Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

doktora gitsene canım ya kendi kendine yapma ben adet söktürücü iğne hiç duymadım

progesteran mı ne öyle dr adet geçincegittimde vermişti 2 kez 10 gün içinde adet getiriyo bebek var sada zarar vermiyomuş ama 3 tane karıştırılıp içiliyo bende 2 farkılı markadan 2+2 4 tane var başka bi dr gideyim o zaman dr m izne ayrılmış

bngl33 ,bubenimiste, insallah hamilesinizdir

harika canım ya hiçbirşey kalmamış doğuma, nasıl da geçti zaman..inşallah biz de görürüz o günleri.

canım benim hamilelerin dua sı kabul olurmuş allah dua larını iyi dileklerini kabul etsin işh öyledir :)

test yaptınmı canım???

canm söktürücüyü içmeden önce adetimin 40.günü yapmıştım zaten negetifi görünce içmeye başlamıştım hapı.ayın 21 i gelirse 2ay olcak adetim çok gecikti kesin ters bi durum var cumaya kadar olmassam dr.a gitcem ama beklemek çok sıkıcı.sen nasılsın annendemisin.dinlen canm dikkat et kendine.benmde annem yanımdaydı gitti alışmışım okadar kötü oldumki herişimi yaptı gitmeden evimi temizledi yemeğimi pişirdi öyle gitti.Allah annelerimizi başımızdan eksik etmesin.

bngl33 ,bubenimiste, insallah hamilesinizdir

harika canım ya hiçbirşey kalmamış doğuma, nasıl da geçti zaman..inşallah biz de görürüz o günleri.

nerde canm ya ben kendimden umudu kesmeye başladım.

bende 3aydır içiyorum canm 3ayda etkisini gösterir dediler yok ee ne içicem dedim adet düzeltecek diye böbreklerden olcaz.bilmiyorum canm kistte olurmu bu lekelenme bende olmamıştı ya da adetin gelecek bi türlü gelemedi.dr.n izindeyse tlfna cvp vermezmiki arasan belki fikir verir.buaralar çok bozuk psikolojim umutlarım giderek azalıyor.Allah yardımcımız olsun.

canım sende kahverengi lekelen me oldumu ?olduysa kaçıncı gün lekelenme oldu ?

bak belkide yerleşme lekelenmesidir adetinn kaçıncı günü başka testin varsa tekrar test yapsana.kist diye olumsuz düşünmeyelim hemen benm psikolojim olumsuz düşünmeye çok müsait bu aralar.

bak belkide yerleşme lekelenmesidir adetinn kaçıncı günü başka testin varsa tekrar test yapsana.kist diye olumsuz düşünmeyelim hemen benm psikolojim olumsuz düşünmeye çok müsait bu aralar.

bende sanmıyorum olacanı test 2 tane almıştım biri bozuldu yanlışlıkla üstüne idrar damladı diğeri de çıkmadı yani negatif canım biz zor düzene gireriz baksana bana yaaa lekelenme pko nun ilerledini gösteriyo bence benim de hiç umudum kalmadı

merhaba arkadaşlar,

yeni arkadaşlar beni tanımaz heralde..eskiler bilir burada 1 yıldan fazla dertlerimizi ve bilgilerimizi paylaştık...

Ben 2 gün önce HAMİLE OLDUĞUMU ÖĞRENDİM..hepinize kısmet etsin Allahım inşallah...

Bende çoğunuz gibi kötü günler geçirdim, ama umudumu asla yitirmedim. Kilo verdim, spor yaptım, adetimi düzenledim, Metformin 'i hiç aksatmadım,
yumurtlama düzene girdi..Ve sonunda 1,5 yıldan sonra hamile kaldım.....

Eski arkadaşlarımla da bu güzel haberi paylaşmak istedim, çok uzun zamandır uğramıyordum buraya, kafamdan atmak istemiştim pko yu, o yüzden de pek girmedim.....

çok sevindim ne güzel Allah sağlıklı bir hamilelik geçirmeni ve sağlıklı doğum yapmanı nasip eder inşallah

allah analı babalı büyütsün canım inannın sizin gibi hamile haberleri almak bize umut oluyo bizde demin bi arkadaşla bu metmorfin işe yaramıyo 3 aydır kullanıyoz hala adet düzene girmedi, diye konuşuyoduk bizede dua et nolur allah yardımcımız olsun seni de allah sağ salim bebeğine kavuştursun inşallah belirtilerini bizimle detaylı paylaşırsan seviniriz

ayy cok sewindim canım benimmm allahım saglıcakla kucagına almayı nasip etsin.

evet canım annemdeyim.. ağrılarım hala çok şiddetli yarım saatte bir geliyo sancı ve nefesimi kesiyo resmen bi 5 dk kadar afedersiniz ama tuvaletten çıkamıyorum göbeğim eridi resmen =(( etrafımda hiç böyle hamilelik geçiren birini duymadığım için çok tedirginim =((( siz duydunuzmu hiç?? duyan varsa nolur yazsın içim bi parça olsun rahatlasın... sen mutlaka git doktora canım ihmal etme hepinize çoookkkk dua ediyorummm inşallah en yakın zamanda kabul olur...

hayırlı olsun canım.. bende çok sık yazmıyodum buraya ama hepinizi tanıyorum =)) bende cuma günü öğrendim hamile olduğumu 1.5 yıllık beklentiden sonra =)) allahım devamınıda getirsin inş. rabbim isteyen herkese bu duyguyu yaşatsın bir an öncee.........

canım sen bilirsin ama sakın yapma iğne faalan bi dr git hamile olabilirsin bence inş. öledir

canım ya öle ilaçlar çok mam çok etkilio benide çok etkiler ama bi test yaptır bence sende hatırlıosan bi arkadaş yazmıştı buraya farlutal içtim adet söktürücü iğne vurdular rahim filmi çekinecektim hamile oldugumu ögrendim diye

biricik canım.. seni çok merak ediyorduk.. ama biliyordum böyle güzel bir haberle geleceğini.. Allah sağlıkla kucağına aldığın günleri de göstersin..
çok çok tebrik ediyorum canım.. darısı bizlere olsun inşallah tez zamanda..
öpüyorum çok çooooook

**kızlar ben birkaç gün yokum.. kendinize iyi bakın.. gelince görüşürüz..
bicim yok iki gündür ortalarda? iyisin dimi canım? bak biricik ne güzel haber getirdi bize...

Saol canım, sıra sizlerde artık.... Umarım sizlerde de herşey yolunda gider...Ben özellikle buralara çok uğramadım, kafadan atmak için, sizde mutlaka deneyin...çookk öptüümmm )

Metformin ancak 4-5 ay kullanım sonrasında gerçekten işe yarıyor...ayrıca aldığınız doza da bağlı..Ben günde 2000 mg içiyordum...sabah 1000 mg akşam 1000 mg

Unutmayın, önemli olan hamile kalmak değil, ÖNCE adet düzenleyip düzgün yumurtlamak...sonra kendiliğinden oluyor diğer şeyler.....

Saol canım, sıra sizlerde artık.... Umarım sizlerde de herşey yolunda gider...Ben özellikle buralara çok uğramadım, kafadan atmak için, sizde mutlaka deneyin...çookk öptüümmm )

saol canım benim.. inşallah bizde de olacak en kısa zamanda..
bende fazla gelmeyeyim diyorum ama bi yanımda burda çok rahatlıyor.. ama kafaya taktığım bir gerçek sanırım.. en kısa zamanda aklımdan çıkarmam lazım.. bol bol dua et bizleri unutma, arada gel haber ver..

aynen canım benimde içime sinen yöntem bu bende metformine başlayalı 3 ayı geçti inşallah bizde de güzel sonuçlar verri. biricik merak ettim kilolu musun?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…