Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

ecrin ölçüm şöyle yapılıyor:
bel çevreni ölç kalça çevreni ölç.. bel çevreni kalça çevrene böl.. sonuç 0.8 den büyük ise tipik pkoluyuz demektir. pko direncini kırmak için bu oranı 0.8 den aşağıya çekmek gerekir..

ederiz canım yeğnime ediyorum ben kardeşinede ederim canım
amin canım umarım güzel geçer sınavları... valla bende çok heyecanlıyım...

artık beklemek ıstemıyorum zaten klomene cevap verıcem mı dıye baya bı bekledık.kendıme gore ayarlar gıderım ben.en azından kestirebılırım ne zaman bıtecegını ve ona gore karar verırım

inşallah gününü kaçırmadan sıra alabilmen mümkün olur canım.. bence çok stres yapıyorsun canım benim.. yapma bu kadar

Son düzenleme:
crimson senin avatarın da karizmatik geliyor bana.. netten mi yoksa kendin mi yükledin ?

kızlar bende avatar yüklemek istiyorum ama yeni üye olduğumdanmıdır nedir bir türlü nerden yapacağımı öğrenemedim.. bide evlilik zamanını gösteren yazılarınız altında çıkan göstergeden yapmak istiyorum yardımcı olurmusunuz?

olur tabiki canım .. yukarıda sağda Kullanıcı Kontrol Paneli var oraya tıkla sonra solda avatar resmi ile ilgili ayarlar oraya tıkla yönlendirir .. zorlanırsan tekrar sor..

rahat olmaya çalış benim değişik aktiveler bulmaya çalış kendine.. oyala beynini
crimson senin avatarın da karizmatik geliyor bana.. netten mi yoksa kendin mi yükledin ?

süreklı yemek yapıyorum ve komşularıma goturuyorum değişik aktıvıte, yazılı kagıdı okuyorum
netten buldum canım, bı kac yerını kırptım yazı falan vardı.bu hale getırdım.teşekkur ederım

heee bunu bilmiyordum kızzz öyle deniyelım baklaım inş. güzel geçerr yaa çok streslıler yarını bı atlatsalar rahatlıycak çocuklarda

olur tabiki canım .. yukarıda sağda Kullanıcı Kontrol Paneli var oraya tıkla sonra solda avatar resmi ile ilgili ayarlar oraya tıkla yönlendirir .. zorlanırsan tekrar sor..

avatar resmini yaptım cnm çok teşekkür ederim.. bide evlilik takvimi var ya senin yazılarının altındada çıkıyo mesela onu nasıl yapıyoruz?

aramıza hoşgeldinnn canımmm

evlilik tarihini yolla ben yaparım .. yapası zor değil ama çoğu hanım yapmakkta zorlanıyor.. dur sana resimli anlatan yerin linkini bulayım

http://www.kadinlarkulubu.com/sorulariniz-amp-sorunlariniz/327717-yeni-cizelgeler-nasil-eklenir.html

burayı incele az canım yapamazsan ben yaparım senin adına..

sende benim gibisin bende klomene cvp veremedim diye çok üzülüdm hemen iğneliye geçmek istiyorum beklemek yorucu gerçekden

fılm cekılıp bı an once ıgneye gecıcez bız de. bır de esımın tahlılıne gore aşılama da olabılırmış.

fılm cekılıp bı an once ıgneye gecıcez bız de. bır de esımın tahlılıne gore aşılama da olabılırmış.

crimson geçmişini pek hatırlamıyorum kusura bakma.. ne kadardır tedavi gördün neler yapıyorsun pko adına ? son zmanlarda seninle daha çok samimiyet kurabildim

çok sıkıldım bugün coğrafya içimi dışıma getirdi aklımın bi tarafında bebek var acaba bu ay hamilemiyimdir ama sanmam ya offf afedersiniz acayip dercede ishal olmuşum karnım ağrıyo neden oldu acaba

çok sıkıldım bugün coğrafya içimi dışıma getirdi aklımın bi tarafında bebek var acaba bu ay hamilemiyimdir ama sanmam ya offf afedersiniz acayip dercede ishal olmuşum karnım ağrıyo neden oldu acaba

oyy oy kıyamam.. coğrafya eğlencilidir canım anayasanın yanında 3 ay kaldı sınavına ha gayret toparla canım derslerini..
ishal olmanı bilemedim ki şimdi soğukta mı kaldın canım ?

canımm yaptım çoook teşekkür ederim yardımların için

önemli değil canım.. bu arada daha çiçeği burnunda bir çiftsiniz Allah ım bende görebilecek miyim o günleri :2: Rabbim mutluluğunuuzu baki eylesin

irmegan canım sende pkolu musun yoksa :2: bu topikte olduğuna göre...

Son düzenleme:

bubenimiste aynı sorun bendede var canım bende ishal oldum acaba hamılemıyız Eki Görüntüle 379922 sanmıyorum ya gerci 7 sınde olcamm offff

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…