Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

canım ben degerlerden anlamıom ama baya tahlıl yaptırmısın :)))) benden okadar ıstemedı dktorum
tsh 2,03
prolaktın 57.5 yuksek olan sadece buymus
estradiol 21,4
fsh 5,8
lh 10,2

benımde boyle canımcım

canım evet 1 defada çıkan tüm sonuçlar bunlar..kan tahlili ve yanında bişiler daha dedi işte ortaya çıkan laboratuvar sonucu bu:))
regl imin 3. günü yapıldı tahlil..
ve ultrasonada o zaman bakmıştı

canım evet 1 defada çıkan tüm sonuçlar bunlar..kan tahlili ve yanında bişiler daha dedi işte ortaya çıkan laboratuvar sonucu bu:))
regl imin 3. günü yapıldı tahlil..
ve ultrasonada o zaman bakmıştı

benımde 3 .cü gunu yapıldı tatlım ama bukadarcık tahlıl yaptırmıstı doktorcum bana havucu ıcme sen evet ıcınde seker cok fazlasıyla var mesela bende yıyıyp ıcemıyorum cunku prolaktınımı tetıklıyor :)

oyy oy kıyamam.. coğrafya eğlencilidir canım anayasanın yanında :KK3: 3 ay kaldı sınavına ha gayret toparla canım derslerini.. :KK16:
ishal olmanı bilemedim ki şimdi soğukta mı kaldın canım ?
eğlenceli ama çok yoğunlaştım üstüne konular bitti şimdi online deneme çözdüm netten 18 fulll ohhhhhhhhh be rahatladım biraz sıra anayasada konuları baştan alıcam offf allah yardımcım olsun bende üşüttüm diye düşünüyorum hayırlısı bakalım sen ne güzel iş yok ders çalışmak yok hep nettesin yerinde olmayı isterdim :)
bubenimiste aynı sorun bendede var canım bende ishal oldum acaba hamılemıyız Eki Görüntüle 379922 sanmıyorum ya gerci 7 sınde olcamm offff
canım yaaaa inşallh öyledir benimde 6 gün kaldı adet görmeme düşükyapmıştım geçen ay :KK43:
kızlar bişey soracam dün adetimin 12. günüydü ve doktora gittim sol tarafımda 2 yumurta oluşmuş biri 18 biride 15 sağda ise oluşmuş fakat küçük dedi doktor ve yarın iğnemi vurcam adetimin 14. günü oldugu için her halde.. ve yarına kadar yumurtalarımda büyüme olurmu ?? ve 15 cm olan yumurta çatlama iğnesi ile çatlarmı ufak dedide doktor aklımda kaldı 15 cm çatlamazmıı
dicle canım bakkk kendini çok fazla huzursuz etme tamam mı yani ayy çatladımı çatlamadımı tuttumu saat kaç falan diye ben onu çok yaptım onlar döllenmeyi zorlaştırıyo rahat ol oluruna bırak dr ne dediyse yap geç olurunu olmazını düşünme zaten olucağı varsa kimse engel olmaz canım tamm mı :KK34:
canım duphaston yada progesteron iç bunlar adet olmanı sağlıyorlar.

canım özelden ismini yollasana.

aminnnnnnnnnnnn ya ne şirin kız yaaaaa.ben çok istiyorum kızım olsun.

şu güzelliğe bak yaaaa...

ayyy inşallah bir dahaki özetime bir sürü hamile var yazarım inşallahhhhhhhhhhhhhhhhhh.

yok tatlım ya az saat farkı hiç etkkilemez tatlımmm.bikaç gün daha yüksek devam ederse çatladı demektir.bu günlerde ilişkiye dikkat et.sonra 14 gün sonra adet olabilirsin olmazsan hamilesindir inşallahhhhhhh.

ne demek canım inşallahhh sınavı iyi geçer.

ayyyy bu ayyyyyy ne zor bir ay değilmiiii.kafalarımızda bir sürü soru işareti var.

hergün 2 mm büyüyor diye biliyorum canım.iğneyi tam zamanında vurdurmusun bence canımmm

canım bu ağrılar yumurtlama ağrısı gibi bence.bu bikaç gün ilişkiye dikkat et.

canımmm yaaa evet bu ay çok bunaldımmm ben ders çalışmak çok zor hergün ne yemek yapcam diye düşünmek de :) eşim öğle yemene de geliyo hem öğlen hem akşam ayrı ayrı hazırlıyorum aynı yemeği yemiyo :KK43:

benımde 3 .cü gunu yapıldı tatlım ama bukadarcık tahlıl yaptırmıstı doktorcum bana havucu ıcme sen evet ıcınde seker cok fazlasıyla var mesela bende yıyıyp ıcemıyorum cunku prolaktınımı tetıklıyor :)

o zaman havuca vedaa:)))
ben ilaçlara devammı etmeliyim peki yada kür mü uygulamalıyım

=bubenimiste;23870100]eğlenceli ama çok yoğunlaştım üstüne konular bitti şimdi online deneme çözdüm netten 18 fulll ohhhhhhhhh be rahatladım biraz sıra anayasada konuları baştan alıcam offf allah yardımcım olsun bende üşüttüm diye düşünüyorum hayırlısı bakalım sen ne güzel iş yok ders çalışmak yok hep nettesin yerinde olmayı isterdim :)

canım yaaaa inşallh öyledir benimde 6 gün kaldı adet görmeme düşükyapmıştım geçen ay :KK43:

hadi yaa cok acı cANIM geçmişş olsun allahım ınsallah bırdaha yasatmasın benımde 7 gun var adetıme :)) ınsallah olmayızzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
dicle canım bakkk kendini çok fazla huzursuz etme tamam mı yani ayy çatladımı çatlamadımı tuttumu saat kaç falan diye ben onu çok yaptım onlar döllenmeyi zorlaştırıyo rahat ol oluruna bırak dr ne dediyse yap geç olurunu olmazını düşünme zaten olucağı varsa kimse engel olmaz canım tamm mı :KK34:

canımmm yaaa evet bu ay çok bunaldımmm ben ders çalışmak çok zor hergün ne yemek yapcam diye düşünmek de :) eşim öğle yemene de geliyo hem öğlen hem akşam ayrı ayrı hazırlıyorum aynı yemeği yemiyo :KK43:[/QUOTE]

o zaman havuca vedaa:)))
ben ilaçlara devammı etmeliyim peki yada kür mü uygulamalıyım

bence devam et tatlım cunku bende eger adet olurdam brakıcam ve burdakı arkidişlerimin önerdıgı bır hap var metrofin onu solıcem doktoruma ona baslıcam sıkıldım klomen klomen ıgne ıgne offf:)) bırde sogan kuru var onu dene bende denıycemm ınsallah adetım gelsınde ınsallah gelmez tabiiEki Görüntüle 379982

inşallah hamileyizdir ama benim umudum yok çünki geçen ay bembeyaz akıntım olmuştu ateşim 36.8 lerdeydi hiç inmedi ve göğüslerim 10 gün öncesinden dokunamıyodum bu ay yok :KK50:

bence devam et tatlım cunku bende eger adet olurdam brakıcam ve burdakı arkidişlerimin önerdıgı bır hap var metrofin onu solıcem doktoruma ona baslıcam sıkıldım klomen klomen ıgne ıgne offf:)) bırde sogan kuru var onu dene bende denıycemm ınsallah adetım gelsınde ınsallah gelmez tabiiEki Görüntüle 379982

canım ben bundan 2 ay önce soğan kürü yaptım 1 hafta..sonra bıraktım..
dün tüm günümü bal tarçın ve çörek otu kürünü araştırarak geçirdim diyebilirim
yani bana faydası olurmu sizce

ben soğan kürü yaptım zaten geçen ay bence etkili hamile kaldım ama tutunamadı :KK43: tabi metmorfin içerikli glifor 6 aydır kullanıyorum uzun süre kullanınca etkisini gösteriyo ben daha tam anlayamadım etkisini ama yumurtladığımı anlıyorum artık şeffaf akıntı oluyo

canım ben bundan 2 ay önce soğan kürü yaptım 1 hafta..sonra bıraktım..
dün tüm günümü bal tarçın ve çörek otu kürünü araştırarak geçirdim diyebilirim
yani bana faydası olurmu sizce

ben onuda yapmıştım bi ay akıntım çok artmıştı olabilir ama o ay hamile kalmasım soğanı yaptım hamile kaldım benim bu 2. düşüğüm düşük nedenini araştırıyoruz işte bakalım troid şeker böbrek falan bakıldı rahim temiz işte kan pıhtılşaşması ve genetik problem varmı diye bakılcak onları yaza bıraktım eğer hamile kalırsam cor aspirin içicem ve metmorfini ilk 3 ay bırakmıycam düşmesin diye :)

ben onuda yapmıştım bi ay akıntım çok artmıştı olabilir ama o ay hamile kalmasım soğanı yaptım hamile kaldım benim bu 2. düşüğüm düşük nedenini araştırıyoruz işte bakalım troid şeker böbrek falan bakıldı rahim temiz işte kan pıhtılşaşması ve genetik problem varmı diye bakılcak onları yaza bıraktım eğer hamile kalırsam cor aspirin içicem ve metmorfini ilk 3 ay bırakmıycam düşmesin diye :)

hamile kaldım kelimesi ne güzel geliyor insana ama ben diyemicem sanırım sinir oluyorum..
çünkü ben ilişkiden sonra ne belime yastık ne ayaklarımı duvara dikiyorum..hiçbirini yapmıyorum...
siz yapıyormusunuz tüm bunları

ben soğan kürü yaptım zaten geçen ay bence etkili hamile kaldım ama tutunamadı :KK43: tabi metmorfin içerikli glifor 6 aydır kullanıyorum uzun süre kullanınca etkisini gösteriyo ben daha tam anlayamadım etkisini ama yumurtladığımı anlıyorum artık şeffaf akıntı oluyo

canım benımde rahım duvarım ınceymıs o yuzden onun ıcınde hap ıcıyorum 2 ay kullanıcam estrofem dıye bır hap doktorum dusuk tehlıken olabılır dedı ıstersen sor arastır doktoruna bir

hamile kaldım kelimesi ne güzel geliyor insana ama ben diyemicem sanırım sinir oluyorum..
çünkü ben ilişkiden sonra ne belime yastık ne ayaklarımı duvara dikiyorum..hiçbirini yapmıyorum...

canm bende yapmıyorum ne yastık ne bısey olucagı varsa olur zaten merak etme ....

hımmm evet yapıyorum ama bence onların çok fazla bi etkisi yok sende yap neden yapmıyosun ki ? spermlerin daha hızlı ulaşmasını sağlamak için ayaklarımı dikiyorum canım sende kullanıcaksın okelimeyi sadece sabır et sabır lazımmm buna inan ve moralini yüksek tut

canım benımde rahım duvarım ınceymıs o yuzden onun ıcınde hap ıcıyorum 2 ay kullanıcam estrofem dıye bır hap doktorum dusuk tehlıken olabılır dedı ıstersen sor arastır doktoruna bir

yok onda problem yok rahimle ilgili bi problemim yok allah şükür.iyi bakalım aksatmadıkca tedavini olur buna inan

X