagmur cok surmez gercı :) buarada yazlık kıslık bende yapıcam ama gozum yemıoooooooo:))))))))

hşg canımm inşallah gelısr canım sende bebişine kavusursun dualarımız senınleee emin ol.. bız burda hepımız bırbırımızıde dua edıyoruzzz:)

hşg canımm inşallah gelısr canım sende bebişine kavusursun dualarımız senınleee emin ol.. bız burda hepımız bırbırımızıde dua edıyoruzzz:)

hepinize teşekkür ederim.şöle bi baktımda yazılara burda hiç kötü insan yok ya herkesin kalbi öle temizki.herkesin derdi belli.bize bu derdi veren rabbim inşallah dermanınıda verecektir.allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun

amin inşallah hepimizin bebeği olacak .... içim sıkıldı kıyafet görmekten çamaşırdan ütüden... sana da kolay gelsin ne zaman yapacaksan artık canım.... baya zaman aldı....
metformin dediğin glukopage sanırım.1 aydır içiyorum bi 5 kilo verdim.tedavilerden 3 ayda 8 kilo almıştım
evet glukopage ya da gilifor bir çok muadili var... ben 5 aydır içiyorum çok faydasını gördüm... adetleri düzenlemede....
sen de içmeye devam et ara vermeden düzeltecektir

Son düzenleme:
kızlar ben çıkıyorum işlere devam edeceğim bitemedi daha....

Tuncss canım sen bence evde de yatmana devam et dinlen çünkü bu gece ve yarın senin için çok önemli inşallah doktorunun da dediği gibi hep beraber olacağına inanacağız ve olacak canım benim...

Allah nasip etmişse her halde oluyor canım.İnşallah yıldönümünüzde gelir bebeğiniz
Canım nerelerdesin özlettin kendini yazmıştım sana sanırım gözden kaçırmışsınNasılsın moralini bozma canım olmuyorsa söktürücü al daha fazla bekletme yolculuk hava değişimi bunlarda etki edebilir.Yorolmuşsundur sanırım kendine dikkat et inşallah hayırlısı olur senin için canım öpüyorum kib

Hayırlı olsun arkadaşım bir iki kere yazdım sana ama görmedin sanırım.İnşallah tutarda bebeğin gelir canım

inşallah canım.bu arada bişi sormak istiyorum hiç yumurtam gelişmediği için bilmiyorum.bu ay hem kloömen hem iğne kullanıyorum demiştim.bugün adetim bitti ama bi anda kasıklarıma kramp gibi ağrı girio.yumurtlama 14. gün falan oluyo die biliorum ama benim daha 7. günüm.sizce nden ağrıo kasıklarım.yumurta oluşuyo olabilirmi

yok canım tabıykıde herkez bırbırı ıcın dua edıoo verıcekk allahımmm hepımıze bır bebiş ben ınanıyorummmmmmmmmmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…