Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

Merhaba canım gittim bugün kan tahlili oldum sonuç hemen çıkmaz dediler yarına çıkarmış ama bana uzak hastane cuma günü otarafta işim vardı cuma günü alırım sanırım sonuçları.Canım bazı şeylere çok stres ediyorum ben bu stresle nasıl hamile kalıcam onuda bilmiyorum aşırı stresli oluyorum bazen damarıma basıldımı

Doktorlarda çeşit çeşit canım belli olmuyor.Terside çok anlayışlısıda Allah akıl vicdan versin kimilerinin kibirinden yanına varılmıyor kimide iyi oluyor doktordada şansın olucak herşeydede.Allah şifa versin canım umudunu yitirme inşllh birgün hepimizin olucak bebekleri

arkadaşlar dün doktora gittim çatlatma iğnesi verdi. yarın yaptırcam göbekten yapılıyormuş çok acıtıyor mu acaba?

canım valla güzel mi değil mi bilmiyorum.. kanamam kesildi birden.. sadece 2 gün oldu şimdi çok çok çok az leke şeklinde var.. anlamadım gitti.. yarın doktor kontrolüm var.. haber veririm size de..
:
aay tuncs bu ay bende aynı durumu yaşadım.. bende nedenini anlamadım 6 gün boyunca da neredeyse hiç denilecek kadar geldi bende.. nedenini anlamadım. bir doktora görün bakalım ne diyecek...
bana verecek cevabınız yokmu benim gibi kesilmeyen kanaması olan yok mu
papatya üniv deyken oda arkadaşım senin durumundaydı o da çok sık adet oluyordu hatta çok sık durmadan tedbirli gezerdi.. bende adet olamazdım çok zıtdı ikimizin de durumu... doğum kontrol hapları kullandı uzun süre ama bırakınca aynı tas aynı hamamdı..ikimizde çok doktora giderdik..yüzünde akne tarzı kabarıklar olurdu.. en son doktoru ona bir ilaç vermiş Roccuante yanlış hatırlamıyorsam bu... yüzündeki akneler gitmiiş.. 6 ay kullanmış.. bir kaç aydır daha iyiydi son durumdan haberim yok .. iyi hatırlattın bir sorayım ona bakayım ne durumda..

canım ya bazen öyle güzel bir kelime var ki çok sinirlendiğin zaman SALLA gitsin kendine yük edip stres etmeyeceksin.. yapı itibariyle hemen parlar mıısn ? bekle bakalım sonuçları inşallah bir şeyin çıkmaz..

üzülecek bir şey yok canım dk haplarını bırakman iyi olmuş. tahlil yaptır bakalım nasıl çıkacak değerlerin?

Son düzenleme:

Günaydın canım haklısın sallamak lazım bazı şeyleride işte bazende takıyorsun haliyle.Karşımdakine parlamam genelde kendi içime atarım yada eşime patlarım eşimin hatrı olmassa patlıyacağım kişileri biliyorumda susuyorum işte ama oda biyere kadar

bana verecek cevabınız yokmu benim gibi kesilmeyen kanaması olan yok mu

teşekkürler canım inşh düzelir şu an sevinmekle sevinmemek arasında gidip geliyoruz bi tane arkadaş giriş dün adeti 2 gün geçmiş testte değer 50 çıkmış benim 10 gün geçti27 offfffffffff inşh kötü bişi olmaz :44:

arkadaşlar ben dün öğrendim pko lu olduğumu, ve doktor bana adetimin 3. ve 5. günlerinde olmam gereken testler olduğunu söyledi, bu testlere göre tedavi olucakmışım.
Sizler de o testleri oldunuz mu ?

arkadaşlar dün doktora gittim çatlatma iğnesi verdi. yarın yaptırcam göbekten yapılıyormuş çok acıtıyor mu acaba?

sana hangi iğneyi verdi cnm?bana ovitrelle verdi.koldan vuruldum ben.daha doğrusu pregnyl vermişti ama onu hiç ibr yerde bulamadığım için ovitrelle verdi yerine.

arkadaşlar ben dün öğrendim pko lu olduğumu, ve doktor bana adetimin 3. ve 5. günlerinde olmam gereken testler olduğunu söyledi, bu testlere göre tedavi olucakmışım.
Sizler de o testleri oldunuz mu ?

adetin 3. günü hormon değerlerine bakılıyor canım.ona göre tedavi başlatır doktorun.

adetin 3. günü hormon değerlerine bakılıyor canım.ona göre tedavi başlatır doktorun.

dün akşamdan beri çok ağladım çok üzüldüm, doktor için bu rahatsızlığın çözümü ve tedavisi var dedi, ama görüyorum ki bir sürü insan senelerdir bekliyo (

üzülme canım ya.bende de var ve daha bir çok kadında da var.ne kadarlık evlisin sen?

1 sene 3 aylık evliğim. Genç kızlık dönemimde bu rahatsızlık yüzünden d.k hapı kullanmıştım ama artık geçmiştir falan zannediyodum bu rahatsızlığın böyle bi şey olduğunu bilmiyodum.

yok canım geçmiyor bu hastalık ama tedavisi var.hem daha yenisin sen.takma kafana.tedavini de aksatma tabi.ben de 22 aylık evliyim.uğraşıyorum bebek için.her şeyin zamanı var demek ki.

yok canım geçmiyor bu hastalık ama tedavisi var.hem daha yenisin sen.takma kafana.tedavini de aksatma tabi.ben de 22 aylık evliyim.uğraşıyorum bebek için.her şeyin zamanı var demek ki.

o testleri sende yaptırdın demi,
hepp hayal ederdim eşime hamile olduğumu süpriz yapıp söylemeyi (

o testleri sende yaptırdın demi,
hepp hayal ederdim eşime hamile olduğumu süpriz yapıp söylemeyi (

yaptırdım tabi canım.bana ilaç ve iğne tedavisi uyguladı doktorum.bakalım hayırlısı artık.inşallah bir gün söylersin canım.kafana takarsan daha da çoğalır kistler haberin olsun.dr bana öyle dedi.

merhaba arkadaşlar bende pko. var 2 senelik evliyim bebek istiyorduk olmadı
5 defa klomen kullandım eşimin tahlilleri temiz.. ama hamile kalamadım
doktor en sonunda rahim filmi istedi korka korka gittim çektim..
felaketti çok kötü geçti titredim ağladım..
filmi çekerken doktor bana ( daha önce yara oldugunu söyledilermi sana ) dedi
bende hayır dedim ama çok korktum varmı dedim yok dedi..
meğer varmış doktor o an söylemedi.. ve evet yara varmış bende...
zaten çok akıntım vardı ilişki sırasında ağrılar kasıklarda ağrı vs.
çok korkuyorum ben kistlerden kurtulaym bebek sahibi olayım derken hem sağ tüpüm kapalı çıktı
hemde yara çıktı ne yapcam şimdi ben bilmiyorum..
piskolojim alt üst oldu

arkadaşım çok geçmiş olsun, yara için korkma derim. benimde yaram vardı dondurduk 3 seansta.
yara çoğu kadında oluyo onu hiç dert etme

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…