Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

selamlae herkeseee yine benn

doktora gittimm bugun yine klomen verdi günde 3 defa kullancam... ayın 30u da çatlama iğnesi vurcamm ilk defa iğne vurcammm sizce hamile kalma şansım nedirrrrrrr

amin.darısı sevdiceğinle başına olsun canım.
sorma yaa ilk görev yerimdi işte korka korka gitmiştim :18:sınıfçı olunca geliyor böyle yerler neyseki bitti 2 yıl kaldım
çok gzl bi duygu demi çatlaması.bende her çatladığını gördüğümde haykıra haykıra dans edesim geliyor.kanıtlandı metformin, bende senin sayende tekrardan başladım çok sağol canım tekrardan:13: 2 ay oldu benimde etkisini göreceğime eminim...

bidee geçen ay rahim filmi çektim 2 tüpümde açık yaa nolurrrr olsun artık valla dayanamıyorum
kafayı yicemm yakındaa napimm bilmiyorumki bunaldımm şu iğneyi olsamda kurtulsam artık inşallah işe yarayacak kızlar bana dua edin 2 yıldır uğraşıyorum amaa olsun artık üffff üfff üffff

doktora gittimm bugun yine klomen verdi günde 3 defa kullancam... ayın 30u da çatlama iğnesi vurcamm ilk defa iğne vurcammm sizce hamile kalma şansım nedirrrrrrr
canım değişik değişik tedaviler uyguluyoruz hiçbirinin kesinliği yok . yumurta takibi yaparlar çatlatma iğnesisini yumurta gelişimi varsa vururlar canım. böyle olursa ihtimalin yüksek.. bol şanş diliyorum.. rumuzun altındaki sözünde tebessüm bıraktı yüzüme.. onu şöyle değiştir pko kıracağım direncini o bizi yıkmasın canım..
yelpaz_e çok iyi yapıyorsun aman bırakma bak benden gör metformin olmasa adet günüm 3 aya giderdi.. ve şimdi 49. günde olacağım bu bile benim için ne kadar güzel bir şey anlatamam.. hele yumurtamın geç de olsa çatlamış olması ayrı ayrı mutlu etti beni yavaş yavaş düzene girecek inşallah.. inşşlahh hepimiizn de... benim de ilk atandığım yer trabzon .. bir ilçesindeyim ve doğu görevi diye geçiyor .. şanslı hissediyorum kendimi..

diclee metformin kullanıyor musun ? pko nun direncini kırmana çok yardımcı olur.. topiğin geçmişinde çok bahsettik .. bizim için olmazsa olmazlardan

Arkadaşlaaaarr herkese iyi akşamlar. Soğan kürüne ilk defa başlayacak olanlar adet gününe 15 gün kala mı başlıyordu?

cnm klomen bana yarıyo yumurtam büyüyo ama olmadı bugune kadar işte geçen ay rahim filmi çektim tüpüm 1 tanesi kapalıydı açtılar fakat bundan sonra nolcak bilmiyorum.. rumuzun altındaki sözcüğü değiştirmicem valla gerçekten öldürdü beni dertten sıkıntıdan bunaldım artık pcosss öldürcem senii yakında

diclee metformin kullanıyor musun ? pko nun direncini kırmana çok yardımcı olur.. topiğin geçmişinde çok bahsettik .. bizim için olmazsa olmazlardan

hmm evet glucophage kullanıyorum yaklaşık 9 aydır valla bendemi bi terslik var hiçbir ilaç bana yaramıyor :44::44::44:
eşimde bi sorun yok bende sadece kist var ama 5 defa klomen kullandım hiçç işe yaramadııı bu sefer iğne istedim doktordan valla zorla verdi vermiyodu yaaaa

hoşgeldin canım bende dün senden bahsediyordum .. mesajım doğru adrese ulaşmış sen nasılsın bakalım.. dün yoktun..
evet canım gördüm mesajını nasılsın yeşilcim geçtimi rahatsızlığın ? ya sorma canım ben geliyorum kimse kalmıyor geceye herkes gündüz döktürüyor ,gece yalnız kalıyorum:44:

canım seni bunalıma girdğim zamanlardaki kendi halime benzettim, seni çok iyi anlıyorum ,bende bir ara böyleydim.bu durum bir yerden sonra insanı pes ettiriyor yorgun ,kambur hissediyorsun kendini.ne zamanki umursamıyor olursa olur olmazsa ne yapayım moduna girdiğin zaman geliyor bebeğin.2 sene stresten hormonlarımı mahvettim.etrafım eş,dost,akraba hamile kaynıyordu. prolaktinim tavan yaptı. denemedğim kür kalmadı ,klomen tedavim 2 kere sonuç vermedi(yumurtalarım hiç büyümedi)1,5 sene sora hamile kaldım onuda kaybettim kürtaj oldum,kürtaj olduktan sonra bir arada tüplerim kapandımı acaba diye kafayı yedim.(okadar zorlukla elde ettiğin bebeği kaybetmenin acısı ayrı)
canım baktım ki bu böyle olmayacak dedim öylede olmuyor böylede kafada bitirdim,psikolojik rahatlatan kitaplar okudum sürekli." olursa olur olmazsa canım sağolsun elbet bir gün olacak " diyordum hep.çok şükürler olsun şimdi hamileyim. hala inanamıyorum 20 gün önce burda bir dahaki aya yine soğan kürüne başlıycam diye yazarken bir bakıyorsun gebelik konularının içindesin.Her gecenin ardından umutla doğacak güneşimiz var canım sakın unutma.
Allah kaldıramıycağımız yükler vermez bize.seninde Allahın izniyle olacak bir gün kendini yıpratma benim yaptığım gibi. Gerçekten hormonlarımız alt üst oluyor.tedavin hayırlı olsun tabiki tutma şansı var ilk önce yumurtlarının belli olgunluğa gelmesi gerekiyor,sonra çatlama iğnesi ve gün aşırı ilişki ,

çok yazdım kusura bakma canım tek amacım bir nebzede olsa yardımcı olabilmek,yaşadıklarımı anlatarak sana birazcık teselli gücü verebilmek. çünkü seni çok ama çok iyi anlıyorum Allah yardımcın olsun hepinize dua ediyorum

Arkadaşlaaaarr herkese iyi akşamlar. Soğan kürüne ilk defa başlayacak olanlar adet gününe 15 gün kala mı başlıyordu?
adet bitiminden 7. gün başlıyorsun canım

bırakmaya hiç niyetim yokk.bizim için mücize ilaçmış.benim de 2,5 ay oldu başlayalı o akıntıyı gördüm.3 güne kadar bende bekliyorum kırmızıları..
çookkk ama çook şanslısın trabzon gibi gzl bir yere atandığın için.doğasına hayranım oraların..

adetin 7. günü 15 gün.diğer kürlerde adetine 10gün kala günde 2 defa taze

Teşekküürr ederiiimmm tam da bu gün başlamam gerekiyormuş, iyi ki sormuşum ve cevap almışım :)

Hayırr çok iyi geldi bu bana sağol... hamileliğini ilk duyurdugunda burdaydım çok sevindim senin için acaba bende yaşicakmıyım bu duyguyu dedim.. tek başıma olmamakta moral veriyor bana..burda olmak iyi geliyor...eşime bile anlatamıyorum kızıyo bana çünkü alt üst ediyorsun kendini diyor...bazen takmicamm diyorum ama etrafımda o kadar hamile varki sanki benim elimdeymiş gibi bana bakışları bile çıldırmama yetiyor.. artık bana sormalarını bile istemiyorum HAMİLE DEĞİLMİSİNNNNN bu yüzden evden dışarı çıkmıyorum artıkkkk

bende bu ay soğan kürü yapacam bakalım nasıl olcak adetimi bekliycem ayın 10kadar gelmezse test yapaca bişey yoksa başlayacam soğana 3kür halınde nasıl oluyor arka arkaya 3kür mü yaptın sen

kızlar çok giremiyorum baya yazmışınız geçmişi okuyamadımneler yaptınız
er ca tebrik ederim canımmm mervecik senide tebrik ederimm başka vrmı hamile kalan ? allahım arttırsın inşallah
kızlar nasılsınz ? ben dr gitim troidlerde sotun yok görünürde kan pıhtılaşması da yok ama detaylı araştırma için araştırmaya yönlendirdi genetik ve kan pıhtılaşması için pazartesi gizli şeker falan varmı diye baktırcam 3 ay dinlenin dedi oluruna bıraktı :) bakalım hayırlısı inşallah bu ay soğanın 2 . kürüne ve hayıt hapına başlıycam hayırlısı olsun inşallah bende durumlar böyle siz neler yaptınız ?

Canım çok sevindim yumurtlamana nasıl anladın peki?Bende anlayamıyorum pek bu yumurtalama işini anlamıyorum yani yumurtalama varmı yokmu diye?Bahsetti kızlar dijital termometre yoluyla yada akıntı yoluyla.Ovulasyon testleride var aslında.Ama kaçıncı günü başlayabilir bu yumurtlama olayı acaba.Herkezte değişik oluyor çünkü.Adetin neoldu geldimi canım?

Canım üzme kendini stres oldukça hormonların daha kötüye gider kendine dersin.Biraz rahat olmaya çlış.Glucophageyi bende kullanıyorum 2 yıl olucak nerdeyse ama bendede çok etki etmedi gibi.Kaç mglığını kullanıyorsun?Ben 850 mg kullnıyorum doktora gidecem nisan başı fakültede kontrolüm var 1000 mglık olmasını isticem bakalım nedicekler?Tedavinde hayırlı olur inşallah.Umarım Rabbim tez zamanda anne olmayı nasip etsin hepimize.Meryem suresini oku Hz.Zekeriyanın duasını
günaydın kızlar hepinize hayırlı cumalar

benım ateşim sabitlendi hadı hayırlısı

34b965 Ovulation charts on FertilityFriend.com
Hayırlı Cumalar canım.Hadi hayırlısı olsun inşallah
Bunalım yok bak baharda geldi çık gez dolaş.Allah derdini veriyorsa dermanınıda verir.Hepimiz sınav dünyasındayız Allah hepimize nasip eder inşallah

Hayırlısı olsun canım hakkında hayıt hapını Cvr nin bahsettiği haptanmı kullanacaksın?İnşallah işe yarar canım

canım hepimiz aynı şeyleri yaşadık yalnız değilsin üzülme. benim eşim de kızıyordu bana, "oluruna bırak" diyordu. en azından eşlerimiz bizi bunaltmıyor ne yapardık yoksa.
çevre konusunda haklısın insanlar çok insafsız çocuk yok diyorsun "korunuyor musunuz" diye soruyorlar. SANA NE! Ben de herkesten uzaklaşmıştım, işte şimdi de yapayalnız kaldım. keşke bunlar olmasaydı. bir de kayınvalidem her ay adetimi sorardı o da beni gıcık ederdi, zaten adetlerim düzensiz bir de ona ne cevap vereceğimi düşünürdüm. Aslında iyi bir insandır beni bu kadar bunalttığını bilseydi sormazdı ama ben hep içime attım. Beceremedim pozitif olmayı, kafama takmamayı. sanki biz kovaladıkça bebek de bizden kaçıyor. artık pes ettiğim zamanda geldi hamileliğim. inşallah sen de çok beklemezsin ama eşinle geçecek ömrünün temelleri bu yıllarda ,çocuk yokken atılıyor. herkese darıl ama eşinle sakın aranı bozma o yoksa bebeğin de anlamı yok. eşimi bunaltmamaya dikkat ettiğim halde o halimden üzüntü duyuyordu. şimdi hep bana onları söylüyor "çok bunalttın bizi" diyor.. bir de herşeyi yansıtsaydım, tüm sinirimi ondan çıkartsaydım,aramız bir daha düzelmezdi heralde. keşke daha sakin olsaymışım,ama geçti artık gelmez o günler.. en güzel yıllarımız heba oldu. zaten herkesten uzaklaştım tek arkadaşım,dostum o şimdi anlıyorum kıymetini

sorun çıkmamasına sevindim canım ,inşallah araştırma'daki sonuçlar da iyi çıkar. dinlenme sürecin hayırlar getirsin inşallah

evet canım agnucoston du galiba adet olunca başlamak istiyorum bakalım senin içinde hayırlısı olsun metmorfini arttırdın mı ?

sağol canım yaaa inan çok gerildim bi nedeni bulunsa iyi olucak nedeni belli olmayan düşükler de varmışşş oda kötüdür heralde kan pıhtılaşması çıksa da var çözümü zaten
sen neler yaptın bebek hazırlıklar ne güzel yaaaa allahım inşallah bize de nasip eder busmai bugün içinözel dua isteyebilirmiyim senden namaz kılıyosan namazda yoksa da normalde özellikle dua edermisin benim için bugün :)

canım üzme kendini senin yaşadklarının aynısını bizlerde yaşadık yaşayan anlar halden derler ya işte buymuşşş inan olucakkk sakın kafana takma başta buraya katıldığımda bende hep olumsuz şeyler etrafımda duyduğum şeyleri yazıyodummmm yanlış yapıyomuşuz sadece kendimizi yıpratıyoruzzz bunu kendimize yapmamamız lazımmm en azından anlayışlı üzülmemizi istemeyen eşlerimizz var inan bi gün sen de yazıcaksınnnn inanamıyorummm hamileyimmm diye yeterki moralini yüksek tut bende kendimi yeniyeni toparladımmm yapacak tek şeyyy ve en doğru olann şey moralini yüksek tutup bol bol dua etmek allah dualarımızı kabul etsin inşh...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…