Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

canım işinin ehli bir doktor benim doktorum..çok iyi araştırıp gittim..özel bir hastanenin kadın doğum uzmanı..burada Optimed hastanesinde..
ultrason ile baktı 2 kez..ikisindede aynı kist yok tertemiz dedi..
ama işte adetlerim düzensiz...yani 35-40 gündede oluyor..2 aydada...

canım tahlillerimde yapıldı bişey çıkmıyor..ay deli olucam strestenmi acaba..
relax olmak için 2 bira içip birlikte olmak lazım kocişlerle:))))

Son düzenleme:

yeşilim yeşilim Eki Görüntüle 379945 bende yapamıyorum canımcım ya yaptım fakat kopyalama ısınde kaldım olmuyorr yardım edermısın cokmu oluyorum Eki Görüntüle 379946

durumun değişik geldi canım.. hormon değerlerin var mı elinde .. örnek olarak yazarsan daha iyi yorum yapabilirim..

yeşilim yeşilim Eki Görüntüle 379945 bende yapamıyorum canımcım ya yaptım fakat kopyalama ısınde kaldım olmuyorr yardım edermısın cokmu oluyorum Eki Görüntüle 379946

yok canım ne demek .. hangisinden yapmak istiyorsun .. özelden bilgilerini yolla ben sadece sana yapıştıracağın yeri yollayayım

laboratuvar test sonuçlarımın resmini nereye koyabilirim..bu sitede varmı kadın doğum uzmanı soruları cevaplayabilen..
aradım fakat bulamadım

canım tahlillerimde yapıldı bişey çıkmıyor..ay deli olucam strestenmi acaba..
relax olmak için 2 bira içip birlikte olmak lazım kocişlerle:))))

Eki Görüntüle 379947 Eki Görüntüle 379947 canım bır baska doktora gozuk ozaman ama yeşilinde dedıgı gıbı eger adet duzensızlıgı varsa zaten kist oluyor canımcım maaalesef mesela ben ılk basta bır doktora gıttım ozel hastanede doktor hıc bısey yok dedı hormon testlerımde temiz hersey normal dedı yolladı eşimden ıstedı oda temız dedi ben madem bısey yok neden olmuyor dedım stres dedı yolladı en sonunda dayanamadım suan gıttgım hastane deıl özel muayene yerı var jinekologumun daha ılk muayenede pkolusun dedı bana ve kendım gordum ultrasyonda

canım ultrasonda bende baktım tertemiz..hatta bi bayan arkadaşımla gittik onun kist problemi var düzelmiyor..o bile dedi yerinde olsam keşke ne güzel rahmin tertemiz diye..

yelizcim ben resim yüklüyorum hemen

laboratuvar test sonuçlarımın resmini nereye koyabilirim..bu sitede varmı kadın doğum uzmanı soruları cevaplayabilen..
aradım fakat bulamadım
tecrübelerimiz ile yorum yapıyoruz canım.. sitede bir uzman yok.. artık kendi kendimizin uzmanı olduk diyebilriz..
resmini buraya koyarsan sana pkolu olup olmadığını söyleyebilrim.. bence özel falan da o kadar güvenme..
katılıyorum canım sana .... daisyi yapabildin mi?

özel msj atamıyrum kı:)

haklısın canım sende pko değerleri yok.. aklında bulunsun lh fsh hormonundan yüksek ise yumrtlama zor gerçekleşir ya da gerçekleşmez.. senin ki gayet normal.. şeker değerin sınıra yakın gördüm bunula ilgili doktorun bir şey önerdi mi sana ? tiroid bezlerinde temiz çıkmış.. kötü alışkanlıkların var mı ? sigara alkol gibi bunlar da yumurtlamayı etkiler. bir de havuç suyunu bırak canım bak şekerin sınırda..

ve ek olarak glukofen ve folik asit verdi kullanmam için

tamam işte puzzle tamamlandı... glukofen bu şekerin için verildi.. havuç suyunu derhal bırak.. insülin direnci oluşmaya başlamış sende.. bu zamanla kistleri de getirir beraberinde..

kaç mglık glukofen alıyorsun ? şu an pko için adaysın şekerinin mutlaka düşürme yoluna git..

ve ek olarak glukofen ve folik asit verdi kullanmam için

canım ben degerlerden anlamıom ama baya tahlıl yaptırmısın :)))) benden okadar ıstemedı dktorum
tsh 2,03
prolaktın 57.5 yuksek olan sadece buymus
estradiol 21,4
fsh 5,8
lh 10,2

benımde boyle canımcım

sana bişi diyiimiii;
HARİKASINN!!!
bu arada sigara hiç kullanmadım hayatımda...içki de özel günler harici kullanmam..çok nadir eşimle şarap keyfi yaparız yada film izlerken bira cips keyfi hepsi bu...ama bu bi alışkanlık değil yani toplasan senede 5-6 kez ancak olur
doktorumun anlattıklarını birebir söyledin...yani tıp okusan bu kadar olmazdı..
çok teeşkkür ederim evet şekerin sınıra gielmiş ama şu an bu problem değil dedi..önlem tedbir amaçlı glukofen i yazdı...
sabah akşam iç dedi ama ben 1 ay kullandım.2. ay bıraktım nedense..içgüdüsel sanırım..folik asitide öyle..1 ay kullandım bıraktım..
insanın siniri bozuluyor bişiler yapıp sonucu görmeyince..
o zaman havucu direk bırakıyorum ben..ve sanırım bu şu anda yaşadığım ağrılar regl için...o zaman 30 günü aşmış olsada regl olucam sanırım inşlh düzene girer..
ben bal tarçın ve çörek otu kürüne başlıcam yanlış yapmış olmam dimi..

Son düzenleme:
100ü doldur canım da özel bilgilerini de yolla.. bende kaldığın yer gözükmüyor resetlenmiş.. onun için mesaj doldurma topikleri var hemen salla oralara mesaj

22 mayıs 2010 evlılık :))

ömrümle birlikte
okadar sanırım baska sey varmıkı ben onları yazdım sadece:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…