Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

ya ben yaparım canımda,ne bilim tuhaf geliyor eşimin yanında..
komiğime gidiyor:))

:))))))))) ben 5 6 kere yaptım bana napıyorsun dıo hahahhahah çok komık oluruna bıraktım valla zamanı vardır heralde zamanını beklıyorum hayırlısı herseyın

22 mayıs 2010 evlılık :))

ömrümle birlikte
okadar sanırım baska sey varmıkı ben onları yazdım sadece:)
hangi şekli seçeyim kaçıncı sıradaki olsun..

canım ben degerlerden anlamıom ama baya tahlıl yaptırmısın :)))) benden okadar ıstemedı dktorum
tsh 2,03
prolaktın 57.5 yuksek olan sadece buymus
estradiol 21,4
fsh 5,8
lh 10,2

benımde boyle canımcım
canım senin lh değeride yüksek.. bu androjen hormonu salgılamana neden olur .. kıllanma saç dökülmesi gibi şikayetin var mı ?yumurtlma olması için lh ın fsh dan küçük olması gerekiyor..

glukofene hemen başla canm neden bıraktın en az 6 ay kullanman gerekli.. senin sorunun belli insülin direnci var. bunu düşür bebişin gelir merak etme..soğan kürünü deneyebilrisin..

çok güzel

benim eşim kendi koyuyo yastığı elimden tutup duvara doğru çekiyo onunda emeği olsun azıcık bebekte ne utancan kızz kocan o senin

sağol cnm teşekkür ederim..:)
ya utanmıyorum asla sadece komik hissediyorum o an kendimi o hareketleri yaparsam gülmekten bayılırım sanırım:))))

yok onda problem yok rahimle ilgili bi problemim yok allah şükür.iyi bakalım aksatmadıkca tedavini olur buna inan

vallahı ya burdakı hamişş olamayan tüm arkadaslarım ınsallah saglıklı bebişler dogurur ıcınde bende aminnnnnnnnnnnnnnnnn

meryem süresi varmıs bırde bı kaç kişi onu okuyun falan dıyordu okudum bakalım allahım kucaklarımızı boş bırakmasın yarabbimmm

tamam cnm hemen başlıyorum bugünden itibaren tekrar..inşlh olur 6 aya kalmadan:)))
bal tarçın ve çörekotu kürü için ne diyorsun bana olurmu sence..

aminn inşlh canım dualarında bizleride unutmaa
bende ediyorum Allah kabul etsin

yesil_87;23870352]hangi şekli seçeyim kaçıncı sıradaki olsun..

canım senin lh değeride yüksek.. bu androjen hormonu salgılamana neden olur .. kıllanma saç dökülmesi gibi şikayetin var mı ?yumurtlma olması için lh ın fsh dan küçük olması gerekiyor..

yesılcım vallahı canıkom senın doktor olman lazımmm evet doktorumda öle dedı sac dokulmem var zaten ınce telli dokulme var cok lh dusmesı gerek dımı androjen hormonu ne ki tatlım
canm sen kendıne gore sec senınkıde gusell olede olabılır :)

glukofene hemen başla canm neden bıraktın en az 6 ay kullanman gerekli.. senin sorunun belli insülin direnci var. bunu düşür bebişin gelir merak etme..soğan kürünü deneyebilrisin..[/QUOTE]

filizcim bana mı yazdım yukarıdaki mesajdan hiç bişi anlamadım çok karışık canım

Hımm bende deneyim bakalım ozaman daha hızlanır belkide vermem.Doktoru için demişsinde arkadaşa bencede kilosu çok iyi doktorun hala ver demesi çok saçma.Byuna göre normal tabi katılıyorum sana

bence de tatlım hızlandırır mutlaka spor salonu sahibi bir arkadaşım söylemişti bana kahvaltıdan önce yürü die

valla tatlım seni çok merak ediyorlar bende görünce merak etmesinler diye arada çıtlatıyorum kızlara bu arada tedavin hayırlı olsun bende yaptırıcam yazın sonuna doğru kısmetse senin sonuç ne olacak çok merak ediyorum inşallah güzel haberlerini alıcaz tatlım

tamam cnm hemen başlıyorum bugünden itibaren tekrar..inşlh olur 6 aya kalmadan:)))
bal tarçın ve çörekotu kürü için ne diyorsun bana olurmu sence..

ben üç ay yapmıştım bu kürü bana faydası olmadı ama olan çok kişi var

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…