Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

tuncss canım tekrar testini yap ve gel artıııııııııııııııııık merakta bıraktın bizleri ve özlettin kendini :KK9:

geldim geldim.. anneciğim gitti bugün.. biraz üzgünüm.. alışmıştım onun burda olmasına.. neyse artık bakalım..
test yapmadım.. yapmama gerek yok.. yarın ya da salı adetim kesin gelecek.. durumum vahim.. göğüslerimdeki ağrının tarifi yok, ve içi de pütür pütür oldu.. eskiden yani bu tedavilere başlamadan önce de hep adet öncesi böyle olurdu.. şimdi yine bunu yaşıyorum.. ve gerginliğim tavan yapmış durumda.. eşim bile direk sen adet olacaksın akşam sabah dedi :KK9: ha bi de tatlı isteği denen illet var.. metformine rağmen bu ay kendimi durduramıyorum..
salıya kadar adet olmazsam çarşamba sabahı test yaparım yeniden ve doktora giderim.. kasık ağrım hala devam ediyor.. orda sürekli birşey rahatsız ediyor beni.. sonum hayır olsun inşallah.. eğer bebek yine yoksa ocak ayında adapazarına gideceğim.. kafamı dağıtmaya çok ihtiyacım var.. dün akşam ağlama krizine girdim.. yine bebek yok hissediyorum.. test kurbanı oldum bi an heveslendim.. Allah'ım hayırlısını versin..

geçmişi hızlıca okudum.. ama çok detaylı inceleyemedim.. gözümden kaçanlar kusuruma bakmasınlar..

123m; canım bence bi test yapsan diyorum.. eğer kanaman hala yoğunlaşmadı ise..

gyaman; ateşin süper gözüküyor.. inşallah bu düşüş ve yükseliş yerleşmenin belirtisidir..

geldim geldim.. anneciğim gitti bugün.. biraz üzgünüm.. alışmıştım onun burda olmasına.. neyse artık bakalım..
test yapmadım.. yapmama gerek yok.. yarın ya da salı adetim kesin gelecek.. durumum vahim.. göğüslerimdeki ağrının tarifi yok, ve içi de pütür pütür oldu.. eskiden yani bu tedavilere başlamadan önce de hep adet öncesi böyle olurdu.. şimdi yine bunu yaşıyorum.. ve gerginliğim tavan yapmış durumda.. eşim bile direk sen adet olacaksın akşam sabah dedi :KK9: ha bi de tatlı isteği denen illet var.. metformine rağmen bu ay kendimi durduramıyorum..
salıya kadar adet olmazsam çarşamba sabahı test yaparım yeniden ve doktora giderim.. kasık ağrım hala devam ediyor.. orda sürekli birşey rahatsız ediyor beni.. sonum hayır olsun inşallah.. eğer bebek yine yoksa ocak ayında adapazarına gideceğim.. kafamı dağıtmaya çok ihtiyacım var.. dün akşam ağlama krizine girdim.. yine bebek yok hissediyorum.. test kurbanı oldum bi an heveslendim.. Allah'ım hayırlısını versin..

geçmişi hızlıca okudum.. ama çok detaylı inceleyemedim.. gözümden kaçanlar kusuruma bakmasınlar..

123m; canım bence bi test yapsan diyorum.. eğer kanaman hala yoğunlaşmadı ise..

gyaman; ateşin süper gözüküyor.. inşallah bu düşüş ve yükseliş yerleşmenin belirtisidir..

hadi inşallah yarın adet olmazsın tuncs ... inşallah bu belirtilerin bebeğine işarettir

Selam kızlar.. oğlum canbebe fotoğraf yarışmasına katıldı destek için oy verirseniz seviniriz teşekkürler aşağıdaki linke tıklayıp beğen diyorsunuz ve açılan sayfada oyla kısmından NURHAYAT ÇAKIR isimli fotoyu açıp sayfadaki beğeni tıkladığınızda oy vermiş oluyorsunuz
Facebook'ta Canbebe Bebek Odası Yarışması | Facebook
http://www.VirüsVirüsVirüsVirüsVirü...VirüsVirüsVirüsVirüs/canbebe...&ascode=6QRfvs

inşallah bulabilirimm deneyeceğimm

İyiakşamlar arkadaşlar nasılsınız?Umarı hafta sonu güzel geçmiştir.Bicim evine kavuşmuşsun gözün aydın aileylede kalmak hasret gidermen iyi olmuş annenle canım.Benimde annemler uzaktalar:KK50: uzak olması zor tabi ama kader kısmet, önemli olan sağlık huzur gönüller bir olsun diyoruz.Tuncss canım moralini bozma Allah hayırlısını versin stres etme kendine inşllh güzel haberler alırsın canım.Allah'tan ümit kesilmez:KK16:Yesil_87 sade metforminle kilo verebilmen çok iyi maşallah:nazar:Hayıtı bende kullanıyorum ve faydası olduğuna inanıyorum.Adını unuttugum diğer arkadaşlar inşllh sizlerdede bir sorun yoktur Allaha emanet olun iyigeceler hepinize:KK3:

merba kızlar tuncs allahım hayırlısını versin bende gulukofen kullanmakistiyorum zayıflamak için ama eşim buna dr vermeden olmaz die kullandırmıyo dr görüşmem gerekecek bu gfidişle

inşallah canım ama bende senin gibi adet olacağımı düşünüyorum aynı belirtiler var göğüslerim çok gergin ve şiş hatta acıyor sonra kasıklarımda ara ara sancılar var adet olcakmışım gibi belim çok ağrıyor ama biliyorum ki bunlar gebe kalıncada olacak şeyler Allahtan hayırlısını diliyorum canım senin ateşte gayet güzel yalnız ben senin gibi düşünmüyorum ve senden çok ümitliyim :KK34:

merba kızlar tuncs allahım hayırlısını versin bende gulukofen kullanmakistiyorum zayıflamak için ama eşim buna dr vermeden olmaz die kullandırmıyo dr görüşmem gerekecek bu gfidişle

canım ben sana daha evvel de yazacaktım eşin çok doğru söylüyor bu ilaçlar çok ciddi ilaçlar kaş yapim derken göz çıkarırsın, ben bir ilaçzedeyeim ki doktorum yanlış ilaç vermiş şuan ömür boyu iyeleşemeyen kalıcı bir rahatsızlığım var ve ölene kadar ilaç kullanmam gerekli herkesin bünyesi farklı, burda zaten ilaç tavsiye ediliyor ama sen bunu doktorunla konuş... en basitinden bu ilacı vermek için ALT yani karaciğer değerlerine bakılması lazım ağır bir ilaç bence bir endokrin uzmanına görün o seni yönlendirsin belki insülin direncin yoktur test yaptılarmı yoksa neden kullanacaksın ki...
yine de sen bilirsin

tuncsss kuantuma güzel dilekler yolla canım benmmm ... :KK3: evrene ne yollarsak o yansıyormuş bizeee

canım verene yollaya yollaya bende kalmadı artık valla.. içimdeki yangını sıkıntıyı ancak bunu yaşayanlar bilir.. Allah'ım kimselere yaşatmasın bu durumu.. gerçekten çok zor çoook.. ama tabii ki pozitif olmak zorundayım.. hayatıma devam ediyorum.. geçen gece ufak bi kriz yaşadım.. resmen yatağın içinde bi anda anıra anıra ağlamaya başladım.. eşimde korktu yazık :KK9: ama çok rahatladım..

İyiakşamlar arkadaşlar nasılsınız?Umarı hafta sonu güzel geçmiştir.Bicim evine kavuşmuşsun gözün aydın aileylede kalmak hasret gidermen iyi olmuş annenle canım.Benimde annemler uzaktalar:KK50: uzak olması zor tabi ama kader kısmet, önemli olan sağlık huzur gönüller bir olsun diyoruz.Tuncss canım moralini bozma Allah hayırlısını versin stres etme kendine inşllh güzel haberler alırsın canım.Allah'tan ümit kesilmez:KK16:Yesil_87 sade metforminle kilo verebilmen çok iyi maşallah:nazar:Hayıtı bende kullanıyorum ve faydası olduğuna inanıyorum.Adını unuttugum diğer arkadaşlar inşllh sizlerdede bir sorun yoktur Allaha emanet olun iyigeceler hepinize:KK3:

benimde annem uzaktaaaa.. dün gitti anneciğim evine.. Allah'ım tekrar kavuştursun.. bana gelince iyiyim ya moralim filan bozuk değil gibi.. yani bilmiyorum ama sanırım içime atıyorum ben bunları hep.. farkında olmadan..

canım doktoruna danış öncelikle.. bazen gerekli olmayabiliyor..

inşallah canım ama bende senin gibi adet olacağımı düşünüyorum aynı belirtiler var göğüslerim çok gergin ve şiş hatta acıyor sonra kasıklarımda ara ara sancılar var adet olcakmışım gibi belim çok ağrıyor ama biliyorum ki bunlar gebe kalıncada olacak şeyler Allahtan hayırlısını diliyorum canım senin ateşte gayet güzel yalnız ben senin gibi düşünmüyorum ve senden çok ümitliyim :KK34:

canım ben kesin adet oluyorum ama benimkiler artık belirtiden öteye geçtiler:KK9: artık heyecanla seni bekleyeceğiz.. benden geçti gitti..

** günaydın canlarım... :KK16::KK16: sizleri artık meraktan kurtarmak adına az önce kalktığımda test yaptım hemde farklı iki marka.. ikisi de kocaman negatif..! koskoca kıpkırmızı tek çizgi..! yine gözüme gözüme girdiler.. yok ya ben artık bırakıyorum.. istemiyorum hiçbirşey.. ocak ayında ailemin yanına gitmek istiyorum.. biraz kafamı dağıtmaya çok ihtiyacım var.. böyle olmayacak.. ocak ayında doktora başlamamın 1. yılı doluyor.. ben koskoca 1 yıldır boşa kürek çekiyorum boşa..! dün akşam düşündüm ailemin yanına gidince doktora da gideceğim.. araştırma hastanesinde tüm tetkiklerimi tekrarlatayım ben en iyisi.. herşeye a'dan z'ye bakılsın.. geçen yılki sonuçlarımı da götüreyim.. eşimle daha konuşmadım bakalım o ne diyecek.. o sürekli hacettepe'de bir tanıdığı bir doktor olduğunu ona gitmemizi söylüyor.. ama adamın muayenesi 400tl idi geçen sene ocak ayında.. ben o kadar para veremem.. eşime de verdirtmem.. banker değiliz sonuçta.. ayy bilmiyorum ne olacak.. her kafadan bi ses çıkıyor etrafımda, birde benden sonra evlenen kuzenimde şimdi hamiş kalmış herkes beni arıyor hadi artık bak seni geçti kuzen diye diye bi hal oldular.. anlamıyorum insanları da artık.. kulaklarımı tıkadım duymuyorum.. duymuyorum diyorum ama sanırım farkında olmadan içime atıyorum.. iki gündür akşamları ağlıyorum hemde ne ağlamak.. sanırım içim dolmuş.. çok zormuş çok.. her ay umutla eşime sarılıyorum dualar ediyorum.. yok olmuyor yok..! umutlarımın tükenmesinden çok korkuyorum.. Allah'ım içimdeki gücü kuvveti öldürmesin.. en çok buna ihtiyacım var.. :KK14::KK14::KK14:

canım ben kesin adet oluyorum ama benimkiler artık belirtiden öteye geçtiler:KK9: artık heyecanla seni bekleyeceğiz.. benden geçti gitti..

** günaydın canlarım... :KK16::KK16: sizleri artık meraktan kurtarmak adına az önce kalktığımda test yaptım hemde farklı iki marka.. ikisi de kocaman negatif..! koskoca kıpkırmızı tek çizgi..! yine gözüme gözüme girdiler.. yok ya ben artık bırakıyorum.. istemiyorum hiçbirşey.. ocak ayında ailemin yanına gitmek istiyorum.. biraz kafamı dağıtmaya çok ihtiyacım var.. böyle olmayacak.. ocak ayında doktora başlamamın 1. yılı doluyor.. ben koskoca 1 yıldır boşa kürek çekiyorum boşa..! dün akşam düşündüm ailemin yanına gidince doktora da gideceğim.. araştırma hastanesinde tüm tetkiklerimi tekrarlatayım ben en iyisi.. herşeye a'dan z'ye bakılsın.. geçen yılki sonuçlarımı da götüreyim.. eşimle daha konuşmadım bakalım o ne diyecek.. o sürekli hacettepe'de bir tanıdığı bir doktor olduğunu ona gitmemizi söylüyor.. ama adamın muayenesi 400tl idi geçen sene ocak ayında.. ben o kadar para veremem.. eşime de verdirtmem.. banker değiliz sonuçta.. ayy bilmiyorum ne olacak.. her kafadan bi ses çıkıyor etrafımda, birde benden sonra evlenen kuzenimde şimdi hamiş kalmış herkes beni arıyor hadi artık bak seni geçti kuzen diye diye bi hal oldular.. anlamıyorum insanları da artık.. kulaklarımı tıkadım duymuyorum.. duymuyorum diyorum ama sanırım farkında olmadan içime atıyorum.. iki gündür akşamları ağlıyorum hemde ne ağlamak.. sanırım içim dolmuş.. çok zormuş çok.. her ay umutla eşime sarılıyorum dualar ediyorum.. yok olmuyor yok..! umutlarımın tükenmesinden çok korkuyorum.. Allah'ım içimdeki gücü kuvveti öldürmesin.. en çok buna ihtiyacım var.. :KK14::KK14::KK14:

günaydın cnm seni o kadar iyi anlıyorum ki aynı şeyleri yaşıyoruz Allahtan eşim şu anda ev derdine düştü çok takmıyor gözüküyor çok stresli stresten yüzünde tikler oluştu o kadar ama biliyorum ki rahatlıyınca oda takmaya başlıycak çünkü çok istiyor üzme kendini desemde insanın elinden gelmiyor biliyorum sen elinden geleni yapıyorsun doğru karar vermişsin yine yaptır tetkiklerini git biraz nefes al ailenin yanında değişiklik olsun dualarını asla bırakma ben uzun zaman dua ettim şu anda içimden dua etmek geçmiyor oluyor bana zaman zaman bu durumun geçmesini bekliyorum garip ama gerçek eşim namaza başladı allahtan
dediğin doktor ne kadar pahalıymış 400 milyon muayene olurmu ya insaf yani sen araştırma hastanesinde yaptır tetkiklerini tatlım en güzeli için rahatlar etraftaki sesleride duymamaya çalış ben güzelce tersliyorum artık valla kimse kusura bakmasın
Allah yardımcın olsun bende regli olucam bugün 36,4 ateşim dünden iki kırtık düştü

canım yazıları okumadım ama sayfayı açınca sankı bır hamıleymıssın gıbı geldi bana hayırdıur dedım okuyamadım durumlar ne

canım verene yollaya yollaya bende kalmadı artık valla.. içimdeki yangını sıkıntıyı ancak bunu yaşayanlar bilir.. Allah'ım kimselere yaşatmasın bu durumu.. gerçekten çok zor çoook.. ama tabii ki pozitif olmak zorundayım.. hayatıma devam ediyorum.. geçen gece ufak bi kriz yaşadım.. resmen yatağın içinde bi anda anıra anıra ağlamaya başladım.. eşimde korktu yazık :KK9: ama çok rahatladım..

benimde annem uzaktaaaa.. dün gitti anneciğim evine.. Allah'ım tekrar kavuştursun.. bana gelince iyiyim ya moralim filan bozuk değil gibi.. yani bilmiyorum ama sanırım içime atıyorum ben bunları hep.. farkında olmadan..

canım bnm üzülme dediğin gibi git ailenin yanına kafanı dagıt biraz ama bu kadar karamsarlıga kapılma elbet olcak bebişin ama demekki daha vakti var vaktini zamanını beklio :KK43: senin miniciğin.lütfn karmsarlıg kapılma bolca dua et allaha sıgın canım inş en kısa zamanda hepinizin müjdeli haberlerini alırızz

tunc canım bu kadar karamsar olma yaa donem donem hepimiz böyle oluyoruz tabıkı bazen bağırasım gliyorrr valla umutlu ol aglamak iyidir bende hep içime atarım eşime bişey diyemem hep aglarım sonra nolur olan yine bana olur düşünen ben aglayan ben agrıyı çekende been eşimin hiç bişey umrunda değil keşlke benim eşimde sizlerinki gibi isteklki olsa aşılaam diye ujut ederken noldu ben istemyorum diye kestirio attı en azından siz tedavı görüyorsunuz ben bir halt yiyeemedne kendiliğnden olsun diye bekliyorum 2mizde sounluyken benım delirmem lazım bu duruma ama artık takmamayı öğrnedim galıbaa ben zayıflıycam sende kafanı zayıflamaya tak başka şeylerle meşgul ol.düşündükçe olmuyor 2gündür miğde bulantım ve ekşi su geliyor ağzımaa düşünemktenbmi anlamadım psikolojık galıbaa hayırlı olsun ne dielim hepiiz için sıkma canını ailenin yanına git dinlen biraz kafayı boşalt fazlada takma kafana herşey olcana varır dee dua et canım

progestan biteli buğün 2,günüm yarın adet olamma lazım hep 3,günü oldum adet ama 2gündür miğde bulantısı ve ağzıma ekşi su geliyor neden acaba :26: psikolojik galıaba

Merhaba canım hayırlısı olsun içine atma lütfen seni çok iyi anlıyorum aslında.Allah'ın vardır bir bildiği sakın isyan etme Allah bizede böyle bir imtihan vermiş.Oluruna bırak bakalım neolucak.Kafana taktıkça streste etkiler.Araştırma hastaesine gitmen güzl olur.Bende fakülteye gidiyorum inanki iyi ilgileniyorlar bu zamandada doktor muayeneleri çok fazla.Ve Tuncs kusura bakmada ben senin çevrendeki yangına körükle gidenleri kınıyorum.Ya hadi Tuns sıra sende bebek yokmu gibi söylenen laflar çok saçmama geliyor.Ya sen masusmu yapmıyorsun çocuğu hayret birşey ya.Verende Allah alanda Allah insanlar bunu idrak edemiyormu?Sana böyle soru soranlara kafanı takma hiçbişey yokmuş gibi davran ve en önemliside Allahtan duanı eksik etme şuan bir sınavdasın ve Allahın izniyle aşacaksın bu sorununu inşllh.Önemli olan yılmadan bıkmadan sabretmek.Git ailenin yanına kafanı dağıt.hergün çocuk konusu oldğu içinde insan strese giriyor oluruna bırak bazı şeyleri bu arada hastaneni ihmal etme.Allah yardımcın olsun sakın kendini üzme ümitsizliğe kapılma Allahtan hayırlısı.Unutma her hayırda bir şer her şerde bir hayır vardır...:KK16::KK19:

canım benimde geçen ay yüksekken geldi kanamam ama söyle bir durum var bu kadar düşüp sonra çıkmadı birden sanırım seninde öyle olmuştur şunuda öğrendim yerleşme olduğu zaman düşermiş ateş sonra yükselirmiş insan acaba demeden geçemiyor

3781c1 Ovulation charts on FertilityFriend.com
canım ben bu ay senden umutluyum ateşe göre davranma... ben mesela canım regl bittiğinden beri ateşim 37.5 larda hep yüksek yani ateşe göre yumurtlamışım dersin ama yok yumurtlama olsa adet olurdum bu gün.... canım demem o ki ateşe göre canını sıkma bebeğin içindeyse kendini yakında belli edecek inşallah böyledir baban nasıl durumu nasıl?

moral bozukluğunu anlıyorum canım ama tedavine başka yerde devam etmeni anlayamadım doktorun iyi eşinde sorun yok senin yumurtlaman oluyor e niye o zaman fikir değiştirdin bence senin yaptığın olacak olmayacak endişesi bebeğini getiremedi gibi geliyor bana 2 ay versen kendine zaten bu kadar tedavinin ardından kendiliğinden düzenli yumurtlaman olur kafanı dağıt ve eşinden de uzak olma 2 ay tedavisiz geçir bence.... ağlaman rahatlaman iyi olmuş negatif çıkmış testin ama sen pozitif birisin canım benim tek yapman gereken bir süre benim gibi yap ne düşün ne de tedavi ol tamam mı inanki iyi gelecek demişti diyeceksin canım....sen güçlü bir kızsın başkaları seni yıldırmasın bana da bebek varmı diye soramayanlar kilo almışsın deyip karnıma bakıyorlar içimden boğazlarını sıkmak geliyor canım ben de ses etmiyorum... çoğu arkadaşıma da olmuyor bebeğim diyorum artık bir daha sormasınlar diye.... en iyi cevap bu o zaman utanıyorlar sorularından çünkü.... senin özelin senindir canım kimsenin didiklemesine gerek yok....
sen beni dinle 2-3 ay ara ver sadece benim gibi metformin folic plus ve belki ateş ölçerek devam et gör bak o zaman sonuç değişecek moralin de farklı olacak...

canım evet iyiyim moralim de iyi şükür ama grip oldum bu gece de bebekli bir eve gideceğiz bebeğe de yaklaşamam hasta hasta uzaktan bakarım artık...

progestan biteli buğün 2,günüm yarın adet olamma lazım hep 3,günü oldum adet ama 2gündür miğde bulantısı ve ağzıma ekşi su geliyor neden acaba :26: psikolojik galıaba
canım inşallah bebek müjdesi olsun bu ama 4. günü de adet gelebilir... yani bekle biraz daha...
ben çıkıyorum kızlar işler beni bekler...

Son düzenleme:
123m test yaptın mı canım yoksa adet mi geldi?

http://www.fertilityfriend.com/home/359aa8

ateşime bakın da gülün biraz kızlar....o ne ya dedirttiriyor insana yani doktorum bile bu ateşten birşey anlayamaz....
bu arada bu tablodaki ölçümler sabahkiler gece de bazen ölçüyorum 36.3 falan oluyor düşük yani...

Son düzenleme:
X