Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

merhaba binonur..

bende de pko teşhisi konulmadan önce öyle oluyordu.. ilk önce lekelenmeler 1 hafta sonrasında normal adet oluyordum. sonra dkh haplarına başladım onları bıraktım adet söktürücüler kullanmaya başladım bayadır öyle bir sorunum olmadı.. progesteron hormonuyla alakalı bir durum bu.. biçim güzel yazmış canım bir kontrollerini yaptır.. kilo sorunun var mı hormon değerlerin nasıl ?

sence nasıl biçim iyi mi ? bir sorun yoktur inşallah.....

canım ben yorumu doktora bırakacağım hatta 2 ayrı doktora göstereceğim emin olmak için çünkü şekil normalden farklı görünüyor....
bu gün dersin var mıydı?

canım ben yorumu doktora bırakacağım hatta 2 ayrı doktora göstereceğim emin olmak için çünkü şekil normalden farklı görünüyor....
bu gün dersin var mıydı?

yok canım hafta sonları çalışmıyorum.. :) benim bir doktorum vardı ondan da bir rica edeyim mi ultrason filmini yollayayım istersen...

yok canım hafta sonları çalışmıyorum.. :) benim bir doktorum vardı ondan da bir rica edeyim mi ultrason filmini yollayayım istersen...

eğer tanıdık doktorsa olur canım tabi çok sevinirim... çünkü her doktor yapmaz bunu ben bin dereden su getirdim cuma günü yine de gösterecek doktor bulamadım koca hastanede...

eğer tanıdık doktorsa olur canım tabi çok sevinirim... çünkü her doktor yapmaz bunu ben bin dereden su getirdim cuma günü yine de gösterecek doktor bulamadım koca hastanede...

tanıdık derken istanbulda gittiğim özel bir doktordu.. rica edeyim bir şey olmaz iyi bir doktor eğer mailimi görürse cevap verir.. ona danışıyorum hala bir çok şeyi.. kendisi vermişti mail adresini... cevap verdiği zaman sana yollarım .. haftasonu ama inşallah bakıyordur maillerine...

sağol canım :)
tamam şansımızı deneyelim o zaman yalnız filmi tutup fotoğraf makinesi ile çektim umarım net olmuştur olduğu kadar artık....
ben de hafta içi kendi doktorlarıma göstereceğim.... görüşürüz canım öptüm...

Son düzenleme:

bende maili yolladım inşallah bir dönüşü olur iyi doktordur canım....kendine iyi bak bende seni çok öpüyorum

Ecrin canım hayıt hapı eczanelerde satılıyor ,adı agnucaston bitkisel bir ilaç.3. kutuyu içerken hamile kaldım.adetliykende içiliyor.hadi inşallah yumurtlamışsındır.

Maşallah ,maşallah hayırlara vesile olsun inşallah, ama bu kadar düşüncelere dalmışken çok am çok güzel bir rüya görmüşsün belki yorumlamak bizim ne haddimize ama söylemeden edemiycem canım bana göre Allah-u Teala "bana güven "demiş sana olacak canım senin bebeğin inşallah.

rezene içma canımmm o kasılma yapar diye biliyorumm.ıhlamur ve papatya zararsız diye biliyorum.google hamileyken içilmemesi gereken bitki çayları yaz bir doktorun sitesi var orda herşey tek tek yazılmışşş.
ay sağol canım iyiki söylediniz.evet ben bir googe yazayım.

sağol arkadaşım inşallah.herşey güzel olacak Biçim .hayıt hapı işe yarayacak demiştin hatırlıyormusun. yaradı bana arkadaşım düzenli yumurtlamayı sağlıyor alsana sende canım.belki sanada iyi gelecek.günde 1 tane içiyorsun çayı gibi değil.prolaktin+östörojen ve progesteron hormon dengesini düzenliyor. doktorlar bu ilacın hamile kalmayı kolaylaştırdığını söylüyorlar.

ay bende ilk kez görüyorum canım rahim filmi ama ben bir kalp gördüm içindeki o beyazlıklar ney acaba.

canım bende çok kaldırdım bende 2 si çekilmedi sanırımm.hani ben dayanamayınca çok ağlayınca doktor devam etmedi caydı ama keşke caymasaydııı.

ben metformını kullanalı 1,5 sene oldu öyle kılo vermedim sadece şeker isteğim kesildi o kadar canım 3aydır yedıkelrıme dıkkat edıyıoum 4 kılo verdım iyi giidyorum :)
bende kilo veremedim canımmm.sadece dediğn gibi birazcık tatlı isteği kesildi oda azıcık yani.

tatlım benimkinden çok farklı duruyor o beyazlıklar bende zaten sol hiç görünmüyor sağ dümdüz bayağı belli oluyor.seninkinde şu şüphem var orta tam dolmamış sanki.ortada perde olabilirmi acabaaa.

benimde değişiktir canım 3-4 gün damla değilde hani peçeteye silersin kanlı bişey olur ya onun gibi gelir sonra 4. gün sökülürrrr.ama şu metforminden ve kloemen ilaçlarından sonra 3-4 gün değilde 1-2 güne düştü.hatta bazı aylar direk oldum ve çok şaşırdım direk oluncaaa.sanırım metformin düzenledi.

seninki gayet net 2 tüpünde görünmüş.bendede sadece bir tüp var resmen.ama sende takıldığım nokta orta taraf dolmamış ikiye ayrılmış gibiiimi desem.bende mesela o ikiye ayrılma yokkk sol hiç yokkk.ayyyyy kız senin ki normal yaaaa.bende öbür tüp yok sanırım seninkinide görünce.ayyy nasıl ekledin bende ekleyebilirmiyim acabaaa.
BNGL33 SENDE ÇEKTİRMİŞTİN BİÇİMİNKİ NASIL GÖRÜNÜYOR SENCE CANIM.SENİNKİNDEN FARKLIMI DURUYOR.

hoşbulduk canm iyiyim çok şükür iştahım yok diye annem gelmişti şimdide çok yemeye başladım oyüzden annemi göndermek istiyorum bu hafta:)))sen nasılsın ne yapıyorsun bu ay?uzun zaman girmeyince koptum biraz.

canm bana dr.m bitki çaylarını içebilirsin demişti.uzman tv de dr.kağan kocatepe yi dinledim hamilelikte güvenli olarak rezene,papatya ve ıhlamur içilebilirmiş.canm 5haftalıksa kese küçücük görünebilirdi aslında belkide geç yumurtladın ondan görünmedi.biz keseyi gördüğümüzde 5haftalıktı 7haftalıkken kalp atışlarını duymuştuk çok şükür ama ozamana kadar içim içimi yedi.alttan bakmıyolar canm zararlımı artk neyse.benm son adet tarihim 21kasımdı ama yumurtam geç oluşup döllendiği için dr.m son adet tarihimi 8aralık olarak aldı.canm içini ferah tut Rabbim senden gelen herşeye razıyım de dua et.Allahın izniyle kalp atışlarınıda duyacaksın.

canm çok teşekkürler bende aynen aktardan bisürü yağ alıp karıştırmıştım.vazelin demmekki okadar etkili saol tatlm paylaştığın için.

canm öncelikle çok geçmiş olsun bukadar acılı geçmesine üzüldüm demkki herkese göre değişen bişey.inşallah sonuçların iyi çıkarda çektiğin acıları unutturur sana.

ozon yağını duymuştum canm saolasın onuda denerim.doğum eylül 13gibi olursa bilmiyorum işte kısmet.

saol canm çok şükür iyi çıktı.Allah ne zaman ol derse ozaman olacak zaten sen içini ferah tut.

canım merhaba bal çörek otu tarçın adetin ikinci günü başlanır on gün içilir yani ikinci günü başlıyorsun 12. günü bırakıyorsun

merhaba canım bende aslında çok giremiyorum ara ara girip yazan arkadaşlara cevap veriyorum iş güç birde istanbul beni yoruyor birde evim bitmek üzere mayıs gibi geçmeyi düşünüyoruz hayırlısıyla onlarla uğraşıyorum

kızlar sonucumu şimdi aldım değeri 2 katına çıkmış,

Allahım bayılacam sevinçten acaba bu sefer sorunsuzmu devam edecek hamileliğimmmmmmmmmmm
kaç gündür okuyorum tatlım gerçekten bu terlik pijama muhabbeti iyiydi sen nasılsın canım?

çokkk sevindimm Allah nazarlardan saklasın cnm benim tamamına erdirsin sağlıkla inşallah.
bende iyiyim işte bir değişiklik yok aynı tas aynı hamam :))

evet şimdi hatırladımm canım öyleydi.. olsun ne güzel anılarınız olmuş.. dua edin kızlar bende evleneyim sorunlarımız çekilsin aradan...

Rabbim hayırlısını versin hayatım hayırlıysa tez zamanda olsun

gyaman canım nasılsın? her şey yolunda mı? baban nasıl? bayadır yazışamadık...
bir yandan ütü yapıyorum şu anda...

iyiyim tatlım nasıl olayım çok sevindim filmi atlatmana zor geçmiş ama olsun bitti gitti sonuçların önemli ben hiçbirşey hissetmemiştim inan biraz basınç o kadar iki saat sonrada regli ağrısına benzer ağrım olmuştu uyudum geçti bana antibiyotik falan vermemiştiler neden acaba :44::44:
babam iyi tatlım hala devam tedaviye nisanın onunda bitiyor son olarak film çekilcek bakalım bittimi bitmedimi öğrenicez Allahın izniyle

Merhaba arkadaşlar bendede pko var anlayab varsa sonuçlardan bana yardımcı olursanız çok sevinirim size ultrason sonucumu yazıyorum

uterus boyutları 51*32 mm olup antevert ve antefleks pozsyondadır.Miyometriyum homojen eko paternindedir.Yer kaplayıcı kitle lezyomu saptanmamıştır.
Endometriyum çift duvar kalınlığı 5.9 (eskiden 7ydi).Kavide içinde mayi saptanmadı.
Bilateral over boyutları sağda 31*22 mm, polikistik solda 30*23 mm polikistik olup parankim eko yapısı tabiidir.Dauglasda sıvı saptanmadı.

böyle işte canım ultrason sonucum ayrıca kansızlığımda biraz geçmiş ama yinede kan depolarımı doldurmak için hap verdi sonuçtan pek bi halt anlamadım ama umarım daha iyiye gitmiştir sonuçlarım. :26: overlerin boyutları sizce çokmu büyük off 9 ay oldu evleneli ve hayla hamile kalamadım doktor kontrolünde düzenli klomen kullanmam gerekiyormuş.. satymdan bu yana 32.günüm henüz adet görmedim ama bu ay doktora gidip yumurtlama takibime başlıycam bakalım klomenle umarım herşey yolunda gider

tühhhh ben geç başlamışım o zaman 6. gün başladım 6 gün yapıp bırakayım ozaman.çok sağol canımm

çok sağol arkadaşım içime su serptin evet zaman nasıl geçecek bu ilk haftalar çok zor dediğin gibi dua edicem hayırlısı artık.doktora gittiğimde adetim 2 gün geçmişti çok erken dedi.keseyi göremedi.ama değerin yüksekse normaldir dedi.bugün gidicektim kadın izinliymiş pazartesi tekrar gidicem kan tahlil sonucunu getir demişti.bizim bebekler zor geldiği için böyle korkuyoruz işte.çok kıymetliler bizim için ne mücadeleler verdik.

Merhaba canım sanada güzel hafta sonları dilerim.Teşekkürler bilgin için aklımızda olsun hamile olduğumuzda uygularızSen nasılsın canım nasıl oldun?
Amin canım inşallah bu güzel duyguyu hepimiz tadarız.Ben ilaç içiyorum bugün bitiyor duphaston.Yarından sonra inşallah adet olurum canım
Canım hoşgeldin geçmiş olsun Allah şifa versin inşallah.Canım ya kıyamam zor geçti demekkiİnşallah sonuçların temiz güzel çıkar canım Allah güzel haberleri almayı nasip etsinKendini yorma ve dikkat et kendine öpüyorum seni canım
Canım gözün aydın Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin seni hatırladım diyet topiği açmıştım orayada gelmiştin Allah nasip ederse oluyor değilmi canım .İnşalh sorunsuz geçer gebeliğin bizleride haberdar et gelişmelerden.
İnşallah canım bugün bitiyor bakalım gelsin yoksa çok stres oluyor bendede sen nasılsın iyisindir umarım?
Allah nasip ederse oluyor herşey canım.Umudumuzu kaybetmeyelim canım inşallh hepimize nasip olur sağlıkla ve hayırlısıyla olsun.
Canım ne güzel rüya görmüşsün Allah hayır etsin inşallah.Allah gönlüne göre versin
Allah iyilik versin canım bende iyiyim neolsun.Tiroit hormonum yüksek çıktı onun için ilaca başladım diyet ve spora devam ediyorum.Adet söktürücü kullanıyorum duphastonu ve şimdi adet olmayı bekliyorum.Senin ve bebğinin iyi olmanıza sevindim sağlıkla alırsın kucağına inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…