Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

canım ya bu durumu bir başka uzmana daha sor.. özellikle bu konuda ısrar ediyorum ... metformin kullanlara en az bir kaç hafta kullandırıyorlar.. unutma olurmu..eski doktorunun telefonu yok mu ona bir sor..senin hikaye geçişini o daha iyi bilir .. sordun mu pko vardı bende de metformini ondan alıyordum..

evet canım biliyorum bugün muyane olacaktın hadi hayırlı haberlerle gelirsin inşallah:KK16:
Merhaba canım gittim bugün kan tahlili oldum sonuç hemen çıkmaz dediler yarına çıkarmış ama bana uzak hastane cuma günü otarafta işim vardı cuma günü alırım sanırım sonuçları.Canım bazı şeylere çok stres ediyorum ben bu stresle nasıl hamile kalıcam onuda bilmiyorum:KK50: aşırı stresli oluyorum bazen damarıma basıldımı:KK20:
ben internetten bugün için devlet hastanesine randevu almıştım bir gittim randevu gözükmüyor.işten çıkmışım gelmişken başka doktora geceyim dedim saat daha 3.30 sekreter dediki randevu bitti doktorlardan rica edin kabul ederlerse olur dedi.bu arada sadece rahim filmi sonucunu gösterecem belki özeldeki doktorlar para için bişeyler diyordur bide devlette baktırayım dedim. bi kadın doktora geçtimm kadın zaten gayet lakayıt oturmuş sandelyeye durumu anlattım sadece sonuç gösterecem dedim benimm muayenem bitti bakamam dediiii :KK47::KK47:.ne olacak yani bakarsan vallahi bedduayı sevmem ama odadan çıktım başladım saymaya maaşın haram olsunn, işin hayır gitmesin diyeee.
sonra başka bi doktora geçtim o da bayan hemen bakalım dedi inceledi bilgi verdi.Allah razı olsunnn ondannnnn..diğerininde Allah bildiği gibi yapsınnnn.ayıp yaaaa.bide bu kadın özel muayene açsa gitsen kul köle olurrrrr.

Doktorlarda çeşit çeşit canım belli olmuyor.Terside çok anlayışlısıda Allah akıl vicdan versin kimilerinin kibirinden yanına varılmıyor kimide iyi oluyor doktordada şansın olucak herşeydede.Allah şifa versin canım umudunu yitirme inşllh birgün hepimizin olucak bebekleri:KK34::KK16:

arkadaşlar dün doktora gittim çatlatma iğnesi verdi. yarın yaptırcam göbekten yapılıyormuş çok acıtıyor mu acaba?

canım valla güzel mi değil mi bilmiyorum.. kanamam kesildi birden.. sadece 2 gün oldu şimdi çok çok çok az leke şeklinde var.. anlamadım gitti.. yarın doktor kontrolüm var.. haber veririm size de..
:
aay tuncs bu ay bende aynı durumu yaşadım.. bende nedenini anlamadım 6 gün boyunca da neredeyse hiç denilecek kadar geldi bende.. nedenini anlamadım. bir doktora görün bakalım ne diyecek...
bana verecek cevabınız yokmu benim gibi kesilmeyen kanaması olan yok mu
iyi akşamlar malesef bende pkoluyum
benim sizlere bir sorum olacak
benim bildiğim kadarıyla bir çok pkolunun adetleri gecikmeli oluyor hatta aylarca olmuyor ilaçla adet görüyorlarmış
ama benim ki tam tersi adetlerim gecikmez genelde günü gününe olurum yada çok sık tekrarlayan kesilmeyen kanamalarım oluyor
şuan bir aydır kanamam devam ediyor doktora gidip geliyorum beni aydınlatacak bir cevap alamadım henüz böyle bir durum yaşayan oldumu bana bilgi verirse çok memnun olurum
yani seninde benim ki gibi uzun süre kanaman oluyormuydu
kendimi tek zannediyorum çok takıyorum kafama 1.5 aydır yasmin kullanıyorum kesilmedi hiç bende bıraktım dr. rahimden parça aldı sonucu daha çıkmadı bakalım ne diyecek ne verecek demek bide kan tahlili yaptırmalıyım
papatya üniv deyken oda arkadaşım senin durumundaydı o da çok sık adet oluyordu hatta çok sık durmadan tedbirli gezerdi.. bende adet olamazdım çok zıtdı ikimizin de durumu... doğum kontrol hapları kullandı uzun süre ama bırakınca aynı tas aynı hamamdı..ikimizde çok doktora giderdik..yüzünde akne tarzı kabarıklar olurdu.. en son doktoru ona bir ilaç vermiş Roccuante yanlış hatırlamıyorsam bu... yüzündeki akneler gitmiiş.. 6 ay kullanmış.. bir kaç aydır daha iyiydi son durumdan haberim yok .. iyi hatırlattın bir sorayım ona bakayım ne durumda..

Merhaba canım gittim bugün kan tahlili oldum sonuç hemen çıkmaz dediler yarına çıkarmış ama bana uzak hastane cuma günü otarafta işim vardı cuma günü alırım sanırım sonuçları.Canım bazı şeylere çok stres ediyorum ben bu stresle nasıl hamile kalıcam onuda bilmiyorum:KK50: aşırı stresli oluyorum bazen damarıma basıldımı:KK20:
canım ya bazen öyle güzel bir kelime var ki çok sinirlendiğin zaman SALLA gitsin kendine yük edip stres etmeyeceksin.. yapı itibariyle hemen parlar mıısn ?:21: bekle bakalım sonuçları inşallah bir şeyin çıkmaz..

Kızlar bende'de bu rahatsızlık var. ve ben gün doktorda öğrendim. D.k haplarımı bıraktım ve doktora gittim gebelik için. ama bu durumla karşılaşınca şok oldum, ve çok üzüldüm.
Doktorum bir dahaki adet döneminde yaptırmam gereken testler olduğunu söyledi.
Bilmiyorum benim kafam çok karıştı ve çok üzgünüm
üzülecek bir şey yok canım dk haplarını bırakman iyi olmuş. tahlil yaptır bakalım nasıl çıkacak değerlerin?

Son düzenleme:
aay tuncs bu ay bende aynı durumu yaşadım.. bende nedenini anlamadım 6 gün boyunca da neredeyse hiç denilecek kadar geldi bende.. nedenini anlamadım. bir doktora görün bakalım ne diyecek...

papatya üniv deyken oda arkadaşım senin durumundaydı o da çok sık adet oluyordu hatta çok sık durmadan tedbirli gezerdi.. bende adet olamazdım çok zıtdı ikimizin de durumu... doğum kontrol hapları kullandı uzun süre ama bırakınca aynı tas aynı hamamdı..ikimizde çok doktora giderdik..yüzünde akne tarzı kabarıklar olurdu.. en son doktoru ona bir ilaç vermiş Roccuante yanlış hatırlamıyorsam bu... yüzündeki akneler gitmiiş.. 6 ay kullanmış.. bir kaç aydır daha iyiydi son durumdan haberim yok .. iyi hatırlattın bir sorayım ona bakayım ne durumda..

canım ya bazen öyle güzel bir kelime var ki çok sinirlendiğin zaman SALLA gitsin kendine yük edip stres etmeyeceksin.. yapı itibariyle hemen parlar mıısn ?:21: bekle bakalım sonuçları inşallah bir şeyin çıkmaz..

üzülecek bir şey yok canım dk haplarını bırakman iyi olmuş. tahlil yaptır bakalım nasıl çıkacak değerlerin?

Günaydın canım haklısın sallamak lazım bazı şeyleride işte bazende takıyorsun haliyle.Karşımdakine parlamam genelde kendi içime atarım yada eşime patlarım eşimin hatrı olmassa patlıyacağım kişileri biliyorumda susuyorum işte ama oda biyere kadar:KK47:

canım valla güzel mi değil mi bilmiyorum.. kanamam kesildi birden.. sadece 2 gün oldu şimdi çok çok çok az leke şeklinde var.. anlamadım gitti.. yarın doktor kontrolüm var.. haber veririm size de..

canım özelden gönderirim linki :)
adetim kesiliverdi arkadaşım yaa.. anlamadım gitti.. yarın doktor kontolüm var.. bakalım ne dicek..
stres yaptım sanırım fena başım tuttu.. öğlenden beri mide bulantısı baş ağrısı kıvranıyorum..

canım bende valla yıllar yıllar oldu ben kendiliğinden adet olmayalı.. bu adeti çatlatma iğnesinin etkisi ile yaşadığımı düşünüyorum.. yarın bakalım doktor ne dicek..

sen nasıl öyle ucuza alabiliyorsun ki? ya da biz neden pahalı alıyoruz :)))
bu arada benim zaten hormonlarım normal.. hiçbir anormal durum yok.. sadece yumurtalıklarımda kistik görünüm var..

bunu hiç bilmiyordum.. belki de benimki de sağlıklıydı yumurtam.. ama geldi kırmızılarım.. 2 gün oldu 3. gün kesiliverdi anlamadım gitti.. şimdi leke gibi.. yarın ak koyun kara koyun belli olur..

canımmmm öyle sevindim ki.. sakın değerim düşük deyip kendini üzme.. herşey çok güzel olacak.. iyi düşün iyilikler seninle olsun.. Rabbim sağlıkla kucağına almak nasip etsin..
:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:
:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

bana verecek cevabınız yokmu benim gibi kesilmeyen kanaması olan yok mu

teşekkürler canım inşh düzelir şu an sevinmekle sevinmemek arasında gidip geliyoruz bi tane arkadaş giriş dün adeti 2 gün geçmiş testte değer 50 çıkmış benim 10 gün geçti27 offfffffffff inşh kötü bişi olmaz :44:

arkadaşlar ben dün öğrendim pko lu olduğumu, ve doktor bana adetimin 3. ve 5. günlerinde olmam gereken testler olduğunu söyledi, bu testlere göre tedavi olucakmışım.
Sizler de o testleri oldunuz mu ?

arkadaşlar dün doktora gittim çatlatma iğnesi verdi. yarın yaptırcam göbekten yapılıyormuş çok acıtıyor mu acaba?

sana hangi iğneyi verdi cnm?bana ovitrelle verdi.koldan vuruldum ben.daha doğrusu pregnyl vermişti ama onu hiç ibr yerde bulamadığım için ovitrelle verdi yerine.

arkadaşlar ben dün öğrendim pko lu olduğumu, ve doktor bana adetimin 3. ve 5. günlerinde olmam gereken testler olduğunu söyledi, bu testlere göre tedavi olucakmışım.
Sizler de o testleri oldunuz mu ?

adetin 3. günü hormon değerlerine bakılıyor canım.ona göre tedavi başlatır doktorun.

adetin 3. günü hormon değerlerine bakılıyor canım.ona göre tedavi başlatır doktorun.

dün akşamdan beri çok ağladım çok üzüldüm, doktor için bu rahatsızlığın çözümü ve tedavisi var dedi, ama görüyorum ki bir sürü insan senelerdir bekliyo :KK43:(

üzülme canım ya.bende de var ve daha bir çok kadında da var.ne kadarlık evlisin sen?

1 sene 3 aylık evliğim. Genç kızlık dönemimde bu rahatsızlık yüzünden d.k hapı kullanmıştım ama artık geçmiştir falan zannediyodum bu rahatsızlığın böyle bi şey olduğunu bilmiyodum.

1 sene 3 aylık evliğim. Genç kızlık dönemimde bu rahatsızlık yüzünden d.k hapı kullanmıştım ama artık geçmiştir falan zannediyodum bu rahatsızlığın böyle bi şey olduğunu bilmiyodum.

yok canım geçmiyor bu hastalık ama tedavisi var.hem daha yenisin sen.takma kafana.tedavini de aksatma tabi.ben de 22 aylık evliyim.uğraşıyorum bebek için.her şeyin zamanı var demek ki.

yok canım geçmiyor bu hastalık ama tedavisi var.hem daha yenisin sen.takma kafana.tedavini de aksatma tabi.ben de 22 aylık evliyim.uğraşıyorum bebek için.her şeyin zamanı var demek ki.

o testleri sende yaptırdın demi,
hepp hayal ederdim eşime hamile olduğumu süpriz yapıp söylemeyi :KK43:(

o testleri sende yaptırdın demi,
hepp hayal ederdim eşime hamile olduğumu süpriz yapıp söylemeyi :KK43:(

yaptırdım tabi canım.bana ilaç ve iğne tedavisi uyguladı doktorum.bakalım hayırlısı artık.inşallah bir gün söylersin canım.kafana takarsan daha da çoğalır kistler haberin olsun.dr bana öyle dedi.

merhaba arkadaşlar bende pko. var 2 senelik evliyim bebek istiyorduk olmadı
5 defa klomen kullandım eşimin tahlilleri temiz.. ama hamile kalamadım
doktor en sonunda rahim filmi istedi korka korka gittim çektim..
felaketti çok kötü geçti titredim ağladım..
filmi çekerken doktor bana ( daha önce yara oldugunu söyledilermi sana ) dedi
bende hayır dedim ama çok korktum varmı dedim yok dedi..
meğer varmış doktor o an söylemedi.. ve evet yara varmış bende...
zaten çok akıntım vardı ilişki sırasında ağrılar kasıklarda ağrı vs.
çok korkuyorum ben kistlerden kurtulaym bebek sahibi olayım derken hem sağ tüpüm kapalı çıktı
hemde yara çıktı ne yapcam şimdi ben bilmiyorum..
piskolojim alt üst oldu
:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:

merhaba arkadaşlar bende pko. var 2 senelik evliyim bebek istiyorduk olmadı
5 defa klomen kullandım eşimin tahlilleri temiz.. ama hamile kalamadım
doktor en sonunda rahim filmi istedi korka korka gittim çektim..
felaketti çok kötü geçti titredim ağladım..
filmi çekerken doktor bana ( daha önce yara oldugunu söyledilermi sana ) dedi
bende hayır dedim ama çok korktum varmı dedim yok dedi..
meğer varmış doktor o an söylemedi.. ve evet yara varmış bende...
zaten çok akıntım vardı ilişki sırasında ağrılar kasıklarda ağrı vs.
çok korkuyorum ben kistlerden kurtulaym bebek sahibi olayım derken hem sağ tüpüm kapalı çıktı
hemde yara çıktı ne yapcam şimdi ben bilmiyorum..
piskolojim alt üst oldu
:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:

arkadaşım çok geçmiş olsun, yara için korkma derim. benimde yaram vardı dondurduk 3 seansta.
yara çoğu kadında oluyo onu hiç dert etme

X