Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

ben de 22 aylık evliyim evlendiğimden beri istiyorum ama olmayınca olmuyor işte sen şimdi hangi aşamadasın cnm?klomen tedavisinden sonra ne uygulanıyor acaba?Rabbim yüzümüzü güldürsün inşallah

zeynocum hemen karamsar olma bakayım ne düşünürsak onu yaşıyoruz. pozitif ol ne güzel 6 yumurtan var umarım sağlıklı çatlama meydana gelir. sonra sonra diğer şeyler gelsin aklına.. rahim filmi çektrmiş miydin muhtemelen o olabilir sonraki adımlarda...

ben de 22 aylık evliyim evlendiğimden beri istiyorum ama olmayınca olmuyor işte sen şimdi hangi aşamadasın cnm?klomen tedavisinden sonra ne uygulanıyor acaba?Rabbim yüzümüzü güldürsün inşallah

ben en son aralık başında klomen kullandım.. yumurtam çatlamak üzereydi, doktorum bu ay iğne yapmayalım dedi.. ve benim çatlamak üzere olan yumurtacığım 10 cmlik koskoca bir kist oldu döndü bana.. adet oldum ama hiç küçülmedi.. bir ay doğum kontrol hapı içtim (ginera) bu hapla kistim eridi.. hazirandan bu yana toplamda 5 klomen 4 çatlatma iğnesi deneyimim oldu ve sonuc negatifti hep.. bu ay kontrole gittiğimde kistimin kesesi hala orda duruyordu ve bir de yumurtam vardı 18mm boyutunda.. doktorum iğne olmamı istedi ve çatlatma iğnesi oldum.. yani 5. kez çatlatma iğnesi de olmuş oldum.. bakalım şimdi beklemedeyim.. bu ay pek çalışma yapamadık.. keşke iğne olmasaydım diyorum şimdilerde.. boşa bünyeme hormon almış oldum.. bu verimsiz çalışmalardan hamiş kalırsam oha derim zaten.. iğne olalı 10 gün oldu.. bakalım beklemedeyim.. ama artık klomen defteri benim için kapandı.. bundan sonraki aşama yumurta geliştirici iğnelerle yumurta geliştirmek ve aşılama yaptırmak.. aşılamayı ben sadece 1 kez yaptırıcam.. eğer olmazsa yaz döneminde tüp bebek denemeyi düşünüyorum.. ama tabi tüm bunlar benim fikirlerim.. daha doktorumla pek bu konuda görüşmedik.. ona kalsa klomenli 2. aydan sonra aşılama yapacaktı ama ben denemek istedim.. işte bendeki durum böyle..
ama genel olarak ilk olarak klomen kullanılıyor, olmazsa iğneli tedavi ve aşılama.. o da olmazsa tüp bebek.. sistem bu şekilde ilerliyor..
umarım ileriki aşamalara gerek kalmadan bizde bebek sahibi olabiliriz..

çektirdim canım.temiz çıktı çok şükür.eşim de test yaptırdı onda da sorun yok.ben yanarım yanarım eski doktorumun takip yapmamasına yanarım.boşuna klomen içmiş oldum.doktor seçimi çok önemli ya.hayırlısı olur inşallah hakkımızda canım

aaaaa şuna bak yaaa :) fikrimi çalmış :)) bende de var öyle düşünceler.. ama icraate geçirmek için sanırım beklemedeyim..
konuşalım senle bu konuyu :))

aslında kafamıza çok takmamamız gerekiyor.belki söküp atabilsek biz de hamiş kalırız ama ne mümkün.soğan kürünü denedin mi hiç canım?

iyi canım bir sorun olmamamsına çok sevindim.. tabiki canım doktor seçimi çok önemli ben 6.doktorumda karar kıldım. ve inanıyorum pkonun üstesinden gelebilceğim.. tuncs yazmış sonraki adımları .iğne aşılama ve son çare tüp bebek... profil bilgilerine baktım da benden bir sene büyüksün takma canım gençsin daha .. bana bak ben daha evlenmedim bile inşallah bu ay olur sonrsında biraz ara ver klomen ağır bir ilaçtır.. 6 sefer kullanımından sonrası önerilmiyor.
aaaaa şuna bak yaaa :) fikrimi çalmış :)) bende de var öyle düşünceler.. ama icraate geçirmek için sanırım beklemedeyim..
konuşalım senle bu konuyu :))

bende yazın öreceğim canım şuan boşum ama sınavları yaklaştı öğrencilerimin yoğun olurum.. yazın uzun uzun dinlenirken örerim de

inşallah olur cnm.Rabbim evliliğin de çocuğun da hayırlısını versin.ara vericem zaten.belki yine soğan kürü ardından da incir kürü yaparım.olmazsa yaza da aşılama,kısmet artık.Rabbim ol demeden olmuyor.

adetin 3. günü baktır canım bakalım metformin işe yaramışmı lh ın filan düşmüşmü.metformin lh düşürüp fsh ı yükseltiyor değilmi canım.bizleri mutlaka haberdar et tatlım.

benimde hemen hemen bir hafta sonra regli günüm cnm aynı zamanlarda belli olcak sanırım hadi bakalım hakkımızda hayırlısı...
aaaaaa sende tuncs gibi adet günün yakınmış benimde sizden 1-2 gün sonrası.ama bende regly belirtileri var gerginlik ve tatlı isteği maaleseffffffff yaaaaaa.göğüslerde büyüme yok bu sefer ağrıda yokk.benimki bu ayda tutmadı gibi umarım zamanında adet olurum artık. sizlerde durum nasıl

tatlım ben 6. klomenide kullandım.demeki 4. ten sonrası kötüymüş haaa.kısmet ne diyelim umarım bana son 2 tanesi zarar vermemiştir..yalnız anlamadığım şu var iğneler klomenden daha ağır hormonlar değilmi.
bide sende de başlamış sanırım adet belirtileri bende yanıma yaklaşanı ısıracak moddayım ayrıca aşırı tatlı isteği var.hamile olan kişilerin canı tatlı yerine ekşi çekermişşş benim canım ne zaman tatlı çekse hıhh geliyor adet diyorum artık.
hamile olupta adete 1 hafta kala canı tatlı çeken hamile bir tanıdığınız oldumu hiççç çok merak ettim şimdi.çünkü canın tatlı çekerse erkek olur derler ne zaman tatlı aşermesi başlar acaba kaçıncı hafta.

öyle canım tabiki .. bir şeyi çok istediğimz halde olmuyorsa bir nedeni vardır..

adetin 3. günü baktır canım bakalım metformin işe yaramışmı lh ın filan düşmüşmü.metformin lh düşürüp fsh ı yükseltiyor değilmi canım.bizleri mutlaka haberdar et tatlım.

tamam canım bende çok merak ediyorum. çünkü metformine güveniyorum. fsh değerine etkisini bilmiyorumda lh hormonun düşmesini sağlıyor. bu da yumurtlama olabilceğine işaret ediyor. inşallah inşallah lh 6.6 değerinden düşük gelir...

tığla örmeyi seviyorsun anlaşılan canım. ben şişle yapılanları daha iyi becerebiliyorum. tığ ile olanlar çok sert oluyor . ama şık duruyorlar.
canım ben tığla örgü yapmadım hiç sadece dentel yaptım örgü işlerini çok seviyorum hele de şişle yapılan yumuşacık oluyo dediğin gibi ama yapmadaım hiç yapamam heral elim yatkındır elişine ama burda bi kadın var yelek yapıyo parçalı o kadar güzel anlatamam ondan yaptırcam kesin fotosunu çeker koyarım bayıldım ben

yap tabi biliyosan benim şişle örgüyle aram yoktur bizim üst kattaki kadına parayla yaptırcam hepsi çok tatlı daha burda örülen bi yelek var görsen bayılırsın bide öğrencek vaktin var mı bilmiyorum ben ders çalışıyorum bu yıl öğrenip yapmak isterdim ama kpss hazırlanıyom keşke hep boş olsaydım mutlaka öğrenmekisterdim geçen yıl kpss yoktu evde durmuyodum hiç bütün kurslara gittim bilgisayar ingilizce ahşap takı seramik miss sabun yapımı neler neler yaptık ve parayla yaptırmak isteyenler bile oldu yaptım çünki zevkli bi iş kurdela nakışıyapmıştım bi havlu koyayım fotosunu bence de git geçen yıl inan çocuk hiç aklımda yoktu ondan bi tutturdum ama düşük oldu bu yıl çocuk tan başka bi düşüncem olmadı evde kpss stresi bi taraftan offff offff allah yarımcım olsun ama terapi resmen bazen evde ahşap boyama ve takı yapıyorum derslerde sıkılırsam kursa da binde bir arkadaşları görmek için gidiyom :)

bu sarı civciv patik çok kolay bir modelmiş.. bende yeni öğrendim.. ve hatta şimdilerde kendime yapmak arifesindeyim..

ayy kızlar pko başlığını el işi başlığına çeviricez bu gidişle
yap ama bakınca üzülme olurmu ben şimdi yaptırmıyorum ablam yapalım dedi hayır dedim görünce dayanamam
kızlar çatlatma iğnelerinin fiyatı ne kadar oluyor bilen var mı acaba?

canım 75-80 tl arası olması lazım

ayy regl olayım da gerisi yalan valla.. ben ona bile razıyım.. ama benimki kesin geliyor çünki öyle gerginim ki anlatamam.. ben her regl öncesi böyle oluyorum.. yanıma yanaşanı ısırıyorum resmen

kızzz kocana yazık heryeri ısırık içinde kalmıştır

Eki Görüntüle 354915

bunu bulabildim bir tulum örmüştüm . pek güzel çıkmamış ama üzerinde harika duruyor.

wayyyyy senn baya ustaymışsınn bu konudaa....ben örgü yapmadımm hiçç nasıl olur bilmiyorumm genelde tığla yaptımmmm......

bu benimişte senin havluda çokk güsel olmuş ellrine sağlıkk...........ayyyyy bende resimlerini çekiyimm yeni yaptığım havluların bakıyımm begenecekmisinizzzz....

ssklıya da öyle mi canım?pahalıymış ya
galiba öyle ben emekli sandığıyım yani çalışan memur bide burdaki diğer arkadaşlar da o fiyata alıyolar canım :44:

teşekkür ederim tatlım merak ettim seninkileri de :18:

offffffffffff hala adet olmadım kızlar yarın sağlık ocana gitcem test yaptırcam sonrada söktürücü progestan iğne yazdırcam inşh yazarlar...göğüslerim patlıycak gibi 10 gündür ağrıyo soğan da yapıyomuş elim ayağım ateşleniyıo artık ya sökülsün yada 9 ay sökülmesin offfffffffffffffffffffffffff

katılıyorum gyaman.. umarım sende çok tatlı bir anne olursun

şimdi senin ayakların çocuk reyonlarına doğru kayıyordur bende fazla gezemedim arkadaşalrım hemen yoruldu ilçeye döndük.. :44:

yok canm daha kaymıyor erken diye düşünüyorum.bende çok yoruluyorum gezemiyorum.

canm ev arkadaşın olsaydı keşke gerçi bi yerden sonra oda çekilmiyo.hayırlısı olsun canm evlenirsin acele etme.

canm 12hafta oldu zaman çabuk geçiyoda okadr çabuk deilya.

ayy canm örsende göndersen ne güzel olurya:)ne güzel örgüler paylaşmış arkadaşlar ama bende öyle beceri yok.dantel yaptık gençliğimizde ama örgüden pek anlamam tığla şalda ördüm ama öyle kazak yelek yapamam.ama yaptıklarından tarif edersen belkide yapabilirim.annem çok güzel örgü yapar belkide ondan öğrenmedim.

Kızlar nasilsiniz görüşmeyeli ozledim sizlerle sohbet etmeyi
Tuncss Canim insallah adet olmazsin
Bicim uzun zamandır gelmiyorsun iyisindir umarım
Bngl canim 12.haftada misin ne guzel
Gyaman sen nasilsin babanda iyiymis cok sevindim
Ecrin bahar yeşil busmai123 sizler nasilsiniz?

Bizde 13.haftaya girdik veee oğlum olacak insallah
Metformini de kesti doktor Bngl sen iciyor musun hala?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…