Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

ütülerim hep var da artık biriktirip yapıyorum canım :))
bence yumurtlaman olacak 20. gününe kadar olması normaldir bence bekle canım bir dene yani ilaçsız da adet görebilirsin şu durumda .... hem hormonlarına baktıracaksan ilaçsız döneminde baktırman mantıklı....

aaaaa bilmemki canımmmm.güzel soru .aksine benim genellikle solda yumurtam oluşuyor sağ zorla oluşuyor.nasıl atılıyor acaba...AKLIMA TAKTIN ŞİMDİ..
canım ya kafana takılmasın ben sadece mantık olarak anlam veremedim.... benim bildiğim yumurtanın atıldığı yer tüplerden geçerek rahme ulaşır ordan da adetle gider....
eğer düşündüğüm gibiyse tüpün açık demektir... doktora sorarsın canım

Son düzenleme:
ben hormon testi sonuçlarımı dahiliyedeki kadın istemişti gel ben bakayım pko varmı anlarım dedi.çok tatlı bir doktor.
sendede aynısı vardı diye sanada yazayım dedim.lh 8 küsürat fsh 7 küsürat yani birbirine çok yakın yaaa.doktor dediki hormonlar gayet iyi bence bu hormonlarla polikistik over demek çok zor kistik görünüüm varsa ancak denir dedi.anlayacağın metmorfin işe yarıyor herhalde canımmmm.

benim bildiğim kadarıyla ve doktorumun verdiği doz 850 mg günde 2 kere... nette okuduğum tüm uzmanların yazılarındaa da pko amaçlı tedavide 850mg günde iki kere alım diyor.. ben metforminin yaradığına innaıyorum .. çünkü sırtımda sivilcelerden eser kalmadı öncesinde çok vardı.. bir de 12 .günde falan hiç akıntı gelmezdi benden.. bu ay geldi çok mutlu oldum.. ekstradan saç diplerinde yeni çıkan saçlarım var.. bu beni en çok mutlu eden olay oldu.. daha dökülmüyor saçım...inşallah hormonlarım düzelmiştir ...

ayy çok sevindim canım bana da 2 ayrı doktor değerlendirdi bu hormonlarıma normal dedi... o zaman bu metforminle devam doğru yoldayız bence ama içimi rahatlattın teşekkür ederim :)

Son düzenleme:

yok tatlım kötü yönden aklıma taktın demiyorum zaten.olumlu yönden aklıma taktın.bencede belki çok kastım ya ben film çekilirken kasarsan tüpün kapalı görünürmüş inşallah öyledir canım.

inanmıyorum benimde sırtımda sivilcelerim var inşallah banada fayda etsin eczacı bana günde iki iç dedi ama ben kendi kafamdan bir içiyordum artık ikiye çıkarayım

tabi sen ağrıdan kıpırdamışsındır ki bu çok normal ağrı doğum sancısı gibi ya kasılmaya sebep oluyor bence olumlu düşün canım.... filminin sonucunu sabırsızlıkla bekliyorum

benimde sırtımdaki sivilceler kayboldu tatlımmm.ama yumurtlama sağladımı bilemedim yanii.doktor kiloma baktı 1 kere yeter dedi banaaa ayy 2 yemi çıkarsam acaba.

BİÇİM SEN GÜNDE KAÇ DEFA ALIYON İLACI CANIMMM

850mg. aldım günde bir tane içiyorum
kendin mi bu değerle başladın bir uzman mı dedi canım? kaç gün oldu yan etki oldu mu sende de... bende çok ağır olmuştu..

olurmu canım öyle deme.ama evde koca bekliyor ondan çıkmak zorunda kalıyozzzz.

kız gülmekten karnım ağırdı anladım canım malum eş de ilgi bekliyor...

anladım biçimcim çok sağolll... senin rahim filmi vardı ne yaptın sıra alabildin mi?

tabi sen ağrıdan kıpırdamışsındır ki bu çok normal ağrı doğum sancısı gibi ya kasılmaya sebep oluyor bence olumlu düşün canım.... filminin sonucunu sabırsızlıkla bekliyorum

AYYYY tatlımmmmm iyiki geldin yaaa.sen benim moral kaynağımsın gerçekten.senin sayende hep olumlu düşünüyorumm ben yaaa.çok ama çok sağol .Allah senden razı olsun bir an öncede bebişine kavuştursun inşallah canımmm.AMİNNNN.
bu arada sen metformini (busefer doğru yazdım şükürr) günde kaç kez alıyon canımmm.

canım ben günde 1 içtim 3.5 ay falan daha yeni 2 ye çıkarttım 2 adet içersem tam zamanlı adet görürüm gibi geliyor.... ama sen zaten zamanında görüyorsun demekki sana 1 adet de yeterli gelmiş canım...
anladım biçimcim çok sağolll... senin rahim filmi vardı ne yaptın sıra alabildin mi?

9 marta gün verdiler heyecanla bekliyorum :))

benim çıkmam lazımmmm hepinizi öpüyorum kızlar.biçim tuncs yeşill .....

Başka bır başlıkta da bu soruyu sormuştum ama cevap gelemedı Bır de buraya danışayım
Bugun klomenın 4.günü, onceden yumurta oluşuyorsa kasıklarımda hep bır agrı olurdu hissederdım bırsey.Bu sefer hıc bır his yok. Sızın de her yumurta oluştugunda sancı olur mu, yoksa hıc agrısız da yumurta gelışıyor mu? Cunku ben agrı olmazsa sankı yumurta yokmuş gıbı hıssedıyorum da :44:

inanmıyorum benimde sırtımda sivilcelerim var inşallah banada fayda etsin eczacı bana günde iki iç dedi ama ben kendi kafamdan bir içiyordum artık ikiye çıkarayım

bende iki kere alıyorum günde.. bu ayın 13.ünü iple çekiyorum inşallah kendiliğimden regl olurum da kutlama yaparız.. moral buluruz canım..

123m canım bu ay bende sabırsızım sanki kendiliğinden gelecek gibi... haber ederim mutlaka.. bu arada ben 53 kilo 167 boy senin kilo durumun kaç ki? biçim tek alıyordu o da ikiye çıkarmayı düşünüyordu ne yaptı bilmiyorum...

amin canım benim ben de sizlere ayrı ayrı dua ediyorum inşallah mutluluklarımızı paylaşacağız burada birbirimizle....
günde1 alıyordum daha yeni son 1 haftadır 2 ye çıkardım ama bulantı yaptı 2 kez içince.... sana 1 adet yeterli geliyor gibi görünüyor canım çünkü zamanlı adet görüyorsun... gecikme yaşarsan 2 ye çıkartırsın...

öncelikle biçimcim ikiye çıkartman iyi olmuş umarım yumurtlama da gerçekleşir.. aaa 9 mart iyi bir şey kalmamış inşallah olumsuz bir durumun yoktur canım... öncsinde ilaç falan içiyor musun ne bileyiim kas gevşetici falan ...

bence ağrıya hiç takılma çünkü her zaman sızlama yada ağrı yapacak diye bişey yok.... yumurta çatlama döneminde belki hafif sızlamalar olabilir onun dışında normal bence...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…