Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

=bubenimiste;23864254]teşekkürler allahım sana da bana da tüm isteyen kullarına da böyle şirin kızlar versin inşallah

tatlım sen bize bakma burada bazı bayanlar çalışıyo işten fırsat bulup giriyolar bazıları ev işinden bende mesela ders çalışıyorum kpss hazırlanıyorum hemen nete giriyorum bana yazan varmı diye bakıp cevaplıyorum canım çok nette durmak istemiyorum.ama sen ne yap biliyomusun yeşilin yayınladığı listemizde kimin ne yaptığı az çok yazıyo oradan takip edip sormak istediğini ismen sorabilirsin canım :)
haaa bide aklımdayken senin durumunu okudumgaliba iltihaplanman varmış kardeşimde aynı durumdan şikayetçiydi o soğan suyu ile maydonoz suyu içti özellikle maydonoz suyu sabahları yap iç temizler iltihaplarını.1.5 su bardağı kaynar suya 10 dal kadar maydonoz koy 5 dk kaynat suyunu süz ve iç canım bi 10 gün yap zararı olmaz [/QUOTE]

tamam canım anladım maydonozla sogan kurunu denıycemm en kısa zamanda bır hastalanayımda okudum bazılarınızkını canım tşk ederımmEki Görüntüle 379826

sizi kaçaklar nerelerdesiniz kaç gündür?

selam :))
annemler bendeydi.. kuzenimin kız isteme merasimi oldu yüzükler filan takıldı.. onları hallettik.. gelmişken de bir kaç gün kaldılar işte.. onlar burdayken hiç nete giremedim..

şimdi detayları tek tek anlatacağım.. bi geçmişe hızlıca göz atayım geliyorum

pek heyecanlı günler yaşamışssın tunccss maşallah iyi iyi böyle tatlı yoğunluklar iyidir

tuncss haberin var mı bilmiyorum ben bu ay yumurtamın çatlamasına şahit oldum.. sende durumlar nasıl ? 2-3 nisan adet olacağım sanıırm

oooo süpermiş :)))
bende durumlar idare eder işte.. adet oldum bende 28inde.. dün doktorda kontrolüm vardı.. kan verdim.. hormonlara bakılacak.. ve doktorum iğneli tedaviye başlattı.. ne olduğunu anlayamadan bi anda kendimi iğnenin parasını ödemiş buluverdim.. aşılama yaptırıyorum bu ay kısmetse.. pazartesi sabah 10da kontrolüm var.. ve her akşam karından gonal f iğnem var :) yepyeni bir sürece girdim.. Allah'ım hayırlısını nasip etsin..

hadı anlat bakalım merek ettik seni :)))

nasıl anladın kız yumurtanın çatladığını ben hala anlayamıyorumda :))

tedavin hayırlı olsun canım bende iğneli tedavıye başlıyacam bakalım hayırlısı artıkkk mayıs gibi düşünüyorum bende aşılama iğne fiyatalrı ne kadar gonal f çok duydum iyi diye

çok şükür geçmişi okuyabildim..
beni merak edenlere binbir kez teşekkürler
gyaman benden haberleri hemen iletmiş sizlere :)))
yeşil hanım benim hesabı bi görelim bakalım öyle arkamdan atıp tutmak olmaz
ecrin canım nasılsın?

ben aşılama yaptırıyorum bu ay inşallah.. iğnelere başladık.. inşallah extra masraf çıkmaz.. iğneyi 300 tlye aldım klinikten.. piyasada 390 tl imiş.. doktor 600 tl alacak.. ovitrelle vurulacağım bi de.. bana bu ay doktor masrafı 1100 tlyi aşacak gibi duruyor.. hormonlara da bakılıyor ona da para verdik.. ama hiçbir kontrolümde ücret ödemeyeceğim.. heyecanlıyım çok hemde pek çok.. gonal f 450 verdi doktor.. 75 ml vuruluyorum.. 3 gün olacağım 4. gün kontrol var. duruma göre dozajı artıracak ya da azaltacak.. bir kutuda 450 ml ilaç var.. 75 vurulmaya devam edersem 6 günde bitecek iğne.. inşallah yeterli gelir 1 kutu..
işte bende böyle.. aşılama sürecine geçtik inşallah hayırlısı ile artık hamile kalabilirim..

amin canım .. sürecin hayırlı olur inşallah .. dua edeceğim sana .. arayı bu kadar açma toprak merak ediyorum seni..
nasıl anladın kız yumurtanın çatladığını ben hala anlayamıyorumda :))

ecrin ben gelen akıntıdan anladım canım.. benim geç geldi ama kendiliğinden çatladı yani sende bekle .. 35. günde yumurtam çatladı eskiden daha uzun beklerdim gelirmiydi onu da farketmezdim.. yani 35. gün çatladı 14 sonra da adet olacağım anlamına geliyor. pkolularda çatlaması mesele zaten.. nasıl anladım dersen yumurta akı kıvamında uzun bir akıntı.. uzunca yoğun ve şeffaf.. geldi benden 2 gün akşam üstü böyle geldi.. 2-3 nisanda adet olacağım sanıırm beirtileri var .. yüzümde inceden sivilceler çıktı..

ehö ehö şimdi ne desem acep.. derim tabi .. kaç gündür yoksun buralarda oh keyif senin.. birbirimize soruypruz tuncs hanım nerelrde tozutuyor dye şaka bir yana da eğlenmene çok sevindim.. yeni tedavin hayırlı olsun tekrardan...

tedavin hayırlı olsun canım benım demek iğne 390tl falan yanı doktorummun bana dediği gibi 1500tl bulcak benim aşılamamda hadı hakkında hayırlısı olsun canım benım minş. bu ay güzel haberlerini alırız senden çok heyecanlıım sankı aşılaman tutcak gibi geliyorr bana senın yumurtan klomenlede oluyordu neden iğneye başladı doktorun iğneyle daha iyi diye galıba dimi hem sordum hem cevapladım gibi oldu kızz benim manyak doktor klomen cvp vermiyor dediğimde bile klomne verdi hemde günde1 tane hadı hayırlısı arkadaşım dualarımız senınlee inş.güzel haberlerini alırız bu ay :))) he bu arada ben ateş ölçüyorum hala yumurtladıgımı göremedim ve dün söktürü içtim adet olayım diye bugun adetimin 27,günü hala yumurtlama yok görünüyor ama ateşim bugun arttı ama bugun 40 dk geç ölçtüm ondanda olabılır yanı

Son düzenleme:

ooo süper valla şu şeffaf akıntı bi bana gelmıyorrr valla ay kız bel belimi ölçcekktim sabah sendemı okudum ne biri yazmıştı 0,8 cm bel ölçüsü normal ama büyükse pko snderomu diyemi ne yazı vardı dur belimi ölçcem hemen

göbeğimi ölçtüm tam göbek deliğimden tutum alta kadar yanı o şişliği ölçtüm 11 geldi yani ben tipik pkomuyum

haklısın canım.. ne yapmalı acaba? yoksa bir sonraki ayı mı bekleyeceksin :2:

artık beklemek ıstemıyorum zaten klomene cevap verıcem mı dıye baya bı bekledık.kendıme gore ayarlar gıderım ben.en azından kestirebılırım ne zaman bıtecegını ve ona gore karar verırım

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…