Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

iyi sevindim eşinin değerini bil bizi çeken en iyi anlayan yeri geldiğinde herşeye katlanan onlar gerçekten düşünüyorumda ben başka birisi ile evli olsam beni asla çekemezdi heralde yok canım ya 4 gün geçti test te yapmadım zaten pek umudum yok ama insan azıcık ta olsa bekliyo hiç belirti yok göğüslerim ağrıyodu onlar da hafifledi eşim de demin bu ayda yok sakın ümitlenme sende hiç değişiklik yok dedi baya canım sıkıldı napim bu arada yeni dr buldum 1.5 -2 saat uzaklıkta bi kadın doğum hastanesi var nysa orda yasemin yarar diye bi dr hatta tlf la bile konuştum tüm testlerini getir yenilemene gerek yok kaldığın yerden devam ederiz dedi çok sevindim adetin 3. günü oraya başlıcam zaten kardeşler o hastane de onlara ait yalçın yarar da abisi çapa tıp tan mezun yasemin hanım bi tane hastasıyla konuşuyordu aradığımda ben tlf da bekliyom tabi dedi: etrafa ne bakıyon sen onların isteği bitmez moralini yüksek tut tamammı talım dedi bana da canım gülüm falan diye tlf da baya dinledi galiba bu dr sevdim inşallah bırakamaz da beni çünki hastane onların

ohhh eniyisini yapmışın tatlım bencede senin kalbin çok temiz ben olacana inanıyorum yaa tatlım unuttum sormayı sen geciktiğinde söktürü mü alıyosun yoksa metmorfin düzene soktumu yaa 5 ay olcak metmorfin bi işe yaramadı yaaa sötürücü almadan gelmiycek baksana dupastonu drm önermemişti iyi bi ilaç değil kullan ma demişti gitti o dr acaba kullansammı kendim alıp :44:

canım kafana takma mak için bişiler le uğraş kitap falan oku boş oldukça gezmeye çık gez...hepimiz aynıyız en azından yalnız olmadını düşün ve umursama ne kadar zor ama öyle yani

saol tatlım vallahi içim rahatladı..bu hastalıkla yaşamayı öğrenirimde daha fazla bana zarar vermesin istiyorum..kendi doktoruma gidince söylicem yapsın tahlilleri

önemli değil canım.. süreçten beni de haberdar et olur mu ? ne zman gideceksin ?

canım geçmişi okuyordum anca yazabildim iyiyim işten geldim bugün çok yorucuydu gözlerim ağrıdı bilgisayara bakmaktan sen nasılsın?

yeşil_87 ben yazdım ama görmeden gitmişsin geçmişi okuyarak başlıyoruz o sırada online olanlar yazıyor göremiyoruz yaa,
şu kadınlar kulubünü msn deki gibi uyarı filan yapsalar ne güzel olur

aynen cvr cim bu arada senin meslek neydi canım hatırlayamadım sen de bilgisayarla mı uğraşıyorsun.. benim gözlük takmam çok yakındır bu gidişle

bak şimdi ayın 29unda adet görmem lazım 3 gün sonra gideyimki hormonlarada baksınlar..ne gerekiyosa olsun artık valla peşpeşe doğururum 2 çocuguda sonra ful ilaç bile kullanırım yeterki bitsin şu illet..olan bitenden haberdar ederim..canm

canım gözle ilgili sorun yaşayan sendin di mi ? benim kullandığım bir ilaç var gözlerim renkli olduğu için çok hassas hemen alerji oluyor. istersen adını vereyim al göz ve kiprik hijyeni için bir şampuan.. doktorum vermişti bana da çok iyi geliyor kaşınma falan gidiyor..

ayın 29 u kesin mi adet güünün doğum kontrol hapı mı kullanıyorsun ? bi de canım hangi marka kullanıyorsun kistler için ginera marka birebirdir. düşüncen mantıklı bi adet ol bi tahlil yaptır hele..

Son düzenleme:

canım benim özledim seni..... biliyorum bilerek uzak kalmak istiyorsun bu ortamdan ama ...

dönüşün inşallah bööyle olurrr

canm çok geçmiş olsun.Allah şifa versin inşallah.

Rabbim isteyen herkese nasip etsin evlat hasreti çektirmesin kimseye inşallah.çok zor canm gerçekten benm de bi arkadaşımın iş arkadaşı 7kez tüp bebek yaptırmış olmamış.ne kadar üzülmüştüm duyunca.hem maddi hem manevi zor gerçekten.Rabbim mucizeleriyle şaşırtır inşallah dayınla yengeni ve tüm arkadaşlarımızı O'ndan hiç birzaman umudumuzu kesmemeliyiz.

canm rahim filminde temiz çıkmışken ara verme bende rahim filminden sonraki ay hamile kaldım.tabi Rabbim bilir zamanını rahim filmi de bahanesi oldu.

canm kafamdan atmayı bende hiç yapamadım işe gidince biraz unutuyodum gelince aynen devam ediyodu hatta eşimde aynı şekildeydi ve bu yüzden çok moralimiz bozuk birbirimizle hiç konuşmadığımız akşamlar geçiriyoduk.

umursamadığım zamanda oldu nasıl anlatayım; rahim filmimden sonra dr.a gittiğimde yumurtam gelişmemişti çünkü o ay klomen kullandırmamıştı dr.m rahim filmi çekilcek içine ilaç verilcek diye.o yüzden bu ay yumurtan gelişmemiş adet olmanı bekle tedavine diğer ay devam edelim dedi.ben üzüldüm hatta dr.ma kızdım içimden ne güzel rahim filmide çektirdim klomen kullandırsaydı baştan diye.rahim filminden sonraki ayı boş geçircem diye düşünüp üzülerek döndüm eve.bu düşünce benm umursamama sebep oldu yoksa yine umursardım.ne ilişkiye dikkat ettm ne akıntı ne bişey hiçbişey yapmadım zaten ilişkide 2 kez anca olmuştur.zorunlu ödev gibi bi ilişki olmadı gerçekten birbirimizi istediğimiz için olmuştu.ilişkiden sonra yataktan kalmaym diyede düşünmedim çünkü nasıl olsa bu ay boş geçiyodu benm için.hemen kalktım banyo yaptım.ateş hiç bizaman ölçmedim zaten çünkü biliyorum kendimi onu yapsam daha çok takcam kafaya aman niye düştü niye çıktı diye.soğan kürünüde yapmıştım bi kaç kez ama artk oda sıkmıştı beni aman yemekten önce yap iç sıcaklığını ayarla derken yarıda bırakmıştım.yani canm olacağı varsa oluyo her şekilde Rabbim biliyo zamanını.

canm benm yumurtam geç geliştiği için adete 1hafta kala bişey yoktu bende zaten.belkide adet tarihime yakın yumurtam gelişti hala anlam veremiyorum.hatta benm adetim gecikince kaçgün gecikmişti bilmiyorum dr.umu aradım test yaptınmı dedi bende yaptm negatif dedim oysa test felan yapmamıştım sırf gel kan testi yaptır demesin diye.negatifse farlutal iç dedi.bende iş dönüşü hem test hem farlutal aldım.akşam hapı içmeye başlamadan testi yaptm negatif çıktı hapa başladım.içtim 5gün sonra 10gün bekledim hala adet yok işte o aralar belirtilerim şöyleydi;ani hareketlerde kasık ağrısı,göğüs uçlarımda acıma(beni en çok şüphelendiren buydu çünkü benm adet belirtilerimde hiç göğüs ağrısı,acısı olmamıştı ozamana kadar),ekşi şeyler yeme isteği vardı ama o aralar grip olmuştum çok fena ondan sanıyodum ekşi şeyler yeme isteğini.mide bulantım olmadı ama iştahsızdım onuda hep grip olmama bağladım.hala var o iştahsızlık.tatlı isteğide bende her adet dönemi olmuyodu zaten canm..çok uzun yazdım ama inşallah sorularına cvp verebilmişimdir.canm üzülüp yıpratma kendini herşeyin bi zamanı var Allah ol deyince olacak yeterki O'ndan hiç birzaman umudunu kesme oldu mu?

Canım hoşgeldin aramıza inşallh sağlığımıza kavuşuruz genelde pko için metformin veriyorlar.Yeşil arkadaşımız çok güzel açıklamış zaten.Moralini bozma tüyler için epilasyon yaptırabilirsin ve sır agda yaptırıyorsun karınca yumurtası yağını denedinmi?Tüyleri seyrekleştirip geç çıkartıyor.Aktarlarda oluyor genelde kullnımını söylerler canını sıkma Allah şifa versin hepimizeKızınıda Allah bağışlasın darısıda bizlere inşallah
Geçmiş olsun canım kilo vermekte çok önemli inşllh vermişsindir
Tamam canım bakarım ordan teşekkür ederim.Bende hergün 55 60 dk arası tempolu yürüyorum sırt mekik çalışıyorum

canım benim özledim seni..... biliyorum bilerek uzak kalmak istiyorsun bu ortamdan ama ...

Sana katılıyorum canım inşallh güzel haberlerle döner Bicimciğim
tamda aklımda sen vardın canım.. eskilerde mesaj yazdım okudun mu ?

Canım geçmişi okuyordum kusura bakma anca bitti burdayım canım yazabilirsin beklettim senide canım ya

daha yeni başlıcam..doktorun demesiyle yasmin aldım.ginera hiç duymadım..vallahi çok yardımcı oluyosunuz size nekadar dua etsem az tşekkür ederimgeçen ay ayın 1 inde oldum 2gün geriden olurmuşya.bu ay 29 olması lazım

saol canım hoşbulduk,valla artık ağdanın lafını bile duymak istemiyorum geçen gün ağlıya ağlıya oldum ağdamı ki sir oluyorm güüüya bacaklara kadar nasıl iner öldüm saatlerce.bir dopursam hemmmmen lazer hemn..kızım benm meleğim kurtarıcım.onu allah bana burda yanlız kalmıyım die verdi..ama 2.si sanırım böyle kolay olmiiicak4 aydır korunmuyoruz..rabbim tüm isteyenlere hayırlısıyla nasipetsin

Son düzenleme:
hiç bir belirti olmadan hamile kalan da var,canım test yapsana. ben hemen yaparım testimi çünkü kafaya takınca daha çok gecikiyor benim adetim.4 gün gecikince yapıyorum birşey yoksa zaten kafam rahatladığı için hemen geliyor adetim.negatifte çıkacak olsa moralim bozuluyo diosan öylede bozulyo böylede yani negatifse bundan zaten kaçış yok .çok sevindim bu doktoruna herşeyde bir hayır vardır böyle yaklaşan doktorlara hayranım.belkide bu doktor sana hayırı gelecek canım.

canım benim çok sağol. vallahi şöyle bir tanışsak diyorum ,herhalde sabahlasak bitmez bizim muhabbet çok isterdim .benim adet şimdi şöyle canım; ben normalde 35-40 günde olurum.ama 50 gün olduğu da senede 1 kere filan oluyordu bu kadar uzarsa hep doktora gittim faltural verdiler .ama dediğim gibi normalde 35-40 gündür.ben dupastonu bu sitede öğrendim hiç kullanmadım.burada hemen herkes kullanıyor niye doktorun önermedi ki ? metformine başlayalı bu 3.ayım gebelikten önceki ay da kullanmıştım onuda sayarsak 4. kutu olur.zaten ilk kullandığım ay hamile kalmıştım. 30-32 günde adet oluyorum ayrıca ben metforminle birlikte , hayıt hapı agnucastonda alıyorum oda adet düzenliyor çok şükür bu yüzden bu ara söktürücüye hiç ihtiyaç olmadı.bence sen test yap olmazsa doktordan randevunu al ona göre ilacını al. ama soğan suyu ilk ayda adeti geciktiriyor.benim soğandaki ilk ay 10 gün gecikmişti adetim. hatta çok yoğun bir kanama oluyor ben düşük yapıyorum filan sanmıştım.artık çok alıştım tatlım negatiflere eczaneye gidince gebelik testini 3 paket filan alıyorum ,eczacı şöyle bir bakıyor ama ne yapayım hep geciktiği için ,düşün yani bir sonraki ayda yaparım negatif diye iyice beynime işlemiş.sakın hiç üzülme negatif çıkarsa soğana aynen 2. ay devam et.soğanın hormonlara çok etkisi yok e senin hormonlarda düzgün zaten rahim içine faydası olacak inşallah.Güzel hayırlı haberlerin olsun inşallah arkadaşım Allah yüzünü güldürsün.

canım ben aslında mimarlık okudum ama mesleğimi malesef yapmıyorum özel bir şirketin finansal bölümünde çalışıyorum.ne alaka değilmi? evet sürekli bilgisayardayım bu yüzden gözlerim çok ağrıyor bazen.

AMİNNN bende özledim BİÇİMİ

ben ginera kullanmıştım çok memnundum .

Son düzenleme:
anladım canım.. sonuçların sende de bulunsun bir örneğini al merak ettim değerlerini..

yok canım burası Türkiye.. bende öss tercihlerimde mimarlık diye bir ara tutturmuştum amcamın oğlu vazgeçirmişti öyle öğretmenlik nasıl yazdım hatırlamıyorum.. şimdi mennunum hayatımdan.. bana mimarlık hala çok karizmatik bir meslek gelir

Son düzenleme:

ya bende 4 ay önceden çekilmişkan değerlerim var acaba bu dediğiniz değer hangisi söyleyin bana ben yazıyım siz değerlendirin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…