Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

ben iki kadın doğum dr. istedim vermediler gerek yok dediler
ama forumda bir çok pkolunun ağzındaydı bende gittim eczaneden 850 lik istedim aldım ama günde bir tane içiyorum yan etkilerini yaşıyorum baş ağrısı yapıyor afedersin ishal oldum ama sizlerin faydasını gördüm mesajlarını okudukça devam etmeye karar verdim

bende de başalrda öle olmuştu 1 hafta da geçiyor merak etme.. istikrarlı ol.. bir de başlangıçta yarım tabletle başlasaydın keşke. sonra artırısın canım

öncelikle biçimcim ikiye çıkartman iyi olmuş umarım yumurtlama da gerçekleşir.. aaa 9 mart iyi bir şey kalmamış inşallah olumsuz bir durumun yoktur canım...:KK34: öncsinde ilaç falan içiyor musun ne bileyiim kas gevşetici falan ...

inşallah canım ya zaten önemli olan kaliteli yumurta hücresini geliştirip çatlatmak... o da zamanında olacak inşallah.....
ilacı film çekilmeden 1 saat önce doktor yazıp verecekmiş sen içme dedi bana....

bence ağrıya hiç takılma çünkü her zaman sızlama yada ağrı yapacak diye bişey yok.... yumurta çatlama döneminde belki hafif sızlamalar olabilir onun dışında normal bence...

Anlıyorum ben de agrı yapmadan gelışmeyecek gıbı sandım,cunku bundan oncekı ay agrım hıc olmadı ve yumurtam da hıc yoktu:KK14: içim rahatladı. teşekkur ederım.:KK16:

bende de başalrda öle olmuştu 1 hafta da geçiyor merak etme.. istikrarlı ol.. bir de başlangıçta yarım tabletle başlasaydın keşke. sonra artırısın canım

kendi başıma başladığım için senin tavsiyen gibi bi tavsiyede bulunan olmamıştı
ama iyim çok zorlamıyor şuan kafamı meşküleden daha önemli sıkıntılarım var pekte zorlamıyor

meraba kızlar bende pcoluyum 1 sene once bebek yapmaya karar verdık doktora gıttım pcolusun dedı hap ilaç verdı 65 kıloydum simdi 56 kiloyum 163 boyum var daha ne kadr vermeliyim anlamıom :S

inşallah canım ya zaten önemli olan kaliteli yumurta hücresini geliştirip çatlatmak... o da zamanında olacak inşallah.....
ilacı film çekilmeden 1 saat önce doktor yazıp verecekmiş sen içme dedi bana....

hımm mantıklı canım.. inşallah hiç ağrın sızın olmaz canım bazılarında çok ağrı oluyormuş.. ne dersin biçim rahim filminden sonra sende hamişler kervanınna katılsan ne güzel olur:KK49::KK9: ....

meraba kızlar bende pcoluyum 1 sene once bebek yapmaya karar verdık doktora gıttım pcolusun dedı hap ilaç verdı 65 kıloydum simdi 56 kiloyum 163 boyum var daha ne kadr vermeliyim anlamıom :S
50 liye kadar in canım bende 60 kilo ile başladım 53 teyim şimdi daha da vereceğim inşallah benim boyum 167.. bu arada hangi hapları kullanıyorsun ?

Anlıyorum ben de agrı yapmadan gelışmeyecek gıbı sandım,cunku bundan oncekı ay agrım hıc olmadı ve yumurtam da hıc yoktu:KK14: içim rahatladı. teşekkur ederım.:KK16:
rica ederim... için rahat olsun hep zaten bu gerekli hormonların sağlıklı olması için rahat olmak stres yapmamak çok önemli :KK34:
hımm mantıklı canım.. inşallah hiç ağrın sızın olmaz canım bazılarında çok ağrı oluyormuş.. ne dersin biçim rahim filminden sonra sende hamişler kervanınna katılsan ne güzel olur:KK49::KK9: ....

inşallah benim regl dönemi sancılı geçiyor rahim filmi de öyle olur diye düşünüyorum ama kısa sürüyormuş katlanacağım artık....
bence kesinlikle hamile kalma şansını arttıracak bakalım beni neler bekleyecek :))
sağol güzel arkadaşım

kendi başıma başladığım için senin tavsiyen gibi bi tavsiyede bulunan olmamıştı
ama iyim çok zorlamıyor şuan kafamı meşküleden daha önemli sıkıntılarım var pekte zorlamıyor

metformin öle canım ilk başlarda çoğu kişilerde yan etkisini gösterir.. sonra duymazsın bile... hayırdır canım bu arada nasıl sorunların var merak ettiim ?

inşallah benim regl dönemi sancılı geçiyor rahim filmi de öyle olur diye düşünüyorum ama kısa sürüyormuş katlanacağım artık....
bence kesinlikle hamile kalma şansını arttıracak bakalım beni neler bekleyecek :))
sağol güzel arkadaşım
gittiğin de neler yaşadığını nasıl geçtiğini bizimle de paylaş biçim.. bir kayboluyorsun sonra bulana aşkolsun..yakın olsan aynen böyle yapardım :KK4: çok özletme emi bizi..

metformin öle canım ilk başlarda çoğu kişilerde yan etkisini gösterir.. sonra duymazsın bile... hayırdır canım bu arada nasıl sorunların var merak ettiim ?

buraya daha öncede yazmıştım benim bir aydır durmadan kanamam oluyor daha neden olduğunu anlayamadım bu durum fazlasıyla sıkıntı oluyor kafamda

gittiğin de neler yaşadığını nasıl geçtiğini bizimle de paylaş biçim.. bir kayboluyorsun sonra bulana aşkolsun..yakın olsan aynen böyle yapardım :KK4: çok özletme emi bizi..

tabi ayrıntılı anlatacağım rahim filmimde neler olduğunu :)) iyi geçsin de inşallah....
eşim 1 haftadır izinli de o yüzden onunla vakit geçirebilmek için netten ve ev işlerinden bir süre uzak kaldım :))

şimdi de film izleyeceğiz yine çıkıyorum netten ve öpüyorum hepinizi.... :KK54:

buraya daha öncede yazmıştım benim bir aydır durmadan kanamam oluyor daha neden olduğunu anlayamadım bu durum fazlasıyla sıkıntı oluyor kafamda
canım onun iiçin geçmişte detaylı bir cevap: yazmıştım görmedin sanırım çünkü bi karşılık vermemiştin...:26:

yeşil 87 bişey daha sormak istiyorum
hayıtla soğan kürünü birlikte kullansam olurmu?
beraber kullanma canım.. hayıtı biçim iyi biliyor nasıl kullanılacağını onunla irtibata geçsen iyi anlatır sana.. yanlız bazılarında yan etkileri oluyormuş hayıtın çünkü gerçekten kuvvetli bir içeriği var.. soğan kürü de rahmini temizler yanlız aynı aylarda kullanma bunları.. senin çok kanaman oluyormuş onun için mutlaka demir içerikli ilaçlar almalısın yoksa bünyen zayıf düşer...
tabi ayrıntılı anlatacağım rahim filmimde neler olduğunu :)) iyi geçsin de inşallah....
eşim 1 haftadır izinli de o yüzden onunla vakit geçirebilmek için netten ve ev işlerinden bir süre uzak kaldım :))

şimdi de film izleyeceğiz yine çıkıyorum netten ve öpüyorum hepinizi.... :KK54:
tamam biçimcim iyi yapmışsın.. eşin denizci fala mı uzak kalıyorsun ... bende şimdi çıkarım bende seni çok öpüyorum canım:KK16:

Son düzenleme:
canım onun iiçin geçmişte detaylı bir cevap: yazmıştım görmedin sanırım çünkü bi karşılık vermemiştin...:26:

roccuante diye bir ilaç önermiştin o mesajını diyorsan okudum
arkadaşın kullanmış bu ilacı diye söylemiştin bende bu ilacı nette araştırdım sivilce içinmiş bide çok fazlaca yan etkileri olan bir ilaç benim derdim homonel
başka bir mesaj daha yazdıysan görmedim:26:

tamam biçimcim iyi yapmışsın.. eşin denizci fala mı uzak kalıyorsun ... bende şimdi çıkarım bende seni çok öpüyorum canım:KK16:

güldürdün beni çok yaşa sen....
eşimle bazen aynı evde birbirimizi görmüyoruz iş saatleri uzun ve yorucu internete de çok takılır böyle izinli zamanlarında bende onun peşinden ayrılmıyorum....
:KK9: öptüm canım görüşürüz...

o zaman maşalllah canım tebrik ediyorum seni..:KK9: peki adetlerin zamnında geliyor mu onları nasıl getirtiyorsun ?

:)) getiremiyorum zaten dogum kh bıraktım 7 ay gelmedı sonra 4 ay gecıktı sonra 2 aya dustu yanı en son subatın 18 deydı ondan 7 gun sonra sogan kurune basladım sımdı 5 gunum ıns düzelirde bi tane bebegım olur oda olmazsa doktora mecburen

X