Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

canım benimde öyle yaklaşık 8-10 gün var benim normalde hiç ağrımaz çok nadiren göğsümü biraz sıkınca biraz acır göğüs ucum hayatımda ilk kez oluyor ama sadece sol tarafım dokununca çok canım yanıyor birde hızlı haraket edince ama yoğun akıntım yok herzamanki gibi akıntım

tatlım insan ister istemez kendini dinliyor adet öncesi değilmi,şu an bende sürekli vücudumda neler oluyor diye hevesleniyorum..sağolsun bubenimiste sana hamileykenki belirtilerini yazmış.
busmai,cvr sizlerde yazsanız hamilelikten 1 hafta 10 gün önceki belirtileriii.

merhaba kızlar nasılsınız.ben çok sık giremiyorum bil.başında fazla durunca başım ağrıyo hemen oyüzden geçmişi okuyamıyorum girdiğimdede.umarım herkes iyidir.bizim bugün kontrolümüz vardı bebişimiz iyiymiş çok şükür.cinsiyetini de öğrendik oğluşumuz olacak Allah'ın izniyle.biz kız hissediyoduk öyle sevmeye başlamıştık bile erkekmiş.hayırlısı olsun hiç farketmez cinsiyeti yeterki sağlıklı olsun.hiç isim düşünmedik daha önce hiç aklımızda da bişey yok hoşunuza giden isimler varsa yazın bana.ben erkek ismi olarak kayra ismini beğenirdim ama onuda kuzenim verdi.ben çok kararsız biriyim zaten doğuma kadar karar veremezsem şaşırmam yani.

neyse siz napıyosunuz?bicim,123m moreliniz nasıl daha iyisinizdir inşallah.

cvr,bebişin nasıl kalp atışlarını duydun mu?

busmai,sen nasılsın bebişin nasıl.bebişinn cinsiyeti neydi unuttum.tetanoz aşımı nisan 15gibi olcakmışım inşallah ateş felan yapmaz bende.

yeşil,tuncs,bahar,ecrin,bubenimişte,gyaman sizler nasılsınız?

123canm bana herkesin durumunu özetlesene yine:)

Selam kızlar
Nasilsiniz? Hamilelik belirtisi neler demişsiniz gyaman insallah
Hamilelik belirtisidir benim göğüslerim cok acıdı hamile kaldığım ay
Akıntı her zaman ki gibiydi ama göğüslerdeki acı degisikti..
Bı de ben o ay ateşimi olcuyordum ve sürekli 36 dereceydi
Cvr miniginin kalp atışını duymuşsun ne guzel sag salim kucaginada al insallah canim
Bicim sen nasilsin rahim filmi çektirdin takip ediyorum canim benim
Kamera ile tam olarak ne olduğu anlaşılacak demi Nisan'da yaptıracaksın galiba
Sonrasında meleğin gelir hemen insallah canim

Bngl canim oğlun oluyormuş ne guzel cok sevindim
Bende kiz hissediyordum ama benimde oğlum olacak
Tetanoz aşısı icin beni de 24 Nisan'da cagirdilar ama 23.
Haftaya denk geliyor sanki biraz gec gibi geldi bana
Nasil gidiyor hamilelik canim

merhaba hanımlar bende de povististik over var hiç adet olamıyorum kıllanma ve şişmanlıkta var ayrıca haşimoto hastalığıda var povistik over olan hanımlar acaba bu hastalığı yenmek ve gebe kalmak için tavsiyeleriniz nelerdir

Merhaba canım nasılsın sohbetler koyu güzel geçmiş yineDuygusal olduğumuz için herhalde .Stres olunca her hastalığıda getiriyor zaten oyüzden çok stresli olmamak lazım keşke elimizde olsa dimiBendede bir yorgunluk halsizlik bugün dışardaydım eşim nazara gelmişsin sen dedi okudu esneye esneye bir hal oldum:18:Çok kalamıcam bugün topikte çıkarım birazdan kib görüşürüz canım
İyi edersin canım gezmek kafanı dağıtır oraya gitmişken gez bari eğer yolun düşerse panorama 1453 e uğra biz gezmeye gitmiştik orayada uğradık çok güzeldiİnşallah gezmen sana uğur getirir ve bebeğinle dönersin inşallah hayırlısıyla
Bende sorucaktım Bicimede çekindim sormaya sen öncelikli davrandın
Allah kolaylık versin canım kolay değil tabiki yaz günleri daha zor oluyor.Balkondamı yapsak ütüleri napsakBen hergün yapmıyrum ütü biriktirp öyle yapıyorum.
Allah hepimize nasip eder inşallah
Allah iyilik versin canım.Evet canım zor olabilir ama sonundada sen rahat edeceksen buna değer değilmi
evet büyüyo teyzesi 2gr cıkk
Allah bağışlasın canım darısıda sağlıkla kucağına almana inşallah
Hayırlısı olsun canım inşallah hamilesindir
Canım çok sevindim Allah iyilik versin sağlıklı hayırlı olsunda cinsiyeti farketmez bencede.Bende aynen devam aynı şeyler değişiklik yokSende iyisindir inşallah.Kendine ve bebeğine iyi bak. Allah'a emanet ol
Allah hayırlı etsin canım önemli olan sağlıklı olması.Sağlıklı doğumlar dilerim.

valla uzun zamandır kendimi dinlemiyorum bişiler hissetsemde regli belirtileri olduğunu biliyorum bu çok değişik bu yazıyı yazarken bile dokundum sol göğsüme çok acıdı hayatımda göğüs ucumun acıdığını bilmem böylede olunca insan acaba demeden duramıyor :)

maşalllahh oğluşunaaa çok sevindim adına canım ya ne güzel sağlıklaa kucağna almayı nasip eder rabbim inşallahh
teyzemin kızının oğuluna kayra koydular benim arkaaşın oğlunada yiğithan şimdi kayra meşhur herkes o ismi koyuyor

canım ateş olayın ilgimi çekti nasıl 36 dereceydi ya benimde 36,4 sürekli çok düşük diyorum hamile değilimdir ama sen 36 diyosun :44::44: normalde ateşin kaçtır çokmu düşük

Gyaman
Benim sat 17 Kasım ve ateşim genelde 36 da sabitlenmis
O ay ilk kez ates ölçtüm hatta 36 da sabitlenince bıraktım ölçmeyi

yok son 2 adetim böyle oldu ben gününde adet olurdum.Geçen ay doktora gittiğimde yumurtalıklarımda pko belirtisi gördü işte. Tüylenme bu sene başladı fena halde göbek ve bacaklarımın iç kısımlarında tüylenme var.Şimdi bu ila.lar furtual gibimi acaba hormon testinde dediğiniz gibi kendi hormon dengem çıkar dimi ilacın etkisiyle başka bişi çıkmaz?Çok gerildim adet olamıyorum diye sinirliyim sürekli artık olmam lazım ama belirti adına hiç bir şey yok o yüzden gidemiyorum doktora tekrar

Son düzenleme:
canım hamilesin galba :) bi an önce test yaptır tamam mı sakın erteleme bizim bebeklerimiz olsa bile narin ve gözde oluyolar sonuçta zorla hamile kalıyoz tedbiri almamız lazım yoksa bile kafana takmazsın ama varsa bence erkenden öğren ki bence var
iyiyim canım inşah yeniden hamile kalmayı bekliyorum :) sen nasılsın oğlun olucak mış heral inşallah hayırlı ve sağlıklı bi evlat olur tatlım bize dua et
canım öncelikle sabır ve moral önemli inanıcaksın hamile kalıvcana yada bu hastalığı yenecene sonrasında metmorfin derim

ayyyyyyyyyyyyyyyyyy herkez avatar değişmiş bende nefis bi avatar var onu yapcam tam benlik kızlar beğenen beğen butonuna tıklasın bi bakayım kaç kişi beğencek
eski avatar hoşçakallll

senın ıstegın uzerıne test yaptım,:) ve sonuc her zamankı gıbı negatıf. Cmtesı gunu ıcın randevu aldım.Doktora gıdıyorum.
crimson sakın üzülme gelecek bebeklerimiz sabırla beklemeye devam... zor biliyorum bende sizler gibi sabırla bekliyorum...

metformine devam etmeni tavsiye ederim yumurtaları uyarıyor yumurtlamaya faydası var...

canım ben de ağlardım senin gibi :)
maşallah fasulyene kalbi de atarmış.... her şey iyi olacak inşallah korkma sakın...

çok iyi yapmışsın başlamakla ben de kilo aldıktan sonra başlamaya karar verdim içtiğimden beri adetlerim gecikmeli de olsa düzenlendi canım....
yalnız bu ilaç bol su içmeyi gerektiriyor bilgin olsun...

günaydın kızlar benım bu ay ateşim sapıttı yarın soğan suyunamı başlasam acaba adetım gelmıycek galıbaa

34b965 Ovulation charts on FertilityFriend.com
canım hemen soğan kürü yapma bekle bakalım benim de mesela çatlaması 4 günü buldu akıntıdan anladım hemen çatlamayabilir...
fırsatın varsa tekrar kontrole gitsen doktor der sana çatladıysa...

Son düzenleme:
crimson sakın üzülme gelecek bebeklerimiz sabırla beklemeye devam... zor biliyorum bende sizler gibi sabırla bekliyorum...

yoruldum doktor regl olunca gel dedı ben farlutalla bıle artık regl olamıyorum, vucudum önce klomene sonra da adet sokturucu ılaçlara dırenc gostermeye basladı.

gyaman canım geçmişi fazla okuyamadım dün nete gelemedim...
nasılsın? ateş sabitlendi de mi?
süper...

yoruldum doktor regl olunca gel dedı ben farlutalla bıle artık regl olamıyorum, vucudum önce klomene sonra da adet sokturucu ılaçlara dırenc gostermeye basladı.

canım acaba fazla stres mi yaptın?
farlutalı değilde duphastonu ya da progestanı denesen belki onlar daha etkili olur.... sen rahim filmi çekilmiş miydin?

Gyaman
Benim sat 17 Kasım ve ateşim genelde 36 da sabitlenmis
O ay ilk kez ates ölçtüm hatta 36 da sabitlenince bıraktım ölçmeyi

canım senin o zaman normalde ateşin çok düşüktür o yüzden 36ıya sabitlemiş olabilir öyle ateş tabloları görmüştüm ama normalde düşük ateşle oluyor

mesela bir örnek hamile ateş tablosu
35,9
35,9
35,7
35,8
35,6
--
--
35,9
36,1
35,2
35,8
35,7
35,2
35,6
35,9
36,3
35,7
36,1
36,2
---
---
---
36,1
---
36,4
36,4
35,9
36,1
---
36,0
36,5
36,1
---

Aminnn.Eee tabi ağzımızdan bal damlasınki bebeklerimizde bal gibi tatlı olsun değilmi ama

bize onlar ne ballı gelirler bir düşün neler çekiyoruz dimi onlara ulaşmak için

ay be göğüs ucum ağrıdı die hemen hamile havasına girmek istemiyorum çoğu kez havamı aldım çünkü
bir kaç gün geçsin bakalım bu ateş böle sabitlenirse en azından bir kan testi yaptırırım ama daha erken cnm yaa :44:

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…