Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

sitenin çizgi çekmeme nedeni yumurtlama 17. gün öncesindeki ateş değişkenliklerinin çok olması canım yoksa bariz 17. günün çatlamış...

ve tavan yaptığı 19. gün de progesteron salgın başlamış.... sabit de devam etmiş gayet güzel bir tablo...

Son düzenleme:
ya inşallah dediğin gibi olur evet 3/4 gün falan olması lazım adetime şaşırdım doğrusu hiçbir ağrım yok sadece sabah işte yumurta çatlaması gibi olurya ince ince sızlar öyle oldu ve geçti dua et benim için inşallah öyle bişi vardır acaba sabah gelmezse idrar testi yapsam mı yoksa gününü bekleyip mi yapayım :44:

yok gelmedi devamı dur bi daha bakıp geliyorum

Son düzenleme:

canım cok tesekkurler ılgılenıp cevap yazdıgın ıcın..o zaman gunde 1 bardak ıceyım ben adetım bıtene kadar

pembe kanama rahme yerleşme ise eğer yarın erken olur salgı hcg salgısı rahme yerleşmeden sonra başlar ve yavaş artar 2 gün beklemen gerekir test için ama erken gebelik testleri var ya 25 tl onlardan çıkar diye düşünüyorum yarın gece...

yerleşme sırasında ateşin düştüğünü duymuştum ama sabah ölçücem eğer çıkmışsa büyük bir ihtimal yerleşmedir dimi zaten regli olursam sabaha sökülür büyük bir ihtimal

ben regli günümde alıyım o testlerden en güzeli birkaç gün daha sabredeyim zaten bişi olursa sökülürüm

bicim yok valla devamı kupkuruyum :44:

oh oh çok iyi canım....
inşallah bu ay gelecek bebeğin çok heyecan yaptım ya......
bi de rahme yerleşmede hafif sancı ve kılcal damar kesiği olduğundan yerleşme kanaması çok normaldir canım....

yerleşme sırasında ateşin düştüğünü duymuştum ama sabah ölçücem eğer çıkmışsa büyük bir ihtimal yerleşmedir dimi zaten regli olursam sabaha sökülür büyük bir ihtimal

ben regli günümde alıyım o testlerden en güzeli birkaç gün daha sabredeyim zaten bişi olursa sökülürüm

tabi el ayak buz gibi olurmuş için çekilir gibi olurmuş ateş düşer bir anlık sonra çıkar yeniden.....
yarın sabahki ateş 0.3 yükselse yeter canım hadi hayırlısı...tabi regli ise yarın sabaha sökülmen gerekli aman ilişki olmasın ilk günleri rahme tutunma açısından önemli canım....
sen dikkat et olasılık bile olsa dikkat et...

oh oh çok iyi canım....
inşallah bu ay gelecek bebeğin çok heyecan yaptım ya......
bi de rahme yerleşmede hafif sancı ve kılcal damar kesiği olduğundan yerleşme kanaması çok normaldir canım....

şu anda ateşimi ölçüm 36,9 ateşim düşük olduğu zamanda akşamınada düşük oluyor ben aylardır hem akşam hem sabah erken ölçüyorum atıyorum sabah 36 ise akşamına 36,4 en çok dört derece artıyor genelde bu sabah 35,8 di şimdi 36,9 ayyy çok heyecanlandım şimdi yaaaa

harika yükselmiş ya......
progesteron salgısının devam ettiğini gösterir bu iyiye işaret canım....
sen hamile kal zaten ben burada topiğimizde eğlence,şenlik düzenleyeceğim...
senin kutlaman bir başka olacak
en büyüyümüz sesin :)

Son düzenleme:
yeşilcim nasılsın canım?

benim çıkmam lazım netten yine konuşamadık....
canım kendine iyi bak...

bu arada 3000 inci sayfamıza gelmişiz :))
aynne canım ya.. bugün yoğundum bir kaç öğrencime destek olmaya gittim sınava.. çok şükür iyi geçmiş.. kardeşimde girdi onun normalmiş.. sen ne yapıyorsun? adet belrtilerin senin nasıl oluyor.. benim belrtiler çıktı sivilce döktü yüzüm ve belim ağırıyor..

pardon cnm kociş gelince bilgisayarı kapıveriyor hemen şimdi gördüm
iyiyim cnm nasıl olayım aynı tas aynı hamam bekliyoruz adet günümüzü
sen nasılsın cnm
olur canım böyle durumlar sorun değil.. bende adetimi bekliyorum 3-4 ü olurum şimdidien belirtileri var.. kaçıncı günündesin adetinin ?

sağolasın baharcım amin cümlemize.. evet en son biçimle 17sinde başla demiştik sana.. bende öyle hatırlıyorum.. 8 gün yeterli olur..

hiçbir belirtim yok hayatım benim elim ayağım zaten hep soğuk olur en çok ayağım bir tek bu ay biliyorsun bir gün süren göğüs ucu ağırım oldu sadece
bugün öğlen ilişki oldu ama inşallah bişi olmaz :44:
sabah ölçer ölçmez yazıcam buraya sonucunu Allahım lütfen yaa bu sefer olsun

tatlım dikkat et soğan kürü rahmi inceltirmiş i.saraçoğlu 4 ten fazlası zararlı dedi çünküüü.

ayyyy bu ne ya gyaman bendede aynı durmlar var ateş 36.9 ama demin peçeyteye leke geldi kahverengimsi bişey.ateş düşmedi hiç bir haftadır sabah 36.5 ti akşam 36.6 nın üstü.ve bir haftadır karın ağrısı var ama adet olmadım.göğüslerim ağrıyorrr bu ne ya böyle adetmi gelirrr.

ayyyyyyyyyyyyyy inşallah yaaa off hayali bile güzel dimi hayatım
bu işlerde en büyük önden gitmiyor keşke gitse ama
olsunda ha şimdi ha sonra hayırlısıylaa
saolasın cnmm benim ay bir havaya girdim birdenn

canım senin lekelenmen yeni olduysa ve adet sökmezse 2 gün sonra kandan gebelik baktırsana... zor olmazsa tabi doktora gitmek.... anlarız o zaman o ara kanamaları bebek oluşup tutunamıyor mu acaba geçen aylarda da olmuştu sana....erkenden test yaparsan ancak bu anlaşılır...

yeşil cnm 29. günümdeyim pembe bir kaç damla kan geldi bugün bakalım ateşimizi ölçmeye devam yarın ne olacak

bu hafta yemek kokuları beni tiksindirdi bir kere kustum hatta...hep kasık ağrım ve hep akıntım vardı ki hala varrr.eee bu belirtiler üstüne ben adetmi oluyorumm yani.tek kötü şey yüzümde sivilce çıktı bu adet belirtisi değilmi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…