Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

bende başalayacağım kürlere canım .. evet hala adet olmadım :2: evet çok sıkıntılıyım canım ... doktorlar ne diyor hiç soran bilen var mı bu kürlere ?

canm bende şimdi soğan kürüne başladım akşam yemekten önce ve yatmadan içeceğim.ben daha önce dr.ma sormuştum.ne faydası olur ne zararı demişti ama tabi öyle diyecek sonuçta faydalı dese tedaviyimi bırakcaz.birazda kendi kendimizin dr.u olmalıyız.mantıklı geliyosa sana yap.ben daha önce 2kez yapmıştım bikere daha yapıyım diyorum bide bu ay klomen kullanmadım soğanı yapym dedim.

canm aşılama çok pahalıymışya napcaz:2:

evet pahalı geldi banada biraz 750aşılam fiyatı çatlatma iğnelerininde en düşük fiyatı 75tlmiş bide benim yumurtam kloemne cvp vermemişti doktor iğneyla aşılama yapalım derse o iğnelerde biraz pahalıymıs bildiğim kadarıyla nasıl olcak bılmıyorum bide muayne ücreti 35tl ben konrole her gittiğimde 35 tlmi vercem hastaneye gidip konusmam lazım muayne için gitcem ve aşılmaa istediğimi söyleyecem bakalım o zaman konusurum artık hayırlısı

kız kusura bakma yaaa görmemişim sorduğunu evet yaşıtız canım bende 87 liyim :))))

denemek lazım vee deniycem :)

slm kızlar bugün gittim doktora daha önce 2 kez klomen kullandım şimdide metformin kullanıyorum dedim belki tüplerde sorun vardır boşa hormon yüklemeyelim dedi hsg ni çekelim bakalım bir dedi kan verdim yarın sonuca göre ilaç yazıcam dedi bakalım işte yarın tekrar gitcem kilo vermeye devam et dedi ne kadar zayıflarsan o kadar iyi dedi doktorum başta aksi gibiydi ama muayenede beğendim rasgele ilaç yazıp göndermedi bende zaten bu sefer hsg istiyordum bakalım hayırlısı olur inş...

sağolasın bicim içim rahatladı nette baya bi araştırdım senden sonra ciddi bi durum değilmiş.

hımmm bi soğan kürünü yapayım da olmadı bu otu denerim artık canım :):) civamperçemi bi ara kullanmıştım iğrenç bi tadı vardı yumurtalıklarımı bilmem ama kabızlığıma iyi gelmilştii

bende bi regl olabilsem başlayacağım inşallahhh

metformin iyidir canım kilolu isen daha çok etki gösteriyorrr

metformin iyidir canım kilolu isen daha çok etki gösteriyorrr

evet öle ama ben şimdiye kadar düzenli kullanmadım bir haftadır düzenli içiyorum bakalım en azından 5-6 kilo versem inanıyorumki meleğim gelecek bana bugün sıra beklerken dedim miniğim gel artık görüyosun çektiğimi...

bngl33 biçimede sordum ama o gitmiş yakalayamadım sanada sorayımm, ya dün ilişki esnasında resmen hissettim yumurtayı hani içi su dolu balona çarparsan nasıl hissedersen öyle bişeydi.benim bunları hissetmem normalmi.senin yumurtan büyüdüğünde ilişkide bunu hissediyormuydun.ayyy ya çatlamazsa doktora gidip iğne vurdursaymıydım acaba offfffffff karıştı aklım iyiceee..
http://www.fertilityfriend.com/home/387745 buda benim ateş tablom nasıl yorumluyorsun canım.

Son düzenleme:

nodüllerim avr ama cnm.nodüllerin yok olma şansı varmı.ameliyatsız????diğer gitiğimde yine tsh bakacak değeirm normla olmıuşsa guatırımda yok demekmi olacakkkk

bu sabah ateşin yükselmiş böyle yüksek devam ederse canım dün gece yumurtan çatlamış demektir :)) zaten ilişkide hissettim demişsin demek ki çatladı canım...
ama emin olmak istersen kontrole gidersin çatladıktan sonra 2 gün de geçse anlıyorlarmış doktorlar çatlayıp çatlamadığını....

bu metformin zayıf kişilere verilmiyor mu....illaki kilolu olmak mı gerekiyor...ne bileyim hormunu düzeltmek için....bize kızınız kilolu değil veremeyiz dedi....doğum kontrol hapı hormonlarını alt üst etti de.....

canım bu tür ilaçlar mutlaka düzenli kullanılmalı yoksa Allah korusun kaş yapalım derken gözden oluruz. düzenli kullan inşallah güzel haberlerini alırız canım benm

ben öyle düşünmüyorum sadece kilo için değil ben mesela reglimi düzenlesin kaliteli yumurta oluştursun diye kullanıyorum zaten bende zayıflatma gibi birşey yapmadı ne mide bulantısı nede başka bişi gayet iştahım yerinde ama reglimi mesela iki gün erkene çekti 33 yada 35 günde oluyordum bu ay 31. gün regli oldum çok şükür 3 aydır kullanıyorum zaten etkisi 3 aydan sonra kendini gösteriyormuş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…