Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

daha erken de içebilirsin istersen ama ben belki 14 ü 15i gibi kendiliğinden yumurtlaman olur diye 16 gün bekle 17. gün iç mantığıyla böyle yazdım sana ama istersen 2 ocakta da içmeye başlayabilirsin.... senin adet periyodların düzenliyken nasıldı? ya da hiç düzenli oldu mu?

slmmmm kızlaaaaarrrrrrrr nasılsınııızzz????? BİCİM sen nasılsın?? özellikle seni bulmuşken bişey sormak istiyoruumm =)) ... ben bu ay ilk defa klomen kullandım dün doktora gittim yumurtan güzel gelişmiş dedi! çatlatma iğnesi olacakmıyım dedim doktorda gerek görmüyorum çatlatma iğnesine dedi kafam karıştı bayaa.. :S kasık ağrım var yumurtayıda gördüm kocaman ultrasonda.. çatlatma iğnesi olmadan çatlarmı ki yumurtam yoksa kist olur kalır diye çok korkuyorum ((

evet olurdu bicim ara ara daha zayıfken 28. gün olduğum zamanları bilirdim. hatta bir ay düzensiz bir ay düzenli olurdum kafamda şöyle bir şey oluşmuştu bir yumurtalığım düzgün çalışıyor diye ama dkh kullanıp bıraktıktan sonra hiç düzenli olmadı bi kere oldu sadece. hamileliği düşünmediğim için yumurtlamasam sorun olmaz dimi ? belki kistler gider diye düşündüm

bu arada evine dönmen güzel .. eve gelince de malum işler özlemiş misin evini bicim ben evimi çokkkkk özledim bi ara tatil hemen gelseeee

Son düzenleme:

evimi özlemişim tabiki ama annemlerle de çok güzel zaman geçirdim....
ama evimi elbette özlemişim....
canım o zaman 02ocak 12 ocak iç 16ocak adet olursun 28 günde bir olmuş olur :))
yumurtlama düzenini doğum kontrol hapları iyice bozabiliyor....
baskılıyor ya yumurtaları ondan....

Son düzenleme:

yumurta kendiliğinden çatlar dediyse doktor çatlar canım çünkü onlar ultrasondan çatlayacak gibi olduğu durumları görebilirler yani çatlar diye düşün....
olumsuz düşünürsen çatlamama riski de var elbette ama benim 23mm kocaman yumurtam haziran ayında kendiliğinden çatlamıştı bence çatlamaması için hiç bir neden yok sadece buna engel stres olabilir....
inşallah tutsun hafif ağrı ve şeffaf yoğun akıntın var de mi? bu da göstergesidir...

öyle oldu bende de muhtemeln :2: fayda gören oldu mu bilmem ama ben hiç fayda görmedim uzunca bir süre kullandım hemde. sadece sorunu erteliyor işte aldığın kilolar cabası

ağrım var canım evet ama bazen şiddetli sancı giriyo :S akıntım henüz yok.. inş tutar canım 2 günde bir çalışmalara devam =))))) inş. hepimizinki tutaaaaaaarrrrrrrr amiiiiiiinnnnnnnn

sağol canım inşallah evet arkadaşım benim bebek isteğiyle yanıp tutuştuğumu biliyordu sanırım o yüzden kızına benim adımı verdi ,üzülmeyeyim diye. tabi ben de kızım olursa onun adını vereceğim artık

bazı arkadaşlar hayatta kardeş gibiler gerçektenn... ne güzel bir bağınız var maşallah canım Hadi hayırlısı bakalım burada çok teyzesi var bebişinin

kız böyle bir şeyi daha önce hiç düşünmemiştim : belki ileri de öretmenleri ben olurum türkiyedeyiz nerede görev yapacağımız belli değil

Son düzenleme:
bence de waw pko dan dolayı kilo veremiyorsundur. muhabbete geç ortak oldum glifor (metformin) kullanıyor muydun?

evet arkadaşımm o kesinnn çok zor veriyor kolayda alıyorummm....glukofenn içiyorumm günde bir tane 850 ml içiyordumm...ama 1 haftadır değiştirdimm günde 2 taneye çıkardım 170 ml oluyor ...siz kaçlık içiyorsunuzzz?? ben progestanla adet oluyordumm uzun zamandırr..daha içmemeyi düşünüyorumm bakalımm..onun için 2 taneye çıkardım metformini..bide hayıt içiyorumm..inş kendiliğinden adet olurummm....

bu ayın 18inde adet oldum.. aralık18 yani. duphaston almak istiyorum 11. gününde bu hesaplamayı nasıl yapacağım. adetim bittikten sonra mı nasıl olacak bilmiyorum emin olamadım :2:
ben bilmiyorum diyecektim.biçim cevaplamış zaten

canım adet mi oldun ?

düşük sadece rahimde perde varsa olur bu da sende yok olsa filmde çıkardı canım.... demedi mi doktor bişey?

yani 4 ocakta başalayabilirsin ilaca :))

evet canım adet oldum sanırım ağrım ve çok kanamam yok gerçi bekliyorum 2 gün içinde yoğunca gelirse adet kabul edecem gelmezse doktora gidecem.canım doktor bişey diyemediki perdede olabilri sol tüp tıkalıda olabilir sağa dönük diye görülmemişte olabilir filan dedi illaki laparoskopi lazımmış.bende bu yüzden başka doktora gidecem gösterecem sonuçları.

Son düzenleme:

bence de canım bir doktora daha göstermende fayda var sonuçlarını ultrasona da girersin... gebelik testi hiç yaptın mı bu aralar? 28. gün yaptığını sayma erken yapmıştın... şimdilerde yaptın mı?

tuncss canım tekrar testini yap ve gel artıııııııııııııııııık merakta bıraktın bizleri ve özlettin kendini

bende günde 2 kere 850 mg metformin alıyorum canım. metformine başladığım ilk iki ayda 6 kilo vermiştim bu ay 3 aydan gidiyorum bu ay 1 kilo verebildim. 53 kiloyum şimdi canım . kiloları dkh ile almıştım :2: 2 aydır bende normal adet göremedim bende duphaston ile adet olmuştum. doktorum metforminin faydasını 3. aydan sonra görmeye başlarsın demişti. bu ay 3 ayım ama normal adet olmayı beklemeyeceğim prosteron alacağım yine önceki ay normal değildi kist olmuştur yine onlar temizlensin. 4 . ay normal adetimi bekleyeceğim inşallah normal düzende normal olarak adet görürüz canım benm. bu arada adetim düzene girmedi hala ama metforminin çok faydasını gördüm sırtımda falan çok svilce olurdu onlar gitti canım

benimde yüksekken geldi kanamam

canım benimde geçen ay yüksekken geldi kanamam ama söyle bir durum var bu kadar düşüp sonra çıkmadı birden sanırım seninde öyle olmuştur şunuda öğrendim yerleşme olduğu zaman düşermiş ateş sonra yükselirmiş insan acaba demeden geçemiyor

canım ateş tablona baktım iyi gidiyor adet olana kadar umutlar bitmesin...

canım 123m arkadaşımıza da söyledim çok garipti bu ay baksana sürekli düştü dedim regli olucam ve birden ateşim yükseldi yerleşme olunca ateş düşermiş bir kaç gün sonra yükselirmiş birden bu kadar yükselmesi garibime gitti yine belki fos çıkacak bilemem ama ben yinede biraz olsun umutluyum

3781c1 Ovulation charts on FertilityFriend.com

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…