Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

canım korkutmak istemem ama zormuş yaaa.

iyide canım bayıltıyorlar zaten anestezi ile nesi zor olacak ki bizde minik mmlik kamera için minik kesi yapacaklar korkma sende ben korkmuyorum...
arkadaşının neden zor geçmiş?

Son düzenleme:
ben çıkıyorum kızlar.hepinizi öpüyorummm.gyaman inşallah ateşimiz düşmez canımmmm.benim 36.0 da adet olurum hep.umarım düşmezzzz canımm seninde benimdeee.

yeşil cnm 29. günümdeyim pembe bir kaç damla kan geldi bugün bakalım ateşimizi ölçmeye devam yarın ne olacak

hadi hayırlısıı canlarımm dua eicem sizeee

canım korkutmak istemem ama zormuş yaaa.
canım ben doktor kardeşimle konuştum sen dedin ya birisi laparoskopiyle menapoza girmiş, kardeşim bunun imkansız olduğunu söyledi.
ayrıca zor olan kistin alınmasıdır arkadaşın için. laparoskopi çok basit bir operasyon çünkü, kansız ve ağrısız deniyor
bırak artık şu korkuyu yaaa

canım inşalah herşey yolunda gider
adetlerinin düzelmesine sevindim inşallah yakında güzel haberinide alırız
canım ben sezeryanla doğum yaptım yarın iki hafta olucak
öpeirm senin için ufaklığı

çok güzel, çok sevindim darısı başımıza

=yesil_87;23882582]aynne canım ya.. bugün yoğundum bir kaç öğrencime destek olmaya gittim sınava.. çok şükür iyi geçmiş.. kardeşimde girdi onun normalmiş.. sen ne yapıyorsun? adet belrtilerin senin nasıl oluyor.. benim belrtiler çıktı sivilce döktü yüzüm ve belim ağırıyor..

olur canım böyle durumlar sorun değil.. bende adetimi bekliyorum 3-4 ü olurum şimdidien belirtileri var.. kaçıncı günündesin adetinin ?

sağolasın baharcım amin cümlemize.. evet en son biçimle 17sinde başla demiştik sana.. bende öyle hatırlıyorum.. 8 gün yeterli olur..
filiz86;
kilo problemin falan varmıydı filiz? kilo vermen bile adetlerini düzene getrir..

dısardakıler tum arkadaslarım cok kılon yok dıyor ozellıkle bende gobek hıc yok sadece bel bolgemde yaglanma var oda dusuk kottanmı acaba bılmıom 1.68 boyum kılomda bugun tartıldım 60 :) metfomin kullanmamı tavsıye etmezmısınız kı kızlar bu ay onu solıcem doktoruma baslıyım dıeee

progesteron alabilrisn canım.. hem de hamileliğe engel değil bu ilaçlarda adetlerini düzene koyar.. doğru tedaviyi bulman çok önemli .. biz pko için metfromin kullnıyoruz doktoruna bunu da danış derim..yumurtlamayı geri getirebiliyor..

yok canım bir şey farketmez.. klomen den sonra biraz ara vereceksin ilaçlara.. sonra aşılamaya geçilebilir.. umarım gerek kalmadan hamile kalırısın..

anladım tuncss.. bak ben aşılama hakknııda pek fikir sahibi değilim her sürecini bana da anlatır mısn ?

er_ca nazar değmesin canım sana.. ol deyince Rabbim oluyor.. hemde neler diyordu doktorlar senin için .. zor süreçten geçtin .. Darısı tüm bebek sahibi bekleyen ailelere gelsin canım.. listemizde güncelledim seni hamiş listesine ekledim..

canım ileride istiyormuşssun çocuğu.. o zmaana kadar iyi değerlendirelim derim.. sende benm gibi kilo almışsın.. hemen metfromşne başla canım.. vakit kaybetme.. ben bekarıım pkodan kurtulmaya çalışıyorum.. dkh ile kilo almıştım metfromin ile kurtuldum. eskiden 3 ayda adet oluyordum bu ay kendiliğinden 2 ay dolmadan adetim gelecek.. yumurtlamamım olduğuna şahit oldum.. bunlar çok güzel şeyler benim için... doktoruna danış canım hem kilo vermene yardım metformin hem de pkodan kurtulmana yardımcı...[/QUOTE]

123m;23882594]tatlım dikkat et soğan kürü rahmi inceltirmiş i.saraçoğlu 4 ten fazlası zararlı dedi çünküüü.

canımcım benım zaten rahım ınceymıs o yuzden estrofem ıcıyorum 1 sefer yapıcam ben korkarım zaten doktor hamılelık olursa tutunamaz ıhtımalı var dıyordu adetım bıtınce 15 gun ıcıcem tabı ınsallah olmamda gerek kalmaz nisanın 7 sinde.......

ayyyy bu ne ya gyaman bendede aynı durmlar var ateş 36.9 ama demin peçeyteye leke geldi kahverengimsi bişey.ateş düşmedi hiç bir haftadır sabah 36.5 ti akşam 36.6 nın üstü.ve bir haftadır karın ağrısı var ama adet olmadım.göğüslerim ağrıyorrr bu ne ya böyle adetmi gelirrr.[/QUOTE]

saol cnm benim Rabbim bütün dualarını kabul etsin inşallah tabi bizim için olanları da :)

aminn canım bende bu ay çalışmalara başlıyorum yeniden... bu arada moralimde baya bi bozuk ben KORNUAL GEBELİK yaşamıştım ya bi araştırma yapiyim dedim bu kadınlar kulübünde biri daha yaşamış bu olayı onada dış gebelik demişler ama rahime düşebilir bi onbeş gün bekle demiş bi doktor sonra bebek rahime düşmüş ve sağlıklı bi şekilde doğmuş çocuğu inanılmaz kötü oldum bunu okuyunca =((( ben çok mu erken davrandım bişeyler için keşke bekleseydim diyorum o kadar pişmanım ki anlatamam =((( belki benimkide giderdi yerine zaten tüplerden geçmişti ama rahimin sağ üst köşesine tutunmuştu... 4 tane doktor baktı bana hiç biri bu ihtimali söylemediki bana =((( hepsi iç kanama geçirmemden korktu ama tüplerden geçen bebek nasıl iç kanmaya sebep olabilirki? bende hiç mantıklı düşünemedim o an =(( ay acayip kötüyüm yaaaaaaa çookk pişmanım bi kaç gün daha beklemediğim için

canım saolasın.. inşallah hepimiz bu mutluluğu yaşayacak en kısa zamanda..

inşallah tutar.. bilmiyorum neyle karşılaşacağım.. bebeğinin kalbini duymuşsun.. sağlıkla kucağına da al inşallah canım..

yeşilim merak etme bende aşılama hakkında hiçbirşey bilmiyorum ve emin ol her yaşadığım detayı sizlerle paylaşacağım..
ronya bebişin gelmiş dünyaya.. sağlıkla büyüsün inşallah..
gyaman canımcım çok heyecanlandım durumuna.. hadi inşallah bir iki güne parti yapalım.. son hamişten sonra ara baya açıldı.. artık biri hamişim desin yahu

yarın ilk işim doktora gitmek olacak bakalım şu sorunlu yumurtalarım ne durumda eğer mutlaka tedavi gerektiriyosa biran önce tedavi olmaya başlayayım

kızlar son bir saattir kasıklarımda sızlama şeklinde ağrım oluyor.. yarın sabah 10da kontrolüm var.. çok merak ediyorum gelişen yumoş var mı acaba

doktordan gelince hemen yazarım size gelişmeleri..

şimdilik herkeslere iyi geceler..

Merhaba canım özlettin kendini epeydir yoktun.Teşkler umarım sende iyisindir.Hayırlısı olsun canım sınavın içinde başarılar dilerim.Alınca net sık sık gelirsin artık topiğe kendine iyi bak
İnşallah kötü birşey değildir canım aklına kötü şey getirme geçmesse doktora gidersin
canım allah razı olsun senden inşallah bebek ısteyen tüm arkadaslarıma içinde banada :) nasip eder dua sayesinde...
Sendende Allah razı olsun canım aminnn inşallah hepimize nasip olur
Bende öyle birşeyler duymuştum göbeği düşme olayını.Allah bağışlasın yiğenlerinide darısıda sana ve bizlere olsun
Bende sabahları bazen kalkamıyorum hava değişimindende olabilir canım.Duphaston içiyorum canım tamam 8 gün içerim teşklerİnşallah sende iyi bir doktor bulursunda güzel sonuçlar alırsın

Güzel dileklerin için teşkler canım.Allah sanada sağlıklı doğumlar nasip etsin ve bebeğine kavuştursun
Canım ben meryem suresinin hepsini okuyorum sabah namazından sonra ilk 30 ayeti okumak şartmı?Oruç tutulduğunu bende bilmiyordum Allah razı olsun bilgilendirdğin için.Yer gök duayla canım Allah'tan bekliyeceğiz herşeyi

canım sakın şimdi bunu düşünüp üzülme belki seninki farklıydı 1 doktor değil bikaç doktor sana aynı şeyi demişti hatırlarsan değerin anormal yüksekti.... belki beklemende hata olacaktı böyle düşün sakın sıkılma tamam mı?
önemli olan bebeğinin olabilmesi ve sağlıklı bebek olması sen sağlıklı hamilelik için dua et canım ve geçmişte yaşadığını düşünüp üzülme sakın...

oh oh maşallah diyelim o zaman canım yine en az 3 olsun da aşılama ile şansları artsın yumurtaların
bekliyorum iyi haberlerini....

oh oh maşallah diyelim o zaman canım yine en az 3 olsun da aşılama ile şansları artsın yumurtaların
bekliyorum iyi haberlerini....

diyelim diyelim.. maşallah bana
kalbin temiz arkadaşım senin.. 3 tane 1 cm civarında yumoşum var
çarşamba sabah yine kontrolüm var.. bakalım ne olacak o güne.. iğneye devam yine 75cc ile..

hmm hadi hayırlısı olsun arkadaşım.. bak yumoş geç gelişmiş olabilir.. ben klomen içerken doktor 5. gün başlatıyordu, 5 gün sabah akşam içiyordum.. etti 10 gün.. sonra 14. gün filan gidiyordum.. yumurtanın durumuna göre de 16. gün hatta bazen 18. gün bile iğne olduğum olmuştu.. inşallah kendiliğinden geliverir bebişin..

şimdiii gelelim bana..
doktora gittim.. 3 tane 1 cm civarında boyutları olan yumoşum mevcut.. 2-3 hatta 4 yumurta normal dedi doktor aşılama için.. iğneye devam edeceğim.. çarşamba günü tekrar kontrolüm olacak.. duruma göre iğneye devam ya da iğneyi keseceğiz.. ki 3 günde 1 cm civarına geldilerse çarşamba çatlama durumuna yakın hale ulaşabilirler dedi.. inşallah dediği gibi olur.. çok heyecanlıyım aşılama için.. ilk kez yaşıyorum bu süreci.. yakın çevremde de kimsede olmadı böyle bir deneyim.. inşallah ilk ve son olur canlarım.. ne olur dua edin bana..
bu arada cuma günü kan vermiştim.. geçen seneki sonuçlarımı da almamıştım.. şimdi hepsini yazıyorum sizlere de..
öncelikle geçen yılın sonuçları; 18 şubat 2011 de yaptırmışım tahlili; referans değerleri foliküler faz için

estadiol(e2) 34 referans aralığı 20 ila 84 müş :)

fsh 7.57 referans aralığı 3-14.4

LH 4.7 referans aralığı 1.1 - 11.6

prolaktin 9.53 referans aralığı 1.9- 25

tsh sensitif 3.45 referans aralığı 0.3 - 5.4

T4 serbest 1.03 referans aralığı 0.61 - 1.85

doktorum bunların hepsine normal demişti.. bu sene tahlilleri yenilemesini istedim.. bu kez prolaktin ve troitlere bakmadı.. gerek yok normal herşeyin dedi.. onların yerine böbrek üstü bezi salgısı mı ne varya hani şu DHEA-SO4 ona baktı.. şimdi onları da yazıyorum..

30 mart 2012 tarihli sonuçlarım; referans aralıklarını yine folliküler faza göre yazıyorum..

estradiol (e2) 81 referans aralığı 20-84

fsh 7.16 referans aralığı 3 - 14.4

LH 4.55 referans aralığı 1.1 - 11.6

DHEA-SO4 232 referans aralığı 30 - 430

testesteron serbest 2.7 referans aralığı 0.29 - 3.18

e2 için ben yüksek sanki dedim.. yumurta oluşumu başlamıştı sende çünki ondan dolayı yüksek çıktı, çarşamba geldiğinde yeniden e2 bakacağız o gün daha da yüksek olacak dedi.. çıkacak değere göre de aşılamayı kararlaştıracağız dedi..
karkamkarışık işler bunlar arkadaşlarım.. Allah'ım kimseleri uğraştırmadan kendiliğinden en doğal yoldan göndersin minişlerini..

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…