Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

iyi akşamlar kızlar
hepinizin ağzında bir metformin var bende gittim eczaneden istedim bana matofin verdi aynı işi görür dedi
illa metformin mi olmalı?

anladım canım devlette sıra vardır şimdiden al sıranı ama hamile olmadığından emin olduğun bir dönemde çekilmen gerekli....

aman çok sevindim canım o zaman sen bu ay ilacı kullan tüm folüküller atılsın
bir sonraki ay aşılamayı denersin bence de çok mantıklı sonuçta eşinin en kaliteli spermleri alınacak ve şansa kalmayacak iş.... önemli olan sağlıklı yumurta hücrenin çatlaması gerisi Allah a kalmış canım benim dua edeceğim zaten hep dualarımdasınız....inşallah ağrısız geçer dediğin gibi doktor verecekmiş ilacı canım....

Son düzenleme:
iyi akşamlar kızlar
hepinizin ağzında bir metformin var bende gittim eczaneden istedim bana matofin verdi aynı işi görür dedi

metformin ilacın etken maddesi canım.. matofin, glukophage, diaformin vs gibi bir sürü ilaç var.. hepsinin işlevi aynı.. içerik ortak yani, o da bize lazım olan ''metformin'' :))

o + arkadaşlık daveti gönderilip listeye eklenen kişilerde çıkıyor diye biliyorum ben
evetttt haklısın canımm.

canım bu ay sağda oldu ya yumurtlama gelecek ay sanırım solda olacak benim sol tüpümde biliyon ya yokkk yada kapalı .Allah ol dedikten sonra kapalı tüp olsada hamile kalırım.bakalım canım kısmet artıkk.bu arada ben brokoli kürüne başlayacam.inşallah tüpüm vardır sadece kapalıdır kendi kendine açılır.
bu arada bubenimiste hamileeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

iyi akşamlar kızlar

canım metformin etken madde.. kutuların üstünde genelde glifor gluphagece matofin diye geçiyor.. aynı şeyler..

tuncss canım kusura bakma ama gerçekten bilmiyorum.yazz ne doğum kontrol hapımı.
bu arada bence senin ilk aşılaman tutacak canım.içimden bir his öyle diyorrr.

metformin ilacın etken maddesi canım.. matofin, glukophage, diaformin vs gibi bir sürü ilaç var.. hepsinin işlevi aynı.. içerik ortak yani, o da bize lazım olan ''metformin'' :))

anladım teşekkür ederim ozaman gönül rahatlığıyla içeyim inşallah bende faydasını görürüm

anladım canım o zaman hem tüp varmı yok mu diye filmini çektir hem de kürü uygula inşallah faydası olacak....
benim anlamadığım bişey var senin solda hiç yumurta gelişmiyor mu yani? eğer gelişiyorsa kapalıysa tüp bu yumurtan nasıl atılıyor?

bubenimişte için çok sevindim darısı bizim başımıza :))

Son düzenleme:
çıkmam lazım ama topik çok şenlşendi bırakasımda gelmiyorrr.
yeşil de gelmişşşşş.

ben de çok özledim canım ya
nasılsın? okul nasıl gidiyor? hayat nasıl gidiyor?

iyi canım aynı bildiğin gibiyim... biçimcim seni burada bulmuşken bir sorum olacak.. bu ay metforminle 6. ayım.. ve bu ayın 12. gününden 15. günlere kadar akıntılar geldi , ovulasyon belirtileri gibi düşündüm ve bu ay duphaston almaktan vazgeçtim kendiliğinden olacak mı diye gününü bekleyeceğim sence nasıl olur biçim.. bi de bu ay hormon tahliline gideceğim hormonlarım da düzelme var mı diye?

bu arada sen nasılsın canım ütülerin var mı?

aaaaa bilmemki canımmmm.güzel soru .aksine benim genellikle solda yumurtam oluşuyor sağ zorla oluşuyor.nasıl atılıyor acaba...AKLIMA TAKTIN ŞİMDİ..

hemen adet ol canım hormonlarına baktır ki bakalım metmorfin yarar sağlamışmı anlayalımmm.bu arada ben bugün eczaneye sordum 850 mg lık 1000 mglık olarak kendi kendime artırıyımmı dedim eğer polikistik over içinse 850 mg yeter dedi.ben günde 1 defa alıyorum ya 1000 mg mi alsam diyordum çünkü.sen ne dersin yeşilll.

canım geçmişi okuyamadım doktora gittin mi yazdın mı bişeyler şimdi bakacağım... 2 gündür yoğundum okulun bi projesi vardı topiğe gelemedim...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…