Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

Tuanatay tebrikler canim allah anali babali buyutsun,harika bir duygu olmali!allah hepimize nasip etsin

busmai nasılsın canım?
yemek yapıyorum nete girdim şimdi baktım burdasın her şey yolunda de mi canım?

bu aralar pek iştahlıyım kilo da vermek için çabalıyorum bi yandan çok zor oluyor....

Son düzenleme:
saolun. bunu yaptırıpta gebe kalanlar var mı. %20 az gibi ama inş olur.

canim sen yanlis anlamissin galiba zaten normal ciftlerin de bir ayda hamile kalma olasiligi yuzde 20dir. Yani hicbir farki yok normal sekilde hamile kalma oranindan.uzulme

iyiyim canim sen nasilsin daha iyisindir insallah

durumum aynı ama sıkıntım azaldı biraz canım eşim de eve gelecek birazdan oyalanırım yani....
acıkıyorum çok sık buna çare bulamıyorum glifor içmeme rağmen böyle....
diyet de yapıyorum hep siyah ekmek yiyorum karbonhidrattan uzak durmak durumundayım çünkü kilom sınırda....

Son düzenleme:
eşim geldi canım netten çıkmam gerekli seni ve miniğini öpüyorum görüşürüz :))

Annem bugun bikac kiloluk poset verdi elime tasimam icin. ben de agirlik kaldirmamaya calisiyorum kizdim ona dusunmedigi icin. tasidim poseti .sonra annem anladi kizim hic aklima gelmedi keske tasimasaydin dedi. o da kotu oldu ama ben kizdim sonucta nasil aklina gelmez diye.agladim keske tasimasaydim diye neyse insallah bisey olmaz

her zaman boyle olmuyor ama degil mi canim bazen insan daha cok acikiyor bazi gunlerde. Ne bileyim yorgunluk ders calismak o tur seyler sebep oluyordur belki. ama en azindan haftada bir gun kendini odullendir sevdigin seyleri ye kalorisini dusunmeden.diyetisyenler de oneriyor. Nedense hep kilolu kadinlar neseli oluyor heralde her istediklerini yedikleri icin biz olamiycaz oyle:)

ay kizlar benim belimin agrisi hala devam ediyor, adetimede daha ooo 17 gun var...hani bazen koy yerlerinde falan hamile kalamayan kadinlara belinde bosluk var derler, belki benimde belimde bosluk falan olusduda o yuzden agriyorr??? ay lutfen cevaplayin aklima kotu seyler geliyor nedense ((((

cnm bu kadar üstüne düşmesen daha iyi sanki hiçbişey olmaz merak etme sen ben neler yaptım hemde hamile oldumu bilmiodum o tezgahtan o tezgaha zıplıodum ki en tehlikeli dönemlerde hemde hiçbişey olmaz gönlünü ferah tut

busmai nasılsın canım?
yemek yapıyorum nete girdim şimdi baktım burdasın her şey yolunda de mi canım?

bu aralar pek iştahlıyım kilo da vermek için çabalıyorum bi yandan çok zor oluyor....

ayy bicim acaba diorum sonra sus diorm kendi kendime ama kendimi tutamıormmm git hemen doktoraa inş melegin sennledir canım benm

canım benm rabbim saglıkla büyümesini annalı babalı büyümesini nasip eder inş ayy cok güsel bi duygu olmalı insan nası heycanlanır kim bilir neler yasadgını müsait bi zamanda anlatrmısın dogumun nası gecti zor oldumu korkulcak bişi varmı ben cok korkuorumda

insallah smdilik bi sorun yok bsey olmadi heralde ihmalkarlik yuzunden bisey olursa kendimi hic affetmem diye korktum saol canim. Bicim konusunda da evet ben hamile kaldigim ay cok acikiyordum bi turlu doymuyordum insallah ondandir

İyiakşamlar Bicim nasılsın?Dün diyetisyene gittim bende güzel geçti bugün başladım diyetsiyenin verdiği listeye göre bakalım inşllh bu sefer olumlu olur.Bilmediğim bazı şeyleri öğrendim ve sizlerle paylaşayım dedim spora başlarken koşuyla değil ilk başta orta tempoda sonra giderek hızlılaşarak kilo veriliyormuş ben koşmaya başladım deyince diyetisyen yanlış olmuş kasa çevirmişse oyüzden verememişsindir dedi.Birde yeşil çay ve siyah çay arasında çok bir fark yokmuş.Birisi kurutulmuş digeri yaş dedi.Mesela ıhlamur bitki çayları adaçayı içebilirsin dedi.Adaçayı aynı zmanda adet düzensizliği için iyi dedi.Ana öğün ve ara öğün yazdı ve kesinlikle saatlerini gçirme buda çok önemli dedi.Ve haftada 2 defa kırmızı et diğer günler tavuk balık hakkım oldğunu ve sebze yemeklerini bol tüketmek gerektiğini söyledi.Patates ve havuç insülin direncini arttırdığı için tavsiye etmedi.Birde suyu yeterince tüketmemi istedi.İnşllh olumlu gelişmeler olur 2 hafta sonra kontrole çağırdı bakalım hayırlsıı inşllh kilolarımı vermiş olurum

Gözün aydın canım seni çok iyi anlıyorum neolursa olsun insan kilo verdiğine tabiki sevinir nasıl verdin peki ne uyguladın yani?Diyetisyene gidiyormusun ben özel diyetisyene başladım dünden itibaren bakalım hayırlısı inşallah veririz canım kurtuluruz fazla kilolardan

Canım stres yapma kendine senin için güzel olan neyse o olur inşallah.Az daha sabır vakit geçirmeden test yaparsın

Canım Allah hayırlı etsin gözünüz aydınDarısıda bizlere olur inşallahKendine ve tatlı kızına iyi bak

Canım Allah sağlıkla huzurla kucağına almayı nasip etsin kendine ve bebeğine iyi bak

Hoşgeldin canım Allah şifa versin biliyorsun çoğumuzda pkonun belirtileri mevcut zamanla azalır tüylerin çıkmaz bile.Lazerde çabuk sonuç alınıyormuş duyduğuma göre biraz daha sabret canım inşllh kurtulursun kısa zamanda.Güzel dileklerin için sağol Allah hepimize versin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…