Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

canım adetten 12-13 gün önceki ilk belirtim GÖĞÜS UCU ağrısyıdı.hatta arada tek göğüste ağrıyabiliyordu.sonra sık idrara çıkma acayip derecede ekşi yeme isteği,sık idrara çıkma ,ateş basması,baş ağrısı ,sürekli uyku hali.

evet canım duydum çok güzeldi.Ay bende senin gibi o günlere gelebilecekmiyim arkadaşım 1 ay sonra gel dedi,nasıl geçecek zaman? oğlun olacakmış Allah hayırlı evlat eylesin canım benim.

canım seni umutlandırmak istemem ama söylemeden yapamıycam hayatımda göğüs ucu ağrım veya tek göğüs ucu ağrım hiç olmamıştı .
ta ki hamile kaldığım aya kadar

bicim ben daha fazla dayanamıycam bugün başladım söktürücü içmeye zaten 5gün içcem 3günde beklecem suan adetimin 26,günü tahminimce 34 günü adet olurum bakalım hayrılısı artık

bende beklesemiydim acaba adetimin gelmesi 40güne kadar kafam karıştı şimdi:26::26:

bicim ben daha fazla dayanamıycam bugün başladım söktürücü içmeye zaten 5gün içcem 3günde beklecem suan adetimin 26,günü tahminimce 34 günü adet olurum bakalım hayrılısı artık
canım senle denk gidiyor bizim adetlerimiz benim de bugün 25. günüm. sen bu ay naptın klomen de kullandın mı.
ben klomen kulanmıştım geçen ayda klomen ve çatlatma iğnesi olmuştu. iğneyi 16. gün vurulup 18. çatlatmıştık.
bu defa kendiliğinden çatlıcak mı diye bakıyim dedim eğer ki ateşim beni yanıltmıosa çatladı.
ama klomeni sevmedim ben bir türlü akıntıyı yok ediyor anlamıyorsun nolduğunu bittiğini
yumurtan olmuş ama çatlamamış olabilir canım senin.
benim eskiden akıntım gelirsi yumurtluyordum ama ateşime bakıyordum hiç değişmiyordu çatlamadığı için.
yani velhasılı yumurtlayıp çatlamamış olabilir bunun için iğne gerekli olabilir sen de canım
doktor değilim ama nacizane yorumum

Son düzenleme:
tamam canım .. bende bu topik sayesnde tecrübe kazandım çoğu.. çünkü topikte tedavi gören sonuç alan ve her birimizin farkl doktorları var.. sana da tavsiye ederim.. ne zaman doktora gideceksin ?

anladım busmai.. o arkadaşımın davranışından sonra daha kimseye de anlatmadım.. iyi ki bu topiği bulmuşum kimseye anlatmama gerek kalmıyor.. ne varsa ne yoksa burada anlatıyorum pkolu hanımlar en iyi beni anlıyor..

tam kişiye sormuşsun bngl33 123m hemen özetler sana .. ben de aynı okul ev arası mekik dokuyorum.. oğluşun olacak emi ne güzel.. nedendirbilmem ben de kız olacak gibi hissediyordum.. eee şimdi isim telaşına girersiniz

hemen metformine başla derim canım..

evet gelmiyorsun daha bahar topiğe.. nazardan her şey olur.. derler ya kız neyini nazar ettiler bende merak ettim neyini nazar ettiler..
yoruldum doktor regl olunca gel dedı ben farlutalla bıle artık regl olamıyorum, vucudum önce klomene sonra da adet sokturucu ılaçlara dırenc gostermeye basladı.
canım bence stres ediyorsun.. ben duphastonla söktürürdüm o da kuvvetli söküyor.. tarlusalı hiç denemedim ama iyi biliyorum onu da.. şaşırdım durumuna.. :2: yarın mı gideceksin doktora?

yesil bunu çok beğendi... bicim şimdi hangi gün adet olacaksın ? benimki 2si ya da 3 de gelir nisanın...

lepi her insanda yan etkiisni göstermez.. sen de göstermemisnin nedeni düşük dozla başladığındandır.. ben artist gibi ilk günden sabah akşam 850mg metformini almaya başlamıştım ölüyorum sandım onu diyebilirim. sonra bırakmıştım bir doktora sordum dozu azaltarak başlamamı önerdi.. sonra alıştım şimdi var mmı yok mu hayatım da belli değil..7 gün sonra sende normal doza geçersin...
günaydın kızlar hepinize hayılrı cumalar ateş tablomu paylaşıyru bugun söktürücüye başladım adet olmak için

34b965 Ovulation charts on FertilityFriend.com
sana da günaydın ecrincim.. hadi hayırlı olsun ateş tablon..

canım ben bu ay doktora gittim klomen kullandım canım adetimin 13,günü gittiğimde yumurtlama yoktu dahada gitmedim olmaz diyee ve ateş tablımdada yumurtlamadıgımı gösteriyorr çok sinir bozucu bugun 1tane söktürücü içtim canım adet hemen gelsin diye ama yanlısmı yaptım bılmıyorum bicim 40de adet oluyormus metformın bende metr-formın kullanıyorum şimdi diyorumkı acaba 400güne kadar beklesemmı belı bende kendılıgınde hamıle kalırım

bende beklesemiydim acaba adetimin gelmesi 40güne kadar kafam karıştı şimdi:26::26:

ecrin kaç aydır metformin alıyorsun.. ben bu zmandan sonra daha adet söktrürücü almayacağım .. doktor öyle demişti ilk 3 ay söktürücü kullanırsın demişti sonra söktürücüyü bırak kendiliğinden gelmesini bekle.. çünkü vücut dengeyi kurmaya çalışırmış.. ancak 50 gün gelmezse adet söktürücü alırsın demişti..

sagol canım benım napıyorsun hala yumurtlayamadım ben çok sinirlerim bozuldu acaba söktürücümü içsem diye düşündüm ve 1 tane içtim sonra bicimin yazısını gördüm metformın 40gnde adet oluyormıus bende 40,günüme kadar beklesemmı acaba dedim

canım ben hiç söktürücü kullanmadım 40 günü geçtiğinde dahi.
hem çatlama sonrada olabilir bak benimki 22. gü
nde oldu.
bir defasında kendiliğinden yumurtlasmıştım o taa 28. günde olmuştu hoş çatlamadı ama olsun:)
yani zaten anormal oluyor bizde yumurtlama o yüzden ben bekle derim.
ilaca alıştıkça vücut ister durur habire. ayrıca 13. gün erken keşke 16 17 de falanda gitseydin kontrole.
benim degeçen ay 12. gün bişi yoktu 4 günde olmuşlardı.
bu ay daha da geç oldular mesela.
sabret canım bi 28 29 gün olsun adetten sonra.
ondan sonra başlarsın söktürücüye

Yeşil canım,
bakalım inşallah etkisiz olur yoksa hamile sanır millet valla beni bir de gel anlat nasıl anlatırsan

selam kızlar birazdan overlitle iğne vurmaya gidcem ama bu iğne göbektenmi koldanmı vuruluyor bilen varmı ve çok acıyomuuu ben korkuyorumda

kişiden kişiye değişiyor canım benim yumrtam çatladığını gördüm 2 nisan da adet olurum.. yani toplam 49. güne denk geliyor. buna da çok şükür ilaçsız 3 aya gidedi adet olmam.. bicim benden daha iyi gelişmeler gösteriyor inşallah daha da güzel olur.. yavaş yavaş düzene girecek inşallah.. sende bekle derim bundan sonra heemen söktrücüye başlama.. 1 tablet almayla bir şey olmaz..

katılıyorum lepi.. yumrta takibi 12. güün başlıyor normali 14. gün çatlaması ama bizde zor oluyor.. bende bekle derim ecrin..

tabi canım eşin bilsin de saat başı bir bardak su getirsin sana...içmenin en kolay yolu bu... su içmek alışkanlık içtikçe içesin gelir...içmezsen vücut aramaz ve tehlikeli olur...
bu gece ilişki olursa şansın var canım 24-48 saat ömrü olan yumurta hücresini yakalama şansın var son dklarında

canım seni umutlandırmak istemem ama söylemeden yapamıycam hayatımda göğüs ucu ağrım veya tek göğüs ucu ağrım hiç olmamıştı .
benim 4 ay önce göğüslerimin uçları acıyordu ama hamile değildim... (
herkeste belirti farklı benden sana tavsiye çok düşünme gyaman canım sonra işte olmayınca duygusal boşluğa düşüyoruz...ama olursa da çok sevineceğiz az kalmış zaten bırak zamanında belli olsun o zaman sevinelim ya da fazla üzülmeyelim tamam mı?

ama acele etme dedim ben sana içmeye başladıysan da bırakamazsında şimdi... 5 gün içeceksin mecbur...

ben 26. günümde yumurtlayıp 40. günümde regl oluyorum bazen denadir olarak 1 kere oldu 24. günümde yumurtladım ve 38. günümde geçen ay regl oldum elbette bekleyeceksin... bak yeşil daha geç yumurtlaması oldu benden ama bekledi içmedi söktürücü... 45 güne kadar bekle de kendini tanı ne zaman yumurtanın çatladığını bil....belki de çatlamıştır ama sen stres yaptın farketmedin bunu inşallah çatlamıştır diyelim canım adetten sonra mutlaka kontrol ettir...

yesil bunu çok beğendi... bicim şimdi hangi gün adet olacaksın ? benimki 2si ya da 3 de gelir nisanın...
canım benim 22 martta yumurtlama akıntım başladı ancak yumurta 26 sında çatladı yani ben 9nisan gibi adet olacağım....

selam kızlar birazdan overlitle iğne vurmaya gidcem ama bu iğne göbektenmi koldanmı vuruluyor bilen varmı ve çok acıyomuuu ben korkuyorumda

göbekten acımıyor canım.... kalçadan çok acıyor yakıyor ilaç....
göbekten vurul....

Son düzenleme:

evet cnm var ama çok az normalde de ateşinin düşük olması lazım bugün çıktı yine ateşim 36,6 ya ama göğsümün ucunun ağrıması geçti dün çoktu bugün sadece göğsüme dokununca acıyor

canım benim bugün çıktı ateşim 36.6 ya ama göğüs ucu ağırım bugün yok üstüne yatınca acıyor yada dokununca o kadar sanmıyorum hamiş olduğumu sadece metformin işe yarıyor tutarmı tutmazmı bilmem ama bir gün mutlaka diyorum Allahın izniyle :)

dün çok ümitliydim ama bugün ucundaki ağrı yok dün neden öyle oldu bilmiyorum bir gün sürdü sanırım vazgeçti

ateş tablom

http://www.fertilityfriend.com/home/3781c1

Son düzenleme:
canım çok haklısın ama burdan okuyunca hamiş belirtilerini ve ilk kez yaşayınca insan elinde olmadan acaba diyor çok ümitli değilim zaten bekliyorum zamanını eskisi gibi zaten hiç üzülmüyorum Rabbimin vardır bir bildiği napalım bekliycez

tablon süper canım benim inşallah bu tablo sana bebeğini getirsin... içimde umut var seninle ilgili ama son söz kan testinin :)) hayırlısı...

tabi tabi canım bence de ne çok düşün ne de çok üzül bakalım belki de yüzünün güleceği ay nisandır zaten 3 gün sonra idrardan da bakabilirsin... az kalmış :)

geçen aylarda ben de çok bakıyordum o belirtilere ama inan şimdi umursamıyorum.... haklısın zamanla insan alışıyor duruma...

Son düzenleme:
tablon süper canım benim inşallah bu tablo sana bebeğini getirsin... içimde umut var seninle ilgili ama son söz kan testinin :)) hayırlısı...

ağzından bal damlıyorr keşkeee güzel kalpli arkadaşım inşallah tez zamanda sana Rabbim meleğini getirsin inşallahhhh merak etmee yüreğinin güzelliğini boş bırakmaz Rabbim kucağını bebişle doldurur

gebelik, çatlamadan sonraki 11. gün belli oluyormuş kızlar idrar testinden....internette bir yazıdan okudum yani çatladığı günü bilenler için geçerli tabi bu...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…