Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

benim 1.5 yıllık hikayem hep ağlayarak geçti canım.. 4 doktor değiştirdim ve hiç biri bana tedaviye başlamadı bende prolaktin yüksekliği var.. eşimde varikosel var önce onun ameliyat olmasını söylediler hep.. sürekli engeller çıktı önümüze ameliyat olma fırsatınıda bulamadık hiç sonra tavsiye üzerine bi doktorla tanıştık adam melek gibi biri =) ameliyattan falan bahsettik şimdilik hiç gerek yok dedi keçi boynuzu ye dedi bide gnc'nin arginmax adlı ilacını verdi eşime banada klomen verdi bide milenyum multivitamin tabi bide haftada 2 kere yarım tablet dostinex kullandım 10 aralıkta adet olmuştum 24 aralıkta çağırdı yumurta takibi için doktor.. gittiğimizde kocaman bi yumurta gördüm ama çatlatma iğnesi vermedi gerek yok dedi.. 2 günde bir çalışmaya devam dedi =))) bizde dinledik tabii hiç aksatmadan 24 ünden sonra bende hafif ağrılar başladı dedim kesin kist oldu yumurta çatlayamadı 5 ocakta ağrılarım inanılmaz şiddetlendi hemen hastaneye gittik canım kendi doktorum yoktu başka bi doktora gittik bi tahlil yapalım falan dedi tabi bende hiç ümit yok çünkü ağrılarım adet ağrısınada benziyodu.. souçları alıncada kendimden geçtim tabi hıçkıra hıçkıra ağladım.. eşime diyorumki''şaka yapıyolar dimi? yalan söylüyolar dimi? gerçek değil dimi?'' diye diye ağladım oda ağladı tabii böyle işte canlarım... şimdi içimde hep kuşku acaba keseyi görebilecekmiyim acaba kalp atışını duyabilecekmiyim?? çarşamba gidicez kendi doktoruma inşallah sorunsuz olur herşey sizde dua edin benim için olurmu??? ben her aklıma geldiğinde dua ediyorum hepinize... uzun yazdım ama bütün detayları anlatmak istedim... işte böyleeeeeeee

yok canm idrar testi.kan testi beni çok yıpratıyo.
ya canımmmm kan testi yaptır ama bu sefer çok başkaaaaaa

iyiki anlattın canımmm bize moralll oldunnnn tatlım.dualarımız seninle sağ salim kucağına alacaksınnn Allahın izni ileeee.dualarımız seninle tatlımmm

bu arada şunada inanıyorumki biz hep kendimiz için bişeyler yapıyoruzz kürler ilaçlar falan.... bence eşilerimizede iyi bakmamız lazım bi sorun olsun yada olmasın onlarada gerekli bence alın bi kavanoz keçi boynuzu pekmezini koyun önüne yesin =)))))) eminim faydası olacakkk... bende size çok dua ediyorum canııııııımmmmmmmmm

İyiakşamlar arkadaşlar nasılsınız?Bende grip olmuşum 2 günden beri rahatsızım:18:.Canım güle güle giysin cicilerini ama cinsiyetinide bekle ona göre alırsın.Allah sağlıklı şekilde kucağına almayı nasip etsin.

canım inşallah o lekelenme kanaman olur ve bebeğe işarettir hadi sıra sende ver haberini de şenlenelim :))
ve gerçekten de moral çok önemli...
canım ben aksine korundum rahim filmi çekileceğim diye çünkü bu filmi mutlaka çektirmek istiyorum bebek varsa çekilemiyor biliyorsun... rahim şeklimden şüpheli olduğumdan gerekli bu ama yine de film çektireceğim gün test yapacağım o da ayrı :))

sanki adet olacakmışım gibi kasıklarım ağrıyor yine lekelencekmiyim acaba :18:
adet olmazsın bebeğin gelsin artık...
doktorlar durduk yere demez canım....ben araştırma eğitim hastanesine gittim devletin.... rp olduktan sonra kısırdır diye tüm işlemlerini yapıyorlar bedava...tani normaldiğer kesintiler gibi.... aşılama da öyle....
ama erkeğin de dahil tüm testlerinin o hastanede sil balştan yaptırılması ve 3 yıllık evliolmak koşuluyla.... gidip araştırsın halan...
bebeğin nasıl canım?

canım infertilite bölümü var oradan direk randövunu önceden alıp gideceksin... sırayla gidiyorlar tümtestler yapıldıktan sonra... kısırlığına karar verilirse önce 3 ay klomen iğne sonra geliştirmeiğneleri ve aşılama ondan da sonuç çıkmazsa tüp bebek.....
babam ücretsiz dedi... yalnız kısırlık tedavilerine başlaman için en az 1 yıl korunmayıp bebek sahibiolmamış olman gerekli...

canım öyle yumurtayı bilemezsin bak ben de gelişmedi diye düşünürken gelişmiş en güzeli ultrasona girmen...tükürük testleri de doğrudur aslında...

ben de öyle içtimcanım yarın daiçeceğim son sonra adeti bekleyip doktoruma gideceğim...

canım iyi olmana çok sevindim ama annenlere gitmeden önce mutlaka usg ye gir tamamm mı?

ayy maşallah yaaa.... canım ne kadar da az kalmış.... tütü tü sürpriz yapmazsa önceden şurada 15 gün bişey kalmış de mi maşallah.....
dün düşündüm seni doğurdu mu acaba diye?

canım benim özelden yazdım sana böyle mutluluk olamaz nasıl seviniyorum senin adına bilemezsin Allah tamamına erdirsin sağlıkla kavuş meleğine
değerinle ilgili ve belirtilerinle ilgili bizleri bilgilendirirsen çok faydası olur bizlere güzel arkadaşım benim

**kızlar ben birkaç gün yokum.. kendinize iyi bakın.. gelince görüşürüz..
bicim yok iki gündür ortalarda? iyisin dimi canım? bak biricik ne güzel haber getirdi bize...
canımiyiyim ama grip oldum ve netten de biraz uzak kalmak istedim ama şimdilerde buradayım :))

ayy kızın olacak demek ki maşallah tuncss ile doğru tahmin ettik :)) canım sağlıkla doğsun daönemli olan bu maşallah :))

nerelerdesin canımmm inşallah ters bi şey yoktur hayatında... yoksun 2 gündür
canım nezle ve uykuluyum bu aralar progestan da uyuttu kafam da doktor öncesi dağılsın diye pek nete gelmeek istemedim...

süper yaaa her 2-3 güne bir amile haberleri geliyorrrrr süperrrrrrrrrrr.hadi inşşallah darısı bizeeee.
biçim kafa dağıtmak için girmiyorsundurrr inşşallahh umarım bi sorun yoktur canımm
evet canım aynen kafam dağılsın istedim :))
sen nasılsın?

Son düzenleme:

Canım geçmiş olsun eşine Allah şifa versin bende araştırma hastanesine gidiyorum iyi ilgileniyorlar sende fakülteye git tavsiye ederim.

tebrikler canım.darısı isteyen herkesin başına inşallah.ben de 20 aylık evliyim.pko var bende de.tüplerde sorun yok,eşimde de yok çok şükür.bu ay soğan kürüne başlıycam inşallah faydasını görürüm.

Canım geçmiş olsun dikkat et kendine dinlen çok hareket etme.Allah şifa versin

bicimmmmmmmmmmmmmmmm nerelerdesin yaa canm iyisin demiiiii

iyiyim canım sadece doktora gidene kadar dinlenmek istedim kafam dağılsın diye foruma gelmedim....
ama sizlerle yazışmayı da çok özlemişim...
bir önceki sayfada yazdım ayrıntılı canım benim sana da yazdım :))
öpüyorum..

ewet cnm gördüm şimdi ama daha kesin deemediki büyük ihtimalle dedi ayyy allahım cok farklı cok güsel bi duyguuu inş ama inş en kısa zamanda sizlerde yasarsınız bu duyguyu

Tuncss iyi olmana sevindim canım.İyi etmişsiniz gezmekle.Güle güle git canım annendesindir belkide şimdi kafanı dinle kendine iyi bak

iyi yapmışsın canım, seyrek gir bundan sonra da ,özlüyoruz ama olsun yeter ki sen ruhunu beynini dinlendir benim de perşembe gunu randevum var ,ancak o zaman göreceğim herşey yolunda mı diye inşallah

Canım geçmiş olsun Allah yardımcıları olsun

Allah nasip ettimi oluyor herşey bence herşey sabırı gerektiriyor

Allah hayırlı etsin canım.Allah kurtarsın saglıkla kavuş bebeğine

Hayırlı olsun canım negüzel hamile haberleri çoğalıyor darısıda bizlerin başına inşallahEvet canım cefa çekmeden sefa olmuyor malesef Allah sağlıkla kavuştursun bebeğine

ewet cnm gördüm şimdi ama daha kesin deemediki büyük ihtimalle dedi ayyy allahım cok farklı cok güsel bi duyguuu inş ama inş en kısa zamanda sizlerde yasarsınız bu duyguyu
canım amin inşallah tabi kesin değildir Allah sağlıklı evlat versin rahat doğum nasip etsin canım benim....
çatlakların için dediklerimi aldın mı?
iyi yapmışsın canım, seyrek gir bundan sonra da ,özlüyoruz ama olsun yeter ki sen ruhunu beynini dinlendir benim de perşembe gunu randevum var ,ancak o zaman göreceğim herşey yolunda mı diye inşallah

bence de çok dinlendim daha iyiyim ama sizleri deözlüyorum bir yandan :))
randovun çok yolunda gitsin canım büyüdü ufağını net seçeceksin artık 12. haftanda ultrasonda maşallah :))

kızlar eşim geldi yemeğe bakayım öpüyorum hepinizi

Son düzenleme:

Canım hadi hayırlısı geçmiş olsun bende gribim çok kötü ya grip olmak:18:Gözün aydın canım kızlarda bir başka oluyor nazlı cilveli

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…