Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

Arkadaşlar şimdi toktordan geldim progesteron tahlili yaptım ve 2.5 çıktı doktorum iyi yumurtlama oluşuş dedi ama dan fazlası yumurtlama olurmuş diyolar bu nedir anlamadım bilen varmı 2.5 ne demekmişşş

karamsar olmaaaaaaaaaa az önce doktordan geldim bu ay hamilelik yoksa

ay dinleneceksin başka yolu yok dedi o ara metformin kullanacam bakalım yaa

ben de ağrılı ve çok çok regl gördüm bak sen de öyle olmuşsun ben günde 2 ye çıkarttığımdan beri daha iyi oldu durum canım sen de öyle yap yaklaşıyoruz bebeklerimize....
soğan suyu içince kokmuyorsun ben yapmıştım adetten sonraki 16. günde başla yapmaya ve 15 gün ya da 14 gün de olur iç öğleden sonra ya da akşam da yapabilirsin... öenmli olan her seferinde taze hazırlanması....
yaparken adet başlarsa bırak yapmayı.... iyi bir söktürücü....

aşılama düşünüyor olmanıza sevindim... tuncss ikimize de umut olacak eminim bundan....
benim aklım rahat.... iyi hissediyorum istanbula gidip gelmek çok iyi gelecek gezeceğim aklım rahatlayacak eminim....
sana da çok iyi gelecek canım....
ve dönüşte evet tuncss bizi sevindirsin inşallah

eğer hala gelmediyse evet canım duphaston alıp 5 gün iç bence de çünkü tahminimizden fazla gecikti...

bekliyoruz senin haberini valla canım artık ver müjdeni istiyoruz bize de moral olacaksın
inşallah bu akşam dua edeceğim çok iyi geçecek aşılaman canım benim.... bebeğin için ilk adımlar atılmış olacak belki de bu akşam :))
video falan da izleme fazla bir rahat dur bak ben yokken forumda sakın kurmayasın yine kafanda bişeyler....
öpüyorum canım... iyi haberlerini bekliyorum.... yarın yine girer bakarım ama sonra 8-9 gün yokum....

Arkadaşlar şimdi toktordan geldim progesteron tahlili yaptım ve 2.5 çıktı doktorum iyi yumurtlama oluşuş dedi ama dan fazlası yumurtlama olurmuş diyolar bu nedir anlamadım bilen varmı 2.5 ne demekmişşş

canım kaçıncı günde değer 2.5 çıktı ve doktor kesin yumurtlama olmuş demedi mi?

metformini içmeyi bırakma bence hergün aynı saatlerde mutlaka tok karnına iç canım....

Son düzenleme:
karamsar olmaaaaaaaaaa az önce doktordan geldim bu ay hamilelik yoksa

ay dinleneceksin başka yolu yok dedi o ara metformin kullanacam bakalım yaa

bende bu ay dınlenıcem gıtmıyorum doktora bıdakı aya rahım fılmını cekıtrcem bu ay esımın sprem testını yenılıcez adamada gunah bu 3 cü olcak canım kocişim benım ya hıcte sesı cıkmıo gıdıo kuzu gıbıEki Görüntüle 386300 Eki Görüntüle 386301 dıcle evet doktorumda bana dıokı cok strest yapıosun ole yada bole tıp cok ılerledı cocugun olucak dıoo

bicim yokmusun 8 9 gun tühh bızı mahrum bırakcaksın guzel bılgılerındenn Eki Görüntüle 386303 cANIm ıstanbula gelıceksın sansına hava cok kotu 3 gun yagıslı gercı sonrasında bol bol gezersın sende 1 ay mola verdın sanırım doktora bende verdım ınsallah kendılıgınden olurda gunluk ıgnelere gecmem inşşş
bu ay ıltıhaplarımdan kurtuluyorum ohhh 2 ay cektım sonunda gectı belkıde ıltıhap engeldı bu ay kendılınden olur ayy hayalı bılem cok guzell rabbım hepımıze nasıp etsın

belki gelirdi adetin canım ya ,beklese miydin biraz?
ben de bugun şeker yüklemesi yaptırdım bakalım ne çıkacak merak ediyorum
busmai canım ya tam akşam almaya gidiyordum duphastonu neyse ki geldi kırmızılar.. iyi yaptırmışssın canım şeker yüklemesi.. inşallah iyi sonuçların ççıkar da için rahat eder..
ne zaman alacaksın sonuçları ?

gyaman dediğin çok mantıklı çünkü yumurtam çatladığı zaman da çok akıntı olmuştu bende.. ve gecikmeli çatlama olmuştu dediğin gibi bazıları çatlamamış da olabilir neyse ki 3 saat önce kırmızlar geldi çok şükür... sen nasılsın ne zmandır denk gelemiyoruz..

gelır gelır canım stres yapma sen kendıne Eki Görüntüle 386117
geldi canıım çok şükür kırmızlar..
eğer hala gelmediyse evet canım duphaston alıp 5 gün iç bence de çünkü tahminimizden fazla gecikti...
bicimcim 3 saat önce geldi kırmızlar çok şükür .. bu ay bende luteal süresi 19 gün oldu.. umarım bu hava değişikliğinden kaynaklanmıştır.. yarın doktora gitsem mi kan tahlili için kararsız kaldım.. toplam 54 .günümde adetimi oldum.. buna da çok şükür.. 3. aya taşmadı ilaçsız.. sen de seyehate gidiyormuşsun ne güzel biçim çok sevindim adına.. umarım çok iyi gelir bu tatil sana..

biçimin sorduğu aynı soruyu soracağım hangi güne ait bu değerler?

ii canm ohh rahatlamısındır canım sen yumurta takıbınden anlıomusun gecen ay 7 sınde oldum bu ayda 5 de doktora gtmeden kendım denıcem de:)))))

g yaman benimde yaş 34 senindemi pko kac senedir uğraşıyonsun?

canım doktorumun demesine göre pkolu değilim ama yumurta tembelliği var dedi doktorum reglim düzensizleşebiliyor kıllanma problemim var bekarken dk hapından kullanmıştım regli düzensizliği yüzünden dokuz ay kadar ve bir buçuk senedir de bebek sahibi olamadım testlerimde çok kötü değil biraz tsh düşük o kadar

evet tatlım aşılama düşünüyoruz eşimlede konuştuk yaz sonuna kadar bekliycez evede geçmiş oluruz iki yada en çok üç kez aşılama deneriz eğer olmadı tüp bebeğe geçeriz dedik çarşamba günü ona test yaptırıcaz bakalım inşallah onun sonuçlar güzel çıksın istiyorum bakalım Rabbim kendiliğinden vermezse aşılama istiyorum o yüzden kafam biraz rahatladı eşimle konuşunca
istanbula gitmeyi dört gözle bekliyorum valla bunalttı burası beni tunctanda güzel haber alırsak süper olur aşılama için iyice umut olur içimde

kırmızıların geldiğine çok sevindim hayatım pkolularda bu dert var maselef
ben nasıl olayım hayatım aynı değşiik bişi yok istanbula yolculuk var bakalım onu bekliyorum cuma günü gidicem bol bol gezicem bir sürü program yaptım kendime arkadaşlarıma gidicem okuldan kızlarla buluşucaz babamla ilgilenicem nişantaşına falan gitmeyi düşünüyorum arkadaşlarımın yanına iyice kafayı dağıtıcam yani

canım bu akşam abdest alıp senin için meryem suresini okuycam tatlım inşallah bu sefer meleğine kavuşucazsın hepimiz pozitif düşünelim ama olmasada üzülmek karamsarlığa kapılmak yok ben bile üç tane yaptırmayı düşünüyorum eğer olmazsa sonra tüp bebeğe geçicem ve eğer araştırdıysan bilirsin ikinci veya üçüncüde tutturan ilkine göre daha fazla üzülmek yok tamammı eğerkide tutarsaa bayram yaparızzzz

ii canm ohh rahatlamısındır canım sen yumurta takıbınden anlıomusun gecen ay 7 sınde oldum bu ayda 5 de doktora gtmeden kendım denıcem de:)))))
ben akıntı yoluyla anlıyorum canım.. yumrta çatlayınca 5-6cmlik uzayan şeffaf akıntı gelir.. onu takip eden 2-3 gün ilişki için önemlidir.. şimdilik bu beni pek ilgilendirmeiyor beni ilgilndiren yönü yumurta çatladıktan sonra 14 gün sonra mutlaka adet olur her bayan.. ben bu ay istisna yaşadım yolculuk stres falan 19. güne uzattı.. normal bi kişi de yumurtalma zmanı 14.gündür.. ama bizim çatlama dönemlerimiz daha uzun sürebiliyor.. bekle ve takip et canım..

aynen gyaman canım yaa.. her ay yeniden umutla bekliyoruz 28. günü ama ne gelen var ne giden... :2:

iyi ediyorsun canım hava al gez dolaş biçim de istanbula gidecekmiş.. şöyle hepimiz yakın illerde olsak da yılda en az bir kere buluşsak ne güzel olurdu.. bizi en iyi yine biz anlıyoruz. daha kimseye anlatmıyorum pkolu olduğumu.. insanların çoğu fena yıprattı beni.. anneme kızın kısır mı diyen bile olmuş.. neyse ya aklıma geldikçe sinir oluyorum yine.. sen bana bakma kafayı dağıt.. nişantaşına da benden bir göz kırp..

evet kendi kürünü getirtyim 10 ay oldu hala bişey yok metforminde ne hiç duymadm
canım nasıl fayda görmedin çok ilginç acaba PKO çok mu şiddetli sende etki etmedi.halbuki bu kürleri kulanıp bir çok kişi hamie kalıyor mesaj at saraçoğluna başka çözüm önersin sana

farketmez canım ikinci günüde oluri inşallah olumlu sonuç alırsın.

canım sen hemen söktürücüye başla stres yapmıştır bu sende kız nerelerdesin sen ayrı düştük özledim seni bir proje ve yurt dışı duydum ama tam anlayamadım.

2.5 çıktı bu ne demektir bilen varmı

dicle canım nasıl doktorun yumurtlama olmuş dedi anlayamadım 21. gün yaptırdıysan bu testi 10 ve üzeri çıkması yumurtlama olmuş ve kaliteli yumurta oluşmuş demektir.ben bebeğimi kaybettiğim bebekte yaptırmıştım 9,85 çıkmıştı banada yumurtlama olmuş dediler ama sonra gittiğim başka bir profesör kaybetme sebebin bu olabilir dedi.10 un altında ise demekki yumurtan kalitesizmiş dedi. 21. gün progesteron 10 ve üzeri olması gerekiyormuş.

küçük hanım nasılsın bakalım ne zmandır göremiyorum sizleri.. benden kaynaklanıyor bu durum ama çok özlüyorum sizleri.. bazen ara ara gelip yazdıklarınızı okuyorum çıkıyorum..

nasılsın canım senin duygularını şuan çok ama çok iyi anlıyorum her şey güzel olacak braz sabır etmen gerekiyor ne yapalım sağlıklı olsunda bebeklerimiz bekleriz biz aylarca negatifleri görerek yıkıldığımız günleri düşün bu günler en güzel günlerin .şu beklemek bile aslında geçmişe bakarsak okadar güzelki,keseyi ve kalp atışını göreceksin inanıyorum

canım meb e ait bir proje işte sokrates diye geçiyor.. yaptığım onay görürse avrupaya gideceğim gezmeye değişim programı oradan da biri benim yerime gelecek.. bu arada bugün öğleyleyin çok şükür geldi kırmızlar.. düşün yumurtam çaladıktan sonra 19. günde geldi. çok istisnai bir durum. normalde 14. günde gelmesi gerekiyordu. sanırım yolsuluk etkiledi beni. uçakla seyehat ettik izmire pazartesi gittik dün de akşama doğru döndük..

eee sen de ne var ne yok çok konuştum ?

canım çok güzel şeyler geçiyor aklımdan senin için o kadar olumlu düşünüyorumki ..........
dualarım seninle

küçük hanım nasılsın bakalım ne zmandır göremiyorum sizleri.. benden kaynaklanıyor bu durum ama çok özlüyorum sizleri.. bazen ara ara gelip yazdıklarınızı okuyorum çıkıyorum..

git git canım vallahi ne iyi olur ne yaparsan şimdi bekarken yanına kar vallahi.bir süre senden ayrı kalıcaz ama olsun sonuçta döneceksin belki ordanda yazarsın bize ne kadarlığına gideceksin?
beni sorarsan iyiyim ama bu progestan bende acayip baş dönmesi yapıyor sizler kullanıyordunuz sizdede böyle etki yapıyormuydu?
bu arada gözünaydın adet gelmiş ohh rahatlamışsındır.yolculuk benide çok etkiliyordu canım bir yere gidip geleyim acayip bozulurdu düzenim hoş doğru düzgün düzende yoktu yaaa iyice alt üst olurdu işte

ben geldim canlarım..
aşılamam oldu bitti
çok basit bir işlemmiş.. ufacık bir ağrı sızı yaşamadım ama son 10 dakkadır filan kasıklarımda ufak sızlamalar oluyor nedendir bilmem..
bu arada doktorum aşılama öncesi yumurtalıklarıma baktı ve yumoş çatlamış.. hemde çok yakın zamanda dedi kesesinin görünümünden.. şansımız çok yüksek olacak inanalım ki gelsin bebeğimiz dedi..
bir de spermleri inceleyen bayan çok iyi eşinin sonuçları dedi.. içeri bırakılan sperm 58 milyon, bunların %95i hareketli.. bu da aşılamadaki başarı oranını artıran birşeymiş.. inşallah iyi olacak herşey.. inanıyorum buna..

canım arkadaşım benim..
yok yok moral bozukluğu yok.. herşey çok güzel olacak.. yumoş çatlamış eğer bu gece spermlerle buluşurlarsa neden bebeğin temelleri atılmasın ki
iyi yolculuklar diliyorum şimdiden.. fırsat bulursan gelip iyi olduğunu bildir arada.. öpüyorum çok çok..

canım benim Allah razı olsun.. çok teşekkür ederim.. bende bugün doktor ve spermleri inceleyip hazırlayan bayanla konuşunca iyice aşılamada şansın öyle çok da bahsedilenler kadar az olmadığını anladım.. bu arada eşimin değerleri önceki teste göre çok daha iyi çıktı.. keçiboynuzu pekmezi yiyordu sabah akşam.. muhtemelen onun etkisi oldu.. umudumu yitirmiyorum herşey çok güzel olacak.. eğer bu ay tutmazsa da nasip kısmet üzülmek yok..

canım çok güzel şeyler geçiyor aklımdan senin için o kadar olumlu düşünüyorumki ..........
dualarım seninle

saol canım benimmm.. senin aklından geçenler hep tutuyor
hadi bakalım benimki de tutsun inşallah..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…